Bosch

Bosch WGA254X0TR 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi

23 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

11.650,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya Git

Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü!

Son güncelleme: 46 dakika önce

, peşin fiyatına 6 taksit

StoktaSatıcı: Tekugur.com.tr

Bosch Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Anti-Alerjik, Ön Yıkama, Hassas Program, Hızlı Yıkama, Leke Programı, Yorgan Programı, Yünlü / Elde Yıkama, Çocuk Kilidi... Devamını gör

230,00 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,9 seçeneğini gör


KASIM AYI BİLGİLENDİRMESİBu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü!

Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
9.478,24 TL

En Ucuz Bosch WGA254X0TR 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (23)

En Popüler Bosch Çamaşır Makineleri
Benzer Ürünler

Bosch WGA254X0TR 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi

Bosch, yıllardır değişmeyen kusursuz kalite anlayışını tüm ürünlerinde olduğu gibi çamaşır makinelerinde de ortaya koyar. Özellikle WGA254X0TR modeli, üstün teknolojiyi ve maksimum performansı evinize taşır.

10 kg’lik geniş bir iç hacme sahip olması nedeniyle tek seferde çoğu kıyafetinizi yıkayabilmenize olanak sağlar ve vakitten tasarruf ettirir.

Bununla birlikte yorgan ve battaniye gibi büyük ürünleri de oldukça kolay bir şekilde yıkar. Makinenizin içerisinde yerleştirdiğiniz çamaşırların yoğunluğuna uygun olacak şekilde su alır.

Böylelikle hem gereksiz su harcaması yapmaz hem de çamaşırlarınızı tam olması gerektiği gibi yıkar ve durular. Tasarım itibari ile maksimum dayanıklılığa sahip olan Bosch WGA254X0TR çamaşır makinesi kolay kolay hasar almadığı için kullanıcılara uzun süreli bir kullanım deneyimi imkanı sunar.

Böylelikle performansında da herhangi bir değişiklik meydana gelmeden uzun yıllar boyunca ihtiyaç duyduğunuz her anda size eşlik eder.

Bu ürün, her kumaş türüne uygun program seçeneklerine sahip olduğu için kıyafetlerinizi, nevresim ve çarşaflarınızı, havlularınızı ve daha pek çok ürününüzü etkili bir şekilde yıkayarak tüm lekelerin, tozların ve kirlerin giderilmesine olanak sağlar.

Haricen devir seçimi, sıcaklık derecesi, ekstra durulama ve sıkma gibi opsiyonlar da mevcut olduğu için dilediğiniz ayarlamaları yapmanız mümkündür.

Siz de WGA254X0TR Bosch çamaşır makinesi modelinin fiyat seçeneklerine göz atarak size en uygun alternatifi bulabilir ve dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.

Bosch WGA254X0TR Soldan Görünüm

Bosch WGA254X0TR Teknik Özellikleri

Bosch WGA254X0TR 10 kg 1400 devir çamaşır makinesi, sahip olduğu özelliklerle kullanıcılara unutulmaz bir deneyim yaşatır. Bu özelliklere göz atmak gerekirse:

  • Üründe beyaz/renkliler, hassas, sentetikler, yünlüler, elde yıkama, AllergyPlus&Baby, gömlek/bluz, leke çıkarma, SpeedPerfect, tambur temizlik, yorgan gibi pek çok program seçeneği mevcuttur. Dolayısıyla yıkayacağınız kıyafetlere uygun alternatifi seçebilirsiniz.
  • Reload fonksiyonu mevcut olduğu için yıkama başladıktan sonra makineyi durdurabilir ve yerleştirmeyi unuttuğunuz giysilerinizi de ekleyerek kaldığı yerden yeniden çalıştırabilirsiniz.
  • Bu çamaşır makinesi modelinin ön kısmında gelişmiş bir LED ekran yer alır. Bu ekran sayesinde programlar hakkındaki detayları ve yıkama esnasında kalan süreyi tek bir bakışta görmeniz mümkündür.
  • Makinenin sahip olduğu yan duvar tasarımı hem estetik bir görünüm sunar hem de yıkama esnasında ürünün stabil kalmasını sağlar. Bununla birlikte Anti Vibration teknolojisi sayesinde gürültü ve titreşim minimum seviyeye iner, sessiz bir şekilde çalışır.
  • Üründe lekeleri otomatik çıkarma özelliği mevcuttur. Böylece herhangi bir ön yıkama işlemine gerek kalmadan çay lekesinden yağ lekesine 4 farklı lekenin yok olmasına olanak sağlar. Bunun için yapmanız gereken tek şey, yıkama öncesinde lekelerin cinsini belirlemek olabilir.
  • Dayanıklı ve kaliteli malzemelerin kullanılmasına özen gösterildiği için ürün sağlam yapısı ile ön plana çıkar. Bu sayede yıkama performansını ve sessiz çalışma özelliğini yıllar içerisinde korumaya devam eder ve uzun ömürlü bir deneyim sunar.
Bosch WGA254X0TR Sağdan Görünüm

Bosch WGA254X0TR’yi Muadillerinden Ayıran Özellikler

Bosch WGA254X0TR çamaşır makinesi, yeni nesil teknoloji ve güçlü performansı bir araya getirerek unutulmaz bir deneyim imkanı sunar.

Bununla birlikte sahip olduğu bazı özellikler sayesinde muadillerinden farklılık gösterir. İlk olarak leke seçme opsiyonu özelliği dikkat çeker.

Bu özellik sayesinde kan, yağ lekesi, kozmetik ve çay lekelerinin kusursuz bir şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Yıkama işlemi öncesinde kıyafetlerinizde yer alan leke seçeneğini belirleyerek dakikalar içerisinde yepyeni ve canlı bir görünüme kavuştuklarını gözlemleyebilirsiniz.

Burada dikkat çeken nokta ise yıkama öncesinde bir ön işlem yapmanıza gerek olmaması ve zahmetsiz bir şekilde zorlu lekeleri yok etmenize yardımcı olmasıdır.

Makineyi muadillerinden farklı kılan bir diğer özellik de Eco Silence Drive teknolojisidir. Böylece ürünün motorunun maksimum performans ile çalışmasına karşın meydana gelen sürtünme gürültüleri minimum düzeydedir.

Bu sayede de sessiz bir kullanım sunar. Ayrıca motorun dayanıklılığı da uzun ömürlü bir şekilde, performansında herhangi bir değişiklik meydana gelmeden kullanabilmenize olanak sağlar.

Üründeki Vario Drum özelliği de en çok dikkat çeken detaylarından biridir. Çamaşırların tam olması gerektiği gibi dönmesini sağlar.

Böylelikle makinenin içerisine yerleştirdiğiniz giysilere eşit derecede su dağıttığı için ideal bir kullanım sağlar ve esneme, yıpranma, renk değişikliği gibi deformasyonların meydana gelmesine engel olur.

Bosch WGA254X0TR Panel Görünüm

Bosch WGA254X0TR Çamaşır Makinesi Artı ve Eksi Yönleri

Bosch WGA254X0TR artı ve eksi özellikleri ile dikkat çeker. Ürünün artı özelliklerinin başında suda bekletme teknolojisi gelir.

Bu teknoloji sayesinde çamaşırlarınızın yıkanmasından önce bir süre suda beklemesini sağlayarak lekelerden ve alerjenlerden mükemmel bir şekilde arınması mümkün hale gelir.

Bu özellikten yararlanabilmek için suda bekletme programını seçebilir ve yaklaşık olarak 1 buçuk saat boyunca suda kalmalarını sağladıktan sonra dilediğiniz yıkama programını başlatabilir ve çamaşırlarınızda mükemmel bir temizlik elde edebilirsiniz.

Bununla birlikte Reload özelliği de tercih edilme sebeplerinden biridir. Bu özellik ile makineye atmayı unuttuğunuz çamaşırlarınızı yıkama esnasında makineyi durdurarak ekleyebilir ve tekrar başlatarak kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz.

Böylece bir sonraki yıkamayı beklemenize gerek kalmaz ve tek seferde tüm çamaşırlarınızı rahatlıkla yıkama fırsatı bulabilirsiniz. Speedperfect teknolojisi de bu çamaşır makinesi modelinin artı özellikleri arasında yer alır.

Özellikle kısıtlı zamanınız olduğunda size büyük bir pratiklik sağlayan bu teknoloji, çamaşırlarınızın kusursuz bir şekilde temizlenmelerini sağlarken aynı zamanda normalden daha kısa bir süre içerisinde yıkama işlemini tamamlar.

Böylece size de zamandan tasarruf etme imkanı sunar. Ürünün eksi özellikleri arasında ise yük sensörünün ve kirlilik derecesi algılama desteğinin bulunmaması yer alır.

Bosch WGA254X0TR yorumları ile ürünün tüm artı ve eksi özelliklerine göz atabilir, satın alma konusunda kolaylıkla kararınızı verebilirsiniz.

Bosch WGA254X0TR Modlar

Bosch WGA254X0TR Çamaşır Makinesi Fiyatları

Bosch markasına ait bu çamaşır makinesi modeli fonksiyonel kullanımı ile ideal bir deneyim yaşatır. Farklı program seçenekleri sayesinde yıkadığınız ürünlerin dokusuna ve rengine uygun koşullarda yıkama yapmanızı mümkün hale getirir.

Üstelik iç hacminin geniş olması da yıkayacağınız çoğu giysiyi rahatlıkla yerleştirebilmenize imkan sunarak tek seferde yıkama işlemini tamamlamanıza yardımcı olur.

Bunun dışında hızlı çalışma özelliğini tercih ederek mükemmel temizlikten hiçbir ödün vermeden çok daha kısa bir süre içerisinde çamaşırlarınızın lekelerden ve tozlardan arınmasına olanak sağlayabilirsiniz.

WGA254X0TR yorumları incelendiğinde kullanıcıların üründen ne kadar memnun olduklarını, maksimum hijyenik yıkama performansını ve dayanıklı bir tasarıma sahip olduğunu görmek mümkündür.

Bununla birlikte WGA254X0TR yorumlar kullanıcıların ürün hakkındaki izlenimlerine, deneyimlerine, fikirlerine, ürünün artı ve eksi özelliklerine dair bilgi verir.

Özellikle yeni bir çamaşır makinesi arayışındayken bu yorumlar yol gösterici görevi görür ve karar verme sürecinizi kolaylaştırarak pratik ve hızlı bir online alışveriş yapmanıza yardımcı olur.

Bunun dışında WGA254X0TR fiyat açısından kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlar. Zira gösterdiği üst düzey performans ve sahip olduğu tüm teknik özellikler dikkate alındığında fiyat seçenekleri oldukça uygun aralıklardadır.

Bu sayede bütçenizi yormadan maksimum kaliteyi evinize taşıyabilirsiniz. Eğer yeni bir çamaşır makinesi arıyorsanız, Bosch WGA254X0TR A+++ 1400 devir 10 kg çamaşır makinesi yorumları ile ürün hakkındaki tüm detayları inceleyebilir ve kararınızı vererek kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Bosch WGA254X0TR Yandan Görünüm

Bosch WGA254X0TR 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi Fiyat Analizi

Bosch WGA254X0TR 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch WGA254X0TR 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi Özellikleri

Anti-Alerjik:
Ön Yıkama:
Hassas Program:
Hızlı Yıkama:
Leke Programı:
Yorgan Programı:
Yünlü / Elde Yıkama:
Çocuk Kilidi:
Tambur Temizleme:
Zaman Erteleme:
Yük Sensörü:
Kullanım Türü:   Solo
Kapasite:   10 kg
Maksimum Sıkma Devri:   1400 devir
Kontrol Paneli:   Dijital
Program Sayısı:   14 Programlı
Genişlik:   59.7 cm
Derinlik:   60 cm
Yükseklik:   84.5 cm
Yıllık Su Tüketimi:   10340 lt
Yıkama Ses Seviyesi:   47 dB
Sıkma Ses Seviyesi:   75 dB
Tambur Hacmi:   68 lt
Enerji Sınıfı:   C
Renk:   Beyaz
ECO Mod:
Kırışıklık Önleme:
Ağırlık:   73.9 kg
Su Girişi:   Tek (Soğuk)
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Bosch WGA254X0TR 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Bosch WGA254X0TR 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch WGA254X0TR 1400 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiBosch WGA252X0TR 1200 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiSiemens WG54A2X0TR 1400 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiBosch WAL28PH0TR ActiveOxygen 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi
 Bosch WGA254X0TR 1400 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiBosch WGA252X0TR 1200 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiSiemens WG54A2X0TR 1400 Devir 10 kg Çamaşır MakinesiBosch WAL28PH0TR ActiveOxygen 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi
Fiyat11.650,00 TL
23 satıcı
10.999,74 TL
20 satıcı
12.199,00 TL
17 satıcı
17.000,00 TL
4 satıcı
Popülerlik5. Popüler Bosch Çamaşır Makinesi3. Popüler Çamaşır Makinesi5. Popüler Siemens Çamaşır Makinesi-
Ortalama Puan-3 yorum--
BuharlıYokYokYokYok
KurutmalıYokYokYokYok
Anti-AlerjikVarVarVarVar
Ön YıkamaVarYokVarVar
Bebek ProgramıYokYokVarVar
Hassas ProgramVarVarVarVar
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Leke ProgramıVarVarVarYok
Perde ProgramıYokYokVarYok
Yorgan ProgramıVarVarVarVar
Yünlü / Elde YıkamaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Tambur TemizlemeVarVarVarVar
Zaman ErtelemeVarVarVarVar
Yük SensörüVarYokYokYok
Wi-FiYokYokYokVar
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Kapasite10 kg10 kg10 kg10 kg
Maksimum Sıkma Devri1400 devir1200 devir1400 devir1400 devir
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Program Sayısı14 Programlı14 Programlı14 Programlı14 Programlı
Genişlik59.7 cm59.7 cm60 cm60 cm
Derinlik60 cm58.8 cm 59 cm59 cm
Yükseklik84.5 cm84.5 cm85 cm85 cm
Yıllık Su Tüketimi10340 lt12100 lt10340 lt10340 lt
Yıkama Ses Seviyesi47 dB48 dB47 dB46 dB
Sıkma Ses Seviyesi75 dB72 dB75 dB73 dB
Tambur Hacmi68 lt68 lt68 lt68 lt
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıCCCC
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Ağırlık73.9 kg72.1 kg73.8 kg76.8 kg
ECO ModVarVarVarVar
Kırışıklık ÖnlemeVarVarVar-
Su GirişiTek (Soğuk)Tek (Soğuk)Tek (Soğuk)Tek (Soğuk)
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı