Hoover

Hoover HLEH10A2TCEX-17 10 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Hoover HLEH10A2TCEX-17 10 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

19.000,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 13:42 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet 2 iş günü Satıcı: Hepsiburada/MESA TEKNO

Ürün Özellikleri: Hızlı Kurutma, Isı Pompalı, Wi-Fi, Kapasite: 10 kg, 14 Programlı, Genişlik: 59.6 cm, Derinlik: 58.5 cm, Yükseklik: 85 cm... Devamını görEn Ucuz Hoover HLEH10A2TCEX-17 10 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyatları

Tüm fiyatlar (1)

Tüm fiyatlar (1)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Hoover Çamaşır Kurutma Makineleri
Benzer Ürünler

Hoover HLEH10A2TCEX-17

Hoover’in kusursuz kalite anlayışını çamaşır kurutma makinelerinde de görmek mümkündür. Özellikle HLEH10A2TCEX-17 modeli, teknik donanımı, kullanım kolaylığı sağlayan fonksiyonları ve üst düzey kurutma performansı bakımından tüm dikkatleri üzerine çeker. Cihazın iç hacminin geniş olması, konforlu bir kurutma alanı sağlar.

Dolayısıyla hem tek seferde çok daha fazla ürünü bir arada kurutabilmenize hem de yorgan ve yastık gibi malzemeleri rahat bir şekilde içerisine yerleştirebilmenize yardım eder. Bunun haricinde sahip olduğu kurutma programı alternatifleri de üründen maksimum verimi almanıza destek olur. Her bir kumaş türü için özel olarak geliştirilen yıkama programı seçenekleri sayesinde giysilerinizin dokusunda renk değişikliği ya da herhangi bir yırtılma, sökülme ya da delinme meydana gelmez.

Bu sebeple ilk günkü canlı görünümünü korur ve kullanım ömrü uzar. Bu anlamda kullanıcılara büyük bir avantaj sağlar. Çamaşırlarınızı yalnızca kurutmakla kalmaz, aynı zamanda üzerlerinde deterjan ve yumuşatıcıdan kalan toz birikintilerini de özel filtresine hapseder. Bu nedenle son derece hijyenik bir kullanım sunar. Özellikle alerjisi olan ve hijyeni her an ön planda tutan kullanıcıların favori kurutma makinelerinden biri haline gelir. Siz de Hoover’in bu çamaşır kurutma makinesi hakkında daha önceden yapılmış olan kullanıcı yorumlarına göz atarak ürün hakkında çok daha detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hoover HLEH10A2TCEX-17 Önden Görünüm

Hoover HLEH10A2TCEX-17 Teknik Özellikler

Hoover’in HLEH10A2TCEX-17 çamaşır kurutma makinesinde mevcut olan bazı teknik özellikler, cihazın üst düzey performans göstermesine olanak sağlar ve kullanıcılara da üst düzey bir deneyim yaşama fırsatı sunar. Ürünün teknik özellikleri ise şu şekildedir:

  • Hoover’in bu çamaşır kurutma cihazında 10 kg’lık bir kurutma kapasitesi söz konusudur. Bu nedenle kullanıcıların tek seferde daha fazla giysiyi ya da nevresim, havlu gibi malzemeyi kurutabilmesine imkan sunar. Böylelikle vakitten tasarruf etmenize yardımcı olur.
  • Hoover HLEH10A2TCEX-17 kurutma makinesinin ön yüzünde gelişmiş bir ergonomik LED panel dikkat çeker. Bu panel sayesinde tüm kurutma programlarının bilgilerini görebilir, kurutma sırasında işlemin tamamlanmasına kaç dakika kaldığını tek bir bakışta öğrenebilirsiniz.
  • 125 lt’lik bir hacme sahip olan özel tasarımlı tamburu, çamaşırlarınızın tam olması gerektiği gibi dönmesini sağlar. Bu sayede kurutma işleminin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sunar, çamaşırlarınız tekrar kullanıma hazır hale gelir.
  • Hoover’in bu kurutma makinesi modelinde su tahliye borusu yer alır. Bu boru, çamaşırlarınız kurutulurken üzerlerindeki fazla suyu içerisine çeker. Böylelikle her işlem sonrasında suyu kapaktan boşaltmanıza gerek kalmaz. Size pratiklik kazandırır.
  • Çamaşırlarınızın yapısına uygun bir kurutma programı seçtikten sonra işlemi başlatabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz kurutma programı tamamlandıktan sonra ise makine, özel LED ekranından sizi hem yazılı hem de sesli olarak ikaz eder.
Hoover HLEH10A2TCEX-17 Kapak Açık Görünüm

Hoover HLEH10A2TCEX-17 Muadillerinden Ayıran Özellikler

HLEH10A2TCEX-17 kurutma makinesinde mevcut olan bazı özel detaylar, ürünün standart çamaşır kurutma makinelerine kıyasla çok daha üstün bir performans göstermesine yardımcı olur. Bu nedenle de kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen seçeneklerdendir. Dikkat çekici detayları arasında ön plana çıkan nokta ise filtresinin toz emiş gücüdür.

Çamaşırlarınızın yıkanma işlemi tamamlandıktan sonra üzerlerinde deterjan ve yumuşatıcıdan bazı tozlar kalır. Hoover ise gelişmiş filtre sistemi sayesinde kurutma işlemini gerçekleştirirken aynı zamanda çamaşırlarınızın üzerindeki tozları dakikalar içerisinde yok eder. Bu sayede hemen hemen tüm alerjenlerden arındırır ve hijyenik sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.

Cihazı muadillerinden farklı kılan bir diğer detayı da gürültü yapmadan çalışıyor olmasıdır. Kurutma işlemi sırasında motor üst düzey performans gösterir. Ancak buna rağmen minimum seviyede ses çıkarır. Böylelikle herhangi bir gürültüye neden olmaz ve hem size hem de komşularınıza rahatsızlık vermez. Günün dilediğiniz saatinde, ihtiyaç duyduğunuz her anda çamaşırlarınızı kurutmanın rahatlığını yaşamanıza imkan sunar.

Bunun haricinde sahip olduğu özel teknoloji sayesinde kurutma işlemi sonrasında çamaşırlarınızın üzerinde kırışıklıkların oluşmasının önüne geçer. Dolayısıyla kurutma sonrasında ütü yapma ihtiyacınızı gözle görülür bir şekilde azaltır ve makineden çıkardığınız an yeniden kullanabilmenize imkan sağlar.

Hoover HLEH10A2TCEX-17 Sağ Çapraz Görünüm

Hoover HLEH10A2TCEX-17 Artı ve Eksi Yönleri

Hoover’in bu çamaşır kurutma makinesi, tasarımı itibari ile banyolarda ve çamaşır odalarında oldukça etkileyici bir görünüm elde etmenize imkan sunar. Bunun haricinde sahip olduğu bazı artı ve eksi yönler ile de dikkatleri üzerine çeker:

  • Hoover markasına ait olan bu çamaşır kurutma makinesinde geç başlatma özelliği mevcuttur. Bu özellik sayesinde dilediğiniz kurutma programının başlamasını 24 saate kadar erteleyebilirsiniz. Böylelikle günlük yaşantınızda size büyük bir kolaylık sağlar.
  • HLEH10A2TCEX-17 modelinde yer alan özel teknoloji, yünlü ve sentetik kumaşa sahip olan giysilerinizin hassasiyetini korur, herhangi bir deformasyonun meydana gelmesine engel olur. Bu sayede ilk günkü formlarını uzun süre korumalarına olanak sağlar.
  • Cihazın kapak kısmında hafif ve ergonomik yapılı özel bir su tankı mevcuttur. Bu tank sayesinde kurutma sonrasında makinenizde biriken fazla suyun miktarını görebilir, dolduğunda rahatlıkla taşıyarak boşaltabilirsiniz. Böylece hijyenik bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Bu makinede WiFi teknolojisi bulunur. Bu nedenle uyumlu cihazlarla bağlantısını yaparak her nerede olursanız olun çamaşırlarınızın kurutma durumunu kontrol edebilir, yeni talimatlar verebilir, makinenizi durdurabilir ve daha pek çok işlemi gerçekleştriebilirsiniz.
  • Cihazın eksi yönleri arasında ise yoğuşma verimlilik sınıfının B olması dikkat çeker. Siz de Hoover’in bu kurutma makinesi hakkında daha önce yapılmış yorumları okuyarak bütün artı ve eksi yönlerini öğrenebilirsiniz. Böylece kararınızı kolaylıkla verebilirsiniz.
Hoover HLEH10A2TCEX-17 Sol Çapraz Görünüm

Hoover HLEH9A2TE-17 ile HLEH10A2TCEX-17 Arasındaki Farklar

Görünümü ile hem banyolarda hem de çamaşır odalarında estetik, yenilikçi bir etki yaratan ve tüm dikkatleri üzerinde toplayan bu ürün ile bir önceki modeli olan Hoover HLEH9A2TE-17 çamaşır kurutma makinesi genel tasarımı, fonksiyonel özellikleri ve performansları açısından çok sayıda benzerliğe sahiptir. Ancak bununla birlikte aralarında bazı farklılıklar da dikkat çeker. Örneğin HLEH10A2TCEX-17 modelinde 10 kg’lık bir kurutma kapasitesi yer alır. Ancak HLEH9A2TE-17 modelinde 9 kg’lık bir kurutma kapasitesi söz konusudur.

Avantajlı Hoover HLEH10A2TCEX-17 Fiyat Seçenekleri

Hoover HLEH10A2TCEX-17 cihazının sahip olduğu teknolojik detaylar, teknik özellikler ve ortaya koyduğu maksimum performans dikkate alındığı zaman fiyat aralıkları oldukça uygundur. Kullanıcıların hemen hemen hepsinin bütçesine hitap eder ve yüksek kaliteyi yaşam alanınıza cebinizi hiçbir şekilde yormadan taşıyabilmenize olanak sağlar.

Üretiminde sağlam ve dayanıklı malzemelerin tercih edilmesine özen gösterildiği için cihaz son derece dayanıklıdır ve bu anlamda da farkını ortaya koyar. Dolayısıyla kolay kolay iç ya da dış kısmında herhangi bir deformasyon meydana gelmez. Performansı da uzun yıllar boyunca aynı kalır. Böylece zaman içerisinde yeni bir çamaşır kurutma makinesine ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Uzun ömürlü bir deneyim yaşatarak bütçenize destek olur.

Bunun dışında ürünün kullanıcı yorumları incelendiğinde de ürünü önceden deneyimleyenlerin hem kurutma performansından hem de günlük yaşamlarında kazandırdığı pratiklikten ne kadar memnun kaldığını görmek mümkündür. Yorumlarda gerçek deneyimlerden bahsedildiği için cihazın olumlu yönleri kadar olumsuz yönleri de vardır.

Dolayısıyla ürün hakkında çok daha kapsamlı bir şekilde bilgi sahibi olmanıza imkan sunar ve karar verme aşamasında size kolaylık sağlar. Eğer siz de yeni bir çamaşır kurutma makinesi satın almak istiyorsanız, Hoover’in bu modeli hakkındaki yorumları inceleyip buna göre kararınızı verebilirsiniz.

Hoover HLEH10A2TCEX-17 Kontrol Paneli Görünümü

Hoover HLEH10A2TCEX-17 10 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Özellikleri

Hızlı Kurutma:
Isı Pompalı:
Wi-Fi:
Kapasite:   10 kg
Program Sayısı:   14 Programlı
Genişlik:   59.6 cm
Derinlik:   58.5 cm
Yükseklik:   85 cm
Tambur Hacmi:   125 lt
Ses Seviyesi:   66 dB
LED Ekranlı:
Kontrol Paneli:   Dijital
Ağırlık:   45 kg
Yıllık Enerji Tüketimi:   282 kWh
Renk:   Beyaz
Enerji Sınıfı:   A++
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
Ürüne puan ver

Hoover HLEH10A2TCEX-17 10 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Hoover HLEH10A2TCEX-17 10 kg Çamaşır Kurutma Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Hoover HLEH10A2TCEX-17 10 kg Çamaşır Kurutma MakinesiHoover HLE H9A2TE-17 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiHoover HLE C10DG-17 10 kg Çamaşır Kurutma MakinesiHoover NDEH 10A2TSBE-17 10 kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi
 Hoover HLEH10A2TCEX-17 10 kg Çamaşır Kurutma MakinesiHoover HLE H9A2TE-17 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiHoover HLE C10DG-17 10 kg Çamaşır Kurutma MakinesiHoover NDEH 10A2TSBE-17 10 kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi
Fiyat 19.000,00 TL
1 satıcı
15.899,00 TL
7 satıcı
11.338,87 TL
10 satıcı
16.999,01 TL
1 satıcı
Popülerlik-3. Popüler Çamaşır Kurutma Makinesi1. Popüler Çamaşır Kurutma Makinesi6. Popüler Hoover Çamaşır Kurutma Makinesi
Ortalama Puan-1 yorum
Hızlı KurutmaVarVarVar-
Çocuk Kilidi-Var--
Isı PompalıVarVar-Var
Wi-FiVarVar-Var
Kapasite10 kg9 kg10 kg10 kg
Program Sayısı14 Programlı15 Programlı14 Programlı16 Programlı
Genişlik59.6 cm59.6 cm59.6 cm60 cm
Derinlik58.5 cm58.5 cm60 cm60 cm
Yükseklik85 cm85 cm85 cm85 cm
Tambur Hacmi125 lt125 lt100 lt125 lt
Ses Seviyesi66 dB66 dB61 dB-
Zaman Erteleme-VarVar-
Su Tankı Dolu Uyarısı-Var--
LED EkranlıVarVarVarVar
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Kırışıklık Önleyici-Var--
Filtre Temizleme Uyarısı-VarVar-
Ağırlık45 kg43 kg--
Yıllık Enerji Tüketimi282 kWh259 kWh--
Enerji Sınıfı-A++B-
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Enerji SınıfıA++--A++
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı