Arçelik

Arçelik 9124 N 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

Arçelik 9124 N 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

26 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

22.536,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 08:11 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta Satıcı: Markacenter.com 9,9 126 Yorum Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Buharlı, Ön Yıkama, Hassas Program, Hızlı Yıkama, Leke Programı, Perde Programı, Yorgan Programı, Yünlü / Elde Yıkama... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör
20.471,55 TL02.11.2023

En Ucuz Arçelik 9124 N 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (26)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Arçelik Çamaşır Makineleri
Benzer Ürünler

Arçelik 9124 N

Arçelik 9124 N üstün teknolojisi ile sizlere ideal çamaşır makinesi modelini sunar. Ev işlerinin büyük bir zamanını alabilen çamaşır yıkama derdi ürünün sizlere sunmuş olduğu özellikler sayesinde ortadan kalkar. Maksimum performans gösteren çalışma sistemine tam 16 farklı yıkama programı dahil olur.

Hassas, hızlı ve yoğun başta olmak üzere farklı çalışma sistemleri sunan programlar her çamaşır tipine uygun bir yıkama seçeneği bulmanıza izin verir. Yıkama programları üstün performans gösterirken Arçelik 9124 N teknolojisi farkını hissettirmeye devam eder. Öne çıkan özelliklerinden biri olan A enerji sınıfı, cihazı istediğiniz zaman çalıştırmanıza olanak sağlar.

Bütçenizi koruyan bir teknoloji yaratan marka, aynı zamanda çevreyi korumayı da başarır. Gece gündüz fark etmeden çalışabilen Arçelik 9124 N cihazının sunmuş olduğu sessiz çalışma özelliği ise kullanıcılarından tam puan alır. Sessiz performansı ile evin istenilen noktasına rahatça yerleştirilebilir.

Ev içerisinde konumlandırmasına yardımcı olan bir diğer özelliği şık ve modern tasarım detaylarıdır. Dijital kullanım paneli ve özel tasarım tamburu ürünün klasik beyaz eşya görünümünün ötesine geçmesini sağlar.

Teknolojinin avantajlarını kullanan marka tasarımcıları, hem kullanımı hem de görünümü itibarıyla son model bir çamaşır makinesi tasarlamayı başarır. Tek seferde yüklü miktarda çamaşır yıkamanıza izin veren kapasitesi ise ev işlerinde zaman kazanmanıza olanak verir. Arçelik 9124 N çamaşır makinesi ile beklediğiniz tüm özelliklerin fazlası sizlere sunulur.

Arçelik 9124 N

Arçelik 9124 N Özellikleri

Arçelik 9124 N çamaşır makinesi teknik ve tasarım özellikleri ile farkını hissettirmeye devam eder. Öne çıkan özellikleri arasında maksimum 1200 sıkma devri yer alır. Böylece tüm çamaşırların yüksek hijyen değerlerine kavuşması için ihtiyacı olan güç sağlanmış olur. Marka, özel tasarım tamburunun yanı sıra farklı teknolojiler geliştirerek yüksek performansına dikkat çeker.

Aquafusion teknolojisi deterjan ve suyun verimli bir şekilde kullanılmasına imkân verir. Suyla buluşan deterjan, tekli su jeti sistemi yardımıyla kıyafetlerin üzerine püskürtülür. Bu sayede maksimum verimlilik sağlanırken deterjan kaybının da önüne geçilmiş olur. 9124 N sistemini etkili yapan özelliklerinden biri de motor özelliğidir.

Klasik çamaşır makinelerinde bulunan standart motor yerini Prosmart Inverter motor sistemine bırakır. Yeni nesil motor sisteminde fırça yerine mıknatıs özellikleri kullanılır. Mıknatıslar sayesinde sürtünme gibi sorunlar ortadan kaldırılır. Hem cihazın ömrü uzar hem de enerji tasarrufu açısından maksimum verime ulaşılır.

Arçelik 9124 N cihazının maksimum enerji tasarrufunda bulunmasını sağlayan bir diğer özelliği A enerji sınıfı olur. Tüm yıkama programları minimum su ve enerji tüketimini hedefleyerek çalışır. Programların çalışma süreleri ise zaman ve enerji tasarrufu sağlamak adına minimum seviyelerde tutulur.

Akıllı tasarım sistemiyle donatılan üründe en uzun çalışma sürelerinde bile endişe etmenize gerek yoktur. Çamaşır ekleme özelliği, seçili program başladıktan sonra bile istediğiniz kıyafeti eklemenizi ya da çıkarmanızı mümkün kılar. Sizin zamanınıza, hareketlerinize ve isteklerinize uyum gösteren Arçelik 9124 N cihazı evinizin parlayan yıldızı olmaya adaydır.

Arçelik 9124 N Genel

Arçelik 9124 N Çamaşır Yıkama Programları

9124 N çamaşır makinesi tam 16 farklı yıkama programına sahiptir. Her bir fonksiyon yüksek verim sağlayarak istenilen hijyen değerlerine kavuşmanızı sağlar. Yıkama fonksiyonları arasında öne çıkan özelliklerden biri StainPro teknolojisi olur.

Günlük hayatta giydiğiniz ya da kullandığınız çamaşırlar birbirinden farklı lekelere maruz kalabilirler. Bu lekeler arasında inatçı olanları ise can sıkıcı bir hale gelebilir. Marka kullanıcıların ortak sorunlarından biri olan leke problemini ortadan kaldırmak adına özel bir leke teknolojisi geliştirir.

StainPro tam 24 farklı inatçı lekenin kökten çözümü için sizlere bir anahtar sunar. Ağır, orta ve açık lekeler arasında yağ, yemek, çamur, kan, kahve ve dahası bulunur. Özel teknoloji; uzun program süresi, dengeli devir hareketleri, hedefe yönelik ıslatma fazları ve yüksek yıkama sıcaklıkları sayesinde yüksek hijyen değerlerine kavuşmayı başarır.

Yıkanan her çamaşır rengini ya da şeklini kaybetmeden ilk günkü halini korumaya devam eder. 9124 N çamaşır makinesi yorumları arasında öne çıkan yıkama özelliklerine buhar destekli yıkama teknolojisi eşlik eder. Evlerde çamaşır yıkamadan sonra zaman alan işlerden biri de ütü sürecidir.

Makineniz sizlere her alanda yardımcı olmayı amaçladığı için kırışıklık azaltmaya yardımcı olan buhar teknolojisini geliştirir. Belirli süre, devir ve adımlarda aktif hale gelen buhar hareketleri kıyafetlerin kırışıklığını minimum seviyeye indirir. Arçelik 9124 N ile ütü işlerinde zaman kazanmak da mümkün hale gelir.

Arçelik 9124 N Artı ve Eksileri

Arçelik 9124 N kullanıcı yorumları incelendiğinde cihazın tüm artı ve eksi noktaları açığa çıkar. Kullanıcılar tarafından en beğenilen artı noktalar şunlar olur:

  • Hassas program özelliği makinede yıkamaya uygun olmayan tüm çamaşırları zarar görmeden temizler. Sizlerin hem zaman hem de enerjiden tasarruf etmesini sağlar.
  • Leke programı, ön yıkama ve buhar teknolojileri üstün hijyen değerleri yaratmada başarı gösterir.
  • Toplamda 9 kg tambur hacmi istenilen yükü zorlanmadan yıkar.
  • Çocuk kilidi özelliği sayesinde hem çocukların hem de ürüne yabancı kişilerin makine ayarları ile oynamasının önüne geçilir.
  • Sessiz çalışma performansı, bulunduğu ortamda kullanıcıları rahatsız etmez. Her odada ya da zamanda çalıştırılabilir bir performans sergiler.
  • Şık tasarımı ile evin beyaz eşya dekorasyonuna modern bir dokunuş yapar.

9124 N çamaşır makinesi yorumları arasında dikkat çeken eksi noktalar ise şunlardır:

  • Yüksek teknolojilerine rağmen uzaktan kontrol sistemi olan Wi-Fi özelliğine sahip değildir.
  • Kapsamlı makinelerde görülen kurutma özelliğine Arçelik 9124 N sisteminde yer verilmez.
Arçelik 9124 N Açık

Arçelik 9124 N ve Arçelik 8100 MT Farkları

Arçelik 9124 N ve Arçelik 8100 MT çamaşır makineleri arasında kapasite, enerji sınıfı, program ve donanım farklılıkları bulunur. Arçelik 9124 N modeli 9 kg kapasitesi, A enerji sınıfı ve 16 farklı yıkama programı ile fark yaratır. Arçelik 8100 MT tasarımı ise 8 kg kapasite, C enerji sınıfı ve 15 yıkama programı ile sınırlı kalır.

Arçelik 9124 N Fiyat Aralıkları

Arçelik 9124 N çamaşır makinesi çeşitli yıkama programları sunarken uygun fiyat seçenekleri yaratmayı da başarır. Ev işlerinde kolaylık sağlayan sistemi, bütçe dostu fiyatları sayesinde kazançlı bir şekilde satın alınabilir. Arçelik 9124 N yorumlar ve değerlendirmeleri cihazın fiyat performansını öne çıkarır.

Yüksek teknolojisine rağmen uygun fiyat aralıkları sunması kazançlı bir alışveriş deneyiminde bulunmanıza olanak verir. Çamaşır yıkama sürecinde maksimum performans gösteren teknolojisi cep dostu fiyatlarla her bütçeye hitap eder.

Kullanıcıların beklediği tüm özellikleri bünyesinde bulunduran Arçelik 9124 N 9 programlı çamaşır makinesi avantajlı alışveriş deneyiminin kapılarını aralar. Evinize yeni bir beyaz eşya satın almak ya da var olan makineyi bir üst sürümüyle değiştirmek istediğiniz Arçelik 9124 N fiyat seçenekleri sizlere sunulur.

Markanın yetkili satış mağazaları tarafından oluşturulan fiyatlar yıl boyunca cazip seçenekler sunmaya devam eder. Dilediğiniz her dönemde uygun fiyatlarla buluşmak mümkün hale gelir. Çamaşır makinesi alışverişinizde güvenli bir süreç yaşamak için markanın yıllara dayanan deneyimini tercih edebilirsiniz.

Alanında uzman tasarımcılar tarafından geliştirilen Arçelik 9124 N ile evinize üstün performanslı bir beyaz eşya eklemek mümkündür. Teknolojisiyle fark yaratan modelin fiyatlarını inceleyerek sorunsuz ve kazançlı bir alışveriş deneyiminde bulunabilirsiniz.

Arçelik 9124 N 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Fiyat Analizi

Arçelik 9124 N 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 9124 N 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Özellikleri

Buharlı:
Ön Yıkama:
Hassas Program:
Hızlı Yıkama:
Leke Programı:
Perde Programı:
Yorgan Programı:
Yünlü / Elde Yıkama:
Çocuk Kilidi:
Zaman Erteleme:
Yük Sensörü:
Kullanım Türü:   Solo
Kapasite:   9 kg
Maksimum Sıkma Devri:   1200 devir
Kontrol Paneli:   Dijital
Program Sayısı:   16 Programlı
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   64 cm
Yükseklik:   84 cm
Yıllık Su Tüketimi:   9240 lt
Yıkama Ses Seviyesi:   55 dB
Sıkma Ses Seviyesi:   72 dB
Enerji Sınıfı:   A
Renk:   Beyaz
ECO Mod:
Su Girişi:   Tek (Soğuk)
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

1200 Devir Çamaşır Makinesi 9 kg Çamaşır Makinesi A Çamaşır Makinesi Beyaz Çamaşır Makinesi Dijital Çamaşır Makinesi Buharlı Çamaşır Makinesi

Ürüne puan ver

Arçelik 9124 N 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik 9124 N 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 9124 N 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiArçelik 9123 N 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiArçelik 10120 M 1200 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiArçelik 9121 PM 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
 Arçelik 9124 N 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiArçelik 9123 N 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiArçelik 10120 M 1200 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiArçelik 9121 PM 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
Fiyat 22.536,00 TL
26 satıcı
Fiyat Yok 16.633,60 TL
24 satıcı
20.999,00 TL
2 satıcı
Popülerlik9. Popüler Arçelik Çamaşır Makinesi-9. Popüler Çamaşır Makinesi-
Ortalama Puan-1 yorum1 yorum-
BuharlıVarVarVar-
Anti-Alerjik-Var-Var
Ön YıkamaVarVarVarVar
Hassas ProgramVarVarVar-
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Leke ProgramıVarVarVarVar
Perde ProgramıVarVarVarVar
Yorgan ProgramıVarVarVarVar
Yünlü / Elde YıkamaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Zaman ErtelemeVarVarVarVar
Yük SensörüVar---
Wi-Fi---Var
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Kapasite9 kg9 kg10 kg9 kg
Maksimum Sıkma Devri1200 devir1200 devir1200 devir1200 devir
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Program Sayısı16 Programlı16 Programlı15 Programlı15 Programlı
Genişlik60 cm60 cm60 cm-
Derinlik64 cm65 cm64 cm-
Yükseklik84 cm84 cm84 cm-
Bluetooth---Var
ECO ModVar--Var
Yıllık Enerji Tüketimi-152 kWh--
Yıkama Ses Seviyesi55 dB54 dB--
Sıkma Ses Seviyesi72 dB72 dB-72 dB
Yıllık Su Tüketimi9240 lt10559 lt--
Ağırlık--71 kg-
Su GirişiTek (Soğuk)Tek (Soğuk)Tek (Soğuk)Tek (Soğuk)
Enerji SınıfıA-BA
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Enerji Sınıfı-A+++--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı