Bosch Çamaşır Makinesi

Bosch Çamaşır Makinesi Fiyatları

60 farklı Bosch Çamaşır Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Bosch Çamaşır Makineleri

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıBosch
 • Kapasite9 kg
 • Kapasite10 kg
 • Enerji SınıfıA+++
 • Enerji SınıfıA
 • Maksimum Sıkma Devri1200 devir
 • Maksimum Sıkma Devri1400 devir
 • Fiyatı0 - 7.500 TL
 • Fiyatı7.500 - 12.500 TL
 • RenkGri
 • RenkInox
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıBosch
Fiyatı 0 - 7.500 TL 7.500 - 12.500 TL 12.500 - 17.500 TL 17.500 - 25.000 TL 25.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterKullanım TürüKapasiteTümünü GösterMaksimum Sıkma DevriKontrol PaneliProgram SayısıKurutma KapasitesiGenişlikDerinlikYükseklikYıllık Enerji TüketimiYıkama Ses SeviyesiSıkma Ses SeviyesiYıllık Su TüketimiTambur HacmiAğırlıkSu GirişiÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (60)

Bosch 10 kg Çamaşır Makinesi Bosch Çamaşır Kurutma Makinesi Bosch Buzdolabı Bosch Bulaşık Makinesi Bosch Ocak Bosch Derin Dondurucu Bosch Fırın Bosch Ankastre Set Bosch Mikrodalga Fırın Bosch Beyaz Eşya Seti Bosch Davlumbaz Bosch Su Sebili

En Popüler Bosch Çamaşır Makineleri

Bosch Çamaşır Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Bosch Çamaşır Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Bosch Çamaşır Makinesi hangileri?

Bugün Akakçe'de 60 farklı model arasında

En çok satan Bosch Çamaşır Makinesi hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Bosch Çamaşır Makinesi:
 1. Bosch WGA142Z0TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi
 2. Bosch WGA252Z0TR 10 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi
 3. Bosch WGA142X2TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
 4. Bosch WAU24T91TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi
 5. Bosch WAN24200TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

En Ucuz Bosch Çamaşır Makinesi Fiyatı Akakçe'de!

Ev işleri, günlük hayat koşuşturmalarının arasında en çok vakit alan işlerdendir. İçlerinde en büyük sorun olansa çamaşır yıkamadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ev işlerini kolaylaştırmak ve hızlandırmak adına farklı fonksiyonlara sahip ürünler ile çok sayıda kullanıcının zamandan ve iş yükünden avantaj sağlaması amaçlanır. Bu ürünlerden en önemli olanı kuşkusuz çamaşır makineleridir. Çamaşır makinelerinin günümüzdeki formuna ve işlevsel değerlerine ulaşmasıyla birlikte çamaşır yıkamak kolaylaşmış, aynı zamanda kurutmalı çamaşır makinesi modelleri sayesinde esi zamandan tasarruf etmek daha da mümkün hale gelmiştir. Siz de bütçenize ve size en uygun Bosch çamaşır makinesi fiyatları ile birlikte çok sayıdaki Bosch çamaşır makinesi modelleri arasından dilediğiniz birini, akakce.com üzerinden rahatlıkla seçebilirsiniz.

Bosch Çamaşır Makinesi Fiyatları

Her evin olmazsa olmaz demirbaşı haline gelen çamaşır makineleri, kullanıcılarına günlük hayat pratiklerinde oldukça kolaylık sağlar. Bosch beyaz eşyalarının tasarım fikirleri, teknolojiye ayak uydurmakla beraber enerji tasarrufu sağlama ve çevre dostu olma gibi misyonlar da üstlenir. Dönemin inovasyonu ile uyumlu, aynı zamanda doğaya saygılı çok sayıda ürün arasından en hesaplı Bosch çamaşır makinesi fiyatı ile akakce.com farkıyla buluşabilirsiniz. Ayrıca akakce.com sitesinden Bosch çamaşır makinesi kampanyaları ile ilgili fikir sahibi olabilir, fiyat karşılaştırması yapabilir ve kendinize en uygun Bosch çamaşır makinesi fiyatları arasından karar verebilirsiniz. En ucuz çamaşır makineleri çeşitlerinden birini satın almak için doğru zamanı beklemeye gerek kalmadan istediğiniz ürünü, dönemsel olarak yenilenen Bosch çamaşır makinesi kampanyaları arasından sepetinize ekledikten sonra kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Bosch Çamaşır Makinesi Modelleri

Bosch çamaşır makinesi modelleri; kapasite, maksimum devir, enerji verimlilik sınıfı gibi çeşitli özellikler üzerinden çeşitlenir ve Bosch çamaşır makinesi fiyatları ürünün modeline göre farklılık gösterir. Bosch’un son ürünlerinden biri olan Serie 8 çamaşır makinesi, 10 kilogram kapasitesi ve dakikada 1400 maksimum devir özelliği ile kullanıcıyı 4D yıkama sistemiyle buluşturur. Eco Silence Drive motoru, hem enerji verimliliği hem de sessiz çalışma özelliğine sahip olmakla birlikte 10 yıl garantilidir. Yeniden yükleme adı verilen reload fonksiyonu sayesinde unutulan çamaşırları yıkama esnasında makineye eklemek de mümkündür. Bosch Serie 8 çamaşır makineleri, yıkama süresini %65 düşürerek enerji tasarrufu yaparken mükemmel ve derinlemesine temizlik sağlar.
Bosch farkıyla sunulan bir diğer çamaşır makinesi tipi, Home Professional serisidir. 10 kilogram kapasiteli Home Professional serisi; I - DOS teknolojisi sayesinde çamaşırların türünü, miktarını ve kirlilik oranını ayarlar ve kullanılacak su ve deterjan miktarını hesaplar. Bosch Serie 6 çamaşır makineleri, 9 kilogram kapasite ile dakikada 1400 maksimum devirde yıkar. Durulama, koyu renkliler, gömlek / bluz, spor giysileri, mix, boşaltma / sıkma, hijyen ekstra, süper kısa 15'/30', yorgan, perde, yünlüler, hassas / ipek programları arasından seçilen programa göre enerji tüketim bilgisi verir.Eco Silence Drive ve yaklaşık yarı yarıya enerji tasarrufu yapabilen Vario Perfect özelliklerine sahiptir.
Bosch çamaşır makinesi modelleri arasından bir diğeri ise Serie 4’ tür. 7 kilogram kapasiteli ve dakikada 1000 devir yapabilen çamaşır makinesi, Anti Vibration özelliği ile sessiz ve sarsıntısız çalışır. Vario Drum yapısı, hassas ve elektif bir yıkama sunar. Bosch çamaşır makinesi serilerinden bir diğeri Serie 2’ dir. Bu seri modelleri 5.5 kg kapasite ve 600 devir sayısına sahiptir. Mix, yünlü, hassas/ipek olmak üzere üç tür program bulunduran Serie 2, 59 dB yıkama ve 73 dB sıkma sesi ile birlikte led göstergeye sahiptir.
Serilerin farklı modellerinde devir sayısı ve kapasite gibi fonksiyonlar farklılık gösterir. Bosch çamaşır makinesi fiyatı, bu çeşitlilikler ile belirlenir. Bosch çamaşır makineleri 5.5 ile 10 kilogram arasında, maksimum devir sayıları 595 ile 1400 arasında çeşitlenen modelleriyle farklı kullanıcı tiplerine hitap edebilmeyi amaçlar.

Bosch Çamaşır Makinesi Resetleme

Bosch çamaşır makinesi resetleme, çamaşır makinesi hata verdiğinde ayarları sıfırlamak amacıyla yapılır. Resetleme yapmak için ilk olarak, çamaşır makinesi kapalı konuma getirilir. Daha sonra başlat düğmesi basılı tutulurken eş zamanlı olarak program kadranı sola doğru çevrilir. Kadran, 15 dakikalık programa getirilir ardından on saniye boyunca başlat düğmesine basılır. Başlat düğmesi bırakıldıktan sonra makine kapalı konuma getirilir ve bu işlemlerin ardından tercih edilen bir program seçilir. Tüm bunları yaptıktan sonra makinenin ayarlarına geri dönmesi beklenir. Bu şekilde Bosch çamaşır makinelerinin arıza kodu giderilir ve kullanıma hazır hale gelir. Resetleme için uygulanan bir diğer yöntemde ise çamaşır makinesi kapalı konuma getirilir. Kadran, saat 6 noktasına sola doğru olacak şekilde döndürülür. Ardından sıkma hızı düğmesine basılırken program saat yönünde değiştirilir. Ekranda ışıkların yanıp sönmesi ile resetleme işlemi sona erdirilir. Çamaşır makinesi tekrar çalıştırıldığında arıza kodu onarılmış ve sıfırlanmıştır. Üründe görülen arıza, ürünün ayarlarının sıfırlanmasına rağmen devam ederse, teknik bir problem olduğu söylenebilir. Böyle durumlarda ürüne zarar vermemek adına bir uzman veyahut teknik servis çağrılmalıdır.

Bosch Çamaşır Makinesi Yorumları

Çeşitli platformlardan Bosch çamaşır makinesi yorumları incelendiğinde kullanıcıların üründen oldukça memnun kaldığı görülür. Bosch çamaşır makinelerinde bulunan sessiz çalışma, reload, I - DOS, leke tanıma ve ayırt etme gibi teknolojilerin günlük hayatın koşuşturmaları sırasında kullanıcılara sağladığı avantajlar; kullanıcı yorumları vasıtasıyla birer tavsiyeye dönüşür. Kullanıcıların Bosch çamaşır makinesi yorumları dikkate alındığında rahatlıkla söylenebilir ki, fiyat performans açısından çok sayıda kullanıcı, üründen memnundur. Siz de akakce.com Bosch çamaşır makinesi kullanıcı yorumları sayfasından güncel fikirleri ve tavsiyeleri takip edebilirsiniz.