Arçelik

Arçelik 10120 MA 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi

Arçelik 10120 MA 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi

27 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

17.477,95 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 16:54 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 9 taksit /9 %0 Peşin fiyatına 7 taksit /7 %0 Stokta Satıcı: Beyazesyaevimde 9,8 150 Yorum
Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Anti-Alerjik, Ön Yıkama, Hassas Program, Hızlı Yıkama, Leke Programı, Perde Programı, Yorgan Programı, Yünlü / Elde Yıkama... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Arçelik 10120 MA 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (27)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Arçelik Çamaşır Makineleri
Benzer Ürünler

Arçelik 10120 MA

Arçelik’in üstün kalitesini ve eşsiz tasarımını çamaşır makinesi modellerinde de görmek mümkündür. Özellikle 10120 MA modelinde yer alan yeni nesil teknoloji, teknik donanım ve ortaya koyduğu üst düzey performans tüm dikkatleri üzerine çekmesini sağlar. Cihazda mevcut olan geniş yıkama kapasitesi, tek seferde çok daha fazla kıyafetinizi yıkayabilmenize ve büyük ebatlardaki temizlemesi zor olan ürünlerin de yıkanmasına olanak sunar.

Bu sayede sığmayan giysiler için bir sonraki yıkama zamanını beklemenize gerek bırakmaz ve hem vakitten hem de enerjiden tasarruf ettirir. Bununla birlikte sahip olduğu farklı yıkama programı alternatifleri, tüm kıyafetlerin kumaş yapılarının ihtiyacına uygundur.

Dolayısıyla giysilerinizin kumaş dokusuna herhangi bir zarar gelmeden kusursuz temizlik sağlar. Böylelikle kıyafetleriniz ilk günkü canlı görünümünü uzun süre boyunca korumaya devam eder. Arçelik markasının bu gelişmiş çamaşır makinesi modelinde özel bir tambur yapısı dikkat çeker.

Bu tambur, içerisine yerleştirdiğiniz kıyafetlerin yıkama esnasında tam olması gerektiği gibi dönmesini sağlar ve bu sayede suyun, deterjanın her bir giysiye ulaşmasını sağlayarak hijyenik sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Bunun haricinde cihaz, gösterdiği yüksek performansa rağmen minimum seviyede enerji ve su tüketimi yapar. Hem size tasarruf etmeniz anlamında destek olur hem de çevre dostu ürünler arasında yerini alır. Siz de ürün yorumlarını okuyarak detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Arçelik 10120 MA Önden Görünüm

Arçelik 10120 MA Teknik Özellikler

Arçelik 10120 MA çamaşır makinesi, bazı teknik detayları itibari ile tüm dikkatleri üzerine çeker ve maksimum performans gösterir. Böylece kullanıcıların ilgi odağı haline gelir. Cihazın öne çıkan teknik özellikleri şu şekildedir:

  • 10120 MA çamaşır makinesi modelinde 10 kg’lık son derece geniş ve konforlu bir yıkama alanı dikkat çeker. Bu sayede tek seferde pek çok kıyafetinizi içerisine sığdırabilirsiniz. Ayrıca battaniye, perde, yorgan ve yastık gibi yer kaplayan ürünlerin de tüm kirlerinden arınmalarını sağlayabilirsiniz.
  • Arçelik 10120 MA modelinin ön kısmında gelişmiş bir LED panel ön plana çıkar. Bu panel sayesinde suyun sıcaklık seviyesini, devir sayısını ve programın toplamda kaç dakika sürdüğünü öğrenebilirsiniz. Program çalışırken bitmesine kaç dakika kaldığını da görebilirsiniz.
  • Ürünün devir sayısı 1200 rpm’dir. Dolayısıyla yıkama ve durulama işlemlerinin yanı sıra en hızlı çalıştığını sıkma işleminde de benzersiz bir performans gösterir. Bu sayede yıkama ve durulama bittikten sonra yalnızca dakikalar içinde kıyafetlerin fazla sudan arınmasına yardımcı olur.
  • Arçelik markasının bu çamaşır makinesi modelinde yer alan özel teknoloji itibariyle yerleştirdiğiniz kıyafetlerin yoğunluğuna ve kirlilik seviyesine uygun olacak miktarda su kullanılır. Dolayısıyla gereksiz su tüketimi gerçekleşmez.

Arçelik 10120 MA Modelini Muadillerinden Ayıran Özellikler

10120 MA Arçelik çamaşır makinesinde mevcut olan bazı özellikler, cihazın benzerlerinden ayrılmasına ve dolayısıyla da kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilen bir ürün haline gelmesine olanak sağlar. Bu özellikler arasında en çok dikkat çekeni, ReLoad teknolojisine sahip olmasıdır.

Yıkama programını başlattıktan sonra makinenizin içerisine yerleştirmeyi unuttuğunuz giysileri yerleştirmenize imkan sunar. Böylelikle mevcut programı durdurarak yeni kıyafetler ekleyebilir ve programı kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz. Dolayısıyla unuttuğunuz giysiler için bir sonraki yıkama zamanını beklemenize gerek kalmaz.

Cihazın dikkat çeken özelliklerinden bir diğeri de yan duvarlarında Silent Tech desteğinin bulunmasıdır. Bu destek, çamaşır makinenizin sıkma, yıkama ve özellikle de en hızlı çalıştığı aşama olan sıkma işlemi sırasında minimum seviyede sesin ve titreşimin yayılmasına yardımcı olur.

Bu nedenle yıkama sırasında makinenin gürültü yapmasının önüne geçer. Böylece günün dilediğiniz saatinde ve ihtiyaç duyduğunuz her anda komşuları rahatsız etme kaygısı olmaksızın çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Ürünün su ve enerji tüketimini de minimum seviyede yapması, tercih edilme nedenlerinden biridir. Çamaşırların tüm kirlerden ve lekelerden kusursuz bir şekilde arınmasını sağlarken yeterli miktarda su kullanır ve tasarruf etmenizi sağlar.

Arçelik 10120 MA Çapraz Görünüm

Arçelik 10120 MA Artı ve Eksi Yönleri

Gösterdiği maksimum performans ve sunduğu ultra hijyenik sonuçlar sayesinde kullanıcılara unutulmaz bir deneyim yaşama fırsatı sunan bu çamaşır makinesi, bazı artı ve eksi özellikleri ile dikkat çeker:

  • Arçelik 10120 MA 10 kg 1200 devir çamaşır makinesi modelinde Stain Pro teknolojisinin yer alması ön plana çıkan artı özelliklerindendir. Bu özellik, kıyafetlerinizin üzerinde yer alan lekeleri açık, orta ve ağır olmak üzere kategorilendirerek yıkanmasını sağlar.
  • Arçelik markasına ait olan bu çamaşır makinesi modelinde kullanıcılara fayda sağlayan özelliklerden bir diğeri de buhar destekli yıkama opsiyonunun mevcut olmasıdır. Bu opsiyon, belli yıkama programlarında kullanıma uygundur.
  • Buhar desteği çamaşırlarınızda kırışıklık oluşmasını engelleyerek ütü yapma ihtiyacını gözle görülür bir şekilde azaltır.
  • Ürünün bir diğer artı özelliği ise motorunun Prosmart Inverter teknolojisiyle zenginleştirilmesidir. Diğer çamaşır makinesi motorlarının aksine fırçalar değil mıknatıslar yer alır. Dolayısıyla motor çalışırken sürtünme oluşumunun önüne geçilir.
  • Arçelik’in bu cihazında dikkat çeken eksi yönler arasında ise kurutma desteğinin bulunmaması yer alır.

Siz de 10120 MA Arçelik çamaşır makinesi yorumları kısmını okuyarak ürününü bütün olumlu ve olumsuz yönleri hakkında bilgi sahibi olabilir, kararınızı bu doğrultuda verebilirsiniz.

Arçelik 10120 M ile 10120 MA Arasındaki Farklar

Göz alıcı ve etkileyici görünümü ile çamaşır odalarında ve banyolara yenilikçi bir dokunuş yapan, kullanıcıların favorilerinden biri haline gelen bu çamaşır makinesi ile bir önceki modeli olan Arçelik 10120 M buzdolabı teknolojik ve teknik detayları ve performans açısından çok sayıda benzerliğe sahiptir. Ancak buna karşın aralarında bazı farklar da mevcuttur. Örneğin 10120 M modelinin rengi beyaz iken 10120 MA modelinin rengi antrasittir. Bununla birlikte içlerindeki tambur yapıları da birbirinden farklıdır.

Avantajlı Arçelik 10120 MA Fiyat Seçenekleri

Arçelik’in bu çamaşır makinesinde sentetik kıyafetlerden yorgana kadar pek çok yıkama programı alternatifinden yararlanmak mümkündür. Dolayısıyla yıkamak istediğiniz havlu, nevresim, gömlek, yastık ve daha pek çok ürünün kumaşına, yapısına uygun bir yıkama performansı gösterir ve deforme olmalarının önüne geçer.

Cihazın üretimi esnasında maksimum sağlamlığa ve kaliteye sahip olan malzemelerin tercih edilmesi ön planda tutulduğu için dayanıklılığı ile ön plana çıkar. Bu sayede dış tasarımında göçme, çizik, çatlak gibi deformasyonlar kolay kolay meydana gelmezken içerisindeki lastiklerde de herhangi bir problem ortaya çıkmaz.

Aynı şekilde ürünün motoru da dayanıklıdır ve yüksek performansından uzun yıllar boyunca ödün vermez. Arçelik 10120 MA yorum kısmı incelendiği zaman ise ürünü daha önceden deneyimlemiş olan kullanıcıların, performanstan ve ortaya çıkan sonuçlardan ne kadar memnun olduğunu görmek mümkün.

Kullanıcı yorumlarında olumlu özelliklerin yanı sıra olumsuz özellikler de dile getirilir. Bu nedenle cihazı pek çok açıdan inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Özellikle yeni evlenen ya da evini yenileyen kullanıcılar için bu yorumlar adeta yol gösterici niteliğindedir.

Ürünün dayanıklı olması itibariyle uzun ömürlü bir deneyim sunması ve performansı göz önünde bulundurulduğunda fiyatı oldukça uygun. Pek çok kullanıcının bütçesine hitap eder. Siz de Arçelik’in bu ürününün fiyat aralıklarını kıyaslayarak bütçenize en uygun alternatifi kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Arçelik 10120 MA Motor Görünümü

Arçelik 10120 MA 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi Fiyat Analizi

Arçelik 10120 MA 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 10120 MA 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi Özellikleri

Anti-Alerjik:
Ön Yıkama:
Hassas Program:
Hızlı Yıkama:
Leke Programı:
Perde Programı:
Yorgan Programı:
Yünlü / Elde Yıkama:
Çocuk Kilidi:
Kullanım Türü:   Solo
Kapasite:   10 kg
Maksimum Sıkma Devri:   1200 devir
Kontrol Paneli:   Dijital
Program Sayısı:   15 Programlı
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   64 cm
Yükseklik:   84 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   214 kWh
Yıllık Su Tüketimi:   12540 lt
Yıkama Ses Seviyesi:   54 dB
Sıkma Ses Seviyesi:   72 dB
Enerji Sınıfı:   B
Renk:   Antrasit
ECO Mod:
Ağırlık:   71 kg
Su Girişi:   Tek (Soğuk)
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Dijital Çamaşır Makinesi 1200 Devir Çamaşır Makinesi 10 kg Çamaşır Makinesi Antrasit Çamaşır Makinesi

Ürüne puan ver

Arçelik 10120 MA 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik 10120 MA 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 10120 MA 1200 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiArçelik 10120 M 1200 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiArçelik 10124 DA 1200 Devir 10 kg Antrasit Çamaşır MakinesiBeko CM 10120 A 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi
 Arçelik 10120 MA 1200 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiArçelik 10120 M 1200 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiArçelik 10124 DA 1200 Devir 10 kg Antrasit Çamaşır MakinesiBeko CM 10120 A 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi
Fiyat 17.477,95 TL
27 satıcı
14.998,00 TL
34 satıcı
Fiyat Yok 15.895,00 TL
24 satıcı
Popülerlik5. Popüler Arçelik Çamaşır Makinesi8. Popüler Çamaşır Makinesi-6. Popüler Beko Çamaşır Makinesi
Ortalama Puan-1 yorum1 yorum-
Buharlı-VarVarVar
Anti-AlerjikVar-VarVar
Ön YıkamaVarVarVarVar
Bebek Programı---Var
Hassas ProgramVarVarVarVar
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Leke ProgramıVarVarVarVar
Perde ProgramıVarVarVarVar
Yorgan ProgramıVarVarVarVar
Yünlü / Elde YıkamaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVar--
Zaman Erteleme-VarVarVar
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Kapasite10 kg10 kg10 kg10 kg
Maksimum Sıkma Devri1200 devir1200 devir1200 devir1200 devir
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Program Sayısı15 Programlı15 Programlı15 Programlı15 Programlı
Genişlik60 cm60 cm60 cm60 cm
Derinlik64 cm64 cm64 cm64 cm
Yükseklik84 cm84 cm84 cm84 cm
ECO ModVar--Var
Yıllık Enerji Tüketimi214 kWh-214 kWh-
Yıkama Ses Seviyesi54 dB-54 dB54 dB
Sıkma Ses Seviyesi72 dB-72 dB72 dB
Yıllık Su Tüketimi12540 lt-11659 lt11439 lt
Ağırlık71 kg71 kg-71 kg
Su GirişiTek (Soğuk)Tek (Soğuk)-Tek (Soğuk)
Enerji SınıfıBB-B
Enerji Sınıfı--A+++-
RenkAntrasitBeyazAntrasitAntrasit
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı