Vestel Çamaşır Kurutma Makinesi

Vestel Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyatları

29 farklı Vestel Çamaşır Kurutma Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıVestel
 • Enerji SınıfıA+++
 • Enerji SınıfıA++
 • Enerji SınıfıA+
 • Kapasite8 kg
 • Kapasite9 kg
 • Kapasite10 kg
 • ÖzelliklerIsı Pompalı
 • ÖzelliklerKırışıklık Önleyici
 • Fiyatı0 - 8.000 TL
 • Fiyatı8.000 - 16.000 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıVestel
Fiyatı 0 - 8.000 TL 8.000 - 16.000 TL 16.000 - 20.000 TL 20.000 - 25.000 TL 25.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterKapasiteProgram SayısıGenişlikDerinlikYükseklikTambur HacmiSes SeviyesiKontrol PaneliKablo UzunluğuAğırlıkYıllık Enerji TüketimiÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (29)

Vestel Buzdolabı Vestel Çamaşır Makinesi Vestel Bulaşık Makinesi Vestel Fırın Vestel Derin Dondurucu Vestel Ankastre Set Vestel Mikrodalga Fırın Vestel Davlumbaz Vestel Su Sebili Vestel Beyaz Eşya Yedek Parça Vestel Şişe Soğutucu Vestel Televizyon

En Popüler Vestel Çamaşır Kurutma Makineleri

Vestel Çamaşır Kurutma Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Vestel Çamaşır Kurutma Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Vestel Çamaşır Kurutma Makinesi hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Vestel Çamaşır Kurutma Makinesi:
 1. Vestel KMI 9701 G 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
 2. Vestel KM 7601 7 kg Kurutma Makinesi
 3. Vestel KM 86201 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
 4. Vestel KM 9701 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
 5. Vestel KM 10701 G 10 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Vestel Kurutma Makinesi

Vestel kurutma makinesi, buzdolabı, küçük ev aletleri, çamaşır makinesi ve diğer beyaz eşya modelleriyle evlerde büyük kolaylık sağlayan Vestel’in öne çıkan ürünlerinden biridir. Çamaşırları asma, toplama devrini sona erdiren Vestel kurutma makineleri, otomatik kırışık önleme özelliğiyle ütü işlemini kolaylaştırır. Çamaşır yıkama ve ütülemede zamandan tasarruf sağlayan Vestel kurutma makinesi, farklı programlarıyla çamaşırları kuruturken zarar vermez. Pamuklu, sentetik, yorgan, gömlek gibi birçok program arasından çamaşıra en uygun program seçilerek kısa sürede kurutma işlemi yapmak mümkündür. Vestel kurutma makinesi kapasite çeşitleriyle ihtiyaca yönelik cevap verir. Çamaşır yoğunluğuna göre kg seçenekleri arasından tercih yapılabilir. Ayrıca Vestel kurutma makineleri, Inverter motor teknolojisiyle enerjiden tasarruf sağlar, daha sessiz çalışır, uzun ömürlü kullanım avantajı sunar. Kurutma makinesi Vestel marka tercih edecek olanlar tüm ürünleri en uygun fiyatları ve kampanyalarıyla inceleyerek alışveriş yapabilir.

Vestel Kurutma Makinesi Modelleri

Vestel kurutma makineleri; renk, motor tipi, kapasite, enerji sınıfı, uzaktan bağlantı özelliklerine göre çeşitli gruplara ayrılır. Beyaz ve gri olmak üzere iki renk üretilen Vestel kurutma makinesi tercihi kullanıcıların zevkine bırakılır. Çamaşır makinesi gri olan kişiler Vestel kurutma makinesi gri modeli tercih ederek renk uyumu sağlayabilir. Motor tipi, ayırıcı özelliklerden bir diğeridir. PSC motor, standarttır. Sessiz İnverter motor teknolojisi ise daha az ses çıkarır, daha az enerji tüketir, verimliliği arttırır, sarsıntıyı minimuma indirir ve daha dayanıklıdır. Vestel kurutma makinesi çamaşır yoğunluğuna göre çeşitli kapasite seçenekleri sunar. Vestel 7, 8, 9, 10 kg kurutma makinesi modelleri arasından yıkadığınız çamaşır kapasitesine göre tercih yapabilirsiniz. Tek bir seferde fazla çamaşır ya da yorgan, battaniyeleri kurutmak isteyenler Vestel çamaşır kurutma makinesi 9, 10 kg modellerini inceleyebilir.

Vestel kurutma makinesi A sınıfı, A++, A+++ olmak üzere üç farklı enerji sınıfında üretilir. Artıların fazla olması enerji tüketiminin az olduğu anlamına gelir ve A+++ enerji tasarrufunda diğerlerinden daha verimlidir. Vestel kurutma makineleri modellerinin bazılarında Wi-Fi teknolojisi bulunur. Bu sayede dışarıdayken Vestel kurutma makinesi başlatılabilir, kontrol edilebilir, program seçilebilir, erteleme kullanılabilir. Ayrıca Wi-Fi özelliği bulunan Vestel kurutma makinesi “Kapı Açık Uyarısı” vererek kullanıcıyı bilgilendirir. Vestel teknolojilerinden bir diğeri de gün ışığı produr. Gün ışığı pro teknolojisi, çamaşırlarda bakteri ve mantarları %99,99 oranında yok ederek maksimum hijyen sağlar. Vestel kurutma makinesi çeşitleri arasından tercih yaparken çamaşır makinesi en ucuz olanı arıyorsanız Akakçe’nin ilgili kategorisini inceleyerek çamaşır makinesi sahibi de olabilirsiniz.

Vestel Kurutma Makinesi Özellikleri

Kurutma makinesi uzun süre kullanılacak beyaz eşya ürünlerinden biri olduğu için alırken özellikleri ve fonksiyonları detaylı incelenir. Vestel çamaşır kurutma makinesi modellerinin birçoğunda aynı özellikler mevcut olsa da bazılarında ayırıcı özellikler vardır. Belirli bir fonksiyon aranıyorsa Vestel kurutma makinesi modelleri arasında buna göre ayrıştırma yapılmalıdır. Woolmark özelliği, her Vestel kurutma makinesi için geçerli olmayan yünlü kurutma programıdır. Bu programla yünlü çamaşırlar hassas tambur hareketleriyle düşük sıcaklıkta kurutulur, kurutmadan kaynaklı oluşabilecek yıpratıcılık ortadan kalkar. Ancak yünlü çamaşırları atmadan önce yıkama talimatlarına dikkat etmek gerekir. Vestel kurutma makinesi özelliklerinden ayrılan bir diğer fonksiyon ise otomatik kırışıklık önleme ve hassas kurutmadır. Akıllı nem sensörüne sahip Vestel kurutma makinesi iki yönlü tambur hareketi ile çamaşırları özenle kurutur. Bu fonksiyon sayesinde çamaşırlar giyilebilir halde çıkar, hassas giysiler zarar görmez.

Vestel sadece kurutma makinesi değil havalandırma işlemi için de kullanılır. Giysilere sinen sigara, is, yemek, dolap gibi kötü kokular havalandırılır. Yıkamak yerine Vestel kurutma makinesi ile havalandırılarak hem enerjiden tasarruf edilir hem giysilerin ömrü uzatılır. Giysilerin giyilebilir hale gelmesini sağlayan özel karıştırıcı tasarımla çamaşırlar nem sensörüne doğru, katlanmadan kurutulur. Böylelikle Vestel kurutma makinesi ile kıyafetlerde kat izi oluşmaz. Vestel kurutma makineleri çift filtreyle çamaşırları daha hijyenik kuruturken lif, hav temizliği tek bir yerden yapılır ve filtre dolunca uyarı verir. Vestel kurutma makineleri “Çevreci Makine” olarak tanıtılır. Vestel kurutma makinesi üretiminde kullanılan yeni nesil R290 gazıyla çevre korumasına dikkat edilir. Tüm Vestel kurutma makinesi modellerinde LED gösterge yer alır. Programların derecesi, süresi, sıkma devri vb. tüm özellikler ekranda rahatlıkla görülür.

Vestel Kurutma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Vestel kurutma makinesi kurulumu gerçekleştikten sonra kullanım kılavuzu incelenmelidir. Güvenlik uyarıları incelenmeli, oluşabilecek sorunlar için hazırlıklı olunmalıdır. Ayrıca Vestel kurutma makinesi kullanım kılavuzlarında cihaz temizliğinin nasıl yapılacağı, çamaşırların nasıl hazırlanacağı, kullanılabilecek programlar detaylı şekilde yer alır. Vestel kurutma makinesi kullananlar, çamaşırların doğru şekilde kuruması ve makineden tam performans alabilmesi için dikkat etmesi gereken noktalar vardır:

Vestel Kurutma Makinesi Fiyatları

Beyaz eşya satın alırken fiyat karşılaştırması ve ihtiyaca göre alışveriş yapmak bütçeye önemli bir katkı sağlar. Uzun süre kullanılacak beyaz eşyalardan biri olan kurutma makineleri de çeşitli özellikleri sebebiyle farklı fiyatlarla piyasaya sürülür. Vestel kurutma makinesi fiyatları enerji sınıfı, renk, kapasiteye göre değişiklik gösterir. Vestel kurutma makinesi çeşitlerinde enerji sınıfı ve kapasite arttıkça fiyat yükselir. Vestel çamaşır kurutma makinesi fiyatları arasından en uygun olanı tercih edecekler, özellik skalasından seçim yaparak istediklerini bulabilir. Beyaz eşya alırken kampanyalar takip edilerek de uygun fiyatlı Vestel kurutma makinesi alınabilir. Vestel kurutma makinesi kampanya zamanı beklenerek indirimlerden yararlanılabilir. Akakçe, sunduğu fiyat karşılaştırmasıyla Vestel kurutma makinesi alacaklara büyük avantaj sağlar. Çamaşır kurutma makinesi Vestel en ucuz olanı arıyorsanız tüm modelleri, fiyatları, satıcılarıyla bir arada görebilirsiniz. İstediğiniz kurutma makinesini bütçenize en uygun fiyat aralığında seçebilirsiniz. Kullanıcı deneyimlerine göre alışveriş yapmak isteyenler ise Vestel çamaşır kurutma makinesi yorumları okuyarak bu konuda tecrübeli kişilerden fikir edinebilirler. Yeni evlenecek çiftler de beyaz eşya seti fiyatları incelemesi yaparak gerekli tüm beyaz eşyaları tek bir adresten kolayca görebilir.