Bosch

Bosch WTW85410TR A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

(1 yorum)

6 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

26.040,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 21 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet 3 iş günü Satıcı: Hepsiburada/birikibiriki

Ürün Özellikleri: Hızlı Kurutma, Çocuk Kilidi, Isı Pompalı, Kapasite: 8 kg, 15 Programlı, Genişlik: 59.8 cm, Derinlik: 59.9 cm, Yükseklik: 84.2 cm... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
19.999,00 TL02.11.2023

En Ucuz Bosch WTW85410TR A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)
Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (6)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Bosch Çamaşır Kurutma Makineleri
Benzer Ürünler

Bosch WTW85410TR A++ 8 KG Çamaşır Kurutma Makinesi

Bosch WTW85410TR, markanın önemli ürünleri arasında bulunur. Bosch WTW85410TR içerdiği programlar, yardımcı fonksiyonlar ve ek özellikleri ile kullanıcılarına pek çok fayda sağlamayı başarır.

Bosch WTW85410TR Serie 6 A++ enerji sınıfında bulunması ile de enerji tasarrufu söz konusu olduğunda başarılı bir performans ortaya çıkardığını kanıtlar. Bosch WTW85410TR A++ 8 kg çamaşır kurutma makinesi pratik bir kullanıma sahip olması ile de öne çıkar.

Bosch WTW85410TR kurutma makinesi modelinin üst kısmının ortasında programların bulunduğu kontrol paneli yer alır. Çevirmeli düğme sayesinde kurutacağınız çamaşır türüne göre programlar arasından kolay bir şekilde tercihte bulunabilirsiniz.

Program bölümünün yan tarafında ise hassas ayar, kurutma süresi ya da kırışıklık önleme gibi yardımcı fonksiyonların yer aldığı alan bulunur. Aynı zamanda ayar alanında bulunan ekran üzerinden programın bitiş süresini de rahat bir şekilde takip edebilirsiniz.

İşlevsel ve kullanışlı bir kurutma makinesi arıyorsanız Bosch WTW85410TR Serie 6 fiyat seçeneklerini inceleyebilir, aradığınız ürüne kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Bosch WTW85410TR Çapraz Görünüm

Bosch WTW85410TR Kurutma Makinesinde Bulunan Programlar

WTW85410TR Bosch modelinde pamuklu ve sentetikler ekstra kuru, sentetik ve pamuklu dolaba kaldırma kuruluğunda, spor giysileri, havlu, pamuklu ve sentetikler ütü kuruluğunda, mix, süreli program kurutma, süreli program havalandırma, gömlek/bluz, süper kısa, yünlüler final ve hassas olmak üzere toplam 15 farklı program bulunur.

Pamuklu ve sentetikler ekstra kuru programları, çok katlı ve ısıya dayanıklı çamaşırların rahat bir şekilde kurutulmasını sağlar. Sentetik ve pamuklu dolaba kaldırma kuruluğunda ise çamaşırları makineden çıkardıktan sonra ütülemeden dolaba koyacaksanız kullanışlı hale gelir.

WTW85410TR kurutma makinesinde bulunan spor giysileri, su tutmayan yapıdaki ya da mikrofiber kumaşlardan üretilen spor kıyafetleri içindir. Havlu, dayanıklı ve zor kurutulan havlular için idealdir.

Mix, pamuklu ve sentetik çamaşırlarınızı ayırmadan aynı anda kurutmanıza imkan tanır. Bosch WTW85410TR çamaşır kurutma makinesi süreli program kurutma programında çalışma süresini sizin ayarlamanıza imkan tanır.

Süreli program havalandırma ise dolapta uzun süre bekleyen çamaşırların üzerinden dolap kokusunu atmak için kullanabileceğiniz bir programdır. Gömlek/bluz, kolay kırışan çamaşırları özel tambur hareketleri ile buruşturmadan kurutmayı başarır.

Süper kısa, 40 dakikada kurutma işlemini tamamlar. Yünlüler final, kurutma makinesinde kurutulabilir etiketi taşıyan yün içerikli çamaşırlar içindir. Hassas, saten ya da sentetik içerikli çamaşırlarınızı narin hareketler ile kurutur.

WTW85410TR a++ 8 kg çamaşır kurutma makinesi sahip olduğu programlar sayesinde her türden çamaşırı kurutmanızı sağlar. Bosch WTW85410TR en ucuz seçeneklerini inceleyerek bu kolaylıktan siz de faydalanabilirsiniz.

Bosch WTW85410TR Yandan Görünüm

Bosch WTW85410TR Kurutma Makinesinin Yardımcı Fonksiyonları

Bosch WTW85410TR Serie 6 çamaşır kurutma makinesi içerdiği yardımcı fonksiyonlar sayesinde programları kişisel gereksinimleriniz doğrultusunda ayarlamanızı mümkün kılar.

Hassas ayar, kurutma süresi, kalan süre, kırışıklık önleme ve hassas gibi yardımcı fonksiyonlara sahip olan Bosch WTW85410TR modeli 8 kg A++ ile çamaşırlarınızı daha pratik bir şekilde kurutabilirsiniz.

Hassas ayar, program bittikten sonra çamaşırların istediğiniz kurulukta olduğunu düşünmüyorsanız kullanabileceğiniz bir fonksiyondur. Kurutma hedefi seçerek programı tekrardan çalıştırmanızı sağlar.

Kurutma süresi, süreli program havalandırma ve kurutma programlarının süresini ayarlamanıza yardımcı olur. 20 dakikadan 30 saate kadar, 10 dakika aralıklarla istediğiniz kurutma süresini kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Kalan süre, programın başlama zamanını 1 saat ile 24 saat aralığında ertelemenize imkan tanır. Programın sonlandırılmasını istediğiniz zaman aralığını gösterge kısmında rahat bir şekilde seçebilirsiniz.

Ayrıca bu fonksiyonu kullanırken unuttuğunuz çamaşır varsa da program başlama zamanı gelmeden ekleyebilirsiniz. Kırışıklık önleme, program bittikten sonra 60 ya da 120 dakika daha içerisinde bulunan çamaşırları döndürmeye devam eder. Böylece susuz ortamda kalan çamaşırların kırışmasının önüne geçer.

Elastan, hassas veya polyester gibi narin kumaşlar için daha düşük bir sıcaklık derecesinde kurutma yapılmasını sağlar. Programın süresini uzatabilse de hassas çamaşırların yüksek sıcaklıkta zarar görmesini engeller.

Yardımcı fonksiyonları sayesinde WTW85410TR yorum ve incelemelerinden yüksek puanlar almayı başarır. WTW85410TR özellikleri ile çamaşırların daha etkili bir şekilde kurutulmasını sağlar. WTW85410TR en ucuz seçeneklerini inceleyebilir, fonksiyonel bir kurutma makinesine anında ulaşabilirsiniz.

Bosch WTW85410TR Tambur Görünüm

Bosch WTW85410TR Kurutma Makinesi Öne Çıkan Yanları

Bosch WTW85410TR kurutma makinesini satın almaya karar vermeden önce bazı kriterleri gözden geçirmeniz gerekir. Aşağıda bulunan listeden ürünün olumlu ve olumsuz özelliklerine ulaşabilir, kararlarınızı bu bilgiler ışığında daha rahat bir şekilde verebilirsiniz.

 • 15 farklı programı sayesinde her türden çamaşırın kolaylıkla kurutulmasını sağlar. Aynı zaman içerdiği yardımcı fonksiyonlar programların kişisel gereksinimler doğrultusunda düzenlenebilmesine imkan tanır.
 • A++ enerji sınıfında olması, enerji tasarrufu söz konusu olduğunda başarılı bir performans ortaya çıkardığını gösterir.
 • Ekranı üzerinden programın bitme süresini rahat bir şekilde takip edebilirsiniz. Aynı zamanda LCD ekran, ürüne hoş ve şık bir hava kazandırır.
 • Bosch WTW85410TR A++ enerji sınıfı 8 kg kurutma makinesi beyaz tasarımı ile zarif bir görünüme sahiptir.
 • 8 kg kapasiteye sahip olması günlük kullanım için yeterli olsa da kalabalık aileler 9 kg gibi daha yüksek kapasiteli alternatiflere göz atabilir.
 • Isı Pompalı Yoğuşturmalı Kurutma Teknolojisine sahip olması sayesinde daha az enerji tüketerek daha etkili bir kurutma performansı sağlar.
 • 842x598x599 mm boyutları sayesinde her yere rahatlıkla sığdırılabilir.
 • Hızlı Kurutma fonksiyonuna sahip olmaması olumsuz özellikleri arasında bulunur.

İşlevsel ve şık bir kurutma makinesi istiyorsanız WTW85410TR fiyat seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Vakit kaybetmeden aradığınız özellikleri barındıran uygun fiyatlı bir alternatife ulaşabilirsiniz.

Bosch WTW85410TR Panel Görünüm

Bosch WTW85410TR ile WTH85201TR Kurutma Makinesinin Farkları

WTW85410TR, Bosch WTH85201TR kurutma makinesi modeli ile tasarım bakımından benzerlik gösterse de özellikleri ile ondan ayrılır. Daha düşük bir ses seviyesine sahip olması da önceki modeline göre daha az gürültü çıkararak çalışır.

İç aydınlatmaya sahip olması ile de içerisine daha rahat bir şekilde çamaşırların yerleştirilip alınmasını sağlar. Bu sayede kullanım kolaylığı elde edebilir, ürünü konforlu bir şekilde değerlendirebilirsiniz. İki model arasında kararsız kalırsanız bu özellikleri dikkate alarak kararınızı verebilirsiniz.

Ek Özellikleriyle Bosch WTW85410TR Kurutma Makinesi

Bosch WTW85410TR kurutma makinesi özellikleri ile de kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katmaya devam eder. İşlevselliği sayesinde Bosch WTW85410TR kurutma makinesi yorumları söz konusu olduğunda iyi geri dönüşler alarak kullanıcı memnuniyetini kanıtlar.

Bosch WTW85410TR kurutma makinesi fiyat seçenekleri ile de her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmayı başarır. Kurutma makinesinde bulunan kurutma seviyesi özelliği, yerleştirilen çamaşırların hangi kuruluk seviyesinde olmasını istediğinizi belirlemenize yardımcı olur.

Üç farklı kurutma seviyesine sahip olan özellik sayesinde çamaşırlarınızın istediğiniz seviyede kurutulmasını sağlayabilirsiniz. Kurutma makinesinin içinde bulunan duo-tronic isimli özel sensörler, yerleştirilen çamaşırların nem oranını hesaplar.

Otomatik kurutma, seçmiş olduğunuz kuruluk seviyesine ve sensörler aracılığı ile çamaşırların nemlilik oranına göre çalışma süresini otomatik olarak ayarlar. Böylece gereksiz elektrik tüketiminin önüne geçerek enerjiden tasarruf elde edilmesine yardımcı olur.

AntiVibration design ismi verilen özel yan çeperi sayesinde sessiz ve etkili bir şekilde çalışan ürün, sessiz bir kurutma makinesi isteyen kişiler için de iyi bir seçenek haline gelir.

SensitiveDrying ise kurutma makinesinde bulunan tamburun özel tasarımı sayesinde çamaşırların zarar görmeden narin bir şekilde kurutulmasını sağlar. Şık ve kullanışlı bir kurutma makinesi istiyorsanız Bosch WTW85410TR fiyat seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Bosch WTW85410TR kurutma makinesi en ucuz alternatifleri arasından bütçenize uygun bir ürün bulabilir, çamaşırlarınızı pratik ve kolay bir şekilde kurutmaya başlayabilirsiniz.

Bosch WTW85410TR Mod Görünüm

Bosch WTW85410TR A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyat Analizi

Bosch WTW85410TR A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch WTW85410TR A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Özellikleri

Hızlı Kurutma:
Çocuk Kilidi:
Isı Pompalı:
Kapasite:   8 kg
Program Sayısı:   15 Programlı
Genişlik:   59.8 cm
Derinlik:   59.9 cm
Yükseklik:   84.2 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   236 kWh
Tambur Hacmi:   112 lt
Ses Seviyesi:   64 dB
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
İç Aydınlatmalı:
Kendini Temizleyen:
Kırışıklık Önleyici:
LED Ekranlı:
Sesli Uyarı:
Su Tankı Dolu Uyarısı:
Zaman Erteleme:
Kontrol Paneli:   Dijital
Ağırlık:   49.3 kg
Kablo Uzunluğu:   145 cm

Bosch WTW85410TR A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Detayları

 • Ağırlık & boyutlar
 • Ağırlık 1,6 kg
 • Ambalajlama bilgisi
 • Ambalaj genişliği 370 mm
 • Ambalaj derinliği 600 mm
 • Ambalaj yüksekliği 310 mm
 • Paket ağırlığı 2,5 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

A++ Çamaşır Kurutma Makinesi Beyaz Çamaşır Kurutma Makinesi

Ortalama Puan
3.3 3 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Bosch WTW85410TR A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch WTW85410TR A++ 8 kg Çamaşır Kurutma MakinesiBosch WTR85V00TR 8 kg Çamaşır Kurutma MakinesiSiemens WT45W410TR 8 kg Çamaşır Kurutma MakinesiBosch WTH85201TR 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
 Bosch WTW85410TR A++ 8 kg Çamaşır Kurutma MakinesiBosch WTR85V00TR 8 kg Çamaşır Kurutma MakinesiSiemens WT45W410TR 8 kg Çamaşır Kurutma MakinesiBosch WTH85201TR 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
Fiyat 26.040,00 TL
6 satıcı
Fiyat Yok 21.799,00 TL
7 satıcı
18.981,00 TL
5 satıcı
Popülerlik9. Popüler Bosch Çamaşır Kurutma Makinesi-9. Popüler Siemens Çamaşır Kurutma Makinesi-
Ortalama Puan1 yorum2 yorum1 yorum-
Hızlı KurutmaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVarVar-
Isı PompalıVarVarVarVar
Kapasite8 kg8 kg8 kg8 kg
Program Sayısı15 Programlı15 Programlı15 Programlı15 Programlı
Genişlik59.8 cm59.8 cm59.8 cm59.8 cm
Derinlik59.9 cm59.9 cm59.9 cm59.9 cm
Yükseklik84.2 cm84.2 cm84.2 cm84.2 cm
Tambur Hacmi112 lt112 lt112 lt112 lt
Ses Seviyesi64 dB64 dB64 dB65 dB
Zaman ErtelemeVarVarVarVar
Su Tankı Dolu UyarısıVarVarVarVar
Sesli UyarıVarVarVarVar
LED EkranlıVarVarVarVar
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Kırışıklık ÖnleyiciVarVar-Var
Kendini TemizleyenVar-Var-
Kablo Uzunluğu145 cm145 cm145 cm145 cm
İç AydınlatmalıVar-Var-
Ağırlık49.3 kg48.6 kg49.7 kg47.9 kg
Yıllık Enerji Tüketimi236 kWh236 kWh236 kWh236 kWh
Enerji SınıfıA++A++A++A++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı