7 kg Çamaşır Makinesi

7 kg Çamaşır Makinesi Fiyatları

28 farklı 7 kg Çamaşır Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

9 kg10 kgA+++A++3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 1200 devir1400 devirGriInoxSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Kapasite: 7 kg Kaydet

Fiyatı
- 0 - 3.000 TL3.000 - 4.500 TL4.500 - 6.000 TL6.000 - 7.500 TL7.500 TL üstü
Markası Özellikler Kullanım Türü Kapasite 7 kg Maksimum Sıkma Devri Kontrol Paneli Program Sayısı Genişlik Derinlik Yükseklik Yıllık Enerji Tüketimi Yıllık Su Tüketimi Yıkama Ses Seviyesi Sıkma Ses Seviyesi Tambur Hacmi Enerji Sınıfı SatıcıToplam 132 satıcı. Ürün Puanı Renk

Vestel 7 kg Çamaşır MakinesiBosch 7 kg Çamaşır Makinesi Electrolux Kurutmalı Çamaşır MakinesiAltus 7 kg Çamaşır Makinesi Beko 7 kg Çamaşır Makinesi9 kg Çamaşır Makinesi10 kg Çamaşır MakinesiBosch 9 kg Çamaşır MakinesiA+++ Çamaşır MakinesiArçelik 9 kg Çamaşır MakinesiBosch 10 kg Çamaşır Makinesi9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

En Çok Karşılaştırılan Çamaşır Makineleri

7 kg Çamaşır Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

7 Kg Çamaşır Makinesi

Giyilen kıyafetlerin ya da ev tekstil ürünlerinin yıkanmasını sağlayan beyaz eşyalardan biri olan çamaşır makineleri elektrik enerjisiyle çalışır. Bu eşyalar birbirinden farklı tasarımlar, özellikler ve işlevsellikler göstererek geniş model seçeneklerinin oluşmasını sağlar. Geniş yıkama kapasitesine sahip olan 7 kg çamaşır makinesi modelleri evlerinizde işlevselliği açısından sizlere birçok yarar sağlayabilir. Sentetik, pamuk ve bebek programlarına sahip olan bu eşyalar ile her çamaşırı özelliğine uygun bir şekilde yıkayabilirsiniz. Bu sayede doku bozulması, renk değişimi ve kaybı yaşanmadan yıkanacak olan her şeyin özelliğini koruyabilirsiniz. İstediğiniz devirde, su sıcaklığında ve programda makinenizi çalıştırarak çamaşırların kirlerden arındırılmasına yardımcı olabilirsiniz. 7 kg çamaşır makineleri su taşkınlarının oluşmasını engelleyen emniyetli kapak sistemi sayesinde güvenli bir çalışma prensibine sahiptir. İhtiyaçlarınıza yanıt bulabilecek tasarımlara ve özelliklere sahip olan en uygun 7 kg çamaşır makinesi modelini belirleyerek kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Ayrıca ihtiyaçlarınızı düşünürken bütçenizi de göz önünde bulundurmalısınız. Bu sayede bütçenize uygun en ucuz 7 kg çamaşır makinesi fiyatlarına ulaşarak avantajlı bir alışveriş süreci yaşayabilirsiniz.

7 Kg Çamaşır Makinesi Özellikleri

Günlük hayatın her anında kullanabileceğiniz elektronik eşyalar gelişen teknolojilerle birlikte yaşamın içinde yer almaya başlar. Bunlardan birisi olan çamaşır makineleri hem sizlere kolaylık hem de zamandan tasarruf sağlayarak günlük hayatınızı pratik bir hale getirebilir. Geniş yıkama kapasitesine sahip olan 7 kilo çamaşır makinesi modelleri enerji tasarrufu da sağlayabilir. Yıkama, durulama ve sıkma gücünü tüm çamaşırlar üzerine eşit dağıtan 7 kg 1000 devir çamaşır makinesi sayesinde tertemiz sonuçlarla karşılaşacağınız bir yıkama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yıkanmasını istediğiniz çamaşırları uygun programlar aracılığıyla yıkayarak temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Üst düzey teknolojilerle tasarlanan bu ürünler çamaşırların renklerini ve dokusunu koruyarak yıkanmalarını sağlar. Makinenin kazanı içerisinde bulunan çamaşırların her alana eşit bir şekilde yayılmasını sağlayarak yük dengesi sağlanır. Bu sayede de makine sabit kalır, az sesle çalışır ve uzun ömürlü bir kullanım avantajını sizlere sunar. Devir ve yıkama kapasitesi yüksek olan çamaşır makinesi 7 kg fiyatları da uygun aralıklarıyla sizleri memnun edebilir. Geniş seçenekler arasından en uygun 7 kg çamaşır makinesi fiyatlarına ulaşarak bütçenize uygun ürünlere rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

7 Kg Çamaşır Makinesi Kullanımı

Çamaşır makinesi 7 kg olan geniş kazan kapasitesi sayesinde aynı anda birçok giysinizin yıkanmasını sağlayabilir. Kazanın içerisine yıkanmasını istediğiniz tüm çamaşırları atarak kapağını kapatabilirsiniz. Deterjan bölmesine de yıkama da kullanacağınız deterjan ya da yumuşatıcıları ekleyerek çalışmaya hazır hale getirebilirsiniz. İçerisinde bulunanlar sentetik, pamuk ya da polyester gibi özelliklere sahip olabilir. Bu yüzden uygun programlama yaparak başlat düğmesine basabilirsiniz. Dijital ekranında programın kaç dakika boyunca çalışacağını görebilirsiniz. Ayrıca yıkama başladıktan sonra dakika takibini de bu ekran üzerinden yapabilirsiniz. Çamaşırlar yıkama, durulama ve sıkma gibi işlemlerden geçirilir. Yıkama işlemi sırasında deterjan bölmeden alınarak uygun ısıdaki suyla birlikte yıkamaya başlanır. Ardından musluktan alınan suyla birlikte çamaşırların köpüklerinden arındırılması sağlanır. Bu sayede durulama yapılarak kirler ve kalıntılar uzaklaştırılabilir. Durulama yapıldığı sırada çamaşırlar defalarca döndürülerek hem suyundan arındırılması hem sıkılması sağlanır. Ürün özelliklerinin dışında fiyat seçenekleri de verilen kararı etkileyebilir. Bu yüzden çamaşır makinesi fiyatları 7 kg, 8 kg ya da 10 kg gibi model seçeneklerine göre değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınızı karşılayacak özellikte olan 7 kg çamaşır makinesi fiyatları en ucuz seçenekleriyle sizlere sunulur. Bu sayede bütçenize ve cebinize uygun en ucuz çamaşır makinesi 7 kg modeline avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Geniş Hacimli 7 Kg Çamaşır Makinesi

Günlük hayatınızda çeşitli eşyalara ve elektronik aletlere evinizde ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu eşyalardan birisi olan çamaşır makineleri her evde önemli bir yere sahiptir. Kullanım alanları ve amaçları geniş olan bu eşyalar sayesinde evlerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere sahip olabilirsiniz. Geniş kazan hacmi sayesinde battaniye ya da kilim gibi eşyaların bile temizlemesini sağlayabilirsiniz. Bu cihazlar yıkayacağınız tüm eşyaların en ince detayına kadar temizlenmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiş özelliklere sahiptir. Bu sayede en ufak leke ya da kirin bile çıkarılmasını sağladığı için tertemiz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Genellikle mutfak tezgahlarının altına ya da banyolara kurulumunu sağlayacağınız 7 kg çamaşır makinesi ölçüleri kullanıldığı alanın ebatlarına uygun tasarımlara sahiptir. Bu sayede kullanılacağı alana tam anlamıyla oturan bu eşyalar ortamın daralmasını önleyerek düzenli bir görünüm oluşmasını sağlar. Güçlü yıkama, durulama ve sıkma özelliğine sahip olan 1000 devir 7 kg çamaşır makinesinin geniş hacmi aynı anda birçok çamaşırı yıkayabilmenizi sağlar. Hem bütçenize uygun 7 kg lık çamaşır makinesi fiyatları ihtiyaçlarınız karşılanabilir. Geniş fiyat seçenekleri arasından 7 kg en ucuz çamaşır makinesi modeline ulaşarak avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Pratik Kullanımlı 7 Kg Çamaşır Makinesi Fiyatları

Birbirinden çeşitli model seçenekleri bulunan çamaşır makineleri geniş tasarım özellikleri ve işlevsellikleri açısından birbirinden ayrılır. Kazan sisteminin hızlı bir şekilde döndürülmesini sağlayan 7 kg 1200 devir çamaşır makinesi birbirinden özel programlarıyla her çamaşırın özenli bir şekilde yıkanmasını sağlar. Ayrıca kazanının geniş bir hacme sahip olması sayesinde aynı anda birçok çamaşırın yıkanmasını sağlar. Üzerinde bulunan güç tuşları devir, program ve su ısısının ayarlanmasına olanak tanır. Ancak bunları yapmak yerine makineyi otomatik yıkamaya aldığınızda çamaşır miktarını ve türünü belirleyerek onlara uygun bir sistemle temizlenmelerini sağlar. Bu eşya gibi evinizde kullanışlı yapısıyla vitroseramik ocak modelleri de kullanıcılarının dikkatini çeker. Elektrikli pişirme bölmelerine sahip olan bu eşyalar hızlı ve pratik pişirme tekniği sayesinde evlerinizde sizlere avantaj sağlayabilir. Eşyaların kullanım amacı ve alanlarının değişmesinin yanı sıra fiyatları da değişkenlik gösterebilir. Bu yüzden her kullanıcı hem bütçesine hem de ihtiyaçlarına uygun bir alışveriş deneyimi yaşamayı isteyebilir. 7 kg çamaşır makinesi fiyatları uygun seçeneklere sahip olacak şekilde tasarlanır. Her eve her bütçeye uygun fiyat seçenekleri arasından en ucuz 7 kg çamaşır makinesi modeline ulaşarak avantajlı bir alışveriş keyfini sizlerde yaşayabilirsiniz.

Akakçe Üzerinden 7 Kg Çamaşır Makinesi Alın

Kirlenen kıyafetlerin ya da ev tekstil ürünlerinin temizlenmesini sağlamak amacıyla çamaşır makineleri kullanılabilir. Her evin olmazsa olmazlarından olan bu eşyaların birbirinden farklı özellik, tasarım ve işlevselliğe sahip olan geniş model seçenekleri bulunur. Geniş iç hacmi bulunan ve 7 kiloya kadar çamaşır yıkama kapasitesine sahip olan ürün modelleri günlük yaşamda zamandan tasarruf etmenizi sağlayabilir. Modellerin özelliklerini detaylı bir şekilde incelemeye başladığınızda ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığını anlayabilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların 7 kg çamaşır makinesi tavsiye ve önerileri karar vermenize yardımcı olabilir. Yapılan bu yorumlar sayesinde karar verme süreciniz hızlanabilir ve avantajlı bir çamaşır makinesine kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Kullanıcılarının memnuniyet düzeyini artıran 7 kiloluk çamaşır makinesi fiyatları uygun seçeneklerle sunulur. Sizler de bütçenizden aşım ya da zorlama yapmadan 7 kg çamaşır makinesi en ucuz fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca Akakçe üzerinden yapılan kampanyalar aracılığıyla indirimli ve avantajlı fiyat tekliflerden yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Buradan ulaşacağınız ürünlerden birisi olan sanayi tipi buzdolabı fiyatları da bütçenize uygun olacak çeşitlilikte sunulur. Dilerseniz beğendiğiniz modelleri listeleyerek karşılaştırabilir, bütçenize ve zevkinize en uygun olanı seçebilirsiniz.