Arçelik

Arçelik 7100 M 7 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi

32 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

13.899,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 13:57 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta Satıcı: İyifiyat.com.tr 9,9 305 Yorum Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Buharlı, Ön Yıkama, Hassas Program, Hızlı Yıkama, Leke Programı, Perde Programı, Yünlü / Elde Yıkama, Çocuk Kilidi... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
11.999,00 TL09.11.2023

En Ucuz Arçelik 7100 M 7 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (29)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Arçelik Çamaşır Makineleri
Benzer Ürünler

Arçelik 7100 M 7 KG 1000 Devir Çamaşır Makinesi

Arçelik ürünleri, dayanıklı ve kaliteli olmaları itibari ile beyaz eşya denince akla gelen ilk alternatiflerden biridir. Özellikle çamaşır makinesi modelleri, sağladıkları ekstra hijyen sayesinde ön plana çıkar.

7100 M Arçelik çamaşır makinesi de bu anlamda üst düzey performans ortaya koyan modellerden biridir. Üründe her kumaş tipinin hassasiyetini korumaya yönelik farklı yıkama programı alternatifleri yer alır.

Dolayısıyla yıkanmasını istediğiniz çamaşırların dokusuna uygun olacak programı seçerek tüm lekelerden herhangi bir deformasyona uğramadan arınmalarını sağlamanız mümkün hale gelir.

Cihazın bir diğer ön plana çıkan özelliği de kullanıcılara sunduğu geniş yıkama kapasitesidir. Bu kapasite sayesinde tek seferde çok daha fazla giysinizi yıkayabilirsiniz. Böylelikle makineye sığmayan kıyafetler için bir sonraki yıkama zamanını beklemenize gerek kalmaz.

Bunun dışında Arçelik’in 7100 M çamaşır makinesi, içerisindeki çamaşırların yoğunluğunu algılayarak yeterli olacak miktarda su kullanır ve su israfının önüne geçerek avantaj sağlar.

Aynı zamanda çamaşırların da ideal bir biçimde yıkanmasına yardımcı olur. Cihazın tambur yapısı da etkili bir yıkama performansı ortaya koymasındaki önemli etkenlerden biridir.

Özel tamburu sayesinde yıkama sırasında kıyafetleri tam olması gerektiği gibi döndürür ve deterjanın, suyun içlerine iyice işlemesini sağlar. Böylece tüm lekeler ve alerjenler yok olur.

Arçelik çamaşır makinesi 7100 M fiyatı değişiklik gösterebilir. Siz de Arçelik 7100 M çamaşır makinesi yorumları kısmından ürünle alakalı bilgi sahibi olabilir ve kararınızı verdikten sonra Arçelik 7100 M çamaşır makinesi fiyatları arasında karşılaştırma yaparak size en uygun seçeneği bulabilirsiniz.

Arçelik 7100 M Önden Görünüm

Arçelik 7100 M Çamaşır Makinesi Teknik Özellikler

7100 M modeli, sahip olduğu bazı teknik detaylar ile dikkat çeker ve ürünün maksimum performans göstermesini sağlayarak kullanıcılara unutulmaz bir deneyim yaşama imkanı sunar. Bu detaylar ise şu şekildedir:

  • Pamuklular, eko 40-60, sentetik, hızlı 14’, karma, yünlü/elde yıkama, hassasi sıkma/pompa, durulama, koyu renkliler/kot, perde, leke programı, hijyen+, nevresim ve gömlek programları mevcuttur. Dolayısıyla çamaşırların türüne uygun alternatifle mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.
  • 7100 M çamaşır makinesi, 7 kg’lik bir yıkama kapasitesine sahip olması itibari ile ön plana çıkar. Dolayısıyla pek çok kıyafetinizi rahat bir biçimde çamaşır makinenizin içerisine yerleştirebilirsiniz. Bunun dışında perde gibi ürünlerin de yıkanmasını sağlayabilirsiniz.
  • Cihazın 1000 devirlik dönüş hızı en etkileyici teknik detaylarından biridir. Yıkama ve durulama aşamasının haricinde sıkma işlemi esnasında da yüksek dönüş hızını gösterir. Bu nedenle çamaşırlarınızın fazla sudan dakikalar içerisinde arınmasını sağlar.
  • Arçelik 7100 M 7 kg 1000 devir çamaşır makinesi modelinin eksi özellikleri arasında ise Home Connect’in ve kurutma desteğinin bulunmaması yer alır.

Ürünün tüm artı ve eksi özelliklerine kullanıcı yorumları kısmından ulaşabilirsiniz. Bu sayede fikir edinebilir ve kararınızı çok daha kolay bir şekilde verebilirsiniz.

Arçelik 7100 M Muadillerinden Ayıran Özellikler

Arçelik markasına ait olan bu cihazı benzerlerinden ayıran bazı özellikleri ön plana çıkar. Bu özellikler arasında en dikkat çekenlerden biri de gelişmiş LED ekrana sahip olmasıdır.

Ürünün ön panelinde yer alan bu LED ekran, tüm yıkama programlarının ne kadar sürdüğünü, kullandığı suyun sıcaklığının kaç derece olduğunu ve devir sayısının kaç olduğunu görmenize yardımcı olur.

Bununla birlikte halihazırda çalışan bir programın bitmesine kaç dakika kaldığını da tek bir bakışta görebilmenizi sağlar. Dilediğiniz programı seçerek bu ekran üzerinden yıkamayı başlatmanız mümkündür.

Ürünü muadillerinden farklı kılan bir diğer özelliği de çocuk kilidi desteğiyle zenginleştirilmiş olmasıdır. Herhangi bir yıkama programının başladığı ilk andan itibaren makinenin kapağı otomatik olarak kilitlenir ve açılmaz.

Bu nedenle çocuğunuzun kapağı açması imkansız hale gelir ve güvenli bir kullanım sağlar. Bununla birlikte Arçelik’in bu modelinin motoru, maksimum güç ile çalışarak eşsiz bir performans ortaya koyar.

Ancak buna rağmen minimum seviyede enerji harcar ve israfa neden olmaz. Böylelikle hem size enerjiden tasarruf etmeniz konusunda destek sağlar hem de yüksek performansından ödün vermeden çevre dostu ürünlerden biri haline gelir.

Siz de Arçelik 7100 M 1000 devir 7 kg çamaşır makinesi yorumları ile cihazın tüm ayırt edici özelliklerine ve sağladığı kolaylıklara göz atabilirsiniz.

Arçelik 7100 M Çapraz Görünüm

Arçelik 7100 M Artı ve Eksi Yönleri

Kalitesi ile kullanıcıların beğenisini kazanan Arçelik 7100 M çamaşır makinesi, bazı artı ve eksi özellikleri ile dikkat çeker:

  • Arçelik markasının bu çamaşır makinesi modelinde Stain Pro programı mevcuttur. Bu program, kıyafetlerin leke seviyesine uygun bir yıkama yapılmasını sağlar. Ağır, orta ve açık olarak lekeleri kategorize eder.
  • Artı özelliklerden biri de buhar desteği ile yıkama yapıyor olmasıdır. Çoğu programda kullanılabilen buhar desteği sayesinde çamaşırlarınızın yumuşak olması ve kırışıklıklarının yüksek oranda yok olması mümkün hale gelir. Böylece yıkama sonrasında ütü yapmanıza gerek bırakmaz.
  • Cihazın Prosmart Inverter motorunda standart motorlardan farklı olarak fırça yerine mıknatıslar yer alır. Dolayısıyla yıkama esnasında sürtünme oluşumu minimum seviyeye indirilir. Böylelikle motorun yıpranma oranı gözle görülür bir şekilde azalır.
  • Arçelik 7100 M modelinin eksi özellikleri arasında da kurutma desteğinin bulunmaması dikkat çeker.

Dilerseniz Arçelik 7100 M çamaşır makinesi yorum kısmı sayesinde ürünün sağladığı faydalara, kullanımı ile alakalı detaylara ve bütün artı ve eksi yönlerine göz atabilirsiniz. Böylece çok daha detaylı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

Arçelik 7100 M’nin 6100 M ile Arasındaki Farklar

Ürün ve bir önceki modeli olan Arçelik 6100 M, genel olarak bakıldığında hem dış tasarım hem de performans ve teknik donanım açısından benzerlik gösterir.

Yine de buna karşın iki model arasında farklılıklar dikkat çeker. 7100 M modelinde 7 kg olan kapasite, 6100 M modelinde 6 kg’dır.

Ayrıca zaman programlamada da fark vardır. 6100 M’de 3 - 6 - 9 saat sonrasına yıkama programı ayarlanabilirken 7100 M modelinde 24 saat sonrasına bile ayarlanabilir.

Arçelik 7100 M Önden Açık Kapak Görünüm

Avantajlı Arçelik 7100 M Fiyat Seçenekleri

Arçelik’in bu çamaşır makinesi, günlük yaşantısı yoğun tempolu geçen kullanıcılara da büyük bir avantaj sağlar. Hem hızlı yıkama programları hem de yıkama erteleme özellikleri sayesinde zamanınızı çok daha verimli bir biçimde kullanmanıza imkan sunar.

Yıkama erteleme özelliği sayesinde siz evde yokken bile çamaşırlarınız yıkanmaya başlayabilir. Bunun için tek yapmanız gereken kıyafetlerinizi makinenizin içerisine yerleştirmek, deterjan ve yumuşatıcı koymak, son olarak da yıkama programını seçmektir.

Akabinde ergonomik LED ekran üzerinden zaman ayarlamasını yaparak kaç saat sonra yıkamanın başlamasını istediğinizi belirleyebilirsiniz. Böylece siz eve gelmeden önce çamaşırlarınız yıkanmış olur.

Arçelik 7100 M yorum kısmı incelendiğinde, ürünün kullanıcıların günlük hayatında ne kadar pratiklik kattığını, fayda sağladığını ve kusursuz sonuçlar ortaya koyduğunu görmek mümkündür.

Bu yorumlarda deneyimlere ve izlenimlere yer verildiği için henüz ürünü kullanmamış olan kullanıcılara büyük bir fayda sağlar. Zira tüm artı ve eksi yönlerine hakim olmalarını kolaylaştırır.

Cihazın gösterdiği performans ve zarif tasarımı dikkate alındığında Arçelik çamaşır makinesi 7100 fiyatı oldukça uygundur. Kullanıcıların birçoğunun bütçesine hitap eder.

Eğer siz de yeni bir çamaşır makinesi satın almak istiyorsanız, ürünün yorumlarına göz atarak bilgi sahibi olabilir ve akabinde fiyat aralıklarını karşılaştırabilirsiniz. Size en uygun Arçelik 7100 M fiyat alternatifini bularak kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Arçelik 7100 M 7 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi Fiyat Analizi

Arçelik 7100 M 7 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 7100 M 7 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi Özellikleri

Buharlı:
Ön Yıkama:
Hassas Program:
Hızlı Yıkama:
Leke Programı:
Perde Programı:
Yünlü / Elde Yıkama:
Çocuk Kilidi:
Zaman Erteleme:
Kullanım Türü:   Solo
Kapasite:   7 kg
Maksimum Sıkma Devri:   1000 devir
Kontrol Paneli:   Dijital
Program Sayısı:   15 Programlı
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   55 cm
Yükseklik:   84 cm
Enerji Sınıfı:   D
Renk:   Beyaz
ECO Mod:
Su Girişi:   Tek (Soğuk)
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

1000 Devir Çamaşır Makinesi 7 kg Çamaşır Makinesi Beyaz Çamaşır Makinesi Buharlı Çamaşır Makinesi Dijital Çamaşır Makinesi

Ürüne puan ver

Arçelik 7100 M 7 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik 7100 M 7 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 7100 M 7 kg 1000 Devir Çamaşır MakinesiArçelik 7100 MT 1000 Devir 7 kg Çamaşır MakinesiArçelik 7103 DY 1000 Devir 7 kg Çamaşır MakinesiSamsung WW70T4020CE/AH 1200 Devir 7 kg Çamaşır Makinesi
 Arçelik 7100 M 7 kg 1000 Devir Çamaşır MakinesiArçelik 7100 MT 1000 Devir 7 kg Çamaşır MakinesiArçelik 7103 DY 1000 Devir 7 kg Çamaşır MakinesiSamsung WW70T4020CE/AH 1200 Devir 7 kg Çamaşır Makinesi
Fiyat 13.899,00 TL
32 satıcı
14.240,08 TL
17 satıcı
Fiyat Yok 10.994,67 TL
37 satıcı
Ortalama Puan--2 yorum-
BuharlıVar--Var
Anti-Alerjik-Var-Var
Ön YıkamaVarVarVarVar
Hassas ProgramVarVarVar-
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Leke ProgramıVar-Var-
Perde ProgramıVarVarVar-
Yünlü / Elde YıkamaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Tambur Temizleme---Var
Zaman ErtelemeVar---
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Kapasite7 kg7 kg7 kg7 kg
Maksimum Sıkma Devri1000 devir1000 devir1000 devir1200 devir
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Program Sayısı15 Programlı15 Programlı15 Programlı12 Programlı
Genişlik60 cm60 cm60 cm60 cm
Derinlik55 cm55 cm55 cm55 cm
Yükseklik84 cm84 cm84 cm85 cm
ECO ModVarVar-Var
Yıllık Enerji Tüketimi--156 kWh-
Yıkama Ses Seviyesi--56 dB-
Sıkma Ses Seviyesi--73 dB75 dB
Yıllık Su Tüketimi--9899 lt9900 lt
Ağırlık---65 kg
Su GirişiTek (Soğuk)Tek (Soğuk)--
Enerji SınıfıDE-D
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Enerji Sınıfı--A+++-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı