Bosch

Bosch WDU28560TR 1400 Devir 10 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi

(1 yorum)
Bosch WDU28560TR 1400 Devir 10 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi
Ürün ResmiÜrün resmiÜrün resmi

Ürün Özellikleri: Buharlı, Kurutmalı, Anti-Alerjik, Hassas Program, Yünlü / Elde Yıkama, Çocuk Kilidi, Tambur Temizleme, Zaman Erteleme... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Bosch Çamaşır Makineleri

Bosch WDU28560TR 1400 Devir 10 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Avrupa'nın önde gelen beyaz eşya markası Bosch, kalitesi ve modern tasarımı ile her zaman güvenilir cihazlar üretir. Dayanıklılık ve işçiliği ile öne çıkan Bosch, cihaz tasarımı ve inovasyonunun ön saflarında yer alır.

Bosch WDU28560TR çamaşır yıkama kurutma makinesi, ikisi bir arada özelliği sayesinde çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra kurutma işlemini kolaylaştırır. Gelişmiş teknolojiye sahip olan WDU28560TR çamaşır makinesi, verimli ve yüksek kaliteli bir temizlik sunar.

Hassas çamaşırlarınızı aşırı ısınmaya karşı koruyarak, yıpranmasını engeller ve uzun süreli kullanım sağlar. 10 kg'lik geniş yıkama ve 6 kg'lik kurutma kapasitesi, onu aileler için ideal hale getirirken EcoSilence Drive teknolojisi, makinenin sorunsuz ve sessiz çalışmasını sağlamaya yardımcı olur.

Zamanlayıcı gecikmesi, yünlü ve hassas yıkama programı ve otomatik yük ayarı gibi kullanışlı özellikler, yıkamayı daha hızlı hale getirir. Bu da en sevdiğiniz tişört ve kot pantolonunuzu her zaman giyebileceğiniz anlamına gelir.

WDU28560TR çamaşırlarınızı yıkamakla kalmaz, aynı zamanda yeni otomatik kurutma özelliği sayesinde çamaşırlarınızı tam gereksinimlerinize göre mükemmel şekilde kurutur.

Bu özellik, her döngüde elde edilen kuruluk derecesi üzerinde tam kontrole sahip olmanızı sağlar. Altı kilogramlık büyük kurutma kapasitesi, büyük yüklerin üstesinden kolaylıkla gelmenizi sağlayarak tüm ailenin çamaşır ihtiyaçlarını tek bir döngüde karşılamanıza olanak tanır.

Bosch WDU28560TR Önden Görünüm

Bosch WDU28560TR ile 14 Farklı Yıkama Programı

Bosch çamaşır kurutma makinesi, çamaşır yıkama gününü çok daha kolay hale getirmeye yardımcı olan geniş aralığa sahip özel programlar sunar. Bu programlar çok kirli giysiler için yoğun bir temizlik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tüm yük için daha hızlı, daha kapsamlı bir temizlik sağlar.

Hızlı yıkama, giysilerinizi on beş dakika gibi kısa bir sürede yıkamanıza veya altmış dakikada yıkayıp kurutmanıza olanak tanır. Böylece acil yıkanması gereken kıyafetinizi kısa sürede yıkayarak temiz hale getirir.

Oldukça sık tercih edilen süper hızlı programlar, yıkama kalitesinden ödün vermeden birkaç dakika içinde mükemmel temizlikte çamaşırlara sahip olmanızı sağlar.

Allergy plus, polen dahil alerjenlerin %99,9'unu ortadan kaldırmaya yardımcı olan yıkamalı kurutucuda bulunan başka bir özel programdır. Hassas yıkama programı dantelli veya ipek kumaşlı elbiseler için ideal kullanım sağlar.

Böylece kıyafetleriniz uzun süre iyi görünmeye devam eder. Düşük sıcaklık ve minimum tambur dönüşü, giysilerin hasar görmesini önler ve kumaşın gerilmesini ve yırtılmasını önler.

Bosch, WDU28560TR modeline özel bir yün programı ekleyerek sizi temizlemek için harcayacağınız her türlü zaman ve zahmetten kurtarır.

Böylece kışlık kıyafetlerinizi kolay bir şekilde temizlersiniz. Diğer programlar arasında pamuklu, spor giyim ve sentetikler bulunur. Düğme kontrolleri kullanarak bunlardan herhangi birini seçilir.

Bosch WDU28560TR Çapraz Görünüm

Bosch WDU28560TR Çamaşır Makinesi ile Konforlu Kullanım

Her bir detay düşünülerek tasarlanmış Bosch WDU28560TR 1400 devir 10 kg yıkama 6 kg kurutma kapasiteli çamaşır makinesi sayesinde her yıkama yüksek verim ve minimum ses ile tamamlanır.

Çamaşır makinesinin düşük dB ile çalışmasını sağlayan Bosch EcoSilence Drive, sürtünmeyi azaltan fırçasız, enerji verimliliği sağlayan bir motor kullanır.

Bu sadece sessiz çalışmasını sağlamakla kalmaz aynı zamanda makinenin ömrünü uzatarak daha uzun süreli kullanılmasına yardımcı olur. Bosch WDU28560TR çamaşır kurutma makinesi yorumlar içerisinde öne çıkan bu özellik sayesinde çamaşır kurutma makinesini geceleri de kullanmanıza imkan tanır.

Böylece istediğiniz saatte çamaşırlarınız yıkanır ve kurutulur. Cihazın özel olarak tasarlanmış yan paneli sayesinde titreşim minimumda tutularak makinenin sessiz çalışması sağlanır.

Ayrıca bu özellik enerji verimliliği sunarak faturalarda yüksek miktarlarla karşılaşmanıza da engel olur. VarioDrum özelliği, suyu eşit bir şekilde dağıtır, kıyafetlerinize zarar vermeden etkili bir şekilde yıkama yapmanızı sağlar.

Damla şeklindeki tambur tasarımı ve asimetrik kanatçıkları, çamaşırlarınızı dönüş yönüne bağlı olmadan nazikçe merkeze doğru döndürür. Bu gelişmiş tambur tasarımı zorlu makine içindeki tüm çamaşırları daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde temizler.

Bosch WDU28560TR Yandan Görünüm

Bosch WDU28560TR Seleflerinden Ayıran Özellikleri

Bosch WDU28560TR bazı teknik ve tasarım özellikleriyle benzer modellerden ayrılır. Bu özellikler arasında yer alan 1400 RPM sıkma hızı, çamaşırlarınızı etkili bir şekilde yıkar ve kurutur.

Özel bir döngü sağlamak için her yükü akıllıca otomatik olarak tartan bu çamaşır kurutma makinesindeki sensörler, program sürelerini hassas bir şekilde ayarlar.

I-Dos sensörleri, yük ağırlığını, kumaş türünü ve giysilerin ne kadar kirli olduğunu algılayarak deterjan dozunu belirler. Otomatik kurutma özelliği sayesinde çamaşırlarınızı tam gereksinimlerine göre mükemmel şekilde kurutur.

Bu özellik, her döngüde elde edilen kuruluk derecesi üzerinde tam kontrole sahip olmanızı sağlar. Altı kilogramlık büyük kurutma kapasitesi, aynı anda birçok çamaşırı tek bir döngüde tamamlamasına olanak tanıyarak işlevini yerine getirir.

Çamaşır kurutma makinesi, enerji tasarruflu tek bir kompakt cihazda çamaşır yıkama ve kurutma ihtiyaçlarınızı karşılar. Bu, evlerinde sınırlı alana sahip olabilecek ve tüm ailenin çamaşır ihtiyaçlarına çözüm sunmak isteyenler için ideal kullanım sağlar.

Bosch WDU28560TR 0 kg yıkama + 6 kg kurutmalı çamaşır makinesi kolay kullanım sunan bir dijital ekrana ve düğmelere sahiptir. Aydınlatmalı sezgisel kadran, çamaşır kurutma makinesini çalıştırırken tam kontrol kolaylığına sahip olmanızı sağlar.

Ayrıca ihtiyaçlarınız için uygun olabilecek yıkama programını kolayca seçmenize olanak tanır. Bosch WDU28560TR çamaşır kurutma makinesi bağımsız tasarımı sayesinde bağlantının olduğu herhangi bir yere kolayca yerleştirilir.

Bosch WDU28560TR Mod Panel Görünüm

Bosch WDU28560TR Kurutmalı Çamaşır Makinesinin Akıllı Tasarımı

Bosch WDU28560TR 1400 devir 10 kg yıkama 6 kg kurutma kurutmalı çamaşır makinesi, gelişmiş teknolojisi ile birçok akıllı özelliği bir arada sunar.

Yan duvarların yenilikçi tasarımı sadece şık bir görünüm sergilemekle kalmaz, aynı zamanda daha fazla stabilite sağlayarak titreşimi azaltır.

Gelişmiş yalıtım sistemi, gürültü seviyelerini ayarlayarak Bosch kurutma makinesini çok sessiz çalışır hale getirir. Çamaşır makineniz 20 yıkamadan sonra DrumClean programını kullanarak size otomatik olarak tamburu temizlemenizi hatırlatır.

Böylece giysilerinizde kusursuz bir temizlik elde etmenize yardımcı olur. Suyu verimli bir şekilde kullanarak, aşırı su tüketimine engel olur. Böylece çevreyi korumanıza ve tasarruf etmenize yardımcı olur.

ActiveWater teknolojisi, suyu etkin bir şekilde kullanmasına rağmen temizlik performansından ödün vermez. Yerleşik sensörler, su tüketimini kumaş tipine ve miktarına göre ayarlarken, gelişmiş su indüksiyon sistemi kıyafetlerin daha hızlı bir şekilde ıslanmasını sağlar.

Zamanlayıcı gecikme fonksiyonu daha fazla esneklik sağlayarak çamaşır makinesinin başlaması için gereken süreyi önceden ayarlamanıza olanak tanır.

Bu sayede yıkamanızın tam istediğiniz zaman biteceğinden kesinlikle emin olursunuz. Bu özelliğe, çamaşırlarınızın yıkama ve kurutma süresini kontrol etmenizi sağlayan bir ekran eşlik eder.

Bu özellik, dışarı çıkmanız gerektiğinde yıkamanın veya kurutmanın ne zaman sonlanacağını görmenizi sağlar. Ayrıca sahip olduğu Reload özelliği makineyi çalıştırdıktan sonra çamaşırlarınıza giysi eklemenizi veya çıkarmanızı sağlar.

Bosch WDU28560TR Panel Görünüm

Bosch WDU28560TR Kurutmalı Çamaşır Makinesi En Ucuz Fiyat Seçenekleri

WDU28560TR fiyat ve performansı karşılaştırıldığında kalitesini gözler önüne koyar. Üstün teknolojili özellikleri ve performansı ile fiyatına göre profesyonel temizlik sağlar.

Mükemmel verimlilik, düşük çalıştırma maliyetleri ve zaman kazandıran özellikler, haftanın daha az kısmını çamaşır yıkamak için harcayacağınız anlamına gelir.

Yaşam alanınız için değerlendirildiğinde, sağlam bir yapı kalitesi, farklı ihtiyaçlara uyum sağlama yeteneği ve hayatı kolaylaştırma potansiyeline sahip ürünler arasında yerini alır.

Bosch WDU28560TR en kirli çamaşırları bile derinlemesine temizleyen ve kurulayan bu cihaz çamaşırlarınızı tek bir günde hijyenik bir hale getirmenize yardımcı olur.

Büyük bir aileniz varsa, size zaman kazandırabilecek cihazları kullanmak mantıklı olur ve her Bosch WDU28560TR çamaşır kurutma makinesi tamamen programlanabilir.

Böylece sevdiklerinize ve kendinize zaman ayırmanıza yardımcı olur. Ayrıca WDU28560TR en ucuz fiyat seçenekleri ile bütçenize katkı sağlar. Bosch çamaşır kurutma makinesi pratik ve ekonomiktir.

Bütçe dostu diğer bir özelliği ise kompakt boyutlarına rağmen geniş bir kapasiteye sahip olmasıdır. Bu sayede tek seferde daha fazla çamaşır yıkayarak enerji ve sudan tasarruf edebilirsiniz.

Bosch WDU28560TR yorumlar ve özellikleri inceleyerek çamaşır makinesi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda fiyat karşılaştırması yaparak Bosch WDU28560TR en ucuz fiyat seçeneklerini kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Bosch WDU28560TR 1400 Devir 10 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi Özellikleri

Buharlı:
Kurutmalı:
Anti-Alerjik:
Hassas Program:
Yünlü / Elde Yıkama:
Çocuk Kilidi:
Tambur Temizleme:
Zaman Erteleme:
Kullanım Türü:   Solo
Kapasite:   10 kg
Maksimum Sıkma Devri:   1400 devir
Kontrol Paneli:   Dijital
Program Sayısı:   14 Programlı
Kurutma Kapasitesi:   6 kg
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   62 cm
Yükseklik:   85 cm
Yıkama Ses Seviyesi:   47 dB
Sıkma Ses Seviyesi:   71 dB
Tambur Hacmi:   70 lt
Enerji Sınıfı:   A
Renk:   Beyaz
Ağırlık:   84.7 kg
Su Girişi:   Tek (Soğuk)
Ortalama Puan
4.52 kişi oyladı
Ürüne puan ver
  • AA201 yorum
    577 beğeni
    Asuman A.19 Kasım 2020
    Kurutma özelliği bulunan bir çamaşır makinesi olarak fonksiyonel bir makine. Kir oranına göre yıkaması tasarruf sağlamak açısından iyi. Yıkamada kapasite yüksek olduğu için büyük hacimli yorgan gibi kirliler de yıkanabiliyor. Kurutma performansı da iyi. Sesi normal biraz sıkma aşamasında yüksek çıkıyor.
    • Alışverişçi resmi

Bosch WDU28560TR 1400 Devir 10 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch WDU28560TR 1400 Devir 10 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır MakinesiLG F4V5RGP2T A Wi-Fi 1400 Devir 10.5 kg / 7 kg Kurutmalı Çamaşır MakinesiBosch WNA254X0TR 10 kg / 6 kg 1400 Devir Kurutmalı Çamaşır MakinesiSiemens WD14U560TR A 1400 Devir 10 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi
 Bosch WDU28560TR 1400 Devir 10 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır MakinesiLG F4V5RGP2T A Wi-Fi 1400 Devir 10.5 kg / 7 kg Kurutmalı Çamaşır MakinesiBosch WNA254X0TR 10 kg / 6 kg 1400 Devir Kurutmalı Çamaşır MakinesiSiemens WD14U560TR A 1400 Devir 10 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi
FiyatFiyat Yok19.049,00 TL
6 satıcı
21.500,00 TL
3 satıcı
51.446,23 TL
1 satıcı
Popülerlik-5. Popüler LG Çamaşır Makinesi--
Ortalama Puan1 yorum4 yorum-1 yorum
BuharlıVarVarVarYok
KurutmalıVarVarVarVar
Anti-AlerjikVarVarYokVar
Ön YıkamaYokVarYokYok
Bebek ProgramıYokVarYokVar
Hassas ProgramVarVarVarVar
Hızlı YıkamaYokVarVarYok
Leke ProgramıYokYokVarYok
Perde ProgramıYokYokYokYok
Yorgan ProgramıYokYokYokYok
Yünlü / Elde YıkamaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVarYokVar
Tambur TemizlemeVarVarYokVar
Zaman ErtelemeVarVarVarVar
Yük SensörüYokYokYokYok
Wi-FiYokVarYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Kapasite10 kg10.5 kg10 kg10 kg
Maksimum Sıkma Devri1400 devir1400 devir1400 devir1400 devir
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Program Sayısı14 Programlı14 Programlı14 Programlı14 Programlı
Kurutma Kapasitesi6 kg7 kg6 kg6 kg
Genişlik60 cm60 cm60 cm60 cm
Derinlik62 cm62 cm59 cm62 cm
Yükseklik85 cm85 cm85 cm85 cm
Yıllık Enerji Tüketimi-274 kWh--
Yıllık Su Tüketimi-14000 lt--
Yıkama Ses Seviyesi47 dB53 dB51 dB47 dB
Sıkma Ses Seviyesi71 dB71 dB75 dB71 dB
Tambur Hacmi70 lt68 lt70 lt70 lt
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıAAAA
RenkBeyazInoxBeyazBeyaz
Ağırlık84.7 kg73 kg80.9 kg84.7 kg
Dokunmatik-Var-Var
ECO Mod-VarVar-
Kırışıklık Önleme-Var-Var
Sesli Uyarı-Var-Var
Su GirişiTek (Soğuk)-Tek (Soğuk)-