Arçelik

Arçelik 9124 N MG Grion 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

Arçelik 9124 N MG Grion 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

24 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

25.162,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 28 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet 18:00 Bugün kargoda Satıcı: Hepsiburada/Vega Elektronik

Ürün Özellikleri: Buharlı, Hassas Program, Hızlı Yıkama, Leke Programı, Perde Programı, Yorgan Programı, Yünlü / Elde Yıkama, Çocuk Kilidi... Devamını gör


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör
23.998,00 TL12.11.2023

En Ucuz Arçelik 9124 N MG Grion 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (24)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Arçelik Çamaşır Makineleri
Benzer Ürünler

Arçelik 9124 N MG

Arçelik’in yıllardır değişmeyen kalitesi, çamaşır makinesi modellerinde de kullanıcılara ideal bir deneyim yaşatır. Özellikle 9124 N MG, teknik donanımı ve performansı itibari ile bir çamaşır makinesinden beklenen hemen hemen tüm özellikleri karşılar. Cihazın geniş yıkama kapasitesi, kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlar. Bu geniş iç hacim, daha fazla çamaşırı yerleştirebilmenize ve tek seferde yıkayabilmenize yardımcı olur.

Dolayısıyla sığmayan giysileriniz için bir sonraki yıkama zamanını beklemenize gerek kalmaz. Arçelik markasına ait olan bu çamaşır makinesi modelinde öne çıkan bir diğer özellik de farklı yıkama programı alternatiflerine sahip olmasıdır. Bu programlar arasında her kumaş türünün hassasiyetine uygun koşullar sağlandığı için giysilerinize herhangi bir zarar vermeden kusursuz bir hijyen sunar.

Bu nedenle çamaşırlarınız ilk günkü renklerini ve formlarını korumaya devam eder. Bunun dışında ürünün sahip olduğu özel tambur tasarımı, kıyafetlerin tam olması gerektiği gibi dönmesine yardımcı olur ve suyun, deterjanın, yumuşatıcının işlerine iyice işlemesine imkan sunar. Cihazın tasarımı oldukça şık ve zariftir. Bu nedenle pek çok banyo ve çamaşır odası dekorasyonuna kolaylıkla uyum sağlayarak görsel bir bütünlük elde etmenize yardımcı olur. Siz de bu çamaşır makinesinin kullanıcı yorumlarını okuyarak ürün hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilir ve kararınızı bu doğrultuda verebilirsiniz. Sonrasında ise fiyat seçenekleri arasında karşılaştırma yapabilir ve kendinize en uygun alternatifi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Arçelik 9124 N MG Önden Görünüm

Arçelik 9124 N MG Teknik Özellikler

Arçelik’in 9124 N MG çamaşır makinesi modeli, sahip olduğu bazı teknik özellikler sayesinde üst düzey performans ortaya koyar. Böylelikle kullanıcılarına da benzersiz bir kullanım deneyimi yaşama fırsatı sunar. Cihazın teknik özellikleri şu şekildedir:

 • Arçelik 9124 N MG çamaşır makinesinde 9 kg’lık oldukça geniş bir yıkama kapasitesi yer alır. Bu sayede tek seferde çok daha fazla miktarda çamaşırınızı yıkayabilmeniz mümkün hale gelir. Ayrıca yorgan, perde ve battaniye gibi yer kaplayan ürünlerin de yıkanmasını sağlayabilirsiniz.
 • Cihazın ön kısmında özel bir LCD ekran yer alır. Bu ekran sayesinde tüm yıkama programlarının süresine, su sıcaklığına ve devir sayısına dair detayları öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte herhangi bir yıkama programı aktif olarak çalışırken bitmesine kaç dakika kaldığını da tek bir bakışta görebilirsiniz.
 • Arçelik markasına ait olan bu çamaşır makinesi modelinin maksimum sıkma devri 1200 rpm’dir. Yalnızca yıkama ve durulama esnasında değil aynı zamanda sıkma aşamasında da üstün bir performans ortaya koyar. Böylelikle çamaşırlarınızın yıkanması sonrasında fazla sudan dakikalar içerisinde arınmasına yardımcı olur.
 • Üründe pamuklular, eko 40-60, sentetik, koyu renkliler/kot, yünlü/elde yıkama, hassas, sıkma/pompa, durulama, perde, soğuk yıkama, leke programı, hijyen+, yorgan, gömlek ve oto programlar yer alır. Bu sayede çamaşırlarınızın kumaş yapısına ve kir seviyesine uygun alternatifi seçebilir, etkili bir sonuç elde edebilirsiniz.
Arçelik 9124 N MG Çapraz Görünüm

Arçelik 9124 N MG Muadillerinden Ayıran Özellikler

Dizaynı ile etkileyici bir görünüm sunan 9124 NMG modelini benzerlerinden ayıran bazı detaylar mevcuttur. Bu nedenle kullanıcıların da favori ürünlerinden biri haline gelir. Ürünü farklı kılan detayların başında yan duvarlarının Silent Tech özelliğine sahip olması gelir. Bu özel yan duvarlar, yıkama ve durulama işleminin haricinde en çok ses çıkaran sıkma aşamasında da minimum seviyede ses ve titreşim yayılmasını sağlar.

Bu sebeple yıkama sırasında herhangi bir gürültü yapmaz ve hem size hem de komşularınıza rahatsızlık vermez. Bu sayede günün her saatinde ve ihtiyaç duyduğunuz her anda gürültü yapma kaygısı olmaksızın çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Arçelik 9124 N MG 9 kg çamaşır makinesi modelinin ön plana çıkan özelliklerinden bir diğeri de motorunun Prosmart Inverter teknolojisi ile zenginleştirilmiş olması yer alır.

Standart motorların aksine fırça yerine mıknatıslardan üretildiği için çalıştığı esnada meydana gelen sürtünmeleri minimum seviyeye indirir. Bu nedenle hem enerjiden tasarruf etme imkanı sunar hem de motorun dayanıklılığını artırarak uzun yıllar boyunca maksimum performans göstermesine yardımcı olur. Ayrıca Aqua Fusion teknolojisi de ürünün ultra hijyenik sonuçlar sunmasını sağlar. Bu teknoloji sayesinde tekli su jeti, çamaşırların üzerine deterjanlı suyu püskürtür ve su alımı esnasında da deterjan kaybı oluşmasının önüne geçer.

Arçelik 9124 N MG Stainpro Teknolojisi Görünümü

Arçelik 9124 N MG Artı ve Eksi Yönleri

Çamaşır makineleri, uzun yıllar kullanım imkanı sağladığından, ürüne ait artı ve eksi yönlerin bilinmesi karar verme sürecine katkı sağlar. Benzersiz bir deneyim sunan Arçelik çamaşır makinesi 9124 N MG modeli, sahip olduğu bazı artı ve eksi özellikler ile dikkat çeker:

 • Arçelik markasının bu çamaşır makinesi modelinde çocuk kilidi desteği yer alır. Bu sayede yıkama programını başlattığınız ilk andan itibaren makinenin kapağı otomatik olarak kilitlenir. Böylelikle çocuğunuz kapağı açmaya çalıştığında herhangi bir kaza meydana gelmez, güvenli bir kullanım deneyimi yaşatır.
 • Ürünün bazı yıkama programlarında buhar desteği kullanmak mümkündür. Belli süre ve adımlarda çalışan buhar sistemi, özellikle de sıkma işlemi esnasında çamaşırlarınızda kırışıklık oluşmasının önüne geçer. Bu sayede de çamaşırlarınız yıkandıktan sonra ütü yapmanıza gerek bırakmaz ve vaktinizi verimli kullanmanıza destek sağlar.
 • Özel Stain Pro sistemi sayesinde giysilerinizin üzerinde bulunan lekelerin derecesine uygun yıkama yapmanız mümkün hale gelir. Ağır, açık ve orta olmak üzere üç adet leke ayarı mevcuttur. Böylelikle kıyafetlerinizin lekeleri tam olması gerektiği gibi temizlenir ve ilk günkü görünümünü uzun bir süre boyunca korumaya devam eder.
 • Cihazın eksi yönleri arasında ise Home Connect teknolojisinin bulunmaması dikkat çeker. Siz de Arçelik’in bu ürünü hakkında daha önceden yapılmış olan yorumları inceleyerek tüm artı ve eksi özelliklerine hakim olabilirsiniz. Böylece kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz.
  Arçelik 9124 N MG Aquafusion Teknolojisi Görünümü

  Arçelik 9124 N MG ile 9124 N Arasındaki Farklar

  Etkileyici tasarımı ve sunduğu kusursuz sonuçlar itibari ile kullanıcıların sık sık tercih ettiği ve beğenerek uzun ömürlü bir şekilde kullandığı bu ürün ile bir önceki modeli olan Arçelik 9124 N çamaşır makinesi, dizayn detayları, sahip oldukları teknik ve teknolojik özellikler ve ortaya koydukları performans açısından pek çok benzerliğe sahiptir. İki cihazın arasında dikkat çeken en temel fark ise renkleridir. 9124 N MG modelinin rengi gri, 9124 N modelinin rengi ise beyazdır.

  Avantajlı Arçelik 9124 N MG Fiyat Seçenekleri

  Arçelik markasının ön plana çıkan çamaşır makinesi modellerinden biri olan 9124 N MG, Reload desteği sayesinde kullanıcılara fayda sağlar. Bu özellik sayesinde makineye yerleştirmeye unuttuğunuz giysilerinizi halihazırda çalışan programı durdurarak ekleyebilir ve kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz.

  Bunun dışında cihazın üretimi esnasında maksimum sağlamlığa ve kaliteye sahip malzemelerin tercih edilmesi ön planda tutulduğu için dayanıklılığı ile dikkatleri üzerine çeker. Böylece kolay kolay dış yüzeyinde çökme, kırılma, çatlama ya da renk değişikliği gibi bir deformasyon meydana gelmez. Aynı zamanda motorunun da dayanıklılığı yüksektir. Bu nedenle hem ilk günkü formunu hem de performansını uzun yıllar boyunca korumaya devam eder.

  Bununla birlikte Arçelik 9124 N MG çamaşır makinesi yorumları incelendiği zaman kullanıcıların genel anlamda üründen memnun kaldığını görmek mümkündür. Bu yorumlarda gerçek kullanıcı deneyimleri dile getirilir. Üstelik cihazın olumlu yönlerinin dışında olumsuz yanları da bu yorumlarda yer aldığı için yeni bir çamaşır makinesi satın almak isteyen kullanıcılara karar verme sürecini kolaylaştırır.

  Performansı ve uzun ömürlü oluşu dikkate alındığında 9124 N MG fiyat aralıkları kampanya dönemlerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz de dayanıklı, hijyenik sonuçlar sunan bir çamaşır makinesi için Arçelik’in bu ürününün fiyat seçeneklerini kıyaslayabilir ve en uygun alternatifi kolaylıkla bulup satın alabilirsiniz.

  Arçelik 9124 N MG Motor Görünümü

Arçelik 9124 N MG Grion 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Fiyat Analizi

Arçelik 9124 N MG Grion 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 9124 N MG Grion 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Özellikleri

Buharlı:
Hassas Program:
Hızlı Yıkama:
Leke Programı:
Perde Programı:
Yorgan Programı:
Yünlü / Elde Yıkama:
Çocuk Kilidi:
Zaman Erteleme:
Kullanım Türü:   Solo
Kapasite:   9 kg
Maksimum Sıkma Devri:   1200 devir
Kontrol Paneli:   Dijital
Program Sayısı:   16 Programlı
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   64 cm
Yükseklik:   84 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   173 kWh
Yıllık Su Tüketimi:   10339 lt
Yıkama Ses Seviyesi:   55 dB
Sıkma Ses Seviyesi:   72 dB
Enerji Sınıfı:   A
Renk:   Gümüş
ECO Mod:
Su Girişi:   Tek (Soğuk)
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

1200 Devir Çamaşır Makinesi 9 kg Çamaşır Makinesi Gümüş Çamaşır Makinesi A Çamaşır Makinesi Dijital Çamaşır Makinesi Buharlı Çamaşır Makinesi

Ürüne puan ver

Arçelik 9124 N MG Grion 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik 9124 N MG Grion 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 9124 N MG Grion 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiArçelik 9100 PMG 1000 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiArçelik 10120 MA 1200 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiArçelik 10145 WIFI 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi
 Arçelik 9124 N MG Grion 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiArçelik 9100 PMG 1000 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiArçelik 10120 MA 1200 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiArçelik 10145 WIFI 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi
Fiyat 25.162,00 TL
24 satıcı
20.499,00 TL
10 satıcı
17.814,00 TL
36 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik--5. Popüler Arçelik Çamaşır Makinesi-
Ortalama Puan---2 yorum
BuharlıVarVar-Var
Anti-Alerjik-VarVar-
Ön Yıkama-VarVarVar
Hassas ProgramVarVarVarVar
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Leke ProgramıVarVarVarVar
Perde ProgramıVarVarVar-
Yorgan ProgramıVarVarVarVar
Yünlü / Elde YıkamaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Zaman ErtelemeVar---
Wi-Fi-Var-Var
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Kapasite9 kg9 kg10 kg10 kg
Maksimum Sıkma Devri1200 devir1000 devir1200 devir1400 devir
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Program Sayısı16 Programlı15 Programlı15 Programlı16 Programlı
Genişlik60 cm60 cm60 cm60 cm
Derinlik64 cm58 cm64 cm64 cm
Yükseklik84 cm84 cm84 cm84 cm
Bluetooth-Var-Var
ECO ModVarVarVarVar
Yıllık Enerji Tüketimi173 kWh-214 kWh190 kWh
Yıkama Ses Seviyesi55 dB-54 dB55 dB
Sıkma Ses Seviyesi72 dB72 dB72 dB75 dB
Yıllık Su Tüketimi10339 lt9460 lt12540 lt10120 lt
Ağırlık--71 kg-
Su GirişiTek (Soğuk)Tek (Soğuk)Tek (Soğuk)Tek (Soğuk)
Enerji SınıfıAABA
RenkGümüşGriAntrasitInox
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı