Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Bosch

Bosch WAU24T90TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

5 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

13.599,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 27 dakika önceStokta 2 adetYarın kargodaSatıcı: Trendyol/CANDAN TEKNOLOJİ

Ürün Özellikleri: Anti-Alerjik, Ön Yıkama, Hassas Program, Hızlı Yıkama, Yünlü / Elde Yıkama, Çocuk Kilidi, Tambur Temizleme, Zaman Erteleme... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Bosch WAU24T90TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Fiyatları

Tüm fiyatlar (5)

En Popüler Bosch Çamaşır Makineleri
Benzer Ürünler

Bosch WAU24T90TR 9 KG 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Bosch, tüm ürünlerinde olduğu gibi çamaşır makinesi modellerinde de kalitesini ortaya koyar. Özellikle WAU24T90TR modeli, motor gücü ve zarif tasarımı ile kullanıcılara kusursuz bir deneyim yaşatır.

Farklı program seçenekleri, çamaşırlarınızın kumaş yapısına uygun yıkama yapmanıza olanak sağlar. Bu sayede yünlü ya da sentetik kıyafetleriniz deforme olmadan tüm lekelerden ve kirlerden arınır.

Dilediğiniz ayarlamaları yapabilmeniz için ön panelde gelişmiş bir LED ekran yer alır. Bu ekran üzerinden yıkama programlarının devir sayısı, su sıcaklığı, süresi gibi detaylara ulaşabilmenizin yanı sıra mecvut yıkamanın bitmesine kaç dakika kaldığını da görmenize yardımcı olur.

Bosch WAU24T90TR çamaşır makinesi, maksimum verim alabilmeniz için ekstra, durulama, sıkma, devir sayısı değiştirme gibi ayarlamaları yapmanıza imkan sunar.

Böylelikle dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve giysilerinizin etkili bir biçimde temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte ön yıkama opsiyonu da kullanıcılara büyük bir avantaj sağlar.

Lekesi yoğun olan kıyafetleri ön yıkama özelliği sayesinde kolaylıkla kirlerden arındırabilir ve akabinde uygun bir yıkama programı seçerek mükemmel bir şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

WAU24T90TR Bosch çamaşır makinesi, üstün performansının haricinde tasarım detayları ile de tüm dikkatleri üzerine çeker. Etkileyici ve göz alıcı dizaynı sayesinde banyo dekorasyonunda estetik bir görünüme imkan verir.

Siz de WAU24T90TR yorumlar kısmından ürünü deneyimleyen kullanıcıların düşüncelerine göz atabilir ve fiyat seçeneklerini karşılaştırarak en uygun seçeneği bulabilirsiniz.

Bosch WAU24T90TR Önden Görünüm

Bosch WAU24T90TR Çamaşır Makinesi Teknik Özellikler

WAU24T90TR Bosch çamaşır makinesi modeli, teknik detayları ve kullanıcılara pratiklik sağlayan özel fonksiyonları sayesinde ön plana çıkar.

Ultra hijyenik sonuçlar sunar ve çamaşırlarınızın dokusuna da herhangi bir zarar vermez. Bu nedenle de sık sık tercih edilen bulaşık makineleri arasında yerini alır ve unutulmaz bir deneyim sunar. Cihazın teknik detaylarına göz atmak gerekirse:

  • Bosch WAU24T90TR beyazlar / renkliler, hassas, sentetikler, yünlüler, elde yıkama, tişörtler / bluzlar, Allergy Plus, süper kısa 15’/30’, VarioSpeed gibi program alternatifleri sayesinde kullanıcılara kolaylık sağlar. Böylece çamaşırlarınızın etkili bir biçimde temizlenmesi mümkün hale gelir.
  • Bosch WAU24T90TR beyaz çamaşır makinesi Allergy Plus teknolojisiyle dikkat çeker. Bu teknoloji, kıyafetlerinizi yüksek ısıda, ekstra durulama desteğiyle yıkayarak tüm alerjenlerden arındırır. Böylelikle ürün, hijyenik bir kullanım sağlar, alerjisi olan kullanıcılar tarafından tercih edilir.
  • Bosch WAU24T90TR 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi geniş kapasitesi sayesinde daha fazla kıyafetinizi tek seferde yıkayabilmenize imkan sunar. Bununla birlikte battaniyelerinizi ve yorganlarınızı da rahatlıkla yerleştirebilir ve temizlenmelerini sağlayabilirsiniz.
  • Bosch WAU24T90TR A+++ 1200 devir 9 kg çamaşır makinesi, kullanıcılara yeniden yükleme fonksiyonuyla avantaj sağlar. Bu fonksiyonla, makineye atmayı unuttuğunuz giysilerinizi mevcut yıkamayı durdurarak ekleyebilir ve kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz.
  • Ürün, yüklemeye göre su seviyelendirmesini otomatik olarak yapar. Makinenin içine yerleştirdiğiniz giysilerin yoğunluğuna ve kumaş özelliğine uygun olacak miktarda su seviyesine erişir. Bu sayede gereksiz su tüketimi yapmaz ve tasarruf etmeniz konusunda destek sağlar.
Bosch WAU24T90TR Çapraz Görünüm

Bosch WAU24T90TR’nin Muadillerinden Ayıran Özellikler

Bosch markasına ait olan bu çamaşır makinesi modelini benzerlerinden ayıran bazı özellikler mevcuttur. Bu özellikler arasında motorunun Eco Silence Drive teknolojisine sahip olması ön plana çıkar.

Böylelikle motor maksimum güç ile çalışmasına rağmen sürtünme gürültülerini minimum seviyeye indirir ve enerji tasarrufu sağlayarak çevre dostu ürünlerden biri haline gelir. Allergy Plus teknolojisi de bu özelliklerden biridir.

Bu programda yüksek yıkama sıcaklığı ve uzun süreli ek durulama ile alerjenler yüksek oranda yok olur. Böylelikle giysilerinizde tüy, toz ve polen parçacığı kalmaz, maksimum hijyene kavuşurlar.

Cilt hassasiyeti problemi yaşayan ve alerjisi olan kullanıcılar için idealdir. Ürünü benzerlerinden farklılaştıran bir diğer özelliği de Speed Perfect desteğidir.

Bu özellik ile birlikte makineniz, çamaşırların temizliğinden ödün vermeden programların daha kısa sürede bitmesini sağlar. Özellikle acele ile hareket etmeniz gereken durumlarda size büyük bir pratiklik kazandırır.

Bu fonksiyon, çoğu programda kullanıma uygundur. Böylelikle 45 dakika içerisinde yıkama ve sıkma işlemi tamamlanır ve günlük yaşantınızda size pratiklik kazandırır.

Ürünün Vario Drum tambur yapısı, çamaşırlarınızın ideal bir şekilde dönmesini sağlar ve eşit bir şekilde su dağıtılmasını sağlar.

Böylece giysileri esnetmeden ve kırıştırmadan mükemmel bir şekilde yıkar. WAU24T90TR Bosch çamaşır makinesi yorumları da üründen duyulan memnuniyeti gösterir.

Bosch WAU24T90TR Yandan Görünüm

Bosch WAU24T90TR Çamaşır Makinesi Artı ve Eksi Yönleri

WAU24T90TR çamaşır makinesi artı ve eksi yönleri ile dikkat çeker. Bu yönler arasında şu maddeler sıralanabilir:

  • Active Water Plus teknolojisi, makinenizin içerisine yerleştirdiğiniz giysilerin miktarını sensörleriyle algılayarak uygun miktarda su kullanılmasına yardımcı olur. Buna karşın temizleme performansından ödün vermez ve ultra hijyenik sonuçlar sunar. Su israfı yapmadan çamaşırlarınızın yıkanmasına destek sağlar.
  • Üründe standart yıkama programlarının haricinde tambur temizleme programı da mevcuttur. 20 kez 40 derecenin altında yıkama yaptıktan sonra otomatik olarak size tambur temizliğini hatırlatır. Bu program sayesinde çamaşır makinenizin tamburunu düzenli aralıklarla temizleme fırsatı bulabilirsiniz.
  • Yenilikçi Anti Vibration teknolojisi, makinenizin daha stabil çalışmasına yardım eder. Geliştirilmiş yalıtım sistemiyle makinenin yıkama ve sıkma sırasında çıkardığı gürültüyü önler. Tamburun maksimum devirle döndüğü sıkma işleminde bile sessiz çalışır, herhangi bir rahatsızlık vermez.
  • Balans kontrolü, köpük tarama ve su güvenlik sisteminin dışında çocuk kilidinin bulunması da ürünün artı özelliklerindendir. Böylelikle herhangi bir yıkama programı çalışırken makinenizin kapağı otomatik olarak kilitlenir ve açılmaz. Meydana gelebilecek olumsuz durumların önüne geçilir.
  • Ürünün eksi yönleri arasında i-Dos ve Home Connect teknolojilerinin bulunmaması yer alır. Siz de Bosch WAU24T90TR çamaşır makinesi yorumları sayesinde ürünün bütün artı ve eksi özelliklerine göz atabilir, detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.
Bosch WAU24T90TR Tambur Görünüm

Bosch WAU24T90TR Çamaşır Makinesi Fiyat Seçenekleri

Bosch markasının bu çamaşır makinesi modelinin üretimi esnasında kaliteli ve aynı zamanda sağlam malzemelerin kullanımına özen gösterilir.

Dolayısıyla ürün, maksimum dayanıklılığı sayesinde ön plana çıkar. Kolaylıkla hasar almaz, yüksek performansını yıllarca korur. Böylece size de uzun ömürlü bir deneyim yaşatır.

Bosch WAU24T90TR yorumlar incelendiği zaman üründen ne kadar memnun kalındığını, temiz sonuçlar sunduğunu, yüksek performans gösterdiğini ve aynı zamanda da şık dizaynı ile göz doldurduğunu görmek mümkündür.

Bu yorumlar, çamaşır makinesini deneyimleyen kullanıcılar tarafından yapıldığı için gerçek izlenimlere ve fikirlere göz atmanıza imkan sunar.

Böylelikle ürünü satın almadan önce hakkında detaylı bir biçimde fikir edinmenize yardımcı olur. Karar aşamasında size kolaylık sağlar ve online alışverişinizi daha pratik hale getirir.

Bunun haricinde Bosch WAU24T90TR fiyat olarak avantajlıdır ve çoğu kullanıcının bütçesine hitap edecek aralıklardadır.

Böylelikle cebinizi yormadan yüksek kaliteyi yaşam alanınıza taşıyabilmenize imkan sunar. Hem kendi eviniz için hem de yeni evlenen ya da evini yenileyen sevdiklerinize hediye etmek için ideal alternatiflerden biridir.

Eğer siz de üst düzey performans gösteren, zamansız tasarımlı, hijyenik sonuçlar vadeden bir çamaşır makinesi arıyorsanız, Bosch WAU24T90TR yorum kısmından detaylı bir şekilde bilgi edinerek kararınızı verebilirsiniz.

Sonrasında ise WAU24T90TR fiyat seçeneklerini karşılaştırarak en uygun alternatifi bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Bosch WAU24T90TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Fiyat Analizi

Bosch WAU24T90TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch WAU24T90TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Özellikleri

Anti-Alerjik:
Ön Yıkama:
Hassas Program:
Hızlı Yıkama:
Yünlü / Elde Yıkama:
Çocuk Kilidi:
Tambur Temizleme:
Zaman Erteleme:
Yük Sensörü:
Kullanım Türü:   Solo
Kapasite:   9 kg
Maksimum Sıkma Devri:   1200 devir
Kontrol Paneli:   Dijital
Program Sayısı:   15 Programlı
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   59 cm
Yükseklik:   85 cm
Sıkma Ses Seviyesi:   72 dB
Tambur Hacmi:   63 lt
Enerji Sınıfı:   C
Renk:   Beyaz
Dokunmatik:
ECO Mod:
Sesli Uyarı:
Ağırlık:   67 kg
Su Girişi:   Tek (Soğuk)
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Bosch WAU24T90TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Bosch WAU24T90TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch WAU24T90TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır MakinesiBosch WGA142X1TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WAU24T91TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır MakinesiBosch WGA142X0TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
 Bosch WAU24T90TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır MakinesiBosch WGA142X1TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WAU24T91TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır MakinesiBosch WGA142X0TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
Fiyat13.599,00 TL
5 satıcı
8.349,00 TL
24 satıcı
8.299,00 TL
14 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik8. Popüler Bosch Çamaşır Makinesi1. Popüler Çamaşır Makinesi5. Popüler Bosch Çamaşır Makinesi-
Ortalama Puan2 yorum-6 yorum
BuharlıYokYokYokYok
KurutmalıYokYokYokYok
Anti-AlerjikVarVarYokVar
Ön YıkamaVarVarVarYok
Bebek ProgramıYokYokYokYok
Hassas ProgramVarVarVarVar
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Leke ProgramıYokVarYokVar
Perde ProgramıYokYokYokVar
Yorgan ProgramıYokVarVarVar
Yünlü / Elde YıkamaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Tambur TemizlemeVarYokVarVar
Zaman ErtelemeVarVarYokVar
Yük SensörüVarYokYokYok
Wi-FiYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Kapasite9 kg9 kg9 kg9 kg
Maksimum Sıkma Devri1200 devir1200 devir1200 devir1200 devir
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Program Sayısı15 Programlı14 Programlı14 Programlı14 Programlı
Genişlik60 cm59.7 cm59.8 cm59.7 cm
Derinlik59 cm58.8 cm 59 cm58.8 cm
Yükseklik85 cm84.5 cm84.8 cm84.5 cm
Yıllık Enerji Tüketimi---174 kWh
Yıllık Su Tüketimi-10340 lt9680 lt11660 lt
Yıkama Ses Seviyesi---51 dB
Sıkma Ses Seviyesi72 dB72 dB72 dB74 dB
Tambur Hacmi63 lt-63 lt63 lt
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıCCCA+++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Ağırlık67 kg67.9 kg67 kg-
DokunmatikVar-Var-
ECO ModVarVarVar-
Kırışıklık Önleme-Var--
Sesli UyarıVar---
Su GirişiTek (Soğuk)Tek (Soğuk)Tek (Soğuk)-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı