Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Vestel

Vestel KM 9701 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

En Popüler 9. Çamaşır Kurutma Makinesi

10 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

7.459,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 14 dakika önceStokta 9 adetYarın kargodaSatıcı: Pttavm/evemagaza-dtm

Ürün Özellikleri: Hızlı Kurutma, Çocuk Kilidi, Isı Pompalı, Kapasite: 9 kg, 15 Programlı, Genişlik: 59.6 cm, Derinlik: 60.9 cm, Yükseklik: 84.5 cm... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Vestel KM 9701 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (10)

En Popüler Vestel Çamaşır Kurutma Makineleri
Benzer Ürünler

Vestel KM 9701 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Tasarımı ve işlevselliği ile öne çıkan Vestel KM 9701 kg kurutma makinesi de standartların üzerinde sunduğu performans ile dikkatleri üzerinde toplar. 9 kilo kapasiteye sahip olan kurutma makinesi, günlük gereksinimleri karşılamayı başarır.

Özel havalandırma sistemine ve markanın geliştirdiği karıştırıcı tasarıma sahip olan kurutma makinesi, çamaşırların yapısını bozmadan kurutulmasına yardımcı olur. Sürdürülebilirliğe inan marka, çevreye duyarlı olacak şekilde tasarladığı kurutma makinesi ile doğaya saygısını göstermeyi başarır.

Çevreci adımlar ışığında üretilen kurutma makinesi, çalışma esnasında kullandığı gazı minimum seviyede tutarak gazın verebileceği zararları ortadan kaldırmayı amaçlar. Böylece R134 gazını 3 değerine kadar indirmeyi başarır.

Yeni nesil R290 gazını kullanan kurutma makinesi çevreci yaklaşımından dolayı pek çok kişinin ilgisini çeker. Aynı zamanda 4 farklı özelliğe sahip olmasıyla da kullanıcıların günlük gereksinimlerine yanıt vermeyi başarır.

PSC motor tipi içeren kurutma makinesi, dengeli olan iki fazlı motor ile çalışır. Böylece enerji tasarrufunun da sağlanmasına yardımcı olarak doğayı koruma amacını devam ettirmeyi başarır.

A++ enerji sınıfında bulunan ürün, doğa dostu teknolojisi, birden fazla çalışma fonksiyonu, tasarruf elde edilmesini sağlayan motoru ve pek çok farklı özelliği ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamayı başarır.

Vestel KM 9701 Önden Görünüm

4 Farklı Özelliğiyle Vestel KM 9701 Kurutma Makinesi

Kullanıcı odaklı bir tasarım anlayışının sonucunda üretilen Vestel KM 9701 modeli, sahip olduğu özellikler ile kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katmayı başarır.

Isı Pompalı, Çift Filtre Tasarımı, Özel Karıştırıcı, Hassas Kurutma Fonksiyonu, Kırışık Önleme ve 9 kg Kurutma Kapasitesi olmak üzere toplam 4 farklı özelliğe sahiptir.

Isı pompası havayı giysilerden nemi uzaklaştırmak için kullanarak ısıtır ve nem giderildikten sonra tekrar aynı havayı kullanarak kapalı bir döngü sistemi olarak çalışır. Nemi çıkarma sürecinde ısıyı geri dönüştürdüğü için enerji kullanımını azaltmayı başarır.

Çamaşırları düşük sıcaklıklarda kurutması sayesinde giysilerin daha yumuşak kalmasını sağlar. Aynı zamanda yapısal bozuklukların meydana gelmesinin de önüne geçer.

Çamaşırların üzerindeki nemi toplamak ve çamaşırları kurutmak için giysilerinizin üzerinden sıcak hava geçirerek kıyafetlerin çekmesi gibi istenmeyen durumların meydana gelme olasılığını azaltır.

Kırışık Önleme ve Hassas Kurutma Fonksiyonu, çamaşırların nem oranını akıllı sensörler vasıtası ile dengeli hale getirerek çamaşırların özenli bir şekilde kurutulmasını sağlar.

Böylece kırışıklık miktarını en aza indirmeyi başarır. Özel Karıştırıcı ve Çift Filtre Tasarımı çamaşırların doğallığına zarar vermeden etkili bir koruma sağlar.

Özel Karıştırıcı, hacimli formu sayesinde çamaşırları döngü halinde kurutarak kat izi oluşmasının önüne geçer. Hareketli sistemi sayesinde çamaşırlar katlanmadan özenle kurutulur.

Çift Filtre, hijyenik koşulların elde edilmesini sağlar. Çift katmanlı filtre pratik ve hızlı bir lif temizliği sağlamayı başarır.

Vestel KM 9701 Panel Görünüm

Vestel KM 9701 Kurutma Makinesinin 15 Programı

Farklı özelliklerinin yanı sıra Vestel’in KM 9701 kurutma makinesi içerdiği programlarla da kullanıcıların günlük hayatını kolaylaştırmaya devam eder.

Ekstra Kuru, Alerji Uzmanı, Gömlek, Havalandırma, Hızlı, Karışık, Pamuklu Dolap ve Ütü Kuruluğu, Sentetik Dolap ve Ütü Kuruluğu, Spor Giysiler, Yorgan, Süreli Kurutma ve Yünlü Havalandırma olmak üzere toplam 15 farklı program içerir.

Havalandırma programı 10 dakikada kıyafetlerinizi havalandırmanıza ve hoş bir doku elde etmenize yardımcı olur. Hızlı program içerisinde 1 kilogram çamaşır koymanıza izin verir ve 34 dakikada kurutma işlemini tamamlar.

Dolap Kuruluğu makineden alınan çamaşırları gardıroba konulacak hale getirir. Ütü Kuruluğu ise makineden çıkardıktan sonra ütülemeniz gereken çamaşırlar için kullanılır.

Süreli kurutma sayesinde çamaşırlarınızı 30, 60 ya da 120 dakika olmak üzere üç farklı zamanda kurutabilirsiniz.

Naylon içerikli spor kıyafetlerinizi özenli bir şekilde kurutan Spor programı ise 108 dakikada çamaşırlarınızın yapısını bozmadan başarılı bir şekilde kurutur. Gömlek programı sayesinde gömleklerinizi 20 dakika içinde kurutabilirsiniz.

Böylece acil olarak gömleğe ihtiyacınız olduğunda 20 dakika içinde gömleğinizi kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Bütün programlar gelişmiş nem teknolojisi kullanılarak en iyi kurutma oranının ayarlanmasını sağlar.

Böylece her türlü kıyafeti ona özel kurutma fonksiyonu ile kurutabilir, çamaşırların eskime oranını azaltabilirsiniz. Sunduğu program çeşitliliğinden dolayı Vestel KM 9701 kurutma makinesi yorumları ile kullanıcılarından iyi geri dönüşler almayı başarır.

Vestel KM 9701 Mod Görünüm

Vestel KM 9701 Kurutma Makinesi Ek Özellikleri

Vestel’in KM 9701 modeli ek özellikleriyle kullanım alanını genişletmeye devam eder. Nem sensörü, iç aydınlatma, çocuk kilidi, bumerang gövde, gecikmeli başlat, aktif iyon teknolojisi ve çift filtre tasarımı gibi pek çok farklı ek özelliğe sahiptir.

Çocuk kilidi özellikle çocuklu aileler için kullanışlı bir özelliktir. İstenilen program seçildikten ve çalışmaya başladıktan sonra program akışının bozulmasını engellemek için çocuk kilidini devreye sokabilirsiniz.

Çocuk kilidi aktif edildikten sonra makine üzerinde çoğu tuş devre dışı bırakılır. Böylece program çalışırken dışarıdan müdahale edilmesini engeller.

Çocukların çamaşır makinesini açması, durdurması ya da programı değiştirmesinin önüne geçilir. Böylece yaşanabilecek istenmeyen durumlar da ortadan kaldırılmış olur.

İç aydınlatma özelliği, kurutma makinesi açıldığı anda aktif hale gelir. LED ışıklardan oluşan iç aydınlatma sistemi ayarlanabilir olmamasına rağmen makinenin kapağı kapatıldığında ya da açık halde otomatik olarak kendiliğinden kapanır.

Aktif iyon teknolojisi çamaşırların kurutulduktan sonra olası kötü kokuların üzerinde kalmasını önleyen bir sistemdir. Aynı zamanda kurutma esnasında biriken alerjenler, elektrostatik yükler ya da duman kalıntıları da aktif iyon teknolojisi sayesinde ortadan kaldırılır.

Böylece çamaşırlarınızın taze kokulu ve ütülenmeye hazır hale gelir. Gecikmeli başlat özelliği 1 saatten 23 saate kadar kurutma makinenizin çalışmasını ertelemenize imkan tanır. Tercih edilen süre tamamlandıktan sonra otomatik olarak çalışır.

Vestel KM 9701 Çapraz Görünüm

Vestel KM 9701’in KM 9601’den Farkları

Önceki modeli olan Vestel KM 9601 ile benzer özelliklere sahip olsa da bulunduğu enerji sınıfıyla ondan ayrılır. Selefi A+ enerji sınıfındayken Vestel KM 9701 A++ kategorisinde yer alır.

Önceki modelin yıllık enerji tüketimi 336 kWh iken 9701 modelinin 259 kWh'dir. Böylece elektrik ve sudan daha fazla tasarruf elde edilmesini sağlar.

Ek olarak aktif iyon teknolojisine sahip olmasıyla da kuruturken kıyafetlerin yapısını daha iyi bir şekilde muhafaza etmeyi başarır.

Artı ve Eksileri ile Vestel KM 9701 Kurutma Makinesi

Vestel KM 9701 kurutma makinesi kullanıcılarına pek çok farklı özellik sunar. Olumlu ve olumsuz özelliklerinin belirtildiği aşağıdaki maddeler ürüne dair bir fikir verebilir. Bu özellikler şunlardır:

  • Kurutma makinesinin üzerinde LED gösterge paneli bulunur. LED gösterge paneli sayesinde programları kolaylıkla ayarlayabilir, istediğiniz sıkma detaylarını pratik bir şekilde görebilirsiniz.
  • Aynı zamanda görsel olarak da estetik bir duruşa sahip olan LED ekran, kurutma makinesinin zarif bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
  • A++ enerji sınıfında bulunan kurutma makinesi, enerji tasarrufu konusunda kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sunar.
  • 845 x 596 x 609 cm boyutlarına sahip olan kurutma makinesi her yere kolay bir şekilde sığdırılabilir.
  • Bumerang gövdeye sahip olması sayesinde sıkma esnasında titreşimleri azaltır. Böylece hem sessiz hem de az enerji tüketen bir çalışma sunar.
  • Ses seviyesi 65 dBA olan kurutma makinesi, bu konuda ortalama bir performans ortaya çıkarır.
  • 15 farklı kurutma programı sayesinde her türlü kıyafetin kendisine özel işlemlerden geçmesini mümkün kılar.
  • Isı pompalı çalışma mekanizması sayesinde çamaşırların nemini başarılı bir şekilde alır. Böylece kırışıklık gibi istenmeyen durumları da engellemiş olur.
  • 9 kg kurutma kapasitesine sahip olması sayesinde günlük ihtiyaçları kolaylıkla karşılar. Ama her program 9 kg kapasiteye sahip değildir.
  • Dolap ve ütü olmak üzere iki farklı kurutma özelliğine sahip olması, çamaşırların kullanım durumuna göre kurutulmasına imkan tanır. Böylece farklı ihtiyaçları da karşılamayı başarır.

Kurutma makinesi arayışı içindeyseniz A++ enerji sınıfında olmasıyla tasarruflu bir ürün olan, 15 farklı program içeren, 9 kg kurutma kapasitesine sahip ve kırışık önleyici sistem içeren Vestel KM 9701 modeline göz atabilirsiniz.

Vestel KM 9701 Kapağı Açık Görünüm

Vestel KM 9701 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyat Analizi

Vestel KM 9701 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Vestel KM 9701 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Özellikleri

Hızlı Kurutma:
Çocuk Kilidi:
Isı Pompalı:
Kapasite:   9 kg
Program Sayısı:   15 Programlı
Genişlik:   59.6 cm
Derinlik:   60.9 cm
Yükseklik:   84.5 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   259 kWh
Ses Seviyesi:   65 dB
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Vestel KM 9701 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Vestel KM 9701 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Vestel KM 9701 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiVestel KMI 9701 G 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiArçelik 900 KM 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiVestel KM 9601 A+ 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
 Vestel KM 9701 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiVestel KMI 9701 G 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiArçelik 900 KM 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiVestel KM 9601 A+ 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
Fiyat7.459,00 TL
10 satıcı
8.231,02 TL
10 satıcı
8.038,00 TL
33 satıcı
7.290,09 TL
5 satıcı
Popülerlik9. Popüler Çamaşır Kurutma Makinesi3. Popüler Vestel Çamaşır Kurutma Makinesi3. Popüler Çamaşır Kurutma Makinesi6. Popüler Vestel Çamaşır Kurutma Makinesi
Ortalama Puan--5 yorum-
Hızlı KurutmaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Isı PompalıVarVarVarVar
Wi-FiYokYokYokYok
Kapasite9 kg9 kg9 kg9 kg
Program Sayısı15 Programlı15 Programlı15 Programlı15 Programlı
Genişlik59.6 cm59.6 cm59.7 cm59.6 cm
Derinlik60.9 cm60.9 cm59.9 cm60.9 cm
Yükseklik84.5 cm84.5 cm84.6 cm84.5 cm
Yıllık Enerji Tüketimi259 kWh194 kWh259 kWh336 kWh
Tambur Hacmi--110 lt-
Ses Seviyesi65 dB65 dB65 dB65 dB
Enerji SınıfıA++A+++A++A+
RenkBeyazGriBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı