Bosch

Bosch WAL28QH0TR Home Connect 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi

7 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

15.499,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 47 dakika önce

, peşin fiyatına 6 taksit

Stokta14:00Bugün kargodaSatıcı: Media Markt8,9 634 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Anti-Alerjik, Ön Yıkama, Hassas Program, Hızlı Yıkama, Leke Programı, Perde Programı, Yorgan Programı, Yünlü / Elde Yıkama... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Bosch WAL28QH0TR Home Connect 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (7)

En Popüler Bosch Çamaşır Makineleri
Benzer Ürünler

Bosch WAL28QH0TR Home Connect 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi

Bosch WAL28QH0TR modeli, kaliteyi belirli bir seviyenin üzerine taşıması ile markanın önemli ürünleri arasında bulunur. Programları, yardımcı fonksiyonları ve ek özellikleri ile işlevsel bir çamaşır makinesi haline gelir.

10 kg kapasiteye sahip olması sayesinde kalabalık ailelerin günlük ihtiyaçlarına kolaylıkla yanıt vermeyi başarır. Aynı zamanda maksimum 1400 RPM sıkma devrine sahip olması sayesinde çamaşırların makineden daha az nemli kalacak şekilde çıkmasını sağlar.

Bu sayede kurutmak için harcanılan zamandan tasarruf elde edilmesine yardımcı olur. Kullanıcı odaklı tasarımı ve kullanışlı kontrol paneli ile de herkes tarafından rahat bir şekilde kullanılabilen bir ürün haline gelir.

Çamaşır makinesinin sol tarafında deterjan çekmecesi yer alır. Ortasında ise program seçme alanı bulunur. Buradaki kontrol düğmesi sayesinde yıkayacağınız çamaşıra uygun olan programı kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Program düğmesinin yanında ise sıkma devri, sıcaklık ayarı ya da yardımcı fonksiyonların seçiminin yapıldığı kontrol paneli bulunur. Elektronik ve dokunmatik olan kontrol paneli, kullanım kolaylığı ile öne çıkar. Ayrıca teknolojik görünümü ile makineye şık bir hava kazandırır.

Solo tipinde üretilen ve 848x598x590 mm boyutlarında olan ürün, her yere rahat bir şekilde sığdırılabilir. Çamaşır makinesi arayışı içindeyseniz WAL28QH0TR Bosch modelini inceleyerek arayışınıza son verebilirsiniz.

Bosch WAL28QH0TR Çapraz Görünüm

Bosch WAL28QH0TR Çamaşır Makinesindeki Programlar

Çamaşır makinesinde pamuklular, pamuklular renkli, eko, sentetikler, narin/ipek, yünlüler/elde, durulama, sıkma/boşaltma, yorgan, AllergyPlus, süper kısa, mix, sıkma/boşaltma ve durulama olmak üzere toplam 14 farklı program bulunur.

Pamuklular, pamuk içerikli çamaşırlarınızı yıkayabileceğiniz bir programdır. Pamuklular renkli, renk verme olasılığı olan çamaşırlar için özel olarak tasarlanır. Renk verme gibi istenmeyen durumların önüne geçmek için daha düşük sıcaklıkta yıkama yapar.

Eko, diğer programlara göre daha uzun sürse de çamaşırlarınızı daha az su ve elektrik tüketerek yıkar. Sentetikler, saten bluz ya da naylon içerikli spor kıyafetleri için kullanışlı bir programdır.

Narin/ipek, kırışmaya meyilli hassas kumaşlardan üretilen çamaşırları narin hareketler ile yıkar. Yünlüler/elde, elde ve makinede yıkanabilen yün içeren çamaşırlar için hassas bir yıkama işlemi gerçekleştirir.

Tambur, çamaşırların çekmesini önlemek için yavaş ve uzun aralıklarla hareket eder. Durulama, soğuk su ile çamaşırları durular. Bu programı, uzun süre dolapta bekleyen çamaşırların üzerindeki dolap kokusunu atmak için kullanabilirsiniz.

Yorgan, kuş tüyü ya da sentetik elyaf dolgulu yastıklar ve yorganlar içindir. AllergyPlus, yüksek sıcaklıkta mikropları ve bakterileri temizleyecek şekilde temizlik işlemini gerçekleştirir. Süper kısa, 15 dakika ve 30 dakika olmak üzere iki farklı sürede çalışır.

Yerleştirilen çamaşırların kirlilik miktarına göre bu iki süre arasından bir tercihte bulunabilirsiniz. Bosch WAL28QH0TR modeli ile her türden çamaşırı rahat bir şekilde yıkayabilirsiniz.

Bosch WAL28QH0TR Kapağı Açık Görünüm

Bosch WAL28QH0TR Yardımcı Fonksiyonları

Bosch WAL28QH0TR modeli sahip olduğu yardımcı fonksiyonlar sayesinde programların akışını kişisel gereksinimleriniz doğrultusunda düzenlemenize imkan tanır. Ön yıkama, çok kirli olan çamaşırlarınızı yıkama işlemine başlamadan önce soğuk su ile durulamanızı sağlar.

Bu sayede çamaşırların üzerindeki kurumuş lekeleri yumuşatmanızı ve yıkama işleminin daha etkili bir şekilde gerçekleştirmenizi mümkün kılar. SpeedPerfect, seçilen programın süresini %65’e kadar kısaltmanıza yardımcı olur.

Acil olarak çamaşırlarınızı yıkamanız gerektiğinde ya da zamanınız kısıtlı olduğunda bu fonksiyondan yararlanabilir, çamaşırlarınızı daha kısa sürede yıkayabilirsiniz.

Otomatik yıkama, makinenin içinde bulunan sensörler sayesinde yerleştirilen çamaşırın miktarını ve kir seviyesini ölçer. Sonrasında elde ettiği bilgiler ile çalışma süresi ya da sıcaklık gibi ayarlamaları otomatik olarak gerçekleştirir.

Bu sayede hem çamaşırları yıkamanızı kolaylaştırır hem de gereksiz tüketimin önüne geçerek daha tasarruflu bir performans elde etmenize yardımcı olur. i-Dos da otomatik yıkama ile benzer şekilde çalışır.

Makinedeki çamaşırların gereksinimlerini algılayarak kullanılacak su ve deterjan miktarını hesaplar. Bu sayede kullanılacak deterjandan optimum verimlilik sağlar. Ayrıca bazı programlar haricinde program başlamış olsa bile durdurarak çamaşır eklemesi yapabilirsiniz.

Böylece unuttuğunuz çamaşır varsa bile sonraki yıkamaya bırakmanıza gerek kalmadan temizleyebilirsiniz. Yardımcı fonksiyonlarının sağladığı esneklik sayesinde Bosch WAL28QH0TR yorumlar ve değerlendirmelerinden olumlu geri dönüşler alır. Fonksiyonel ve kullanışlı bir çamaşır makinesi arıyorsanız Bosch WAL28QH0TR modelini inceleyebilirsiniz.

Bosch WAL28QH0TR Modları

Bosch WAL28QH0TR Dikkat Çeken Yanları

Bosch WAL28QH0TR çamaşır makinesi yorum ve değerlendirmelerinden genellikle yüksek puanlar almayı başarır. Aşağıdaki listeyi inceleyerek ürünün dikkat çeken detaylarını öğrenebilir, model hakkında daha yakından fikir sahibi olabilirsiniz.

  • Sahip olduğu programlar ve yardımcı fonksiyonlar sayesinde her türdeki çamaşırın rahat bir şekilde yıkanmasını sağlar.
  • Wi-Fi bağlantısı, çamaşır makinesini uzaktan kontrol etmenize imkan tanır. Ayrıca ek programlar indirmenizi sağlayarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı fonksiyonlar edinmenize yardımcı olur.
  • Balans Kontrolü, çamaşır makinesine yıkayabileceğinden fazla çamaşır konulduğunda otomatik olarak devreye girer. Sıkma devrini düşürerek makinenin fazla yükten dolayı arızalanmasını engeller.
  • A’dan G’ye kadar sıralanan enerji skalasında C sınıfında bulunan ürün, enerji tasarrufu söz konusu olduğunda ortalama bir performans gösterir.
  • Gömlekler için özel bir programa sahip olmaması çamaşır makinesinin olumsuz özellikleri arasında bulunur.
  • Havadan akustik gürültü emisyonu sınıfında B kategorisinde bulunması, ürünün sessiz çalıştığı anlamına gelir.
  • Çoklu Su Koruması sayesinde makine, tamburun içine olması gerekenden fazla su dolduğunda sızıntı ya da taşma gibi istenmeyen durumların yaşanmasını önlemek için içindeki suyu otomatik olarak tahliye eder.
  • SpeedPerfect ile programların çalışma süresini kısaltabilirsiniz.
  • ActiveWater Plus teknolojisi sayesinde gereksiz su kullanımının önüne geçerek başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Yüksek kapasitesi, kullanışlı programları ve Wi-Fi bağlantısı ile fonksiyonel bir ürün haline gelen model, çamaşır makinesi ihtiyacı olanlar için iyi bir seçenek haline gelir. Bosch WAL28QH0TR fiyat seçeneklerini inceleyerek gereksinimlerinizi hemen karşılayabilirsiniz.

Bosch WAT246H0TR Modelinden Ayrılan Tarafları

İki çamaşır makinesinde de Wi-Fi bağlantısı bulunur. Bosch WAT246H0TR modelinin kapasitesi 9 kg iken bu modelde 10 kg’dir. Bu sayede tek seferde daha çok çamaşırın yıkanmasını mümkün kılar.

Ayrıca selefinin maksimum sıkma devri 1200 RPM iken WAL28QH0TR çamaşır makinesinde 1400 rpm olması, makineden çıkan çamaşırların daha az nemli olmasını sağlar. Bu sayede çamaşırları daha rahat bir şekilde kurutabilir, zamandan ve emekten tasarruf sağlayabilirsiniz.

Bosch WAL28QH0TR Panel Görünüm

Bosch WAL28QH0TR Modelindeki Ek Özellikler

Bosch WAL28QH0TR çamaşır makinesi sahip olduğu ek özellikler ile de kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katmaya devam eder. EcoSilence Drive™, Bosch’un yeni nesil çamaşır makineleri için özel olarak geliştirdiği bir motordur.

Sürtünmeyi azaltan yeni fırçasız tasarımı sayesinde enerji tasarrufunu olumlu yönde etkiler. Aynı zamanda daha hızlı ve daha sessiz bir çalışma performansı ortaya çıkarır. Ayrıca dayanıklı, güçlü ve verimli yapısı ile de dikkatleri üzerinde toplar.

Wi-Fi bağlantısına sahip olan çamaşır makinesi, telefon ya da tablet gibi cihazlar üzerinden rahatlıkla kontrol edilebilir. HomeConnect gibi uygulamalar üzerinden makinenin mevcut durumunu izleyebilir, modeli çalıştırabilir ve istediğiniz ayarlamaları yapabilirsiniz.

Üstelik bu program üzerinden makinenize gereksinim duyduğunuz programı da indirebilirsiniz. Aynı zamanda EasyStart isimli bir özelliğe sahip olan HomeConnect, çamaşırlarınızı nasıl yıkayacağınıza dair önerilerde bulunur.

Bu sayede çamaşır yıkamayı daha kolay ve eğlenceli hale getirmeyi başarabilirsiniz. Bosch’un özel olarak geliştirdiği VarioDrum tambur yapısına sahip olan ürün, daha hassas ve narin bir şekilde çalışır.

Çamaşırların yıkama kaynaklı yıpranmasının önüne geçerek uzun ömürlü bir kullanım sunar. Her türdeki kıyafeti esnetmeden ya da zarar vermeden nazik hareketler ile yıkar.

Çocuk Kilidine sahip olan ürün, program başladıktan sonra çocukların dışarıdan müdahale etmesini engellemenize imkan tanır. Bu sayede yaşanabilecek kazalara karşı güvenlik önlemi almanıza yardımcı olur. Çamaşır makinesine ihtiyacınız varsa Bosch WAL28QH0TR fiyat seçeneklerini inceleyerek bütçenize uygun olan alternatifi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bosch WAL28QH0TR Home Connect 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi Fiyat Analizi

Bosch WAL28QH0TR Home Connect 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch WAL28QH0TR Home Connect 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi Özellikleri

Anti-Alerjik:
Ön Yıkama:
Hassas Program:
Hızlı Yıkama:
Leke Programı:
Perde Programı:
Yorgan Programı:
Yünlü / Elde Yıkama:
Çocuk Kilidi:
Zaman Erteleme:
Wi-Fi:
Kullanım Türü:   Solo
Kapasite:   10 kg
Maksimum Sıkma Devri:   1400 devir
Kontrol Paneli:   Dijital
Program Sayısı:   14 Programlı
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   59 cm
Yükseklik:   85 cm
Yıllık Su Tüketimi:   10340 lt
Yıkama Ses Seviyesi:   47 dB
Sıkma Ses Seviyesi:   75 dB
Tambur Hacmi:   68 lt
Enerji Sınıfı:   C
Renk:   Beyaz
Dokunmatik:
ECO Mod:
Sesli Uyarı:
Ağırlık:   75 kg
Su Girişi:   Tek (Soğuk)
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Bosch WAL28QH0TR Home Connect 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Bosch WAL28QH0TR Home Connect 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch WAL28QH0TR Home Connect 1400 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiBosch WAL28PH0TR ActiveOxygen 1400 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiBosch WGA254X0TR 1400 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiBosch WAX28M80TR 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi
 Bosch WAL28QH0TR Home Connect 1400 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiBosch WAL28PH0TR ActiveOxygen 1400 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiBosch WGA254X0TR 1400 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiBosch WAX28M80TR 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi
Fiyat15.499,00 TL
7 satıcı
17.000,00 TL
2 satıcı
12.500,00 TL
12 satıcı
19.299,00 TL
1 satıcı
Popülerlik--5. Popüler Bosch Çamaşır Makinesi-
Ortalama Puan---1 yorum
BuharlıYokYokYokYok
KurutmalıYokYokYokYok
Anti-AlerjikVarVarVarVar
Ön YıkamaVarVarVarVar
Bebek ProgramıYokVarYokYok
Hassas ProgramVarVarVarVar
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Leke ProgramıVarYokVarVar
Perde ProgramıVarYokYokYok
Yorgan ProgramıVarVarVarVar
Yünlü / Elde YıkamaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVarVarYok
Tambur TemizlemeYokVarVarVar
Zaman ErtelemeVarVarVarVar
Yük SensörüYokYokVarVar
Wi-FiVarVarYokVar
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Kapasite10 kg10 kg10 kg10 kg
Maksimum Sıkma Devri1400 devir1400 devir1400 devir1400 devir
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Program Sayısı14 Programlı14 Programlı14 Programlı14 Programlı
Genişlik60 cm60 cm59.7 cm60 cm
Derinlik59 cm59 cm60 cm59 cm
Yükseklik85 cm85 cm84.5 cm85 cm
Yıllık Enerji Tüketimi---167 kWh
Yıllık Su Tüketimi10340 lt10340 lt10340 lt12100 lt
Yıkama Ses Seviyesi47 dB46 dB47 dB49 dB
Sıkma Ses Seviyesi75 dB73 dB75 dB73 dB
Tambur Hacmi68 lt68 lt68 lt65 lt
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıCCCA+++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Ağırlık75 kg76.8 kg73.9 kg83.1 kg
DokunmatikVar---
ECO ModVarVarVarVar
Kırışıklık Önleme--Var-
Sesli UyarıVar---
Su GirişiTek (Soğuk)Tek (Soğuk)Tek (Soğuk)Tek (Soğuk)
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı