5 kg Çamaşır Makinesi

5 kg Çamaşır Makinesi Fiyatları

7 farklı 5 kg Çamaşır Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

9 kg10 kgA+++A++3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 1200 devir1400 devirGriInoxSatıcı Marka
Filtrele

Seçili Özellikler:Kapasite: 5 kg Kaydet

Fiyatı
- 0 - 3.000 TL3.000 - 4.500 TL4.500 - 6.000 TL6.000 - 7.500 TL7.500 TL üstü
Markası Özellikler Kullanım Türü Kapasite 5 kg Maksimum Sıkma Devri Kontrol Paneli Program Sayısı Genişlik Derinlik Yükseklik Yıllık Enerji Tüketimi Yıllık Su Tüketimi Yıkama Ses Seviyesi Sıkma Ses Seviyesi Tambur Hacmi Enerji Sınıfı SatıcıToplam 130 satıcı. Renk

Arçelik 5 kg Çamaşır Makinesi 9 kg Çamaşır Makinesi10 kg Çamaşır MakinesiBosch 9 kg Çamaşır MakinesiA+++ Çamaşır MakinesiArçelik 9 kg Çamaşır MakinesiBosch 10 kg Çamaşır Makinesi9 kg 1200 Devir Çamaşır MakinesiArçelik 10 kg Çamaşır MakinesiBosch 9 kg 1200 Devir Çamaşır MakinesiA++ Çamaşır MakinesiArçelik 9 kg 1200 devir Çamaşır Makinesi

En Çok Karşılaştırılan Çamaşır Makineleri

5 kg Çamaşır Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

5 Kg Çamaşır Makinesi

Büyük bir hızla gelişmeye devam eden teknoloji sayesinde insanların hayatları daha kolay bir hale gelmiştir. Çamaşır yıkama ve kurutma gibi günlük hayatın rutinleri arasında yer alan işleri daha zahmetsiz hale getiren çamaşır makineleri, yaşam kalitesini artıran ürünlerden biridir. Piyasada başarılı üretimlere imza atan pek çok markanın farklı kapasitelere sahip modelleri vardır. Beyaz eşya markalarının ürün yelpazesinde en çok tercih edilenler listesinde 5 kg çamaşır makinesi yer alır. Bu çamaşır makinesi 5 kilo ağırlığındaki giysi, yatak örtüsü, perde ya da farklı kumaş seçeneklerini yıkayabilecek kapasitededir. Genellikle yeni evlenen çiftlerin ya da kalabalık olmayan ailelerin tercihi olan bu ürünlerin sahip olduğu pek çok özellik vardır. Marka ve modele göre değişebilmekle birlikte genel olarak; buharlı, kurutmalı, ön yıkamalı, anti - alerjik, hassas ve bebek programı gibi çeşitli özelliklere sahip modeller bulunabilir. Hacmi 5 kilogram olan makineler farklı fonksiyonlarla beğeninize sunulur. Hayatı kolaylaştıran fonksiyonlardan hangilerine gereksinim duyduğunuzu belirleyebilir ve 5 kg çamaşır makinesi araştırmalarınıza bu doğrultuda yön verebilirsiniz. Sonrasında ise fiyat seçeneklerini değerlendirerek bütçenize ve ihtiyaçlarınıza yanıt veren en doğru ürüne sahip olabilirsiniz. Evlerinizde kullanacağınız 5 kg 1000 devir çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ya da derin dondurucu modelleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Bu sayede yaşam alanlarınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm beyaz eşyalar hakkında yeterli bilgiye sahip olarak online alışveriş ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

5 Kg Çamaşır Makinesi Ne Kadar Su Harcar?

Günümüz yaşam koşulları içerisinde evlerde ne kadar su tüketildiğine dikkat etmek, hepimizin yaşam kaynağı olan suyun devamlılığını sağlayabilmek açısından önemlidir. Su hayat demektir ve ne yazık ki su kaynakları sonsuz değildir. Piyasada bulaşık ve çamaşır makinesi gibi su kullanımına bağlı olarak çalışan beyaz eşyaların üretimini gerçekleştiren dünyaca ünlü markalar da bu gerçeğin farkındadır. Geçmişten bugüne, gelişen teknoloji sayesinde çamaşır makinelerinde kullanılan su miktarı giderek azalmaya başlamıştır. Modern çamaşır makinesi üreticilerinin tasarımını yaptığı 5 kg’lık çamaşır makinesi çeşitlerinde de su tüketimi modele bağlı olarak değişmektedir. Bunun sebebi, yeni nesil makinelerin çamaşırların yıkanması için gerekli süreyi daha verimli şekilde kullanabilmesidir. Çamaşır makinelerinde ön yıkamalı program seçildiği takdirde bile kısa sürede daha verimli yıkama sonuçları elde edilebilir. Ayrıca çamaşırların yoğunluğuna bağlı olarak, gerekmediği durumlarda durulama işlemi de yapılmaz. Bu sayede binlerce litre su tasarrufu gerçekleşebilir. Profilo, Arçelik, Bosch, Regal, LG, Vestel, Siemens ve Samsung gibi birçok markanın su tasarrufu sağlayan modellerini inceleyebilir ve 5 kiloluk çamaşır makinesi fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

5 Kg Çamaşır Makinesi Ölçüleri Nelerdir?

Giysi ve diğer çamaşırların türlerine bağlı olarak farklı yıkama programlarına sahip olan 5 kg çamaşır makinesi ölçüleri bakımından kullanıcılara geniş seçenekler sunar. Dolayısıyla orta boyuttaki kirli sepetleri için yeterli kapasiteye sahip 5 kiloluk çamaşır makinesi seçenekleri pek çok kullanıcının beklentisini karşılayabilecek niteliktedir. Çamaşır makinelerinin çok yoğun çamaşır biriktirilmeyen ya da acil yıkama yapılması gereken durumlara özel programları da bulunur. Bu sayede yarım kapasiteyle yıkama yapmak mümkün hale gelir. Yalnızca birkaç çamaşır yıkamanız gerektiği zamanlarda yarım yük ayarını seçerek enerji ve su tasarrufu sağlayabilirsiniz. En ucuz çamaşır makinesi 5 kg yıkama kapasitesi ile ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa dilediğiniz modeli hemen satın alabilir ve yaklaşık 15 programa kadar geniş bir program seçeneğine sahip olabilirsiniz. Böylece her çamaşırınız için en uygun olan programı seçebilir, kıyafetlerinizin deforme olmasını engelleyebilirsiniz. Genişlik, derinlik ve yükseklik bakımından markalara göre değişim gösteren ürünleri tüm detayları ile birlikte inceleyebilirsiniz.

5 Kg Çamaşır Makinesi Avantajları Nelerdir?

Yeni bir çamaşır makinesi alırken ürünün yıkama kapasitesine dikkat etmeniz gerekir. Gereğinden büyük ya da küçük hacimli modeller istediğiniz performansı veremeyebilir. Düşük yıkama kapasiteli bir modeli satın alırsanız, tek seferde yıkayacağınız çamaşır miktarı az olacağı için makinenizi daha sık çalıştırmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca, yatak örtüsü, perde ve kilim gibi ürünleri küçük hacimli çamaşır makinelerinde yıkama şansı bulamayabilirsiniz. İhtiyacınız olandan daha yüksek kapasiteli bir ürün seçerseniz de makineyi doldurmak için kirli sepetini uzun süre bekletmek zorunda kalabilirsiniz, aksi halde gereksiz yere su ve enerji tüketmiş olursunuz. Kalabalık bir aile değilseniz ve çok sık çamaşır yıkamıyorsanız 5 kg’lık çamaşır makinesi modellerinden birini tercih edebilirsiniz. 5 kg çamaşır makinesi en ucuz fiyat etiketleri için arama yaptığınızda karşınıza tanınmış markaların sunduğu kampanya teklifleri çıkabilir. Farklı markaların fiyat ve kampanya seçeneklerini takip ederek online alışverişlerde çeşitli avantajlar elde edebilirsiniz. Güçlü lekeleri çıkarmak için gerekli olan tüm programları bünyesinde bulunduran çamaşır makinesi 5 kg yıkama kapasitesi ile beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabilir. Dayanıklı tüketim ürünleri kategorisinde yer alan çamaşır makinelerini doğru ürün seçimi, periyodik temizlik ve bakım konularına özen gösterdiğiniz sürece sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

5 Kg Çamaşır Makinesi Fiyatları

Çamaşır makinesi 5 kg fiyatları, üretici markaların sunduğu fonksiyonel özelliklere bağlı olarak değişmekle birlikte genel olarak ulaşılabilir aralıklarda yer alır. Ucuz çamaşır makinesi 5 kg modelleri araştırması yapmadan önce hangi markayı, yıkama programı opsiyonlarını ve tasarım özelliklerini tercih edeceğinize karar vermek için ürünler hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Bu bilgilere ulaşmanın en hızlı yolu, aradığınız kriterlere göre filtreleme yapmaktır. Filtreleme alanında ürünlerin program sayısı, derinliği, kontrol paneli gibi çeşitli seçimleri yapmanız önemlidir. Bu seçimler doğrultusunda beklentilerinize uygun en ucuz 5 kg çamaşır makinesi seçeneklerine ulaşabilirsiniz. 5 kg çamaşır makinesi fiyatları karşılaştırması yaparak bütçenize ve tercihlerinize uygun modellere online alışveriş kolaylığıyla sahip olabilirsiniz. Alışverişinizi tamamlamadan önce farklı beyaz eşya modellerine ve evdeki konfor seviyenizi artıracak cihazlara da göz atabilirsiniz. Örneğin çamaşır makinesi 5 kg en ucuz fiyat araştırması yaparken aynı zamanda salon tipi klima fiyatlarını da değerlendirebilirsiniz. Böylece evinizden bile çıkmadan oldukça geniş bir ürün araştırması yapma fırsatı bulur ve ihtiyacınız olan tüm ürünlere sahip olursunuz.

Akakçe’de 5 Kg Çamaşır Makinesi

Hangi çamaşır makinesinin size uygun olacağına karar verdiyseniz; bu ürüne hızlı, kolay ve güvenilir koşullarda sahip olmak için Akakçe’yi tercih edebilirsiniz. 5 kg çamaşır makinesi modellerinde farklı markaların sunduğu pek çok seçeneğe ve cazip fiyat tekliflerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 5 kg çamaşır makinesi fiyatları en ucuz modellerden farklı bütçelere hitap eden seçeneklere kadar geniş bir listede yer alır. Bu sayede beğendiğiniz ürünler hakkında fiyat incelemesi yapabilir, görsellerine ve özelliklerine bakabilirsiniz. 5 kg’lık çamaşır makinesi fiyatları incelemesi yaparken bütçenize uygun filtrelemeler de gerçekleştirebilirsiniz. Böylece istediğiniz fiyat aralığındaki ürünlere hızlıca ulaşabilirsiniz. Tüm bunların yanında, ürünleri daha önce satın alan ve memnuniyet derecesini belirten kullanıcıların yorumlarını da okuyabilirsiniz. Bu yorumlar modeller, programlar ve hayatınızı kolaylaştıracak ekstra özellikler açısından size yol gösterici olabilir. Markaların ürünler hakkında sunduğu kullanım talimatlarını da görüntüleyebilir, ekran karşısında kolay ve güvenilir bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.