Bosch 10 kg Çamaşır Makinesi

Bosch 10 kg Çamaşır Makinesi Fiyatları

25 farklı Bosch 10 kg Çamaşır Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

9 kg10 kgA+++A++1200 devir1400 devir3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL GriInoxSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Bosch Kapasite: 10 kg KaydetTemizle

Fiyatı
- 0 - 3.000 TL3.000 - 4.500 TL4.500 - 6.000 TL6.000 - 7.500 TL7.500 TL üstü
Markası Bosch Özellikler Kullanım Türü Kapasite 10 kg Maksimum Sıkma Devri Kontrol Paneli Program Sayısı Kurutma Kapasitesi Genişlik Derinlik Yükseklik Yıllık Enerji Tüketimi Yıllık Su Tüketimi Yıkama Ses Seviyesi Sıkma Ses Seviyesi Tambur Hacmi Enerji Sınıfı SatıcıToplam 110 satıcı. Ürün Puanı Renk

9 kg Çamaşır MakinesiBosch 9 kg Çamaşır MakinesiA+++ Çamaşır MakinesiArçelik 9 kg Çamaşır Makinesi9 kg 1200 Devir Çamaşır MakinesiArçelik 10 kg Çamaşır MakinesiArçelik 9 kg 1200 devir Çamaşır MakinesiBosch 9 kg 1200 Devir Çamaşır MakinesiSiemens 9 kg Çamaşır MakinesiA++ Çamaşır MakinesiSamsung 9 kg Çamaşır MakinesiSiemens 10 kg Çamaşır Makinesi

En Çok Karşılaştırılan Çamaşır Makineleri

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Bosch 10 kg Çamaşır Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

Bosch Çamaşır Makinesi 10 KG

Kısa sürede giysileri temizlemeye yardımcı olan Bosch çamaşır makinesi 10 kg, hızlı ve işlevsel bir kullanıma erişimi sağlayan özelliklerle geliştirilmiştir. Toplamda 10 kilogramlık yıkama yapmayı mümkün hale getiren Bosch çamaşır makinesi 10 kg seçenekleri, giysilerinizi toplu olarak temizlemeniz için uygundur. Kullanıcı dostu özellikleriyle dikkat çeken Bosch 10 kg çamaşır makinesi çeşitleri, konfor oluşturan birçok detaya sahiptir. Bu detaylar arasındaki düşük ses seviyesi ile çalışma özelliği, gürültü sorunu yaşamadan kullanım gerçekleştirmek isteyen kişilerin beğenisini kazanır. Öte yandan doğa ve bütçe dostu özellikleri de Bosch 10 kg çamaşır makinesi çeşitlerinin öne çıkan önemli avantajları arasında yer alır. Düşük miktarda elektrik tüketimi yapan Bosch çamaşır makinesi 10 kg, minimum oranda enerji kullanılarak giysilerinizin kirlerden arındırılması için geliştirilmiştir. Hızlı yıkama özelliği de bulunan Bosch çamaşır makinesi 10 kg çeşitleri, zamandan ve enerjiden tasarruf etmenize olanak tanır. Akakçe aracılığıyla inceleyebileceğiniz çok sayıdaki ürün sayesinde size en uygun seçimleri yapabilirsiniz.

Bosch Çamaşır Makinesi 10 KG Modelinin Özellikleri Nelerdir?

Yüksek devir hızı ile çalışan Bosch 10 kilo çamaşır makinesi modelleri, giysilerinizi dakikalar içerisinde temizlemeyi başarır. Devir ayarı özelliği yardımıyla giysileriniz için en uygun devir sayısını kolayca belirleyebilirsiniz. Ayarlanabilir özellikleri ile fark yaratan Bosch çamaşır makinesi 10 kg kapasiteli ürünler, farklı ayarları kısa bir sürede seçebileceğiniz şekilde geliştirilmiştir. Bu özellikler arasında yer alan ısı ayarı detayı, giysilerinizin etiketlerinde belirtilen yıkama önerilerine uygun olarak makinenizi kullanmanızı sağlar. Geniş bir devir ve sıcaklık aralığına sahip Bosch çamaşır makinesi 10 kg çeşitleri, esnek kullanım deneyimi için uygundur. Yıkama işlemlerinin ardından çamaşır kurutma makinesi kullanmanız halinde, giysilerinizin kuruması için uzun süre beklemenize gerek kalmaz. Kumaş yüzeyine zarar vermeden yıkama yapan makineler, pantolon ve tişört gibi ürünlerin estetik görünümlerinin korunmasını sağlar. Benzer şekilde, çamaşır kurutma makineleri de giysilerin kumaşlarına zarar vermeden kurutma işlemlerini yerine getirir. Özellikleri açısından evinize en uygun çamaşır ve kurutma makinesi modellerini inceleyip seçimlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Bosch Çamaşır Makinesi 10 KG Modeli Nasıl Kullanılır?

Mutfak ya da banyo gibi alanlara kurulabilen Bosch çamaşır makinesi 10 kg kapasiteli modeller, giysilerinizi kolayca temizlemeye başlamanız için üretilmiştir. Mutfağınızda çamaşır makinesi ile beraber bulaşık makinesi de kullanmanız, bu alanı çok daha pratik hale getirir. Bulaşık makinesi fiyatları ekonomik olduğu için bütçenizle uyumlu ürünlere erişmeniz de kolaylaşır. Hem çamaşır makinelerinin hem de bulaşık makinelerinin uzun kablolara sahip olması, priz bağlantısını çok kısa bir sürede yerine getirmenize yardımcı olur. Priz bağlantısını oluşturduktan sonra çamaşır makinenizin kontrol paneli üzerinden çeşitli ayarlamalar yapabilirsiniz. Böylece Bosch çamaşır makinesi 10 kg çeşitlerinin hangi modda çalışması gerektiğini kolayca belirlemeniz mümkün hale gelir. Alternatif ürünleri incelemeniz, teknik özellikleri açısından beklentilerinizle uyumlu makineleri rahatça seçmeniz için idealdir. Bosch 10 kg çamaşır makinesi en ucuz seçenekler yardımıyla son derece ekonomik seçimler yaparak hesaplı tercihlerde bulunmanız kolaylaşır. Hemen satın alabileceğiniz bu makinelerin kullanım özellikleri hakkında aşağıdaki maddeler yardımıyla bilgi alabilirsiniz:

Bosch Çamaşır Makinesi 10 KG Nasıl Çalışır?

Başlatma ve durdurma tuşları bulunan Bosch çamaşır makinesi 10 kg kapasiteli ürünler, pratik şekilde çalıştırabileceğiniz beyaz eşyalar arasında yer alır. Bosch 10 kg çamaşır makinesi özellikleri içindeki ergonomik tuş detayı, farklı tuşları pratik biçimde kullanarak zaman kazanmanıza olanak tanır. Aynı zamanda ışık desteği ile de kullanıcılarını bilgilendiren Bosch çamaşır makineleri 10 kg kapasiteli ürünler, yıkama aşamaları hakkında bilgi almanızı kolaylaştırır. Öte yandan pratik kapak bölümü de çalışma işlemlerini kolaylaştıran ayrıntılar arasında yer alır. Yıkama başlamadan önce otomatik olarak kilitlenen cam kapak kısmı, yıkama sonlandıktan bir süre sonra otomatik olarak açılır. Bosch 10 kg çamaşır makinesi kampanya seçenekleriyle ulaşabileceğiniz alternatifler arasından dilediğinizi seçerek giysilerinizi kolayca yıkamaya başlayabilirsiniz. Bu makineler arasında yarım yük fonksiyonu bulunan seçenekler de önemli bir yer tutar. Bosch çamaşır makinesi 10 kg kapasiteli beyaz eşyalar, az sayıdaki giysiyi minimum oranda enerji tüketimi yaparak yıkar. Gelişmiş özelliklerden hemen yararlanmaya başlamak için teknik özellikleri açısından size uygun makineleri incelemeye başlayabilirsiniz.

Bosch Çamaşır Makinesi 10 KG Kullanıcı Yorumları

Kullanıcıların olumlu geri dönüşlerini içeren Bosch 10 kg çamaşır makinesi yorumları, bu ürünlerin kalitesini ön plana çıkaran dönüşlerden oluşur. Aynı zamanda hızlı yıkama ve düşük miktarda su kullanımı gibi detaylar da kullanıcıların beğenisini kazanan noktalar arasında bulunur. Öte yandan Bosch çamaşır makinesi 10 kg A+++ modellerin minimum miktarda elektrik tüketmesi, kullanıcıların ekonomik şekilde giysilerini yıkamasına yardımcı olur. Pratik özellikleri ile dikkat çeken Bosch çamaşır makinesi 10 kg çeşitleri, birçok avantaja erişmeniz için geliştirilmiştir. Bu avantajlar arasında yer alan dijital ekran bölümü, yıkamanın tamamlanması için ne kadar süre kaldığını görmenizi sağlar. Geniş bir alan oluşturan ve okunaklı şekilde dizayn edilen ekranlar, Bosch çamaşır makinesi 10 kg çeşitlerini verimli bir biçimde kullanmanıza imkân tanır. Ekran kısmının çevresinde yer alan tuşlar, farklı özellikleri kısa sürede aktif hale getirmeyi sağlar. Bosch çamaşır makinesi 10 kg ürünlerinin avantajlarını yaşamak için özellikleri açısından size uygun modelleri satın alabilirsiniz.

Bosch Çamaşır Makinesi 10 KG Nereden Alınır?

Akakçe güvencesiyle ulaşabileceğiniz en uygun fiyatlı Bosch çamaşır makinesi 10 kg seçenekleri, ekonomik ve hızlı şekilde seçim yapmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda fiyat karşılaştırması yaparak da alternatifleri dikkatle inceleyebilirsiniz. Geniş bir fiyat listesi size sunulduğu için beklentilerinizle uyumlu özelliklere sahip Bosch çamaşır makinesi 10 kg çeşitlerini seçmeniz de kolaylaşır. Hızlı ve güvenli ödeme seçeneklerinden yararlanarak dilediğiniz Bosch çamaşır makinesi 10 kg kapasiteli beyaz eşyayı çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Uzun ömürlü kullanım deneyimi yaşatan makineler, verimli şekilde yararlanabileceğiniz alternatiflerden oluşur. Program sayılarına, sıcaklık aralıklarına ve ebatlarına bağlı olarak dilediğiniz beyaz eşyayı seçebilirsiniz. Tercih yaparken devir başına ortalama su tüketimi detayının yanı sıra yıllık enerji tüketimi seviyesini de göz önünde bulundurmanız, seçimlerinizi beklentilerinizle uyumlu makineler arasından gerçekleştirmenizi kolaylaştırır. Şimdi alternatifleri dikkatle inceleyebilir, evinizde size birçok avantaj sağlayacak makineler arasından dilediğinizi sepetinize ekleyebilirsiniz.

Bosch Çamaşır Makinesi 10 KG Fiyatları

Farklı seviyelere sahip Bosch 10 kg çamaşır makinesi fiyatları sayesinde bütçenizle uyumlu ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Uygun fiyat seçeneği ile kullanıcılara sunulan çok sayıdaki Bosch çamaşır makinesi 10 kg alternatifi, beklentilerinizle uyumlu beyaz eşyalara erişmenizi kolaylaştırır. Bosch 10 kilo çamaşır makinesi fiyatı, alternatiflerin teknik özelliklerine göre değişiklik gösterir. Böylece hem teknik detayları bakımından hem de Bosch çamaşır makinesi 10 kg kapasiteli seçeneklerin fiyatları özellikleri açısından size uygun modelleri seçebilirsiniz. En ucuz fiyat opsiyonlarını inceleyerek bütçenizi aşmayacak makineler arasından dilediğiniz Bosch çamaşır makinesi 10 kg modelini seçebilirsiniz. Fiyat seviyesini belirleyen detaylar arasında yıkama programları da önemli bir yer tutar. Bosch çamaşır makinesi 10 kg, farklı yıkama programlarından etkin şekilde yararlanmanız için elverişlidir. Pamuklu giysilere özel yıkama programlarının yanı sıra kotlara, gömleklere ve sentetiklere özel yıkama seçenekleri de bulunur. Şimdi alternatif Bosch çamaşır makinesi 10 kg çeşitlerini incelemeye başlayabilir, ihtiyaçlarınızla uyumlu beyaz eşyaları hemen tercih edebilirsiniz.