Bosch

Bosch WGA141X1TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

12 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

15.299,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 10:20 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 9 taksit /9 %0 Peşin fiyatına 9 taksit /9 %0 Stokta Satıcı: Deryahome 8,0 5 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Ön Yıkama, Hassas Program, Hızlı Yıkama, Leke Programı, Perde Programı, Yorgan Programı, Yünlü / Elde Yıkama, Çocuk Kilidi... Devamını gör

271 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,9 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Bosch WGA141X1TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)
Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (11)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Bosch Çamaşır Makineleri
Benzer Ürünler

Bosch WGA141X1TR Çamaşır Makinesi

Bosch beyaz eşya teknolojisinin Serie 4 ürünlerinden Bosch WGA141X1TR çamaşır makinesi, 9 kg kapasitesi ve yüksek performans sağlayan özellikleri ile dikkat çeker. Modern dış tasarımı dijital panel ve kontrol düğmesi ile tamamlanan cihazın şık görünümü evlerinize uyum sağlar.

VarioDrum özel tambur yapısı giysi türlerine göre farklı ritmik hareketlerle hassas yıkama gerçekleştirirken eşit su dağılımı sağlayan damla şeklindeki tasarımı ile giysilerinizi kırıştırmadan mükemmel şekilde yıkar.

Bosch WGA141X1TR çamaşır makinesi, uzun ömürlü EcoSilence Drive motor teknolojisi ile sürtünme gürültülerini azaltarak sessiz ve verimli çalışma sunar. SpeedPerfect teknolojisi sayesinde az miktarda çamaşır için daha az enerji ve zaman harcayarak ekonomik kullanım sağlar.

AntiVibration teknolojisinin titreşimi en aza indiren çalışma performansı ve yan duvarlar için özel tasarım yalıtım sistemi, fısıltı sessizliğinde çalışma imkanı sunar. 4 farklı ve en çok karşılaşılan leke için geliştirilmiş leke çıkarma opsiyonu, Bosch WGA141X1TR çamaşır makinesini benzerlerinden ayıran önemli özelliklerden bir tanesidir.

Bosch WGA141X1TR 9 kg 1000 devir çamaşır makinesi, yenilikçi teknolojileri kişisel ihtiyaçlara göre esnek programlarla destekleyerek günlük hayatı kolaylaştıran ürünler içerisinde ön sıralarda yer alır. İhtiyaca uygun program seçenekleri ve uzun ömürlü çalışma performansı ile yıllarca mükemmel temizlikte çamaşırlar elde etmenizi sağlar.

Bosch WGA141X1TR Genel Görünüm

Bosch WGA141X1TR İnatçı Lekeler İçin Suda Bekletme Programı

Bazı inatçı lekeleri sadece yıkama programları ile çıkarmak mümkün değildir. Gelenekten gelen çamaşırları suda bekletme ve lekelerin çözünmesini sağlama işlemi artık Bosch WGA141X1TR sayesinde makineniz tarafından yapılır.

Tek bir tuşla suda bekletme veya ön yıkama seçeneğini kullanabilirsiniz. Çamaşırları suda bekletmenizi sağlayan program ile üzerinde inatçı lekeler bulunan giysiler, yıkama öncesinde çamaşır miktarına ve kumaş dokusuna göre 78 dakika ile 91 dakika arasında değişen sürelerde makinede bekletilir.

Suda bekletme programında giysileriniz hassas tambur hareketleri sayesinde yıpranmaz. Suda bekletme işlemi sonrasında ana yıkamaya geçmeden önce 15 dakika kadar mola verilir. Bu sırada makineye yeni çamaşırlar ekleyebilirsiniz.

15 dakika süren geri sayım işleminden sonra ana yıkamaya otomatik şekilde geçilir. Dilerseniz bekletme süresini yok sayarak başlat düğmesi ile ana yıkamaya kendiniz geçebilirsiniz.

İnatçı lekeler için özel olarak ayarlanmış olan suda bekletme programı zorlu lekelerde oldukça işlevsel ve pratiktir. İsteğe bağlı olarak tek tuşla ön yıkama veya suda bekletme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Ekranda bulunan ön işlem butonuna bir defa dokunduğunuzda suda bekletme, iki defa dokunduğunuzda ön yıkama aktifleşir. Ön yıkama işlemi bittikten sonra ara vermeden ana yıkama programına geçilir.

İnatçı lekelerde suda bekletme, çok kirli çamaşırlarda ön yıkama fonksiyonu doğru bir seçim olacaktır. Bosch WGA141X1TR çamaşır makinesi, gelişmiş fonksiyonel özellikleri ile hayatınıza konfor katar.

Bosch WGA141X1TR Çapraz Görünüm

Bosch WGA141X1TR VarioDrum ile Hassas Yıkama Teknolojisi ve Leke Çıkarma Opsiyonu

Bosch WGA141X1TR çamaşır makinesi, tambur yapısı ve hareketleri ile giysilerinizi nazikçe yıkar. Normal dönüş yönünden bağımsız olarak giysileri merkeze doğru hareket ettiren sistem, yıpranma ve eskime gibi sorunlara çözüm sunar.

Kirli, narin kıyafetler ve bu ikisi arasındaki tüm giysiler için mükemmel temizlik sağlayan VarioDrum teknolojisi, her türlü giysi için eşit su dağılımı ile giysileri esnetmeden, kırıştırmadan ve yıpratmadan yıkar.

Giysilerin dönüş yönünden bağımsız hareket etmesini sağlayan asimetrik kanatlar ve tambur içerisinin damla şeklinde tasarımı, etkili bir temizlik sağlar.

Giysileri koruyan bu sistem yanında alerji riski taşıyan veya alerjik yapıda olan ciltler için özel geliştirilmiş AllergyPlus program ile sağlığınızı korumaya destek olan Bosch WGA141X1TR çamaşır makinesi, toz, polen ve tüy gibi maddeleri yüksek sıcaklıkta giysilerden arındırır.

Daha uzun süren ve ilave durulama ile desteklenen program sayesinde alerji sorunlarına etkili çözümler sunar. Bu program hassas ciltli kişiler ve bebekler için idealdir. Bosch çamaşır makinelerinde bulunan Leke Çıkarma opsiyonu, 4 farklı leke için farklı çözümler sunar.

Çay, kan, yağ ve kozmetik lekelerinde etkili olan program herhangi bir ön işlem yapmaya gerek kalmadan temizlik sağlar. Bunun için yıkama işlemine başlamadan önce leke türünü seçmeniz yeterlidir.

Seçtiğiniz leke türüne göre makineniz yıkama sıcaklığını, devir ve ıslatma miktarını otomatik olarak ayarlar. Leke türlerine göre doğru yıkama programı sunan bu sistem, işlevsel özelliği ile Bosch WGA141X1TR yorum ve görüşlerde beğeni toplar.

Bosch WGA141X1TR’nin WAU24T90TR ile Arasındaki Farklar

Her ikisi de Serie 4 modellerden olan Bosch WAU24T90TR ile WGA141X1TR çamaşır makineleri arasındaki en belirgin fark ilave yıkama programlarıdır.

WGA141X1TR modelde bulunan kırışık önleme, leke çıkarma, perde, tambur temizlik ve yorgan gibi ilave seçenekler WAU24T90TR modelde gömlek/bluz, ilave durulama olarak farklılık gösterir.

WGA141X1TR modelin deviri 1000 rpm iken WAU24T90TR modelin maksimum devir seviyesi 1200 rpm’dir. Her iki model de 9 kg kapasitesiyle geniş tambur hacmine sahiptir.

Bosch WGA141X1TR Önden Görünüm

Bosch WGA141X1TR Artı ve Eksi Özellikler

Bosch WGA141X1TR yıkama programlarında farklı sorunlara farklı çözümler sunan ileri seviye teknolojilerle donatılmış bir çamaşır makinesidir. Her türlü yıkama beklentileri için pratik çözümlerle hareket eden teknolojiler, Bosch WGA141X1TR çamaşır makinesini yüksek performans özellikleriyle benzerlerinden ayırır. WGA141X1TR fiyat, verimli kullanım ve teknolojik donanım bakımından artı ve eksi özellikleri şunlardır:

  • 10 yıl garantili EcoSilence Drive motor sistemi ile uzun ömürlü, sessiz ve verimli bir çalışma sistemine sahiptir.
  • AllergyPlus özelliği ile giysileri alerjenlerden ve deterjan artıklarından mükemmel şekilde arındırarak hassas ciltler için koruma sağlar.
  • SpeedPerfect özelliği az çamaşır için daha kısa sürede daha az enerji harcayarak mükemmel temizlik sonuçlarını daha ekonomik bir şekilde sunar.
  • Reload teknolojisi ile program çalışmasını durdurarak unutulan kıyafetleri ekleme imkanı sunar.
  • VarioDrum tambur teknolojisi ile tamur hareketleri giysileri yıpratmadan nazikçe temizler. Tüm giysiler için daha hızlı ve kapsamlı bir temizlik sunar.
  • AntiVibration teknolojisi yalıtılmış yan duvarlar sayesinde titreşimi en aza indirir. Böylece oldukça sessiz bir çalışma performansı ortaya koyar.
  • Yeni suda bekletme opsiyonu, inatçı lekeleri yumuşatarak kolayca çıkarır.
  • Leke çıkarma opsiyonu zorlu 4 leke için farklı ve pratik çözümler sunar.
  • ActiveWater Plus özelliği kumaş tipi ve çamaşır miktarına göre gereken su miktarını otomatik ayarlayarak tasarruf sağlar.
  • Home connect ve kamera özelliği yoktur.
Bosch WGA141X1TR Yandan Görünüm

Bosch WGA141X1TR Teknik Özellikler

Bosch WGA141X1TR çamaşır makinesi solo tipte ve beyaz renktedir. Dış panelde yer alan kontrol düğmesi, dijital LED ışıklı ekranı ve şık deterjan kutusu ile modern bir görünüme sahiptir.

Beyaz, renkli, hassas, sentetik ve yünlü gibi ana programlar yanında AllergyPlus & Baby, kırışıklık önleme, leke çıkarma, perde ve tambur temizlik gibi ilave programlar ile farklı beklentiler için esnek yıkama programları mevcuttur.

9 kg kapasitesi ile tek seferde çok miktarda çamaşır yıkar. Maksimum devir seviyesi 1000 RPM’dir. Ürün boyutu 845x597x588 mm ölçülerindedir. Tambur hacmi 63 litredir.

Elektrik kablosu uzunluğu 160 cm’dir. Köpük tarama sistemi mevcuttur. Çocuk kilidi ile güvenli kullanım sağlar. LED ekran sayesinde kolay kullanım ve ekstra fonksiyonlar sunar. Program bittiğinde sesli uyarı ile haber verir.

Kendi kendini temizleyen deterjan çekmecesi kullanım kolaylığı sağlar. Çok katlı su koruması ile cihaz ömrü boyunca sudan kaynaklı olarak meydana gelebilecek hasarlarda Bosch tarafından garanti altındadır.

Tüm yıkama programlarında ve özel fonksiyonlarında tam elektronik kontrol sistemi ile çalışır. Enerji verimlilik sınıfı C’dir. Tambur yapısı özel tasarımlı, mıknatıslı ve çelik görünümlü şekilde dizayn edilmiştir.

WGA141X1TR yorumlar teknik özellikler ve program çeşitliliği bakımından uzun vadede sorunsuz çalışma performansı sunan cihazın kalitesi ile tercih sebebi olduğunu ortaya koyar.

Bosch WGA141X1TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Fiyat Analizi

Bosch WGA141X1TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch WGA141X1TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Özellikleri

Ön Yıkama:
Hassas Program:
Hızlı Yıkama:
Leke Programı:
Perde Programı:
Yorgan Programı:
Yünlü / Elde Yıkama:
Çocuk Kilidi:
Tambur Temizleme:
Kullanım Türü:   Solo
Kapasite:   9 kg
Maksimum Sıkma Devri:   1000 devir
Kontrol Paneli:   Dijital
Program Sayısı:   14 Programlı
Genişlik:   59.7 cm
Derinlik:   63.2 cm
Yükseklik:   84.7 cm
Yıllık Su Tüketimi:   9680 lt
Sıkma Ses Seviyesi:   72 dB
Tambur Hacmi:   63 lt
Enerji Sınıfı:   C
Renk:   Beyaz
ECO Mod:
Kırışıklık Önleme:
Ağırlık:   68.2 kg
Su Girişi:   Tek (Soğuk)
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

1000 Devir Çamaşır Makinesi 9 kg Çamaşır Makinesi Beyaz Çamaşır Makinesi Dijital Çamaşır Makinesi

Ürüne puan ver

Bosch WGA141X1TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Bosch WGA141X1TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch WGA141X1TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WGA142X1TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WGA141X0TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WAU24T91TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi
 Bosch WGA141X1TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WGA142X1TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WGA141X0TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WAU24T91TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi
Fiyat 15.299,00 TL
12 satıcı
14.885,00 TL
17 satıcı
Fiyat Yok 13.294,00 TL
26 satıcı
Popülerlik-5. Popüler Bosch Çamaşır Makinesi-2. Popüler Çamaşır Makinesi
Ortalama Puan-2 yorum1 yorum-
Anti-Alerjik-VarVar-
Ön YıkamaVarVarVarVar
Bebek Programı--Var-
Hassas ProgramVarVarVarVar
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Leke ProgramıVarVarVar-
Perde ProgramıVar-Var-
Yorgan ProgramıVarVarVarVar
Yünlü / Elde YıkamaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Tambur TemizlemeVar-VarVar
Zaman Erteleme-VarVar-
Yük Sensörü--Var-
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Kapasite9 kg9 kg9 kg9 kg
Maksimum Sıkma Devri1000 devir1200 devir1000 devir1200 devir
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Program Sayısı14 Programlı14 Programlı14 Programlı14 Programlı
Genişlik59.7 cm59.7 cm59.7 cm59.8 cm
Derinlik63.2 cm58.8 cm 58.8 cm 59 cm
Yükseklik84.7 cm84.5 cm84.5 cm84.8 cm
Kırışıklık ÖnlemeVarVarVar-
ECO ModVarVarVarVar
Dokunmatik---Var
Yıllık Enerji Tüketimi--174 kWh-
Yıkama Ses Seviyesi--51 dB-
Sıkma Ses Seviyesi72 dB72 dB74 dB72 dB
Yıllık Su Tüketimi9680 lt10340 lt11660 lt9680 lt
Tambur Hacmi63 lt-63 lt63 lt
Ağırlık68.2 kg67.9 kg98.7 kg67 kg
Su GirişiTek (Soğuk)Tek (Soğuk)Tek (Soğuk)Tek (Soğuk)
Enerji SınıfıCCA+++C
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı