LG Çamaşır Kurutma Makinesi

LG Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyatları

3 farklı LG Çamaşır Kurutma Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Hoover Çamaşır Kurutma Makinesi Bosch Çamaşır Kurutma Makinesi Arçelik Çamaşır Kurutma Makinesi Grundig Çamaşır Kurutma Makinesi Profilo Çamaşır Kurutma Makinesi Altus Çamaşır Kurutma Makinesi

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

A+++A++A+8 kg9 kgIsı Pompalı0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 175 kWh ve daha düşük180 kWh - 215 kWhSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: LG Kaydet

Fiyatı
- 0 - 4.000 TL4.000 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 TL üstü
Markası LG Özellikler Kapasite Program Sayısı Genişlik Derinlik Yükseklik Yıllık Enerji Tüketimi Ses Seviyesi Enerji Sınıfı SatıcıToplam 98 satıcı. Ürün Puanı Renk

LG BuzdolabıLG Çamaşır MakinesiLG Bulaşık MakinesiLG Su SebiliLG TelevizyonLG MonitörLG KlimaLG Bluetooth HoparlörLG Su Arıtma CihazıLG Telefon BataryasıLG SoundbarLG Su Arıtma Filtresi

En Popüler LG Çamaşır Kurutma Makineleri
Bunlara Da Bakabilirsiniz

LG Çamaşır Kurutma Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

LG Çamaşır Kurutma Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

LG Televizyon Nasıl Seçilir?

LG televizyon seçimi sırasında bazı noktalara dikkat etmek üründen sağlayacağınız verimi artırabilir. LG televizyonlar, özellikleri bakımından birçok farklı modele sahiptir. Televizyon görüntü teknolojisi önemli özelliklerden biridir. LG LED ve OLED gibi farklı görüntü teknolojilerine sahip modeller üretir. LED ekrana sahip modeller, ekrana yansıyan görüntüleri aydınlatmak için tek bir ışık kaynağı kullanılırken OLED ekrana sahip modellerde her piksel için ayrı ışık kaynağı kullanılır. Bu da renklerin LED bir televizyon ekranına göre daha parlak ve canlı olmasını sağlar. Televizyonun ekran çözünürlüğüne de seçim aşamasında bakmanız faydalı olabilir. LG HD, FULL HD, 4K ve 8K gibi birçok farklı çözünürlüğe sahip televizyon üretir. LG nanocell 8K ve LG televizyon 4K seçenekleri tatmin edici bir çözünürlük sunar. Ekran çözünürlüğü, ekran boyutu ile de doğrudan bağlantılıdır. LG 43, 49, 50, 55, 65 inç televizyon modelleri en çok tercih edilen boyutlar arasında yer alır.

LG Televizyon Özellikleri Nelerdir?

LG Televizyon modellerinde Bluetooth, DLNA, Ethernet, Smart TV ve Wi-Fi gibi pek çok farklı ihtiyaca yönelik özellikler yerini alır. Bu noktada televizyonu kullanım amacınız önem kazanır. Televizyondan internete girmek ve dijital platformları kullanmak istiyorsanız eğer LG Smart TV ve Wi-Fi’li modellere yönelebilirsiniz. Televizyonunuzla telefonunuz arasında bağlantı sağlamak sizin için önemli ise Bluetooth özelliği olan modellere yönelmek sizin için daha faydalı olabilir. LG Televizyon fiyatları, özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Örneğin LG OLED TV fiyatları, yeni nesil teknolojileri kapsadığı için birçok modele göre daha yüksek fiyatlandırılırken LG LED TV fiyatları daha uygun seçeneklere sahiptir. Seçim aşamasında LG televizyon modellerinin hem teknik hem de fiziksel özelliklerini inceleyerek kullanım amacınıza uygun modeli bütçeniz dahilinde bulmanız mümkündür.

En çok satan LG Çamaşır Kurutma Makinesi hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 3 farklı LG Çamaşır Kurutma Makinesi:
  1. LG RH80T1AP6R 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
  2. LG RC90V9AV2W 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
  3. LG RC90V9EV2W Wi-Fi 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

LG Kurutma Makinesi

Yıkanan veya ıslanan çamaşırların çok daha kısa sürede kurumasını sağlayan LG kurutma makinesi, sahip olduğu yeni nesil teknolojilerle benzerlerinden ayrılır. Kumaş ve giysi türüne göre çok sayıda kurutma programı alternatifi bulanan LG kurutma makinesi modelleri, giysileri su ve nemden arındırırken kullanım ömürlerini de korur. Isı pompalı kurutma işlevi sayesinde kumaşların yıpranmasını önlemesinin yanı sıra minimum miktarda elektrik tüketir. Normal ve özel programları sayesinde çok yönlü bir kullanım sağlayan LG kurutma makinesi modelleri hijyen programıyla fark yaratır. LG kurutma makinesi programları arasında dolap kuruluğu ve ütülü kurutma gibi seçenekler yer alır. Tüm LG kurutma makinesi çeşitlerine tek platform üzerinden ulaşma imkânı tanıyan Akakçe, en uygun fiyatlarla alışveriş yapma avantajı sunar.

LG Kurutma Makinesi Özellikleri

Çamaşır yıkama sürecini daha pratik hale getiren LG kurutma makineleri, ısı pompalı kurutma sensörünün yanı sıra çift inverter kurutucuya sahiptir. Bu sayede ısıtıcılı kurutma makinelerinde olduğu gibi kumaşları kuruturken hacim kaybetmelerine neden olmaz. Yeni nesil teknolojilerle kullanıcıların beğenisine sunulan kurutma makinesi LG modelleri, Sensör DRY olarak adlandırılan kurutma sensörüyle dikkat çeker. Bu sensör hazneye yerleştirilen giysi ve ev tekstil ürünlerinin nem oranını otomatik olarak algılar. Ardından en uygun kurutma programını belirleyerek zahmetsiz kullanım olanağı tanır. R290 soğutucu kullanılan LG kurutma makinesi çeşitleri, çevre dostu olmasıyla fark yaratır. LG kurutma makinesi ürünleri, A+++ enerji sınıfı performansıyla %10’a varan oranda enerji verimliliği sağlar. Düşük enerji tüketim modunda enerji tasarruf oranı % 23’e ulaşır. Öte yandan ıslak çamaşırların açık havada kurutulmasına kıyasla daha kısa sürede sonuç veren başarılı cihazlar genel olarak zaman tasarrufu sunarken acil durumlarda ise büyük bir kolaylık sağlar.

Kullanıcı dostu tasarıma sahip kontrol panelleri ve dijital ekranlarıyla öne çıkan LG kurutma makinesi ürünleri, model bazında değişse de genel olarak pek çok programı özelleştirme imkânı sunar. Çok sayıda hazır kurutma programı bulunan söz konusu cihazlar, tıpkı çamaşır makinelerinde olduğu gibi yapılan işlemlere müdahale etme avantajı sunar. Böylece kullanıcılar dilerse hazır programları kendilerine göre ayarlayabilir. Bununla birlikte mevcut ekran sayesinde kurutma programının aşaması, kalan süre ve kalan işlemleri takip etmek mümkündür. Özel teknolojisi sayesinde kendi kendini temizleme fonksiyonu da bulunan LG kurutma makinesi, düzenli olarak kondenser temizliği yaparak cihazın performansını korur. Ayrıca her zaman temiz bir kullanım sağlar. Çeşitli filtrelerden meydana gelen kondenser her programda defalarca yıkanır. Bu özellik cihaz içinde bakteri üremesini ve kötü koku meydana gelmesini de engeller. Ayrıca, LG kurutma makinesi tasarımlarında yer verilen çift katlı filtre giysilerin hijyenik bir şekilde kurutulmasını destekler.

LG Kurutma Makinesi Modelleri

Model bazında değişen fonksiyonları ile hemen her beklentiye uygun alternatifler sunan LG kurutma makinesi, ısı pompalı ve çift ısı pompalı olarak tasarlanır. Söz konusu ısı pompası türü ne olursa olsun ıslak çamaşırların kurutulması sırasında çekme yapmasını önler. LG kurutma makinesi 9 kg ve 8 kg kapasite alternatifleriyle hem kalabalık yaşayanlara kolaylık sağlar hem de perde, nevresim gibi büyük boyutlu tekstil ürünlerinin daha hızlı kurutulmasına olanak tanır. Dikkat çeken LG çamaşır kurutma makinesi modelleri program sayısı ile de birbirlerinden ayrılır. Bazı cihazlarda 14 program yer alırken bazılarında ise 10 program bulunur. LG kurutma makinesi çeşitlerinde standart olarak pamuklu, sentetik, hassas ve karışık seçenekleri yer alırken gömlek, yorgan, bebek, yünlü, tazeleme, hijyen, alerji, havlu, spor ve hızlı gibi özel programlar da bulunur. Markanın pek çok cihazı mobil uygulama üzerinden kontrol edilir. Bu uygulamalarda ekstra programlar da vardır.

Başarılı marka yeni nesil teknolojilerle kurutma makineleri geliştirmeye devam ettiği için her cihazla kullanıcılara yeni kolaylıklar sağlar. Kurutma seviyesi seçenekleri sayesinde kullanıcılara tam kontrol olanağı tanıyan LG kurutma makinesi modelleri, beyaz, gümüş ve krom gibi renk alternatifleri sunar. Bu sayede kullanıcılar çamaşır odasında görsel bütünlük sağlamak için uygun renkte LG kurutma makinesi çeşitlerini tercih edebilir. Genel olarak zarif ve şık tasarımlarıyla öne çıkan söz konusu cihazlarda temperli cam kapak, paslanmaz tambur, krom çerçeve gibi dayanıklı malzemeler kullanılır. Dokunmatik kontrol tuşları ve kolay okunan LCD ekranlarıyla hemen herkesin pratik bir şekilde kullanabileceği LG kurutma makineleri, ortalama 62 dB çalışma sesi sayesinde çevreye rahatsızlık vermeden çalışır. Bu sayede geç saatlerde de çamaşırları kurutmak mümkündür. Öte yandan gecikmeli başlangıç seçeneği ile çamaşırların istenilen saatte kuruması sağlanabilir.

LG Kurutma Makinesi Kullanımı

Tamamen Türkçe olan kontrol paneli ve detaylı kullanım kılavuzu sayesinde herkesin rahatlıkla çamaşırlarını kurutabileceği LG kurutma makinesi, program kişiselleştirme avantajı da sunar. Çok sayıda kurutma programı bulunan başarılı cihazlar, kullanıcılara hazır programlarla zamandan tasarruf olanağı tanırken dahili sensörleri sayesinde birçok ayarı da otomatik olarak yapar. Bununla birlikte kullanıcılar dilerse kurutma aşamalarına müdahale edebilir. Öte yandan LG kurutma makinesi yorumları ve kullanıcı değerlendirmelerinde vurgulanan mobil uygulama avantajı, cihaz kullanımını daha kolay hale getirir. Wi-Fi teknolojisi aracılığıyla uzaktan erişim sağlanabilen LG kurutma makinesi modelleri, mobil uygulamayla çalıştırılabilir veya durdurulabilir. Cihazın genel durumunu ve seçili programın aşamasını görüntüleme imkânı da sunan LG ThinQ uygulaması yeni programlar indirme avantajı sunar. Bu sayede cihazlardan daha fazla verim almak mümkün olur.

LG Kurutma Makinesi Avantajları

Yıkanan çamaşırları saatlerce kurumasını beklemeden kullanma ayrıcalığı sunan LG kurutma makinesi, kullanıcılara zamandan tasarruf etme olanağı tanır. Bunu yaparken hem minimum miktarda enerji tüketir hem de çamaşırların deforme olmasını engeller. LG çamaşır kurutma makinesi kullananlar tarafından da belirtilen kumaş koruma özelliği, hassas giysilerin makinede kurutulabilmesini sağlar. LG çamaşır kurutma makinesi yorumlarında sıkça vurgulanan diğer avantajlar ise şu şekilde sıralanabilir:

LG Kurutma Makinesi Fiyatlar

Yeni nesil teknolojilerle desteklendiği için pek çok avantajı tek cihazla kullanıcılara sunan LG kurutma makinesi, ulaşılabilir fiyatlara sahiptir. Öte yandan LG çamaşır kurutma makinesi fiyatları, program sayısı, kapak tasarımı, kapasite, kurutma teknolojisi, Wi-Fi varlığı gibi faktörlere göre değişiklik gösterir. Örneğin, Wi-Fi destekli akıllı LG kurutma makinesi fiyatları ile mobil uygulama üzerinden kontrol edilemeyen LG kurutma makinesi fiyatları aynı düzeyde değildir. Bununla birlikte çeşitli kampanyalar sayesinde yeni nesil LG kurutma makinesi fiyatları da daha uygun hale gelebilir. Siz de bu tarz bir cihaza ihtiyaç duyuyorsanız, Akakçe yardımıyla tüm LG kurutma makinesi ürünlerine ulaşabilir, fiyat karşılaştırmaları yaparak en bütçe dostu olanları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, çamaşır ve bulaşık makinesi fiyatları hakkında da bilgi edinerek avantajlı bir kullanım sağlayabilirsiniz.