Grundig

Grundig GDH 92 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

(6 yorum)
Grundig GDH 92 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

4 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

12.099,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 20 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 50+ adet2 iş günüSatıcı: N11/grundig-turkiye

Ürün Özellikleri: Hızlı Kurutma, Çocuk Kilidi, Isı Pompalı, Kapasite: 9 kg, 16 Programlı, Genişlik: 59.7 cm, Derinlik: 65.4 cm, Yükseklik: 84.6 cm... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Grundig GDH 92 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyatları

Tüm fiyatlar (4)

En Popüler Grundig Çamaşır Kurutma Makineleri

Grundig GDH 92 9 KG Çamaşır Kurutma Makinesi

Grundig GDH 92 kurutma makinesi kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmak amacıyla tasarlanır. İçerdiği teknolojiler ve çoklu program seçenekleri ile her çamaşırın kurutulmasını mümkün kılar. Kaliteli malzemeyi ince işçilikle bir araya getiren Grundig GDH 92, fonksiyonelliğiyle günlük hayata pratiklik kazandırmayı başarır.

9 kg kapasiteye sahip olan Grundig GDH 92, kalabalık ailelerin de günlük ihtiyacını karşılamayı başarır. Naylon içerikli spor kıyafetlerinden günlük pamuklu giysilere kadar her türden çamaşırın rahat bir şekilde kurutulmasına olanak tanımasıyla kullanıcılarının her türlü ihtiyacına yanıt verir.

Makinenin üst kısmının ortasında programların yer aldığı bölüm bulunur. Buradan kurutacağınız çamaşırlara uygun olan program zorlanmadan bulunabilir. Aynı zamanda her çamaşır türü için ayrı bir program bulunduğundan dolayı kıyafetlerinizin özel koşullar altında kurutulmasını sağlayabilirsiniz.

Programların sağında ek fonksiyonların ayarlanabildiği gösterge paneli yer alır. Fonksiyonların kolaylıkla ayarlanmasını mümkün kılmasıyla oldukça rahat bir kullanım sunar. Ayrıca gösterge paneli üzerinden programın çalışma süresini de kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Kalan zaman göstergesi, makinenin daha kullanışlı hale gelmesini sağlarken aynı zamanda şık bir görünüm kazandırır. Grundig GDH 92 çamaşır kurutma makinesi yorumları ile de kullanıcı memnuniyetini kanıtlar. Şık ve işlevsel bir ürün arayışı içindeyseniz Grundig kurutma makinesi GDH 92 modeline göz atabilirsiniz.

Grundig GDH 92 Önden Görünüm

Grundig GDH 92 Kurutma Makinesindeki Programlar

Grundig GDH 92 modelinde toplam 16 program bulunur. Sentetik ve pamuklu ütü programları, kurutulan çamaşırları hafif nemli bırakarak ütüye hazır hale getirir. Bu programdan çıkan ideal nem seviyesinde olan çamaşırları rahat bir şekilde ütüleyebilirsiniz.

Pamuklu ekonomik, diğer programlara göre biraz daha uzun sürse de enerji tasarrufu elde edilecek şekilde çalışır. Sentetik ve pamuklu dolap programları, kurutucudan çıkan çamaşırları ütülemeden dolaba kaldıracaksanız kullanışlıdır.

Narin, elde yıkanması önerilen ipek bluz ya da hassas iç çamaşırlarınız için özel bir programdır. Tazeleme, içerisine yerleştirilen çamaşırlara sıcak hava vermeden çalışır. Uzun süre dolapta kalmış ya da dolap kokusu sinmiş çamaşırlarınızı tazele programı sayesinde kolaylıkla havalandırabilirsiniz.

Zaman programları, 30 ve 45 dakika olmak üzere iki farklı sürede çalışır. Düşük sıcaklıkta çamaşırların istenilen son kurutma derecesine ulaşmasını sağlar. Bu program, çamaşırların nem seviyesine göre değil sizin seçtiğiniz süreye göre kurutma yapar.

Gömlek programı, gömlek ya da hassas giysileriniz gibi kolay kırışabilen çamaşırlar için uygundur. Spor, sentetik, pamuklu ya da karma kumaş fark etmeksizin her spor kıyafetini kurutmayı başarır.

Bebek, etiketi üzerinde kurutulabilir yazan bebek kıyafetleri içindir. Ekspres, 70 dakikada hızlı bir kurutma sağlar. Günlük, pamuklu ve sentetik çamaşırlarınızı bir arada kurutmanıza imkan tanır.

Grundig GDH 92 Çapraz Görünüm

Grundig GDH 92 Kurutma Makinesindeki Teknolojiler

İçerdiği programların haricinde GDH 92 kurutma makinesi sahip olduğu teknolojiler ile de kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmaya devam eder. Multisense teknolojisine sahip olan Grundig GDH 92, kurutma makinesinin içine yerleştirilen çamaşırların nem oranını sensörler vasıtası ile ölçer.

Edindiği nem oranından yola çıkarak çamaşırlar istenilen kuruluk seviyesine ulaştıktan sonra kurutma işlemini sonlandırır. Böylece Grundig GDH 92 ile zaman ve enerji bakımından üstün bir tasarruf deneyimi yaşayabilirsiniz.

Heat Pump, düşük sıcaklıkta çamaşırların etkili bir şekilde kurumasına imkan tanır. Özel olarak tasarlanmış tambur hareketi sayesinde çamaşırların hassas ve hızlı bir biçimde kurutulmasını sağlar.

Eco Champ, enerjiden tasarruf elde edilmesini sağlayan özel bir teknolojidir. Güç üretmek için fırçaların yardımıyla dönen geleneksel motorların aksine içerdiği inverter motoru manyetik tahrik teknolojisine sahiptir. Böylece sürtünmeyi azaltarak daha az enerji tüketmeyi başarır.

İçerdiği teknolojiler sayesinde Grundig GDH 92 yorum ve incelemelerinden yüksek puanlar almayı başarır. Teknolojik bir kurutma makinesi istiyorsanız modeli inceleyebilirsiniz.

Grundig GDH 92 Panel Görünüm

Grundig GDH 92 Kurutma Makinesinin Ek Özellikleri

Sahip olduğu teknolojiler ve ek özellikleri ile Grundig GDH 92 A++ 9 kg çamaşır kurutma makinesi yorum ve değerlendirmelerinden iyi geri dönüşler almayı başarır. Kullanıcı odaklı bir tasarım anlayışıyla üretilen Grundig GDH 92, çoğu gereksinimi karşılayacak şekilde donatılır.

Çocuk Kilidi özelliği aktif hale getirildiğinde kurutma makinesinin üzerinde bulunan bazı tuşlar devre dışı kalarak programın akışına dışarıdan müdahale edilmesinin önüne geçer.

Kırışık önleme, özel olarak tasarlanmış tamburu ve tamburun hassas hareketleri sayesinde çamaşırların kurutulurken kırışmasının önüne geçer. Özellikle narin çamaşırlar için kullanışlı hale gelen özellik, istenmeyen buruşuklukların oluşmasını engelleyerek çamaşırların rahat bir şekilde ütülenmesini mümkün hale getirir.

Zaman Erteleme, programın başlama süresini geciktirmenize imkan tanır. İhtiyaçlarınıza göre 0-24 saat aralığında programı erteleyebilirsiniz.

Filtre Temizleme Uyarısı, makinenin bakımının ve temizliğinin kolay bir şekilde yapılmasını sağlar. Kurutma makinesinden gelen uyarı sayesinde makinenin içini ne zaman temizleyeceğinizi takip etmenize gerek kalmaz. İhtiyaç durumuna göre makine bakım ihtiyacını size bildirir.

Direkt su tahliyesi, kurutma makinesinin içi fazla su ile dolduğunda çalışan programı otomatik olarak durdurarak içindeki fazla suyu dışarı atar.

Böylece su taşması gibi durumların yaşanmasını engeller. Grundig GDH 92 A++ 9 kg kurutma makinesi ek özellikleri ile pratik bir kullanıma sahiptir.

Grundig GDH 92 Yandan Görünüm

Grundig GDH 92 ile Grundig GDH 82 Modelinin Farkları

Tasarım açısından iki model birbiri ile benzerlik gösterse de bazı özellikler bakımından GDH 92 önceki modelinden ayrılır. Grundig GDH 82 kurutma makinesinin kapasitesi 8 kg iken GDH 92 9 kg’lik çamaşırı kurutabilir.

Kalabalık bir aileyseniz ve kurutma makinesine ihtiyacınız varsa daha büyük kapasitesinden dolayı GDH 92 modeli sizin için daha uygundur. Siz de ihtiyaçlarınıza ve beğenilerinize uygun, beklentileri karşılayan bir ürün arıyorsanız, iki model arasındaki özellikleri karşılaştırarak kararınızı verebilirsiniz.

Grundig GDH 92 Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Grundig GDH 92 kullanıcı yorumları söz konusu olduğunda genellikle iyi geri bildirimler alsa da ürünü satın almadan önce bilmeniz gereken bazı kriterler vardır. Aşağıdaki listeden kurutma makinesinin olumlu ve olumsuz özelliklerine bakabilirsiniz.

 • A++ enerji sınıfında olması, kurutma makinesinin enerji tasarrufu konusunda iyi bir performans ortaya çıkardığını gösterir.
 • Çocuk Kilidi özelliği, kurutma makinesini kalabalık ve çocuklu aileler için daha kullanışlı hale getirir.
 • Program sonu sesli uyarı, programın bittiğini haber vermesi sayesinde makineyi çalıştırdıktan sonra tekrar tekrar kontrol etmenize gerek kalmaz.
 • Kırışık önleme özelliği, çamaşırların kurutulurken fazla kırışmasını engeller. Fazla kırışmasının engellenmesi sayesinde makineden çıkan çamaşırlar daha rahat bir şekilde ütülenebilir ya da bazı giysiler direkt giyilebilir hale gelebilir.
 • 16 farklı programı ile her çamaşırın kurutulmasını mümkün kılar.
 • Isı pompalı Heat Pump teknolojisi, çamaşırların aşırı ısınma kaynaklı zarar görmesini engellemek için düşük sıcaklıklarda etkili bir şekilde çalışır.
 • Akıllı nem sensörü, çamaşırların nem oranını algılayarak kurutma süresini ona göre ayarlar. Böylece gereksiz enerji tüketiminin önüne geçer.
 • 59.7x84.6x65x4 cm ölçüleri ile farklı mekanlara rahatlıkla sığdırılabilir.
 • Wi-Fi bağlantısı bulunmadığı için kurutma makinesini telefon ya da tablet üzerinden kontrol edemezsiniz.

Özelliklerinin yanı sıra Grundig GDH 92 fiyat seçenekleri ile de kullanıcılarını memnun etmeyi başarır. Grundig GDH 92 en ucuz alternatiflerine kısa sürede ulaşabilir, çamaşırlarınızı daha kolay bir şekilde kurutmaya başlayabilirsiniz.

Grundig GDH 92 Tambur Görünüm

Grundig GDH 92 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyat Analizi

Grundig GDH 92 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Grundig GDH 92 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Özellikleri

Hızlı Kurutma:
Çocuk Kilidi:
Isı Pompalı:
Kapasite:   9 kg
Program Sayısı:   16 Programlı
Genişlik:   59.7 cm
Derinlik:   65.4 cm
Yükseklik:   84.6 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   259 kWh
Tambur Hacmi:   102 lt
Ses Seviyesi:   65 dB
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Değiştirilebilir Kapak Yönü:
Filtre Temizleme Uyarısı:
İç Aydınlatmalı:
Kırışıklık Önleyici:
LED Ekranlı:
Nem Sensörü:
Sesli Uyarı:
Su Tankı Dolu Uyarısı:
Zaman Erteleme:
Kontrol Paneli:   Dijital
Ağırlık:   50 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.25 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • RY1 yorumRamazan Y.1 Ocak 2023
  Nem sensörü harika Arçelik servisi harika
 • DU1 yorum
  6 beğeni
  Deniz U.19 Aralık 2022
  Geçen Mart ayında Mediamarkt mağazasından aldım ama keşke internetten alsaymışım hem daha uyguna geliyordu, hemde Mağazadan alınca Mediamarkt adrese teslim ücreti alıyormuş 100TL ordayken öğrendim. Garanti uzatma, teslimat ücreti vs. derken 7000tl'ye aldığım ürün nerdeyse 8000tl'ye mal oldu:( Arçelik servisinden de daha az ücretle garanti uzatılabiliyormuş kurulum yapılırken öğrenmiş olduk onu da, iş işten geçmişti artık. Makine'den çok memnunum. Nem sensörü ,hızlı kurutması,havalandırma özelliği muhteşem, sadece biraz sesli çalışıyor o da banyo kapısını kapatınca çokta sorun değil:) Teslimat,kurulum,servis hizmeti çok iyiydi, Arçelik servisi memnuniyetle ilgili daha sonra arayıp ilgilendi.
 • AK1 yorum
  15 beğeni
  Ahmet K.İzmir10 Eylül 2022
  Allah gözlerinizi doyursun.. bu fiyat ne böyle
 • 6 yorum
  47 beğeni
  Jale Ü.26 Şubat 2021
  Urun cok guzel alacak ola lara tavsoyemdir kargo konusunda hicbor sikinti yok urun direk arcelik servisine geliyor ve onlar getirip kurulum yapiyorlar servis sureklk arayip kargo ve kurulim zamani hakkinda bildirim yaptilar kisacasi hepsi burada ve grundig markasina yakisir sekilde kurulum yapildi ve cok memnunuz
 • FD9 yorum
  56 beğeni
  Fatma D.24 Şubat 2021
  Urun cok guzel alacak ola lara tavsoyemdir kargo konusunda hicbor sikinti yok urun direk arcelik servisine geliyor ve onlar getirip kurulum yapiyorlar servis sureklk arayip kargo ve kurulim zamani hakkinda bildirim yaptilar kisacasi hepsi burada ve grundig markasina yakisir sekilde kurulum yapildi ve cok memnunuz

Grundig GDH 92 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Grundig GDH 92 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiGrundig GDH 82 8 kg Çamaşır Kurutma MakinesiArçelik 900 KM 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiVestel KM 9701 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
 Grundig GDH 92 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiGrundig GDH 82 8 kg Çamaşır Kurutma MakinesiArçelik 900 KM 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiVestel KM 9701 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
Fiyat 12.099,00 TL
4 satıcı
11.400,00 TL
4 satıcı
11.781,00 TL
19 satıcı
12.824,05 TL
5 satıcı
Popülerlik1. Popüler Grundig Çamaşır Kurutma Makinesi2. Popüler Grundig Çamaşır Kurutma Makinesi4. Popüler Çamaşır Kurutma Makinesi2. Popüler Vestel Çamaşır Kurutma Makinesi
Ortalama Puan6 yorum4 yorum7 yorum-
Hızlı KurutmaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Isı PompalıVarVarVarVar
Wi-FiYokYokYokYok
Kapasite9 kg8 kg9 kg9 kg
Program Sayısı16 Programlı16 Programlı15 Programlı15 Programlı
Genişlik59.7 cm59.7 cm59.7 cm59.6 cm
Derinlik65.4 cm58.9 cm59.9 cm60.9 cm
Yükseklik84.6 cm84.6 cm84.6 cm84.5 cm
Yıllık Enerji Tüketimi259 kWh235 kWh259 kWh259 kWh
Tambur Hacmi102 lt-110 lt-
Ses Seviyesi65 dB65 dB65 dB65 dB
Enerji Sınıfı-A++-A++
Enerji Sınıfı--A++A++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Ağırlık50 kg45 kg42.5 kg-
Değiştirilebilir Kapak YönüVarVar--
Dokunmatik--Var-
Filtre Temizleme UyarısıVarVarVar-
İç AydınlatmalıVarVarVarVar
Kırışıklık ÖnleyiciVarVarVarVar
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
LED EkranlıVarVarVarVar
Nem SensörüVarVar-Var
Sesli UyarıVarVarVarVar
Su Tankı Dolu UyarısıVarVarVar-
Zaman ErtelemeVarVarVarVar