Bosch

Bosch WAU24T91TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

En Popüler 3. Çamaşır Makinesi

26 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

13.623,65 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 19 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 6 taksit /6 %0 150 TL MaxiPuan Stokta 1 adet 2 iş günü Satıcı: Pazarama/Asya Dtm

Ürün Özellikleri: Ön Yıkama, Hassas Program, Hızlı Yıkama, Yorgan Programı, Yünlü / Elde Yıkama, Çocuk Kilidi, Tambur Temizleme, Solo... Devamını gör

66 TL fark ile Bosch yetkili satıcı seçeneğini gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Bosch WAU24T91TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)
Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (25)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Bosch Çamaşır Makineleri
Benzer Ürünler

Bosch WAU24T91TR

Bosch WAU24T91TR yüksek devir gücü, akıllı tambur tasarımı ve yıkama programları ile üstün hijyen değerlerini sorunsuz ve hassas bir şekilde oluşturur. Bosch WAU24T91TR 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi beyaz rengi ile geleneksel tasarımını korurken modern yapısını öne çıkarır. Tam 9 kg tambur hacmi tek seferde yüklü miktarda çamaşırı hassas bir şekilde yıkama performansı geliştirir. Sessiz çalışma deneyimi ise geceleri bile ev sakinlerini rahatsız etmeden görevini yerine getirmesine olanak tanır.

Bosch WAU24T91TR tasarımına dahil olan akıllı yıkama programları kısa sürede kusursuz sonuçlar geliştirmeyi hedefler. Çamaşırlarınızın ilk günkü renk ve dokusunu korumasına izin veren teknik yapısı defalarca yıkamada bile sorunsuz bir yıkama deneyimi vadeder. Otomatik su tasarruf sisteminin dahil olduğu tasarımı çevre dostu yapısını öne çıkararak akıllı performansını kanıtlar niteliktedir. Zahmetsiz temizlik deneyimi oluşturmayı hedefleyen Bosch WAU24T91TR yeniden yükleme teknolojisi sayesinde unuttuğunuz çamaşırları yıkama programları devam ederken makineye eklemenize izin verir.

Kırıştırmadan yıkama programları ise ütü sürecinde zamandan tasarruf etmenize olanak tanır. Bosch WAU24T91TR tasarımına dahil olan LED ekran kolay okuma deneyimi oluşturarak her seviyeden kullanıcıya hitap eder. Beyaz eşya tasarımında uzman markalardan biri olan Bosch, ürün tasarımını kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayan tüm özellikleri son teknolojinin avantajlarıyla birlikte oluşturur. Sizler de evinizin temel beyaz eşyalarından biri olan çamaşır makinesi tercihini Bosch WAU24T91TR modelinden yana kullanarak üstün temizlik deneyimi elde edebilirsiniz.

Bosch WAU24T91TR

Güçlü Tambur Tasarımı ile Bosch WAU24T91TR Özellikleri

WAU24T91TR Bosch çamaşır makinesi güçlü tambur tasarımı ile hassas ve verimli çamaşır yıkama deneyimi geliştirir. Bosch WAU24T91TR 9 kg tambur hacmi yüklü çamaşır yıkama performansı geliştirirken VarioDrum sistemiyle tamamlanır. VarioDrum sistemi, her tip çamaşırı en hassas ve etkili şekilde yıkamaya programlanmıştır. Damla şeklinde tasarlanan tambur kanatları asimetrik tasarımları ile çamaşırları nazik bir şekilde merkeze doğru çevirir. En yoğun kirlerin bile çamaşıra zarar vermeden etkili bir şekilde temizlenmesi Bosch WAU24T91TR tamburunun öne çıkan özelliklerinden biri olur.

Bosch WAU24T91TR özellikleri ile dikkat çeken VarioDrum aynı zamanda suyun eşit bir şekilde dağılmasına da imkân tanır. Tam kapasitede çalıştırdığınız tambur tüm çamaşırların eşit ve derinlemesine bir şekilde yıkanmasına izin verir. Bosch WAU24T91TR 9 kg tambur tasarımının yanı sıra kullanıcılara konfor sağlayan tasarım özellikleri dikkat çekmeyi başarır. Yeniden yükleme sistemleri yıkama programlarını durdurmadan unuttuğunuz kıyafeti tambura eklemenizi sağlar.

Konfor özelliklerinden bir diğeri EcoSilence Drive teknolojisi olur. Bosch WAU24T91TR fırçasız ve enerji tasarruflu motoru ile minimum ses düzeyinde çalışarak kullanıcılara rahatsızlık vermez. Kolay kullanım deneyimi oluşturan LED ekran makine ayarlarını tek dokunuşla tamamlanıza imkân tanır. Devir seçenekleri, zamanlama ayarları, kalan süre göstergesi ve program türleri LED ekran üzerinden seçilebilir. Bosch WAU24T91TR modelinin güçlü tasarımı ile her tipte çamaşırı en etkili ve hızlı şekilde yıkamanız mümkün hale gelir.

Bosch WAU24T91TR Boyutları

Bosch WAU24T91TR Seleflerinden Ayrılan Yanları

Bosch WAU24T91TR kullananlar, benzerleri arasında fark yaratan sistemin sunduğu avantajlara sahip olabilirler. Bosch WAU24T91TR 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi çok daha kısa sürede hızlı sonuçlar vadederek selefleri arasından sıyrılmayı başarır. SpeedPerfect özelliğine sahip olan Bosch WAU24T91TR tasarımı yıkama süresini %65’e kadar kısaltabilme avantajı geliştirir. Yıkama programları ve kumaş türleriyle karma bir şekilde kullanılabilen SpeedPerfect zamanınız olmadığında sizlere hızlı bir performans geliştirmeyi hedefler.

Bosch WAU24T91TR 9 kg 1200 devir motoru ile güçlü yıkama programları oluştururken su ve enerji tasarrufunda bulunmayı ihmal etmez. ActiveWater Plus teknolojisi ile birlikte tasarlanan Bosch WAU24T91TR kumaş tipine ve çamaşır miktarına göre otomatik su ayarında bulunur. Su kullanımının ideal şekilde ayarlanması sayesinde çevre dostu yapısını öne çıkarmayı başarır. Bosch WAU24T91TR sistemine dahil olan akıllı uyarı sistemleri ise makinenizin ömrünü korumanıza yardımcı olur.

Bosch WAU24T91TR 40 derecenin altında 20 kez çalıştıktan sonra sizlere tambur temizleme zamanının geldiğini hatırlatır. Çoklu su koruması, balans kontrolü, köpük tarama sistemi ve çocuk kilidi özellikleri ise güvenlik donanımları arasında yer alır. Bosch WAU24T91TR performansıyla temizlik süresince talep ettiğiniz tüm özelliklere sahip olmanız mümkündür.

Bosch WAU24T91TR Kapak

Bosch WAU24T91TR Artı ve Eksileri

WAU24T91TR Bosch kullanıcı yorumları tarafından değerlendirilerek artı ve eksi noktalarını sizlere sunar. Bosch WAU24T91TR artı noktaları şunları olur:

  • 1200 rpm maksimum sıkma devri ile 9 kg tambur hacmine sahiptir.
  • SpeedPerfect teknolojisi daha kısa sürelerde hızlı ve yüksek hijyen değerleri oluşturmayı hedefler.
  • Ana programları arasında beyazlar, renkliler, hassas, sentetikler ve yünlüler elde yıkama programı yer alır.
  • İlave yıkama programları arasında açık hava su geçirmez, devir sayısı seçimi, durulama, gömlek/bluz, ilave durulama, kalan süre erteleme, karma, ön yıkama, sıkma/boşaltma, yorgan ve sıcaklık seçimi yer alır.
  • Eko programlar sayesinde az kirli çamaşırlar enerji tasarrufu sağlanarak yıkanabilir.
  • Süper kısa 15/30 programları sayesinde zamanınız olmadığında kıyafetlerinizi hızlı bir şekilde temizlemenize olanak tanır.
  • Çoklu su koruması, çocuk kilidi, balans kontrolü ve köpük tarama sistemleri bulunur.
  • ActiveWater Plus teknolojisi sayesinde hassas sensör sistemi geliştirerek çamaşır miktarına göre su miktarı ayarı yapar.
  • VarioDrum tambur tasarımı tüm çamaşırları nazik bir şekilde merkeze doğru iter ve derinlemesine temizlenmelerini sağlar.
  • EcoSilence Drive fırçasız motoru sessiz bir şekilde çalışarak kullanıcılara rahatsızlık vermez.
  • Yeniden yükleme modu unuttuğunuz çamaşırları sonradan yıkama programına dahil etmenize izin verir.
  • Drum Clean teknolojisi tambur temizleme zamanı geldiğinde sizlere otomatik olarak hatırlatmada bulunur.
  • Dijital kontrol panelini oluşturan LED ekran üzerinden yıkama ayarları kısa sürede tamamlanabilir.
  • Sesli uyarı sistemleri sayesinde arıza durumlarında sizleri anında haberdar etmeyi hedefler.

Bosch WAU24T91TR yorum ve incelemeleri arasında öne çıkan eksi noktaları şunları olur:

  • Bosch WAU24T91TR Home Connect özelliğine sahip değildir.
  • Otomatik dozajlama sistemi ve kirlilik derecesi algılama sensörü bulunmaz.
  • C enerji sınıfına sahip olan sistemi A+++ sistemlere göre eksi olarak değerlendirilir.
  • Damla çentikli tamburda iç aydınlatma teknolojisi yer almaz.
Bosch WAU24T91TR Kazamı

Bosch WAU24T91TR Fiyat Seçenekleri

Bosch WAU24T91TR gelişmiş yıkama programları ve konfor düzeyini artıran ek özellikleri ile kullanıcıların çamaşır makinesi seçiminde ilk tercihlerinden biri olmaya adaydır. Bosch WAU24T91TR fiyat performansıyla öne çıkan çamaşır makinesi sistemlerinden biri olarak beklentilerinizi karşılamayı vadeder. Markanın dönemsel indirimleri sayesinde Bosch WAU24T91TR en ucuz fiyat aralıklarının oluşması da mümkündür. En uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunulan Bosch WAU24T91TR fiyatları sayesinde bütçenizi koruyarak yüksek performansa sahip olmanız hedeflenir.

Bosch WAU24T91TR alışverişi kazançlı alışveriş deneyiminin yanı sıra sessiz çalışma performansı, su tasarrufu ve tek seferde yüklü miktarda çamaşır yıkama deneyimini sizlere sunar. Klasik tasarımının aksine modern bir yapı geliştiren Bosch WAU24T91TR ile çamaşır yıkama deneyimde ultra üstün verimlilik elde etmeniz mümkün hale gelir. Son teknolojinin dahil olduğu tasarımı ile Bosch WAU24T91TR ev temizliğinde baş yardımcınız olmaya adaydır. Yetkili satış mağazaları aracılığıyla satın alınabilen Bosch WAU24T91TR ile uygun fiyatların ve yüksek performansın tadını çıkarabilirsiniz.

Bosch WAU24T91TR Kontrol Paneli

Bosch WAU24T91TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Fiyat Analizi

Bosch WAU24T91TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch WAU24T91TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Özellikleri

Ön Yıkama:
Hassas Program:
Hızlı Yıkama:
Yorgan Programı:
Yünlü / Elde Yıkama:
Çocuk Kilidi:
Tambur Temizleme:
Kullanım Türü:   Solo
Kapasite:   9 kg
Maksimum Sıkma Devri:   1200 devir
Kontrol Paneli:   Dijital
Program Sayısı:   14 Programlı
Genişlik:   59.8 cm
Derinlik:   59 cm
Yükseklik:   84.8 cm
Yıllık Su Tüketimi:   9680 lt
Sıkma Ses Seviyesi:   72 dB
Tambur Hacmi:   63 lt
Enerji Sınıfı:   C
Renk:   Beyaz
Dokunmatik:
ECO Mod:
Ağırlık:   67 kg
Su Girişi:   Tek (Soğuk)
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

1200 Devir Çamaşır Makinesi 9 kg Çamaşır Makinesi Beyaz Çamaşır Makinesi Dijital Çamaşır Makinesi

Ürüne puan ver

Bosch WAU24T91TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Bosch WAU24T91TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch WAU24T91TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır MakinesiBosch WGA142X1TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WGA141X1TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiSiemens WG41A1X1TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
 Bosch WAU24T91TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır MakinesiBosch WGA142X1TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WGA141X1TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiSiemens WG41A1X1TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
Fiyat 13.623,65 TL
26 satıcı
15.498,00 TL
15 satıcı
14.499,00 TL
11 satıcı
15.444,00 TL
8 satıcı
Popülerlik3. Popüler Çamaşır Makinesi5. Popüler Bosch Çamaşır Makinesi--
Ortalama Puan-2 yorum--
Anti-Alerjik-Var--
Ön YıkamaVarVarVarVar
Hassas ProgramVarVarVarVar
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Leke Programı-VarVarVar
Perde Programı--VarVar
Yorgan ProgramıVarVarVarVar
Yünlü / Elde YıkamaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Tambur TemizlemeVar-Var-
Zaman Erteleme-Var-Var
Yük Sensörü---Var
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Kapasite9 kg9 kg9 kg9 kg
Maksimum Sıkma Devri1200 devir1200 devir1000 devir1000 devir
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Program Sayısı14 Programlı14 Programlı14 Programlı14 Programlı
Genişlik59.8 cm59.7 cm59.7 cm60 cm
Derinlik59 cm58.8 cm 63.2 cm63 cm
Yükseklik84.8 cm84.5 cm84.7 cm84.5 cm
Kırışıklık Önleme-VarVarVar
ECO ModVarVarVarVar
DokunmatikVar---
Sıkma Ses Seviyesi72 dB72 dB72 dB72 dB
Yıllık Su Tüketimi9680 lt10340 lt9680 lt-
Tambur Hacmi63 lt-63 lt-
Ağırlık67 kg67.9 kg68.2 kg62 kg
Su GirişiTek (Soğuk)Tek (Soğuk)Tek (Soğuk)Tek (Soğuk)
Enerji SınıfıCCCC
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı