Bosch

Bosch WAT24581TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

(5 yorum)
Bosch WAT24581TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
Ürün ResmiÜrün resmiÜrün resmi

Ürün Özellikleri: Anti-Alerjik, Ön Yıkama, Bebek Programı, Hassas Program, Hızlı Yıkama, Leke Programı, Perde Programı, Yorgan Programı... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Bosch Çamaşır Makineleri

Bosch WAT24581TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

Bosch’un yenilikçi teknolojilerle donatılmış ürünü Bosch WAT24581TR A+++ 1200 devir 9 kg çamaşır makinesi özellikleri bakımından oldukça dikkat çekicidir. EcoSilence Drive teknolojisi sayesinde uzun ömürlüdür ve son derece sessiz çalışır.

Asimetrik kanatlarla merkeze doğru dönüşler gerçekleştiren VarioDrum tambur yapısının damla şeklindeki tasarımı her tür giysiyi eşit su dağılımı ile yıkar. Bu özellik çok kirli çamaşırlarda bile etkili sonuç almanızı sağlar. Makinede bulunan tüm çamaşırlar için detaylı, kapsamlı bir temizlik sunar.

Bosch WAT24581TR çamaşır makinesi AntiVibration teknolojisi yan duvarlarda yer alan yalıtım özelliği, titreşimi en aza indirerek gürültü seviyesini düzenler. Sıkma programlarında bile etkili çözüm sunan bu teknoloji, makinenizin sessiz bir şekilde çalışmasını sağlar.

WAT24581TR Bosch, unutulan çamaşırlar için esnek kullanım imkanı sunar. Bu sayede makinenizi çalışırken durdurabilir, yeni çamaşırlar ekleyebilirsiniz.

Bosch WAT24581TR ActiveWater Plus teknolojisi, çamaşır miktarını algılar ve otomatik su tasarrufu sağlar. Otomatik leke temizleme opsiyonu 16 farklı lekeyi özel fonksiyonu sayesinde çıkarır. Bu özellik için leke türünü seçerek yıkama programını başlatabilirsiniz.

Allergy Plus teknolojisi ise giysilerde kalan atıkları derinlemesine temizler. Bosch WAT24581TR çamaşır makinesi yorumları Bosch’un yenilikçi teknolojilerinin uzun yıllar temizlik için yüksek performans sağladığını doğrular niteliktedir.

Bosch WAT24581TR Önden Görünüm

Bosch WAT24581TR Leke Çıkarma Opsiyonu ile Doğru Leke için Doğru Yıkama

Bosch WAT24581TR 9 kg 1200 devir leke çıkarma çamaşır makinesi, tam 16 farklı lekeyi herhangi bir ön işlem yapmanıza gerek kalmadan çıkarır.

Domates, çay, yağ gibi en çok rastlanan lekeler için geliştirilmiş olan bu teknoloji, leke türüne göre sıcaklık, devir ve suda bekleme süresini otomatik olarak ayarlar.

Leke türüne göre temizlik sunan bu seçeneği leke türüne bağlı olarak normal yıkama programlarına ekleyebilirsiniz. Bosch DrumClean teknolojisinin sunduğu tambur temizleme hatırlatıcı sistemle birlikte 40 derecenin altındaki her 20 yıkama sonrası makineniz tambur temizleme uyarısı verir.

Tambur temizliği, çamaşır temizliğindeki verim açısından önemlidir. Farklı lekeler üzerinde özel temizlik sağlayan opsiyonu, tambur temizleme teknolojileri ile mükemmel temizlik sunan Bosch WAT24581TR çamaşır makinesi, sessiz çalışma performansıyla gürültü kirliliğini de önler.

Bosch WAT24581TR Panel Görünüm

Bosch WAT24581TR VarioPerfect Teknolojisi ile Zaman veya Enerji Tasarrufu

Bosch çamaşır makinelerinde yer alan VarioPerfect teknoloji, makine kullanımında esneklik sağlar. SpeedPerfect seçeneğini kullanarak yıkama süresini %65’e kadar düşürebilir veya EcoPerfect seçeneğini tercih ederek enerji tüketimini %50’ye kadar azaltabilirsiniz.

Enerji tasarrufu önemlidir ancak bazı günler hızlı ve pratik sonuçlara ihtiyaç vardır. Hızlı yıkama teknolojisi aceleniz olduğu zamanlarda kısa sürede mükemmel temizlik sağlar. Giysileriniz %65’e kadar daha kısa sürede yıkanır.

Hızlı yıkama programı, tüm çamaşırlar, kumaşlarla birlikte pek çok program dahilinde kullanılabilir. Örneğin, SpeedPerfect mix program seçeneğini kullanarak 4 kg kadar çamaşırı yalnızca 45 dakikada yıkayabilirsiniz.

Bu özellik size en kısa sürede en kolay temizlik imkanı sunar. Programların daha verimli çalışması için Ekonomik seçenek daha işlevseldir. Her iki seçenek de sonuç olarak mükemmel temizlikten ödün vermez.

Ayrıca dayanıklı, güçlü, sessiz çalışan motor sistemi, sürtünme gürültülerini optimum derecede azaltırken aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar. Bu motor, uzun ömürlüdür, mükemmel bir sessizlikte çalışır ayrıca 10 yıl kadar garantisi mevcuttur.

Bosch WAT24581TR A+++ 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi yorumları, sessiz çalışma performansının gürültü kirliliğine karşı son derece etkili işlevsel bir çözüm olduğunu ortaya koyar.

Bosch WAT24581TR Tambur

Bosch WAT24581TR Çamaşır Makinesi ile Bosch WAT24480TR Arasındaki Farklar

Serie 6 modellerden olan WAT24480TR çamaşır makinesi WAT24581TR modelde bulunan başlama zamanını erteleme fonksiyonu, kırışıklık önleme, lekeye özgü temizlik, outdoor, son yıkama suyunda bekletme, VarioPerfect gibi ilave yıkama programlarına sahip değildir.

Bununla birlikte WAT24480TR’de bulunan ekstra durulama, gömlek / bluz, kalan süre erteleme, koyu renkliler / kot, sıkma-boşaltma, spor giysileri gibi yıkama seçenekleri WAT24581TR’de bulunmaz. Yıkama detayları dışında her iki model de EcoDrive teknolojisi ile üretilerek uzun yıllar kullanım için tasarlanmıştır.

Bosch WAT24581TR Hızlı Yıkama

Bosch WAT24581TR Artı ve Eksi Özellikleri

Bosch WAT24581TR A+++ 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi sahip olduğu ekstra özellikleriyle benzerlerinden ayrılır. Bu özellikler şunlardır:

 • EcoSilence Drive motor teknolojisi, uzun ömürlü kullanım yanında olağanüstü sessizlik özelliği sunar.
 • VarioDrum tambur yapısı, her türlü giysiyi eşit su dağılımı sağlayan eşsiz tambur hareketleriyle nazik bir şekilde kırıştırmadan, esnetmeden, yıpratmadan temizler.
 • AntiVibration teknolojisi ile özel tasarımlı yan duvarlar, sessiz, verimli aynı zamanda dengeli bir çalışma sağlar. Titreşimi en aza indiren geliştirilmiş yalıtım sistemi, gürültü kirliliğine karşı mükemmel bir çözümdür.
 • VarioPerfect teknolojisi, zamandan veya enerjiden tasarruf etmek üzere kullanışlı iki seçenek sunar. Kısıtlı zamanlarda Hızlı program seçeneği işlevseldir, kısa sürede çamaşırlarınızı üstün performansla yıkar. Normal zamanlarda Ekonomik program seçeneği enerji tasarrufu sağlar.
 • DrumClean tambur temizleme hatırlatıcısı özelliği her 20 yıkama sonrası makineniz için tambur temizliğini hatırlatır. Tek bir tuşla yapılan tambur temizleme işlemi, çamaşırlardaki yüksek temizlik performansının devamlılığını sağlar.
 • Reload sistem özelliğini kullanarak çamaşır makinenizi başlattıktan sonra programı durdurabilir, unuttuğunuz kıyafetleri ekleyebilirsiniz.
 • ActiveWater Plus teknolojisi, kumaş tipi ve çamaşır miktarına göre otomatik su tasarrufu sağlar.
 • 16 farklı leke için özel geliştirilmiş bir teknoloji, herhangi bir ön işlem gerektirmeden lekeleri mükemmel bir şekilde çıkarır.
 • AllergyPlus programı, giysileri deterjan artıklarından arındırır.
 • İç aydınlatma ile home connect özelliği yoktur.
Bosch WAT24581TR Genel Görünüm

Bosch WAT24581TR Teknik Özellikleri

Bosch WAT24581TR model çamaşır makinesi solo tipte ve beyaz renktedir. Şık tasarımıyla evinize uyum sağlar. Beyazlar/renkliler programı, Hassas programı, Sentetikler programı, Yünlüler elde yıkama programı gibi ana programlar yanında AllergyPlus & Baby, Başlama zamanını erteleme fonksiyonu gibi ilave yıkama programları mevcuttur.

Çamaşır türüne göre seçim yaparak üstün temizlik sağlayabilirsiniz. 9 kg yıkama kapasitesi, çok miktarda çamaşırı rahatlıkla yıkamanıza olanak tanır.

Enerji ve su tüketim bilgisinin yer aldığı enerji tüketim göstergesi mevcuttur. Elektrik kablosu uzunluğu 160 cm’dir, böylece farklı alanlarda kullanım imkanı sunar. Önden yüklemeli yapıdadır.

Ürün boyutu 848x598x590 mm ölçülerindedir. Net ağırlığı 70,039 kg’dır. Tambur hacmi 63 litredir ve özel tasarımıyla temizlikte üstün performans sağlar.

Çoklu su koruması sayesinde su güvenlik sistemi sağlanır. Çocuk kilidi vardır, olası kaza risklerini önleyebilirsiniz.

10 yıl garantili özel tasarımlı, çelik görünümlü motoruyla sessiz, verimli ayrıca uzun ömürlü kullanım sağlar. Sıvı deterjan kullanımını kolaylaştırmak için sıvı deterjan için ayraç bulunur.

Su akış sensörü, köpük tarama sistemi, mükemmel temizlik sağlar. Bosch WAT24581TR fiyat ve yeni teknoloji sistemleriyle standart çamaşır makinelerinden farklı özelliklere sahiptir.

Bosch WAT24581TR A+++ 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi fiyatı ile ihtiyaçlarınıza uygun bir seçenek sunar. Özellikle lekeye özgü temizleme fonksiyonu ise çamaşır makineleri için oldukça yeni bir teknoloji olarak öne çıkar. Bosch WAT24581TR yorumları, kullanıcı memnuniyetlerini gözler önüne sererken uzun ömürlü yüksek performans özelliklerini kanıtlar niteliktedir.

Bosch WAT24581TR çamaşır makinesi fiyatları ve geliştirdiği teknolojiler bakımından farklı özelliklere sahiptir. Bosch’un çamaşır makineleri için geliştirdiği yüksek teknolojilerle donatılmış modeli WAT24581TR ekonomik yapısıyla hız konusunda farklı yöntemler sunarak günlük hayatı kolaylaştırır.

Bosch WAT24581TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Özellikleri

Anti-Alerjik:
Ön Yıkama:
Bebek Programı:
Hassas Program:
Hızlı Yıkama:
Leke Programı:
Perde Programı:
Yorgan Programı:
Yünlü / Elde Yıkama:
Çocuk Kilidi:
Tambur Temizleme:
Zaman Erteleme:
Kullanım Türü:   Solo
Kapasite:   9 kg
Maksimum Sıkma Devri:   1200 devir
Kontrol Paneli:   Dijital
Program Sayısı:   14 Programlı
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   59 cm
Yükseklik:   85 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   152 kWh
Yıllık Su Tüketimi:   11220 lt
Yıkama Ses Seviyesi:   51 dB
Sıkma Ses Seviyesi:   75 dB
Tambur Hacmi:   63 lt
Enerji Sınıfı:   A+++
Renk:   Beyaz
Dokunmatik:
ECO Mod:
Kırışıklık Önleme:
Ağırlık:   74.9 kg
Su Girişi:   Tek (Soğuk)
Ortalama Puan
3.47 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • BB1 yorum
  12 beğeni
  Burak B.10 Ekim 2019
  Ürün harika çok sessiz ve iyi yıkıyor ama satıcı güvenilir mi bilmiyorum.
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • SA2 yorum
  24 beğeni
  Suayıp A.5 Ekim 2019
  Kolay Sipariş
  27 Eylülde verdiğim sipariş hala elime ulaşmadı. kargoyu da ado bilişimi de aradım kimse çıkmıyor telefonlarıma. ado bilişimi de horoz lojistik adlı kargoyu da kesinlikle tavsiye etmiyorum. paranızla rezil olursunuz.
Tüm Yorumlar
 • RH2 yorum
  12 beğeni
  Rifat H.11 Ağustos 2021
  Ürünü magzda vitrinde şans eseri gordüm begendim bosch kalitesi tarşilmaz bana göre 1200 devirde sıkma yaparken sesi rahatsız edici sesiz diye yorum yapilmiş ama alakası yok gücüne göre daha sesiz bir tasarim olabilirse mükkemel olur
 • Mahmut B.386 yorum
  1823 beğeni
  Mahmut B.13 Eylül 2020
  Titreşim önleyici yan duvarlar sayesinde sarsıntısız ve sessiz çalışıyor. Tamburu efektif yıkama yapacak şekilde tasarlanmış. Kapağının mıknatıslı olması kullanım kolaylığı sağlıyor. Açma kapama fonksiyonlu program kontrol düğmesi ışıklı. Tambur temizleme hatırlatma fonksiyonu da var. Köpük tarama sistemi özelliği bulunuyor. Çocuk kilidi çocuklu evler için iyi.
  • Alışverişçi resmi
 • EY1 yorum
  18 beğeni
  EVRİM Y.11 Aralık 2019
  Makine gayet sessiz ,gayet güzel yıkıyor led ekranını çok beğendik. Gizerler satıcısından aldık makineyi sağlam bi şekilde teslim ettiler güvenilir servis gelip her şeyi hallediyor.kargo süresi beyaz eşya olduğundan galiba biraz uzun ama alışveriş hizmeti güzeldi.
 • BB1 yorum
  12 beğeni
  Burak B.10 Ekim 2019
  Ürün harika çok sessiz ve iyi yıkıyor ama satıcı güvenilir mi bilmiyorum.
 • SA2 yorum
  24 beğeni
  Suayıp A.5 Ekim 2019
  Kolay SiparişADO Bilişim
  27 Eylülde verdiğim sipariş hala elime ulaşmadı. kargoyu da ado bilişimi de aradım kimse çıkmıyor telefonlarıma. ado bilişimi de horoz lojistik adlı kargoyu da kesinlikle tavsiye etmiyorum. paranızla rezil olursunuz.

Bosch WAT24581TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch WAT24581TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WGA142X0TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WAT24480TR A+++ 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiSiemens WM12T581TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
 Bosch WAT24581TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WGA142X0TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WAT24480TR A+++ 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiSiemens WM12T581TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
FiyatFiyat YokFiyat YokFiyat YokFiyat Yok
Ortalama Puan5 yorum6 yorum20 yorum3 yorum
BuharlıYokYokYokYok
KurutmalıYokYokYokYok
Anti-AlerjikVarVarVarVar
Ön YıkamaVarYokVarVar
Bebek ProgramıVarYokVarYok
Hassas ProgramVarVarVarVar
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Leke ProgramıVarVarYokVar
Perde ProgramıVarVarVarVar
Yorgan ProgramıVarVarVarVar
Yünlü / Elde YıkamaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Tambur TemizlemeVarVarVarVar
Zaman ErtelemeVarVarVarVar
Yük SensörüYokYokYokYok
Wi-FiYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Kapasite9 kg9 kg9 kg9 kg
Maksimum Sıkma Devri1200 devir1200 devir1200 devir1200 devir
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Program Sayısı14 Programlı14 Programlı15 Programlı14 Programlı
Genişlik60 cm59.7 cm60 cm60 cm
Derinlik59 cm58.8 cm 59 cm59 cm
Yükseklik85 cm84.5 cm85 cm85 cm
Yıllık Enerji Tüketimi152 kWh174 kWh152 kWh152 kWh
Yıllık Su Tüketimi11220 lt11660 lt11220 lt11220 lt
Yıkama Ses Seviyesi51 dB51 dB51 dB51 dB
Sıkma Ses Seviyesi75 dB74 dB75 dB75 dB
Tambur Hacmi63 lt63 lt63 lt63 lt
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıA+++A+++A+++A+++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Ağırlık74.9 kg--69.7 kg
DokunmatikVar--Var
ECO ModVar--Var
Kırışıklık ÖnlemeVar--Var
Su GirişiTek (Soğuk)--Tek (Soğuk)
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı