Bosch

Bosch WAT24480TR A+++ 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

(20 yorum)
Bosch WAT24480TR A+++ 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
Ürün ResmiÜrün resmiÜrün resmi
Seçenekler:

Ürün Özellikleri: Anti-Alerjik, Ön Yıkama, Bebek Programı, Hassas Program, Hızlı Yıkama, Perde Programı, Yorgan Programı, Yünlü / Elde Yıkama... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Bosch Çamaşır Makineleri

Bosch WAT24480TR

Ev elektroniği alanında geliştirdiği kaliteli ürünleriyle dikkat çeken Bosch, uzun yıllardır kullanıcılarının ev işlerini pratik bir şekilde tamamlamasına yardımcı olur. Başarılı marka, tecrübesiyle yeni nesil teknolojileri birleştirerek her alanda en iyi sonuçları elde etmenize katkıda bulunur. Bosch WAT24480TR çamaşır makinesi, kıyafetlerinizi etkili bir şekilde temizlerken birçok açıdan da fayda sağlar.

Sıradan modellere oranla lekelere karşı çok daha başarılı yıkama uygulayan WAT24480TR, kompakt tasarımına ek olarak pratik kullanım kazandıran özellikleriyle evinize kolaylık katar. WAT24480TR çamaşır makinesi, en hassas kıyafetleri bile son derece narin bir şekilde yıkayarak yıpranma oranını minimum düzeyde tutar.

WAT24480TR özellikleri, tasarım aşamasında kullanıcıların beklentileri göz önünde bulundurularak hayata geçirilir. Bu sayede standart çamaşır makinelerinden çok daha etkili ve verimli bir yıkama ortaya koyar. Yıkama döngüsüyle beklentileri karşılamayı başaran model, geniş kapasitesiyle tüm eşyalarınızda arzu ettiğini sonuçlara ulaşmanızı sağlar.

Bosch WAT24480TR Inox çamaşır makinesinin başarılı sonuçlarının yanı sıra estetik tasarımı da göz kamaştırır. Kompakt tasarımıyla evinize mükemmel bir şekilde uyum sağlayan cihaz, bütçe dostu yapısıyla da öne çıkar. WAT24480TR Bosch fiyat performans ölçütlerinde de son derece başarılı sonuçlara imza atar. Ürünü kullananların yapmış olduğu WAT24480TR yorum ve görüşlerini inceleyebilir, sonrasında kararınızı daha kolay bir şekilde verebilirsiniz.

Bosch WAT24480TR Genel Görünüm

Bosch WAT24480TR Teknik Özellikleri

Kullanıcılarının çok sayıda ihtiyacına karşılık vermeyi başaran Bosch WAT24480TR, geniş iç hacmi ile birlikte dayanıklı yapısıyla farkını her fırsatta hissettirir. Yeni nesil teknolojisi sayesinde pratik kullanım sunan Bosch WAT24480TR özellikleri, kıyafetlerinizdeki tüm lekeleri derinlemesine temizler.

Cihazın 9 kg kapasitesi sadece kıyafetlerinizi değil, yorgan ve yastık gibi ürünleri de rahatça yıkayabilir. Makinenin 1200 rpm sıkma devri tüm eşyalarınızda kusursuza yakın sonuçlar sunar. WAT24480TR Bosch çamaşır makinesinin yenilikçi fonksiyonları beraberinde son derece verimli bir çalışma performansını getirir.

Yıkamalarda harcanan su miktarını ve süresini otomatik olarak kontrol eden cihaz, aynı zamanda A+++ enerji sınıfında yer alır. Önemli oranda tasarruf etmenizi sağlayan model, çevre dostu yapısıyla da kullanıcılarının beğenisini toplar. Bosch WAT24480TR 1200 devir çamaşır makinesi çalışırken oldukça düşük seviyede ses çıkarır.

Cihazın özel tasarımında yer alan EcoSilence Drive motoru sürtünme kaynaklı seslerin minimum düzeyde kalmasını sağlar. Bosch WAT24480TR A+++ 1200 devir 9 kg çamaşır makinesinin yıkama sesi 51 dB, sıkma sesi ise sadece 75 dB seviyesinde çıkar.

Bosch WAT24480TR çamaşır makinesi fiyatı kalitesinin yanı sıra pratik kullanım sağlayan özellikleri göz önüne alındığında oldukça hesaplı yapıda sizlere sunulur. WAT24480TR kullanıcı yorumları ile cihazın özellikleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. WAT24480TR en ucuz fiyat seçenekleri ile yüksek kaliteye sahip olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bosch WAT24480TR Kazan

Sessiz Çalışma Performansıyla Bosch WAT24480TR

Etkili temizlik performansıyla öne çıkan Bosch WAT24480TR A+++ 9kg 1200 devir çamaşır makinesi, oldukça düşük ses seviyesinde çalışır. Sıradan çamaşır makineleri yıkama ve özellikle sıkma işlemlerinde çıkardıkları seslerle rahatsızlık uyandırabilir. WAT24480TR A+++ modeli ise bu sorunu ortadan kaldırarak oldukça sessiz bir performansla birlikte yüksek konfor sunar.

Cihazın donanımında kullanılan EcoSilence Drive motor teknolojisi, sürtünme gürültülerini azaltarak minimum ses düzeyi sağlar. Uzun yılların getirdiği tecrübesiyle farkını her fırsatta hissettiren Bosch’un EcoSilence Drive motoru, sessiz çalışmanın yanı sıra oldukça uzun ömürlü kullanım sunar.

Bosch WAT24480TR 9 kg 1200 devir A+++ çamaşır makinesi beyaz modelinin sessiz çalışma imkanıyla etkili olan bir diğer özellik AntiVibration tasarımıdır. Yenilikçi tasarım standart ürünlere oranla çok daha yüksek stabilite sağlar. Bu sayede Bosch WAT24480TR A++ 9 kg çamaşır makinesi çalışırken oldukça düşük titreşim meydana gelir. AntiVibration tasarımının geliştirilmiş yalıtım özelliği sıkma programlarında dahi sessiz bir şekilde çalışır.

Bosch WAT24480TR yorum bölümüne göz atabilir, model ile ilgili kararınızı verebilirsiniz. Makinenin yüksek hijyen sonuçları ve sessiz çalışmasına ek olarak avantajlı fiyat seçenekleri de dikkat çeker. Bosch WAT24480TR A+++ 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi fiyatı kullanıcıların beğendiği noktalardandır. Bosch WAT24480TR çamaşır makinesi en ucuz seçeneklerinden faydalanmak için dönemsel kampanya fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Bosch WAT24480TR Yan

Bosch WAT24480TR ile WGA142XSTR Arasındaki Farklar

Bosch WAT24480TR 1200 devir 9 kg çamaşır makinesi, Bosch WGA142XSTR modelinden VarioDrum tambur yapısıyla ayrılır. WAT24480TR modelinin donanımında kullanılan yenilikçi tambur tasarımı kıyafetleri oldukça hassas bir şekilde yıkar. İki cihazı birbirinden ayıran bir diğer fark ise ActiveWater Plus teknolojisidir. WAT24480TR çamaşır makinesi yenilikçi teknolojiyi donanımında barındırırken, WGA142XSTR modelinde ActiveWater Plus özelliği yer almaz. WAT24480TR’nin yorum ve değerlendirmelerine göz atabilir, ürünü satın alan kullanıcıların gerçek deneyimlerine bakarak kıyaslama yapabilirsiniz.

Bosch WAT24480TR Artı ve Eksi Özellikleri

Verimli temizlik performansının yanı sıra şık tasarımıyla dikkat çeken Bosch WAT24480TR A+++ 1200 devir 9 kg çamaşır makinesi, bazı artı ve eksi özelliklere sahiptir. Modelin öne çıkan özellikleri şu şekildedir:

 • Bosch WAT24480TR çamaşır makinesi özellikleri arasında en çok dikkat çeken VarioDrum tambur yapısıdır. Özel tambur yapısı kirli, hassas ve diğer tüm çamaşırlarınızı derinlemesine temizlerken, oldukça hassas bir yıkama gerçekleştirir.
 • Cihazın beğenilen noktalarından bir tanesi olan ActiveWater Plus teknolojisi, akıllı sensörler yardımıyla harcanılan su miktarını kumaş türüne ve kıyafet miktarına göre otomatik olarak belirler.
 • Alerji problemi yaşayan, ayrıca hassas cilde sahip olan kullanıcılar için Bosch, AllergyPlus özelliğini sunar. Bununla birlikte kıyafetlere daha yüksek sıcaklık ve uzun süreli durulama uygulanarak alerjen kalıntıları optimum düzeyde temizlenir.
 • WAT24480TR fiyat seçeneklerinin bütçe dostu oluşu da cihazın olumlu noktaları arasında yer alır.
 • Bosch WAT24480TR A+++ 9 kg çamaşır makinesinin kirlilik derecesi algılaması yapamaması cihazın eksi özellikleri arasında yer alır.
 • Cihazın donanımında yük sensörü bulunmadığından bu bilginin manuel olarak işlenmesi gerekir.

Bosch WAT24480TR A+++ 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi yorumları ile modelin özelliklerini daha kapsamlı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bosch WAT24480TR A+++ 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi en ucuz seçenekleriyle üstün hijyen sonuçlarına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bosch WAT24480TR Genel

Bosch WAT24480TR Çamaşır Makinesinin Kompakt Yapısı

Kıyafetlerinizi leke ve alerjen kalıntılarından derinlemesine temizleyen Bosch WAT24480TR otomatik çamaşır makinesi, kullanışlı fonksiyonlarıyla oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Bosch WAT24480TR kullanıcı yorumları cihazın ne kadar kullanışlı olduğunu bir kez daha ortaya koyar. WAT24480TR 9 kg A+++ 1200 devir çamaşır makinesi, Reload özelliğiyle esnek bir kullanım imkanına sahiptir. Bu özellikle birlikte makineyi başlattıktan sonra bile unuttuğunuz kıyafetleri ilave ederek yıkamanıza devam edebilirsiniz.

Bosch WAT24480TR gri çamaşır makinesine pratik kullanım kazandıran özelliklerden bir diğeri olan yüke bağlı otomatik su seviyelendirmesi, enerji tasarrufu yapmanıza da yardımcı olur. Makinenin içerisinde bulunan sensörler yükü algılar. Aynı zamanda harcanan su seviyesini buna bağlı olarak belirler.

Bosch WAT24480TR modelinin fonksiyonlarından pratik bir şekilde faydalanmanız için cihazın tasarımında LED ekran yer alır. LED gösterge üzerinden program, devir bilgisi, kalan süre ve diğer fonksiyonlar net bir şekilde görüntülenebilir. Dijital ekran sayesinde makinenin çalışma performansını inceleyebilir, buna bağlı olarak diğer işlerinizi de kolayca tamamlayabilirsiniz.

Bosch WAT24480TR 9 kg 1200 devir A+++ çamaşır makinesi fiyatları ürünün sahip olduğu özelliklere oranla avantajlı bir şekilde sizlere sunulur. Dönemsel kampanya fırsatlarından yararlanarak Bosch WAT24480TR en ucuz modeline ulaşabilir, bütçe dostu bir alışveriş fırsatı yakalayabilirsiniz. Bosch’un tecrübesiyle yeni nesil teknolojilerin birleşimi olan bu ürünle çamaşır yıkama işlemini çok daha pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bosch WAT24480TR A+++ 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Özellikleri

Anti-Alerjik:
Ön Yıkama:
Bebek Programı:
Hassas Program:
Hızlı Yıkama:
Perde Programı:
Yorgan Programı:
Yünlü / Elde Yıkama:
Çocuk Kilidi:
Tambur Temizleme:
Zaman Erteleme:
Kullanım Türü:   Solo
Kapasite:   9 kg
Maksimum Sıkma Devri:   1200 devir
Kontrol Paneli:   Dijital
Program Sayısı:   15 Programlı
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   59 cm
Yükseklik:   85 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   152 kWh
Yıllık Su Tüketimi:   11220 lt
Yıkama Ses Seviyesi:   51 dB
Sıkma Ses Seviyesi:   75 dB
Tambur Hacmi:   63 lt
Enerji Sınıfı:   A+++
Renk:   Beyaz

Bosch WAT24480TR A+++ 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Detayları

 • Tasarım
 • TipAyrı duran
 • Yükleme tipiÖnden yüklemeli
 • Ürün rengiBeyaz
 • Dahili ekranEvet
 • Kontrol tipiRotary, Dokunmatik
 • Kapı menteşesiSol
 • Ekran türüLED
 • Kablo uzunluğu1,6 m
 • Davul hacmi63 l
 • Sertifikalar, uygunluk bildirimleriCE, TSE
 • Performans
 • Yıkama kapasitesi9 kg
 • Maksimum dönüş hızı1200 RPM
 • Kurutma makinesi sınıfıB
 • Gürültü seviyesi (dönüş)75 dB
 • Gürültü seviyesi (yıkama)51 dB
 • Ayarlı çalıştırma zamanlayıcısıEvet
 • Ayarlanabilir dönüş hızıEvet
 • Yükleme denge sistemiEvet
 • Köpük kontrol sistemiEvet
 • Ayarlanabilir sıcaklıkEvet
 • Ek durulama functionEvet
 • Artık nem53%
 • Yıkama programları
 • Alerji yıkama programıEvet
 • Siyah yıkama programıEvet
 • Soğuk yıkama programıEvet
 • Yıkama programları
 • Narin/ipek yıkama programıEvet
 • Eko yıkama programıEvet
 • Elde/yün yıkama programıEvet
 • Yün yıkama programıEvet
 • Ön yıkama programıEvet
 • Sentetik yıkama programıEvet
 • Beyaz yıkama programıEvet
 • Ergonomi
 • Çocuk kilidiEvet
 • Kalan süre göstergesiEvet
 • Elektrikli zilEvet
 • Ayarlanabilir ayakEvet
 • Ayak ayarlama1,2 cm
 • Enerji yönetimi
 • Enerji verimlilik sınıfıA+++-30%
 • Yıllık enerji tüketimi yıkama152 kWh
 • Yıllık su tüketimi yıkama11220 l
 • Enerji tüketimli yıkama2,14 kWh
 • Güç tüketimi, etkin0,43 W
 • Güç tüketimi, kapalı0,12 W
 • AC girdi frekansı50 Hz
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik598 mm
 • Derinlik590 mm
 • Yükseklik848 mm
 • Ağırlık70,5 kg
 • Kapı açıkkenki derinlik103 cm
Ortalama Puan
4.578 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • AO1 yorum
  84 beğeni
  Ahmet O.Kütahya2 Mart 2018
  Sakın epttavm deki hızlıgonderi firmasından alışveriş yapmayın. Aynı firma webdensipariş.com sahibidir. Fiyatı ucuz yazıyor ama ürünü göndermiyor 4 gün sonra da elimde yok iptal ettim diyor. Ama kendı sıtelerınde ürün mevcut, itiraz ettiğimde de siteden kaldırıyorlar. Mağdur olursunuz. Epttavm de tüketicinin yanında yer almıyor. Ürüne gelince kendim kullanıyorum çok memnunum.
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • RC2 yorum
  104 beğeni
  Ramazan C.Samsun21 Nisan 2019
  Biz ve bir akrabamız aldık. İkimizin de sorunu aynı. çamaşırların üzerinde deterjan kalıyor. ayrıca bazı çamaşırlarda delikler oluşmuş. Servis siz kullanmasını bilmiyorsunuz diyor. Garantisi olmasına karşın kullanıcı hatası ise servis ücreti alırız diyorlar. Nasıl kullanılması gerektiğini önce anlatın, ondan sonra yanlış kullanırsak ücret isteyin. Hanımın marka takıntısı BOSH unaymış.
Tüm Yorumlar
 • Ayşegül İ.479 yorum
  2576 beğeni
  Ayşegül İ.8 Eylül 2020
  Atık suların aktarılabilmesine yarayan hortum desteği sayesinde fazladan masraf yapmak gerekmiyor. Çok sayıda yıkama programı bulunuyor. Su baskını riskini ortadan kaldıran kapak kilidi desteği bulunuyor. Çocuk kilidi de var. Dokuz kiloya kadar çamaşır yıkayabiliyor.
  • Alışverişçi resmi
 • HL1 yorum
  11 beğeni
  Husmen L.24 Mayıs 2020
  abiler garantisi varmi beli deil yazmiyor garantisi galiba ekstra para odiyolrar mesele 2+1ya 2+2
 • 1 yorum
  8 beğeni
  Suleyman Ç.17 Nisan 2020
  Kolay SiparişADO Bilişim
  Ürünü sipariş verdim ertesi gün saat 10 da geldi şaşırdım ürün tertemiz teslim edildi teşekkür ederim tavsiye ederim zaten akakceden yapıyorum alışverişimi hep bı sıkıntı yaşamadım hiç
 • DS3 yorum
  10 beğeni
  Deniz S.10 Aralık 2019
  Ürün en ucuz Gizerler firmasında olduğu için aldım ama firma ilgili müşteri hizmetleri güzel ,Ürün fena değil f/p ürünü diyebilirz.
 • ÖK2 yorum
  8 beğeni
  Özgür K.30 Kasım 2019
  Çok güzel harika

Bosch WAT24480TR A+++ 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch WAT24480TR A+++ 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiSiemens WM12T480TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WAT24581TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiProfilo CMG120DTR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
 Bosch WAT24480TR A+++ 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiSiemens WM12T480TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WAT24581TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiProfilo CMG120DTR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
FiyatFiyat YokFiyat YokFiyat YokFiyat Yok
Ortalama Puan20 yorum4 yorum5 yorum4 yorum
BuharlıYokYokYokYok
KurutmalıYokYokYokYok
Anti-AlerjikVarVarVarVar
Ön YıkamaVarVarVarVar
Bebek ProgramıVarYokVarVar
Hassas ProgramVarVarVarVar
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Leke ProgramıYokYokVarYok
Perde ProgramıVarVarVarVar
Yorgan ProgramıVarVarVarVar
Yünlü / Elde YıkamaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Tambur TemizlemeVarYokVarYok
Zaman ErtelemeVarVarVarVar
Yük SensörüYokYokYokYok
Wi-FiYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Kapasite9 kg9 kg9 kg9 kg
Maksimum Sıkma Devri1200 devir1200 devir1200 devir1200 devir
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Program Sayısı15 Programlı15 Programlı14 Programlı15 Programlı
Genişlik60 cm60 cm60 cm60 cm
Derinlik59 cm59 cm59 cm59 cm
Yükseklik85 cm85 cm85 cm85 cm
Yıllık Enerji Tüketimi152 kWh152 kWh152 kWh152 kWh
Yıllık Su Tüketimi11220 lt11220 lt11220 lt11220 lt
Yıkama Ses Seviyesi51 dB51 dB51 dB51 dB
Sıkma Ses Seviyesi75 dB75 dB75 dB75 dB
Tambur Hacmi63 lt-63 lt63 lt
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıA+++A+++A+++A+++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Ağırlık-68.1 kg74.9 kg-
Dokunmatik--Var-
ECO Mod-VarVar-
Kırışıklık Önleme-VarVar-
Su Girişi-Tek (Soğuk)Tek (Soğuk)-