Bosch

Bosch WGA252X0TR 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi

(2 yorum)

2 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

18.590,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 40 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta Satıcı: Tozkoparanstore.com

Bosch Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Anti-Alerjik, Hassas Program, Hızlı Yıkama, Leke Programı, Yorgan Programı, Yünlü / Elde Yıkama, Çocuk Kilidi, Tambur Temizleme... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu fiyat son 1 aydaki en ucuz fiyat.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
18.590,00 TL

En Ucuz Bosch WGA252X0TR 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi Fiyatları

Tüm fiyatlar (2)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Bosch Çamaşır Makineleri
Benzer Ürünler

Bosch WGA252X0TR 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi

Çamaşır yıkamayı kolaylaştıran Bosch WGA252X0TR farklı program seçenekleri ve sıkma performansıyla kullanıcıların beğenisini kazanan modeller arasında yer alır. Pratik kullanım imkânı sunan çok fonksiyonlu çamaşır makinesi, üstün yıkama performansı ile çamaşır yıkamaya bakış açınızı değiştirebilir.

Gelişmiş leke çıkarma fonksiyonlarına sahip model ağır, orta ve az kirli lekelerin çıkarılmasına olanak tanıyan etkili yıkama programının seçilmesine olanak tanır. Suda bekletme geleneğini teknolojiye dönüştüren Bosch WGA252X0TR, sağlıklı ve hijyenik yıkama çözümleri sunar.

Yeni nesil teknolojilerin öncüsü Bosch tarafından geliştirilen model; gömlek, bluz, yorgan, bebek kıyafeti, yünlü ve saten gibi farklı kumaş türlerini yıkayabilir, kullanıcıların temizlik ve hijyen beklentisini maksimum düzeyde karşılar.

Geniş hacimli tambur tasarımına sahip Bosch WGA252X0TR çamaşır makinesi, enerji verimliliğiyle de ön plana çıkar. işlevsel yapısıyla dikkat çeken damla görünümlü tambur tasarımı ise tüm giysi veya aksesuarların doğru ve hassas biçimde yıkanmasında etkilidir.

Temizliğin süresini %65’e kadar düşüren kısa yıkama programı, zamanınızın kısıtlı olduğu durumlarda bile çamaşırlarınızı mükemmel temizliğe kavuşturur. Teknolojik unsurların yaşattığı verimlilik sayesinde etkili bir yıkama sağlayan Bosch WGA252X0TR modeli, çamaşırların ihtiyaçlarınıza uygun ve güvenli şekilde yıkanmasını sağlayan ideal bir seçenektir.

Çamaşır makinesinde unutulan çamaşırların çıkarılması veya ilave edilmesini sağlamak üzere geliştirilen kullanışlı bir özelliktir. Segmentinin öne çıkan modellerinden olan Bosch WGA252X0TR, tasarım detaylarının sunduğu rahatlık ev işlerini keyifli bir sürece dönüştürür.

Bosch WGA252X0TR Önden Görünümü

Zamansız Tasarımıyla Dikkat Çeken Bosch WGA252X0TR

Zamana meydan okuyan tasarımı ve teknik özellikleri ile Bosch WGA252X0TR seleflerinden bir adım öne çıkar. Bosch WGA252X0TR kıyafet, aksesuar, tekstil ürünü gibi çamaşırların ve yorgan gibi yoğun hacimli eşyaların yıkanmasını sağlar.

Kullanım pratikliğine öncelik verenler için özel olarak tasarlanan ergonomik dizaynlı modelin geniş, göstergeli ve ışıklı LED ekranı hem şık görünümlüdür hem de kolay anlaşılırdır. Yüksekliğin ayarlanmasına olanak veren dörtlü ayak tasarımı, ürünün tezgâh ve dolap altlarına kolaylıkla yerleştirilmesine imkan tanır.

Ayrıca Bosch WGA252X0TR modelinin 1.60 cm uzunluğundaki elektrik kablosu, çamaşır makinesinin yakınındaki prizlere takılabilmesi için elverişlidir. Tasarım ve ürün geliştirme aşamalarında kullanıcı beklentilerini ve memnuniyetini ön planda tutularak tasarlanan WGA252X0TR modeli kullanıcı dostu bir kullanıma sahiptir.

Bosch WGA252X0TR çamaşır makinesinin geniş kapak tasarımına sahip olması, farklı hacimlerdeki çamaşırların makine içerisine kolaylıkla yerleştirilmesine olanak tanır. Modern tasarımlı ve kaliteli bir model olan bu ürünü tercih ederek siz de zamanınızı daha verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca çevre dostu özelliğiyle de yaşamınıza değer katan bu ürün ile tasarruflu bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Şık görünümüyle öne çıkan Bosch WGA252X0TR A+++ enerji sınıfı 10 kg 1200 devir çamaşır makinesi beyaz aynı zamanda yaşam alanlarınızın dekorasyonuna da uyum sağlayabilir.

Bosch WGA252X0TR Yandan Görünümü

Bosch WGA252X0TR Çamaşır Makinesi Özellikleri

Zahmetli ev işlerinin başında gelen çamaşır yıkama, Bosch WGA252X0TR A+++ 1200 devir 10 kg çamaşır makinesinin program özellikleri sayesinde zahmetli ve yorucu bir ev işi olmaktan çıkar.

Otomatik leke çıkarma teknolojiye sahip Bosch WGA252X0TR modeli, doğru leke için doğru yıkama gerçekleştirebildiğinden çay, kahve, kan gibi 16 farklı türde lekeyi çıkarabilir.

Suda bekletme, hassas yıkama ve AllergyPlus programları gibi birçok fonksiyonel özellikle donatılan Bosch WGA252X0TR, çamaşırın kumaş türüne göre program seçme şansınızı sağlayan bir üründür.

Ana programlara, ilave programlar ekleyerek destekleyen Bosch WGA252X0TR 1200 devir 10 kg çamaşır makinesi, çeşitli dokuma türlerinin yıkanmasına ve hijyen uygulamalarının yapılmasına elverişlidir.

Yıkama özellikleri başta olmak üzere, durulama, sıkma, yarım yük, yarı zamanlı yıkama, ısı veya sıkma devri ayarı, yıkamayı geç bitiren süre modu gibi birçok aktivasyon, Bosch teknolojisinin tuşlarına dokunduğunuzda gerçekleşir.

Özel olarak geliştirilen kırışık önleyici programıyla beğeni kazanan Bosch WGA252X0TR modeli, ütü dostu olduğu için iş yükünüzü azaltır.

Ayrıca karışık yıkama için mix programını tercih edebilirsiniz. Hijyenik kullanım olanağı sunan tambur temizleme teknolojisi, makinenizin ömrünün uzamasına ve çamaşırlarınızın ilk günkü kadar yeni görünmesine yardımcı olur.

Bosch WGA252X0TR A+++ enerji sınıfı 10 kg 1200 devir çamaşır makinesi, yıllık yaklaşık 12100 L su tüketir. Zaman ve enerji kullanımını ters orantılı aktive eden Bosch WGA252X0TR modelinde, yıkama süresi uzadıkça tüketilen enerji miktarı azalır.

Bosch WGA252X0TR çamaşır makinesinin ölçülerine bakıldığında, ürünün genişliği 59.7 cm, yüksekliği 84.5 cm, derinliği 58.8 cm ve ağırlığı 72,075 kg’dir.

Bosch WGA252X0TR İçerden Görünüm

Leke Çıkarma ve Suda Bekletme Teknolojisine Sahip Bosch WGA252X0TR Kullanımı

Yeni nesil teknolojilerle geliştirilen Bosch WGA252X0TR, kirli ve lekeli çamaşırların kirlerini yumuşatan suda bekletme fonksiyonuna sahiptir. Sağlıklı ve hijyenik yıkama çözümlerini öne çıkaran Bosch WGA252X0TR çamaşır makinesi, AllergyPlus&Baby teknolojisini kullanarak hassas ciltlere ya da narin çamaşırlara uygun yıkama gerçekleştirebilirsiniz.

Paneldeki butonu çamaşır türüne uygun programa çevirdikten sonra LED ekran yardımıyla seçtiğiniz yıkama programının süresini ve sıcaklığını belirleyebilirsiniz. Ayrıca başlat düğmesine basmadan önce, 1200 devirde hazır bekleyen sıkma devrini, 400 Watt’a kadar düşürebilirsiniz.

Yıkama sırasında unutulan çamaşırların çıkarılmasını ya da ilavesini mümkün kılan Reload teknolojisi, kullanıcıların işini kolaylaştırır. Çamaşırların yıkanma süresini %65’e kadar kısaltan SpeedPerfect teknolojisi, zamanınızın kısıtlı olduğu durumlarda mükemmel temizliğin keyfini çıkarmanızı sağlar.

EcoSilence Drive teknolojisi kullanılarak geliştirilen Bosch WGA252X0TR, 10 yıl kadar uzun ömürlü motor gücü vadeder. Makinenin sessiz çalışmasında etkili olan bu özellik, enerji verimliliğini artırır.

Suyu ve deterjanı çamaşırlara eşit oranda dağıtan VarioDrum özel tambur teknolojisi, nazik ve efektif yıkamalar gerçekleştirir. Ayrıca hassas sensörler vasıtasıyla çamaşırların tipini ve miktarını algılayan Bosch WGA252X0TR, verimli su tüketen ActiveWater Plus teknolojisiyle de tasarruf ettirir.

Bosch WGA252X0TR Üst Panel Görünümü

Bosch WGA142X0TR Modelini Öne Çıkaran Detaylar

WGA252X0TR Bosch modeli, bir önceki seri olan Bosch WGA142X0TR çamaşır makinesinin modernize edilmiş yeni versiyonudur. WGA serisinin önceki modelinde 9 kg olan yük kapasitesinin, Bosch’un WGA252X0TR tasarımında 10 kg şeklinde artırıldığı görülür.

WGA142X0TR çamaşır makinesinin 63 L’lik kazan (tambur) hacmi, bu üründe 68 L olduğu için daha fazla çamaşırın yıkanmasını mümkün kılarak, kalabalık ailelere uyum sağlar. Önceki modele kıyasla, yeni modelin yıkama ve sıkma devir sesi yaklaşık 2 dB daha düşüktür.

Bosch WGA252X0TR Çamaşır Makinesinin Artıları ve Eksileri

Bosch WGA252X0TR modeli, geniş tambur hacmine sahip olduğu için fazla miktarda ve büyük eşyaların yıkanmasına elverişlidir. Kontrol panelinin sağ üst bölümünde yer alan Başlat / Beklet tuşu, diğer program düğmelerine göre daha serttir.

Bu özellik çalışan programın istenmeyen temaslara karşı güvende olmasını sağlar. Tüm yıkama programlarında 1200 Watt’tan başlayan sıkma devri tercihe göre değiştirilebilir. Buruşuk karşıtı, narin, yünlü ya da yorgan gibi farklı programlarda yıkamayı başlatmadan önce, sıkma hızını ihtiyacınıza uygun seviyeye getirmeniz gerekebilir.

Kırışıklık karşıtı program sona ermeden önce hem sağa hem de sola doğru dönen tambur çamaşırların birbirinden ayrılmasını ve açılmasını sağlar. Süper kısa 15 / 30 dakika program özelliği sayesinde oldukça hızlı ve etkili yıkamalar gerçekleştirebilirsiniz.

Ancak bu program çok kirli çamaşırlarda ve zorlu lekelerde en iyi sonuçları vermeyebilir. Bu nedenle çamaşırlarınızın kirlilik durumunu da göz önünde bulundurmalısınız. Bosch WGA252X0TR, uzun süreli yıkama programlarında bile oldukça düşük enerji harcar.

Bosch WGA252X0TR çamaşır makinesinin kalan süre erteleme tuşu sayesinde yıkamanın biteceği zamanı kendiniz ayarlayabilirsiniz. Bu sayede evde olmadığınız zamanlarda da çamaşırlarınızın yıkanması mümkün hale gelir.

Eve dönüş zamanınıza kadar programın bitmesi için önceden planlama yaparak, döndüğünüzde çamaşırlarınızı temiz ve hijyenik bir şekilde kurutmaya başlayabilirsiniz.

Bosch WGA252X0TR Çamaşır Makinesi Yorumlarında Öne Çıkanlar

WGA252X0TR Bosch çamaşır makinesi yorumları incelendiğinde, kontrol panelindeki Başlat/Beklet düğmesinin; daha sert olduğu anlaşılır. Çocukların ya da kullanıcıların program ayarlarına yanlışlıkla dokunma ihtimali düşünülerek geliştirilen bu özellik, yıkama sırasında makinenin kapanmasını önler.

Bosch WGA252X0TR yorumları neticesinde, ortalama 3 ayda bir kullanılan tambur temizleme uygulamasının hem çamaşırların temizlenme performansını azaltmadığı hem de zarar vermeden ve yıpranmadan temizlendiği sonucuna ulaşılır.

WGA252X0TR Bosch çamaşır makinesi programlarını seçerken, yıkama süresinin de kısalmasını isterseniz, panelde yazan yük miktarının yarısı kadar çamaşır yerleştirmeniz gerekir.

Bosch WGA252X0TR kullanıcıları, 1200 devirlik sıkma ayarını tercih ettiklerinde, çamaşırların neredeyse kuruluk derecesinde yakın ya da ütülemeye hazır durumda olduğunu ifade eder.

Bosch WGA252X0TR çamaşır makinesi yorumları dikkate alındığında, çocuk kilidi özelliğinin ebeveynlere güven verdiği anlaşılır. Bu sayede yıkama esnasında, kontrol panelindeki düğmenin çevrilmesi ya da tuşların basılması sorun olmaktan çıkar.

Yıkama işlemlerinde 48 dB ses seviyesinin ideal olduğu yönündeki Bosch WGA252X0TR kullanıcı yorumları, özel sıkma programının 72 dB düzeyinin de ideal olduğunu belirtir.

Kullanıcı yorumlarını inceleyerek siz de ürün hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi edinebilir ve ürünü satın almadan önce kullanım detayları ve kolaylıkları hakkında bir görüşe sahip olabilirsiniz.

Bosch WGA252X0TR Mod Paneli

Bosch WGA252X0TR Çamaşır Makinesi Fiyatları

Bosch WGA252X0TR fiyat seçenekleri, belirli zamanlarda düzenlenen indirim ve kampanya avantajlarına göre değişkenlik gösterebilir. Modelin fiyatının belirlenmesi hususunu etkileyen faktörler arasında; teknolojik unsurlar, materyal ve aksesuar özellikleri de bulunur.

Modern teknolojiye uygun geliştirilen çamaşır makinesi, yoğun ve etkili program seçenekleriyle yüksek performans ve pratiklik beklentileri olan kullanıcılara seçim yapma fırsatı sunar.

Bosch WGA252X0TR modeline sahip olduğunuz andan itibaren farklı kumaş özelliklerine sahip çamaşırların hijyenik koşullarda yıkanmasını sağlayabilirsiniz.

Bosch WGA252X0TR beyaz çamaşır makinesi, sahip olduğu performans özellikleri ve avantajlı fiyat seçenekleri doğrultusunda, kullanıcıların seçim sürecini etkiler. Bosch WGA252X0TR en ucuz ürün fiyatlarını takip etmek ve cazip fırsatlardan yararlanmak isteyenler için sezonluk kampanya seçenekleri de mevcuttur.

Bosch WGA252X0TR A+++ 1200 devir 10 kg çamaşır makinesi en ucuz ve güvenli alışveriş alternatiflerini değerlendirebilir, sınıfının gelişmiş modeline vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Bu ürün sayesinde yeni nesil teknolojilerin sağladığı özel programlardan ve farklı işlevsel özelliklerden yararlanabilir, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayabilecek bir ürüne sahip olmanın avantajını yaşayabilirsiniz.

Bu sayede verimli bir kullanım imkanı elde ederek, çamaşırlarınızın daima hijyenik olmasını ve zorlu lekelerden arınmasını mümkün hale getirebilirsiniz. Siz de ürün hakkındaki detaylı bilgileri inceleyerek, uzun süre kullanabileceğiniz bir ürün seçiminde bulunabilirsiniz.

Bosch WGA252X0TR 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi Fiyat Analizi

Bosch WGA252X0TR 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch WGA252X0TR 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi Özellikleri

Anti-Alerjik:
Hassas Program:
Hızlı Yıkama:
Leke Programı:
Yorgan Programı:
Yünlü / Elde Yıkama:
Çocuk Kilidi:
Tambur Temizleme:
Zaman Erteleme:
Kullanım Türü:   Solo
Kapasite:   10 kg
Maksimum Sıkma Devri:   1200 devir
Kontrol Paneli:   Dijital
Program Sayısı:   14 Programlı
Genişlik:   59.7 cm
Derinlik:   58.8 cm
Yükseklik:   84.5 cm
Yıllık Su Tüketimi:   12100 lt
Yıkama Ses Seviyesi:   48 dB
Sıkma Ses Seviyesi:   72 dB
Tambur Hacmi:   68 lt
Enerji Sınıfı:   C
Renk:   Beyaz
ECO Mod:
Kırışıklık Önleme:
Ağırlık:   72.1 kg
Su Girişi:   Tek (Soğuk)
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

10 kg Çamaşır Makinesi 1200 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz Çamaşır Makinesi Dijital Çamaşır Makinesi

Ortalama Puan
4.7 3 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • YA 1 yorum
  20 beğeni
  Yalçın A. İstanbul 7 Eylül 2021
  Ürün çok güzel almaya karar verdim yorumlar a baktım hiç olumsuz yorum okumadım almaya karar verdim
 • EK 1 yorum
  18 beğeni
  Ekrem K. 19 Nisan 2021
  Çok sessiz çalışıyor, kullanımı çok kolay ve Bosch kalitesi, piyasaya görede çok uygun aldım Akakçe sayesinde. Akakçeye çok teşekkür ediyorum, gerçekten şahane bir uygulama.

Bosch WGA252X0TR 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch WGA252X0TR 1200 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiBosch WGA142X1TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiSiemens WG52A2X0TR 1200 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiBosch WGA25200TR 10 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi
 Bosch WGA252X0TR 1200 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiBosch WGA142X1TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiSiemens WG52A2X0TR 1200 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiBosch WGA25200TR 10 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi
Fiyat 18.590,00 TL
2 satıcı
18.249,00 TL
10 satıcı
17.474,00 TL
7 satıcı
19.729,59 TL
4 satıcı
Popülerlik-6. Popüler Bosch Çamaşır Makinesi3. Popüler Siemens Çamaşır Makinesi8. Popüler Bosch Çamaşır Makinesi
Ortalama Puan2 yorum2 yorum1 yorum1 yorum
Anti-AlerjikVarVarVar-
Ön Yıkama-VarVarVar
Bebek Programı--Var-
Hassas ProgramVarVarVar-
Hızlı YıkamaVarVarVar-
Leke ProgramıVarVarVar-
Perde Programı--Var-
Yorgan ProgramıVarVarVarVar
Yünlü / Elde YıkamaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Tambur TemizlemeVar-VarVar
Zaman ErtelemeVarVarVar-
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Kapasite10 kg9 kg10 kg10 kg
Maksimum Sıkma Devri1200 devir1200 devir1200 devir1200 devir
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Program Sayısı14 Programlı14 Programlı14 Programlı14 Programlı
Genişlik59.7 cm59.7 cm60 cm59.8 cm
Derinlik58.8 cm 58.8 cm 59 cm58.8 cm
Yükseklik84.5 cm84.5 cm85 cm84.5 cm
Kırışıklık ÖnlemeVarVarVar-
ECO ModVarVarVarVar
Yıkama Ses Seviyesi48 dB-48 dB-
Sıkma Ses Seviyesi72 dB72 dB72 dB72 dB
Yıllık Su Tüketimi12100 lt10340 lt10340 lt-
Tambur Hacmi68 lt-68 lt-
Ağırlık72.1 kg67.9 kg71.5 kg-
Su GirişiTek (Soğuk)Tek (Soğuk)Tek (Soğuk)-
Enerji SınıfıCCCA
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı