Arçelik

Arçelik 9120 M 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Arçelik 9120 M 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

29 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

14.480,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 41 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 50 TL bonus Stokta 1 adet 3 iş günü Satıcı: n11/iricanlaryapi

Ürün Özellikleri: Anti-Alerjik, Ön Yıkama, Bebek Programı, Hassas Program, Hızlı Yıkama, Leke Programı, Perde Programı, Yorgan Programı... Devamını gör

165 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,8 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Arçelik 9120 M 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (28)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Arçelik Çamaşır Makineleri
Benzer Ürünler

Arçelik 9120 M 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Beyaz eşya üretiminde en popüler markalardan biri olan Arçelik 9120 M çamaşır makinesi modeliyle de aynı kalite anlayışını devam ettirerek kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sunar.

15 farklı programa sahip olan çamaşır makinesi ile her türlü kıyafeti pratik bir şekilde yıkayabilir, günlük ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz. ProSmart™ Inverter motor içeren 9120 M Arçelik farkı ile üstün bir performans ortaya çıkarmayı başarır.

Fırça yerine mıknatıslar içeren motor, çamaşır makinesinin enerji verimliliğini ve optimum hızlarda dönme kabiliyetini artırmaya yardımcı olur.

Fırçasız bir tasarıma sahip olmasından dolayı çalışırken motorun da sürtünmesi azalır. Böylece daha sessiz ve rahat bir şekilde çalışır.

Elektrikten tasarruf elde edilmesini sağlarken aynı zamanda bulaşık makinesinin yüksek seslerini de azaltan ProSmart™ Inverter motor, her açıdan kullanıcıların deneyimini artıracak şekilde özel olarak tasarlanır.

Yıkama esnasında ses seviyesi 53 dBa ve sıkma sırasında ses seviyesi 72 dBa olan ürün, bu konuda başarılı bir performans ortaya çıkarır. Çamaşır makinesi ihtiyacınız varsa ve aradığınız özellikleri barındıran bir ürün bulmakta zorlanıyorsanız Arçelik’in 9120 M modelini inceleyebilirsiniz.

Arçelik 9120 M Önden Görünüm

Arçelik 9120 M Çamaşır Makinesinin Ana Programları

İçerdiği farklı programlar ile her türden kıyafetin kolay bir şekilde yıkanmasına imkan tanıyan Arçelik 9120 M modeli, günlük hayata büyük bir kolaylık katar.

Çamaşır makinesinin ana programları pamuklular, sentetik ve yünlü olmak üzere toplam üç tanedir. Pamuklular programında çarşaf, nevresim, bornoz, iç çamaşırı ya da havlu gibi çamaşırları yıkayabilirsiniz.

Pamuklular programının çalışma süresinin 4 saat olmasından dolayı en uzun süren programdır. Sentetik programında tişörtlerinizi, sentetik karışımındaki kumaşları ya da formaları yıkayabilirsiniz. Sentetik programı 2 saat 35 dakika sürer.

Yünlü programda narin çamaşırlarınızı ya da yünlü kıyafetlerinizi yıkayabilirsiniz. Çamaşırların etiketinde yer alan yıkama sıcaklığını tercih ederek etkili bir temizlik elde edebilirsiniz.

Kumaş cinsinize ve yıkama talimatlarına göre tercih edebileceğiniz 3 ana program ile günlük ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Pamuklular programı soğuk, 40 °C, 60 °C ve 90 °C sıcaklıklarında çalıştırılabilir. Sentetikler ise soğuk, 40 ve 60 °C olmak üzere üç farklı sıcaklıkta yıkanabilir.

Yünlü/elde yıkama programı ise sabit olarak 40 °C’de yıkama yapar. Ana programlar, farklı ve özel kumaşlar olmadığı takdirde günlük ihtiyaçlarınızın çoğunu karşılayacak niteliklere sahiptir.

Bütün bunlara ek olarak çamaşır ekleme özelliğine sahip olan ürün, unutulan çamaşırların belirli bir süre sonra da makineye eklenebilmesini mümkün kılar. Uygun Arçelik 9120 M çamaşır makinesi fiyatları ile etkili bir temizliğe kısa sürede başlayabilirsiniz.

Arçelik 9120 M Çapraz Görünüm

Arçelik 9120 M Çamaşır Makinesi Ek Programları

Arçelik 9120 M çamaşır makinesi ana programların yanı sıra ek programlar da bulundurur. Eko, karma, gömlek, perde, yorgan, hijyen+, hassas, günlük/hızlı, koyu renkliler/kot ve leke programı olmak üzere toplam 10 farklı ek program içerir.

Eko programında normal kirlilikte olan pamuklu çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Eko, diğer programlara göre daha uzun bir süre yıkamasına rağmen enerji tasarrufu sağlamasıyla öne çıkar.

Programın yıkama süresi 3 saat 48 dakika ve 2 saat 53 dakika arasında değişkenlik gösterir. Karma programda pamuklu ve sentetik çamaşırları bir arada yıkayabilirsiniz.

Gömlek programı, pamuklu, sentetik ya da sentetik içerikli gömlekleri birlikte yıkar. Kırışık azaltma fonksiyonuna sahip olan gömlek programı, buhar ve özel sıkma teknolojisi içerir. Perde programında tül ve perde yıkayabilirsiniz.

Bu programı kullanırken deterjan gözüne daha az deterjan koymanız önerilir. Yorgan programında yıkama talimatında makinede yıkanabileceği yazan yorganlar yıkanabilir.

Makineye yerleştirmeden önce yorganın kılıfının çıkarılması gerekir. Hijyen+ yüksek sıcaklıkta buhar yardımıyla zorlu lekeleri çıkaracak şekilde çalışır.

Hijyenik yıkama gerektiren bebek kıyafeti, nevresim ya da çarşaf gibi çamaşırlarınızı bu programda yıkayabilirsiniz. Hassasta narin çamaşırlarınız ya da çoraplarınız da bu programa uygundur.

Günlük/hızlı programında az kirli ya da lekesiz pamuklu çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. 14 dakikaya kadar düşürülebilir bir süreye sahiptir.

Koyu renkliler/kot programı düşük sıcaklıkta yüksek yıkama verimliliği sağlar. Leke programı dayanıklı, renk vermez ve pamuklu çamaşırlar için tasarlanır. Kan, çikolata, kahve, çay ya da meyve suyu gibi zorlu lekelerin kolay bir şekilde çıkarılmasını sağlar.

Arçelik 9120 M Temizlik İşlevi

Arçelik 9120 M Çamaşır Makinesi Özel Programlar

Ana ve ek programlar ile beraber Arçelik’in 9120 M çamaşır makinesi özel durumlar için de birkaç tane program içerir. Durulama, sıkma + pompa ve suda beklet olmak üzere toplam üç farklı özel programı bulunan ürün, kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği her türlü özelliği barındırması ile öne çıkar.

Farklı durumlara yönelik programlar içermesinden dolayı Arçelik 9120 M yorum ve değerlendirmelerinden de olumlu geri dönüşler almayı başarır.

Durulama programını kolalamayı ya da durulamayı ayrı bir şekilde yapmak istediğinizde kullanabilirsiniz. Deterjana ihtiyaç duymadan dolapta tozlanmış kıyafetleri sadece sudan geçirerek yenilemek istediğinizde de kullanabileceğiniz durulama programı ile deterjan gerektirmeyen her türlü kıyafeti yıkayabilirsiniz.

Sıkma + pompa programı, ıslak kıyafetlerin sıkılması için özel olarak tasarlanır. Giysilerde ya da makinede bulunan suyu gidermek için bu programı kullanabilir, yağmurda ıslanmış kıyafetlerinizi pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Programı kullanmaya başlamadan önce sıkma devrini seçmeniz gerekir. Sonrasında seçtiğiniz sıkma devri ile içine koyduğunuz çamaşırları sıkan program, çamaşırdan gelen ıslaklığı da tahliye eder.

Suda beklet programı ise günlük hayatta çok yoğun olan kişilerin sıklıkla kullandığı bir fonksiyondur. Makineyi program bittikten sonra hemen boşlatacak zamanınız yoksa ya da makineyi çalıştırdıktan sonra dışarı çıkmanız gerekiyorsa bu program sayesinde çamaşırları son durulama suyunda bekletebilirsiniz.

Farklı gereksinimleri karşılayacak çeşitliliğe sahip olan çamaşır makinesi ile günlük hayatta kolay bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz.

Arçelik 9120 M’in 9100 M Modeli ile Arasındaki Farklar

9120 M daha yüksek sıkma devri sunmasıyla öne çıkar. Böylece önceki modeli olan Arçelik 9100 M’ye göre daha etkili bir performans ortaya çıkarır.

Ek olarak StainPro isimli programa sahip olan ürün, çok sayıda farklı zorlu günlük lekeyi temizlemeyi başarır. Yüksek yıkama sıcaklığı sayesinde kan, kahve, şarap ya da çikolata gibi lekeleri önceki modele göre daha etkili bir şekilde yıkar. Önceki modelin ses seviyesi 53 dBA iken bu model 53 dBA’dır.

Arçelik 9120 M Motoru

Arçelik 9120 M Çamaşır Makinesi Artıları ve Eksileri

Arçelik 9120 M çamaşır makinesi yorumları ve değerlendirmeleri ile genel olarak olumlu geri bildirimler elde etse de satın almadan önce bazı özelliklerinin de bilinmesi gerekir.

  • Çamaşır makinesi toplam 9 kilogram kapasiteye sahip olsa da bazı programlarda en fazla 2 ya da 4 kilogram çamaşır yıkanabilir.
  • StainPro programına sahip olan çamaşır makinesi, çay, kan, şarap, çikolata, köri sosu, reçel, kömür, makine yağı, ter ya da kola gibi toplam 24 farklı ağır lekeyi kolay bir şekilde temizlemenizi sağlar.
  • Genişliği 60 cm, yüksekliği 84 cm ve derinliği 64 cm olan çamaşır makinesi ideal boyutlarıyla çoğu banyoda kendine yer bulur.
  • 15 farklı programa sahip olması sayesinde her türlü kıyafetin kolay bir şekilde yıkanmasını mümkün kılar.
  • Buhar teknolojisi kullandığı için zorlu lekelerin daha rahat bir şekilde çıkarılmasını sağlar.
  • Elektronik su kontrol sistemine sahip olan ürün, yıkanan çamaşır türüne göre otomatik olarak kullanılacak su miktarını ayarlar. Böylece gereksiz fazla su tüketiminin önüne geçerek enerjiden tasarruf elde edilmesini sağlar.
  • A’dan G’ye sıralanan enerji skalasında B sınıfında bulunur.

B sınıfında bulunmasıyla ortalamanın üzerinde bir enerji tüketimi sunan ürün, 15 farklı programıyla da her türlü kıyafetin pratik bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur.

Arçelik 9120 M kullanıcı yorumları ile de kalitesini tesciller. Çamaşır makinesine ihtiyacınız varsa 9120 M Arçelik fiyat seçeneklerini inceleyebilir, gereksinimlerinizi kısa süre içinde karşılayabilirsiniz.

Arçelik 9120 M 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Fiyat Analizi

Arçelik 9120 M 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 9120 M 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Özellikleri

Anti-Alerjik:
Ön Yıkama:
Bebek Programı:
Hassas Program:
Hızlı Yıkama:
Leke Programı:
Perde Programı:
Yorgan Programı:
Yünlü / Elde Yıkama:
Çocuk Kilidi:
Kullanım Türü:   Solo
Kapasite:   9 kg
Maksimum Sıkma Devri:   1200 devir
Kontrol Paneli:   Dijital
Program Sayısı:   15 Programlı
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   64 cm
Yükseklik:   84 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   195 kWh
Yıllık Su Tüketimi:   11659 lt
Yıkama Ses Seviyesi:   53 dB
Sıkma Ses Seviyesi:   72 dB
Enerji Sınıfı:   B
Renk:   Beyaz
Ağırlık:   71 kg
Su Girişi:   Tek (Soğuk)
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

9 kg Çamaşır Makinesi Beyaz Çamaşır Makinesi 1200 Devir Çamaşır Makinesi Dijital Çamaşır Makinesi

Ürüne puan ver

Arçelik 9120 M 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik 9120 M 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 9120 M 9 kg 1200 Devir Çamaşır MakinesiArçelik 9100 M 1000 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiArçelik 10120 M 1200 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiBosch WGA142X1TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
 Arçelik 9120 M 9 kg 1200 Devir Çamaşır MakinesiArçelik 9100 M 1000 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiArçelik 10120 M 1200 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiBosch WGA142X1TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
Fiyat 14.480,00 TL
29 satıcı
12.819,00 TL
28 satıcı
14.985,00 TL
35 satıcı
14.884,00 TL
16 satıcı
Popülerlik4. Popüler Arçelik Çamaşır Makinesi6. Popüler Çamaşır Makinesi8. Popüler Çamaşır Makinesi5. Popüler Bosch Çamaşır Makinesi
Ortalama Puan--1 yorum2 yorum
Buharlı-VarVar-
Anti-AlerjikVarVar-Var
Ön YıkamaVarVarVarVar
Bebek ProgramıVar---
Hassas ProgramVarVarVarVar
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Leke ProgramıVarVarVarVar
Perde ProgramıVarVarVar-
Yorgan ProgramıVarVarVarVar
Yünlü / Elde YıkamaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Zaman Erteleme--VarVar
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Kapasite9 kg9 kg10 kg9 kg
Maksimum Sıkma Devri1200 devir1000 devir1200 devir1200 devir
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Program Sayısı15 Programlı15 Programlı15 Programlı14 Programlı
Genişlik60 cm60 cm60 cm59.7 cm
Derinlik64 cm64 cm64 cm58.8 cm
Yükseklik84 cm84 cm84 cm84.5 cm
Kırışıklık Önleme-Var-Var
ECO Mod-Var-Var
Yıllık Enerji Tüketimi195 kWh195 kWh--
Yıkama Ses Seviyesi53 dB54 dB--
Sıkma Ses Seviyesi72 dB72 dB-72 dB
Yıllık Su Tüketimi11659 lt11659 lt-10340 lt
Ağırlık71 kg-71 kg67.9 kg
Su GirişiTek (Soğuk)Tek (Soğuk)Tek (Soğuk)Tek (Soğuk)
Enerji SınıfıBBBC
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı