Bosch

Bosch WGA142X1TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

(2 yorum)

8 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

18.249,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 10 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet Yarın kargoda Satıcı: Hepsiburada/Cebinizin Dostu

Ürün Özellikleri: Anti-Alerjik, Ön Yıkama, Hassas Program, Hızlı Yıkama, Leke Programı, Yorgan Programı, Yünlü / Elde Yıkama, Çocuk Kilidi... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
14.559,09 TL22.11.2023

En Ucuz Bosch WGA142X1TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (8)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Bosch Çamaşır Makineleri
Benzer Ürünler

Bosch WGA142X1TR

Yeni nesil tasarıma sahip ürünleriyle hayatı kolaylaştıran Bosch, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile farkını her fırsatta ortaya koymayı başarır. Kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği ürünlerden bir tanesi olan Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi, etkili performansı ile işlerinizi pratik bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Yenilikçi özellikleri ve kompakt tasarımıyla dikkat çeken cihaz, çamaşırlarınızı kısa sürede derinlemesine temizler.

Kumaş türüne özel fonksiyonlarıyla kıyafetlerinizi gönül rahatlığıyla yıkayabileceğiniz WGA142X1TR, kusursuza yakın sonuçlar sunar. Fark yaratan cihazın geniş iç hacmi günlük kıyafetlerden bornoza, yorgandan hassas çamaşırlara kadar yerleştirdiğiniz her şeyi hijyenik bir şekilde yıkar. Cihazın donanımında yer alan yeni nesil teknolojiler standart bir makineden çok daha fazlasını elde etmenizi sağlar.

WGA142X1TR Bosch modelinin yenilenen tambur tasarımıyla birlikte program seçenekleri beklentilerinizi karşılamayı başarır. Ürünün özel olarak geliştirilen tasarımı en zorlu lekelerin üstesinden bile kolayca gelir. WGA142X1TR modelinin sessiz ve verimli yıkama performansı sunan yenilikçi özellikleri kendi sınıfındaki ürünlerden ayrılır. Bununla birlikte Bosch WGA142X1TR fiyat performans ölçütleri, cihazın sadece kıyafetlerinizin değil cebinizin de dostu olduğunu gözler önüne serer. Bosch WGA142X1TR kullanıcı yorumları arasında inceleme yaparak kararınızı kolayca verebilirsiniz.

Bosch WGA142X1TR

Bosch WGA142X1TR Teknik Özellikleri

Üstün performans sunan programlarının yanı sıra geniş iç hacmiyle öne çıkan Bosch WGA142X1TR, 9 kg kapasitesiyle tüm ihtiyaçlarınızın altından başarıyla kalkmayı başarır. Bosch WGA142X1TR özellikleri, her alanda üstün performans isteyen kullanıcıların isteklerini karşılar. Her türlü lekeye karşı etkili sonuçlar elde etmeniz için makinenin 16 farklı lekeyi algılama ve temizleme özelliği bulunur. Bununla birlikte dakikada 1200 devir kapasitesine sahip olan makineyle birlikte kurutma işlemi çok daha kolay bir hal alır.

A+++ enerji sınıfında bulunan ürün, üstün hijyen sonuçları elde ederken önemli oranda tasarruf etmenizi de sağlar. Bosch WGA142X1TR A+++ cihazının yıkama sesi sadece 48 dB, sıkma sesi ise 72 dB çıkar. Böylece makineniz kıyafetlerinizi derinlemesine temizlerken sesi neredeyse hiç duyulmaz. Kullanıcılarına her alanda üstün performans sunmak için özel olarak çalışan Bosch, uzun süreli kullanım ömrü elde etmeniz için tasarımında çeşitli koruma sistemlerine de yer verir.

Motorun rahat bir şekilde çalışmasına ek olarak olası taşma problemlerinin önüne geçilmesi için cihazda çoklu su koruması bulunur. Bosch WGA142X1TR 1200 devir 9 kg çamaşır makinesi, 845 x 597 x 588 mm boyutları ve kompakt tasarımıyla evinize kolayca uyum sağlar. Aynı zamanda beyaz rengiyle dikkat çeken ürünün estetik hatları evinize hoş bir görünüm kazandırmanıza yardımcı olur. WGA142X1TR kullanıcı yorumlarını inceleyerek ürününün diğer özelliklerine de ulaşabilirsiniz.

Bosch WGA142X1TR Genel

Bosch WGA142X1TR ile Üstün Hijyen Sonuçları

Yıkama işlemini çok daha pratik bir şekilde tamamlamayı sağlayan Bosch WGA142X1TR 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi, leke çıkarmada son derece etkili sonuçlar sunar. Cihazın otomatik leke çıkarma opsiyonu en zorlu lekelere bile meydan okuyarak üstün hiyen performansı gösterir. Yeni nesil teknolojik özelliklerle donatılan yapısıyla farkını her fırsatta hissettiren cihaz, herhangi bir ön işleme gerek duymadan lekeyi analiz ederek türü için ideal olan işlemi sizler için uygular.

Bosch WGA142X1TR A+++ 1200 devir 9 kg, tam 16 adet lekeyi derinlemesine temizlemeyi başarır. Yağdan çay lekesine, domatesten meyve lekelerine kadar en zorlu kirler için bu özel opsiyon sayesinde endişelenmenize gerek kalmaz. Otomatik leke çıkarma opsiyonundan faydalanmak için yıkama programını başlatmadan önce lekenin türünü seçmeniz yeterlidir. Yapılan seçim sonrası, yıkamada kullanılan su sıcaklığı, sıkma devri ve suyun içerisinde bekleme süresi otomatik olarak ayarlanır.

Daha sonra lekelere karşı en doğru uygulamayı gerçekleştirerek kıyafetlerinizin tertemiz olmasını sağlar. Ürünü deneme fırsatı yakalamış kullanıcıların Bosch WGA142X1TR A+++ 1200 devir 9 kg çamaşır makinesi yorumları da cihazın lekeler karşısında ne kadar etkili olduğunu ortaya koyar. WGA142X1TR en ucuz fiyat seçeneklerine göz atabilir, sizin için ideal olana dilediğiniz an sahip olabilirsiniz.

Bosch WGA142X1TR Kontrol Paneli

Bosch WGA142X1TR VarioDrum Tasarımı

Her kıyafetinizi hassas bir şekilde temizlemek üzere tasarlanan Bosch WGA142X1TR 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi özel tambur yapısı ile oluşabilecek yıpranmaları minimum düzeyde tutar. Kullanıcıları için her zaman en iyisini hedefleyen Bosch, patentli eşsiz VarioDrum tambur yapısıyla tüm kıyafetlerinizi nazik bir şekilde yıkar. Giysilerin arka arkaya yıkanması sonucu yıpranması, bu teknolojiyle birlikte artık bir problem olmaktan çıkar.

Özel tambur yapısı, yıkama sırasında çamaşırlarınıza eşit su dağıtımı uygular. Bu sayede kıyafetlerde esneme, kırışma ve yıpranma oranı en düşük seviyede tutulur. VarioDrum tambur yapısı seçilen programa bağlı olarak farklı uygulamalar da gerçekleştirebilir. Yeni nesil makinenin damla şeklindeki tambur tasarımıyla birlikte asimetrik kanat yapısı kıyafetlerinizin dönüş yönünden bağımsız olarak merkeze doğru hassas bir şekilde döndürülmesini sağlar. WGA142X1TR çamaşır makinesi, bu özelliğiyle etkili bir temizlikten çok daha fazlasını sunar.

Özel tambur tasarımı kirli, hassas ve diğer tüm çamaşırlarınız için en ideal yıkamayı gerçekleştirerek farkını her çalıştırdığınızda hissettirir. Bosch WGA142X1TR 9 kg 1200 çamaşır makinesi tüm yük yıkamalarınızda standart cihazlara oranla daha kapsamlı temizlik sonuçları elde etmenizi sağlar. Bu teknoloji sayesinde en narin kıyafetleriniz bile yıpranmadan yeni gibi görünmeye devam eder. WGA142X1TR yorumlarını inceleyerek VarioDrum tambur tasarımının başarısını ürünü denemiş olan kullanıcılardan öğrenebilirsiniz.

Bosch WGA142X1TR Kazan

Bosch WGA142X1TR ile WGA141X1TR Arasındaki Farklar

Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi, 1200 rpm devir sayısı ile 1000 rpm devir sayısı bulunan WGA141X1TR cihazından ayrılır. Ayrıca WGA142X1TR modelinin otomatik leke çıkarma opsiyonu da WGA141X1TR’nin donanımında yoktur. İki makineyi birbirinden ayıran bir diğer fark ise kurutma verimlilik sınıflarıdır. WGA142X1TR Çevre 40-60 programında B sınıfı verimlilik performansı ortaya koyarken, WGA141X1TR cihazı ise C sınıfı kurutma verimliliği sunar. Ürünlerin yorumlarını inceleyebilir, kullanıcıların gerçek deneyimlerini inceleyerek detaylı bir kıyaslama yapabilirsiniz.

Bosch WGA142X1TR Artı ve Eksi Özellikleri

Kıyafetlerinizi etkili bir şekilde yıkayan Bosch WGA142X1TR A+++ 1200 devir 9 kg çamaşır makinesi, evinize pratiklik kazandıran artı ve eksi özellikleriyle fark yaratır. İşte yeni nesil ürünün özellikleri:

 • Cihazın yenilenen EcoSilence Drive motor tasarımı sürtünme kaynaklı gürültüleri büyük oranda azaltır. Aynı zamanda yeni motorun bir diğer artısı uzun kullanım ömrüdür.
 • Makinenin artı hanesinde yer alan özelliklerinden bir diğeri olan SpeedPerfect programı, az zamanınız olduğunda imdadınıza yetişir. SpeedPerfect ile birlikte üstün temizlik performansına diğer programların yarısından az bir zamanda ulaşmak mümkün.
 • Ürünün Reload özelliği sayesinde artık unutulan çamaşırları dert etmenize gerek kalmaz. Bu özellikle birlikte makine başlatıldıktan sonra mevcut yıkamayı durdurabilir, unuttuğunuz parçaları ilave ederek kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
 • Bütçe dostu WGA142X1TR fiyat seçenekleri de makinenin olumlu özellikleri arasında öne çıkar.
 • Ürünün AllergyPlus özelliği hassas ve alerjen cilde sahip kullanıcılara kolaylık sağlar. Yıkamalarda çamaşırların üzerindeki alerjen kalıntıları etkili bir şekilde temizlenerek alerji problemi olan kullanıcılar için ideal sonuçları sunar.
 • Cihazın Home Connect desteği olmaması eksi özellikler arasında yer alır. Bu nedenle makine mobil uygulama üzerinden kontrol edilemez.

Bosch WGA142X1TR yorumları arasında göz gezdirebilir, ürünün avantaj ve dezavantaj kazandıran özelliklerini daha yakından inceleyebilirsiniz. Üstün performansa, Bosch WGA142X1TR en ucuz fiyat seçenekleriyle hesaplı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Bosch WGA142X1TR Yan

Bosch WGA142X1TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Fiyat Analizi

Bosch WGA142X1TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch WGA142X1TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Özellikleri

Anti-Alerjik:
Ön Yıkama:
Hassas Program:
Hızlı Yıkama:
Leke Programı:
Yorgan Programı:
Yünlü / Elde Yıkama:
Çocuk Kilidi:
Zaman Erteleme:
Kullanım Türü:   Solo
Kapasite:   9 kg
Maksimum Sıkma Devri:   1200 devir
Kontrol Paneli:   Dijital
Program Sayısı:   14 Programlı
Genişlik:   59.7 cm
Derinlik:   58.8 cm
Yükseklik:   84.5 cm
Yıllık Su Tüketimi:   10340 lt
Sıkma Ses Seviyesi:   72 dB
Enerji Sınıfı:   C
Renk:   Beyaz
ECO Mod:
Kırışıklık Önleme:
Ağırlık:   67.9 kg
Su Girişi:   Tek (Soğuk)
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Gri Ankastre Set 9 kg Çamaşır Makinesi 1200 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz Çamaşır Makinesi Dijital Çamaşır Makinesi

Ortalama Puan
4.3 4 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • MG 1 yorum
  36 beğeni
  Mahmut G. 29 Nisan 2021
  Renkliler ile eko programında suyu ısıtmıyor. Bu şikayetle karşılaşan varmı
 • EL 13 yorum
  144 beğeni
  Erol L. Ankara 26 Nisan 2021
  En popüler 3.çamaşır makinası olduğunu gördüm ve Hepsiburada üzerinden siparişini verdim, genel yorumlara baktığımda da çok fazla olumlu yorum vardı bende hemen aldım ,bakalım süreç nasıl işleyecek, detaylı yorum yazacağım . Bu arada doğru ve uygun makinayı bulma konusunda yardımcı olan akakçeye teşekkürler.

Bosch WGA142X1TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch WGA142X1TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WAU24T90TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır MakinesiBosch WAU24T91TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır MakinesiBosch WGA252X0TR 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi
 Bosch WGA142X1TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WAU24T90TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır MakinesiBosch WAU24T91TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır MakinesiBosch WGA252X0TR 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi
Fiyat 18.249,00 TL
8 satıcı
Fiyat Yok 15.599,00 TL
18 satıcı
24.830,98 TL
1 satıcı
Popülerlik6. Popüler Bosch Çamaşır Makinesi-4. Popüler Bosch Çamaşır Makinesi-
Ortalama Puan2 yorum-2 yorum
Anti-AlerjikVarVar-Var
Ön YıkamaVarVarVar-
Hassas ProgramVarVarVarVar
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Leke ProgramıVar--Var
Yorgan ProgramıVar-VarVar
Yünlü / Elde YıkamaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Tambur Temizleme-VarVarVar
Zaman ErtelemeVarVar-Var
Yük Sensörü-Var--
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Kapasite9 kg9 kg9 kg10 kg
Maksimum Sıkma Devri1200 devir1200 devir1200 devir1200 devir
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Program Sayısı14 Programlı15 Programlı14 Programlı14 Programlı
Genişlik59.7 cm60 cm59.8 cm59.7 cm
Derinlik58.8 cm 59 cm59 cm58.8 cm
Yükseklik84.5 cm85 cm84.8 cm84.5 cm
Kırışıklık ÖnlemeVar--Var
Sesli Uyarı-Var--
ECO ModVarVarVarVar
Dokunmatik-VarVar-
Yıkama Ses Seviyesi---48 dB
Sıkma Ses Seviyesi72 dB72 dB72 dB72 dB
Yıllık Su Tüketimi10340 lt-9680 lt12100 lt
Tambur Hacmi-63 lt63 lt68 lt
Ağırlık67.9 kg67 kg67 kg72.1 kg
Su GirişiTek (Soğuk)Tek (Soğuk)Tek (Soğuk)Tek (Soğuk)
Enerji Sınıfı-C-C
Enerji Sınıfı--CC
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı