Electrolux

Electrolux EW6F4923EB PerfectCare 600 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

(3 yorum)
Electrolux EW6F4923EB PerfectCare 600 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

3 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

11.399,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya Git

Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü!

Son güncelleme: 12 dakika önceStokta 1 adetYarın kargodaSatıcı: Pttavm/erdilhome

Ürün Özellikleri: Buharlı, Anti-Alerjik, Ön Yıkama, Hassas Program, Hızlı Yıkama, Yorgan Programı, Yünlü / Elde Yıkama, Çocuk Kilidi... Devamını gör


KASIM AYI BİLGİLENDİRMESİBu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü!

Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
8.207,10 TL

En Ucuz Electrolux EW6F4923EB PerfectCare 600 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Fiyatları

Tüm fiyatlar (3)

En Popüler Electrolux Çamaşır Makineleri
Benzer Ürünler

Electrolux EW6F4923EB PerfectCare 600 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

Electrolux EW6F4923EB A+++ 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi, tasarım şıklığı ve farklı teknolojik özellikleri ile dikkat çeker. Giysilerinizin tür ve miktarına göre program süresini, su ve enerji tüketimini ayarlar.

SensiCare System ile zamandan ve enerjiden tasarruf etmeyi sağlayan EW6F4923EB, az miktarda çamaşır için daha az enerji harcar. Geliştirilmiş bu teknoloji, giysileri gereğinden uzun yıkamayı önler ve böylece giysi renk ve dokuları iki kata kadar daha uzun süre korunur.

Renklerin solmaya karşı korunma durumu Ritex aracılığıyla test edilmiştir. Electrolux EW6F4923EB perfectcare 9 kg çamaşır makinesi, geniş iç hacmi ile tek seferde çok miktarda çamaşırı mükemmel şekilde yıkar.

Ekstra yumuşak fonksiyonu ile yumuşatıcı giysi dokularına dengeli bir dağılım gerçekleştirir. Buna ek olarak ilave durulama yapılarak deterjan artıklarından arınan giysiler çok daha yumuşak bir forma kavuşurlar.

Buharlı Anti - Alerji programı, yıkama suyu sıcaklık derecesini yükselterek giysileri mikroplardan arındırır. Buhar etkili sıcak durulama fonksiyonu ile alerjen maddeleri ve deterjan artıklarını giysilerden uzaklaştırır ve mükemmel temizlik sağlar.

Eco TimeManager program, giysilerinizi yıkamak için seçtiğiniz programın süresini 5 kademeye kadar sizin belirlemenize olanak tanır. Kişiselleştirilebilir olan bu özellik sayesinde istediğiniz sürede çamaşırlarınızda mükemmel temizliği yakalamanın keyfini yaşarsınız.

Electrolux EW6F4923EB Önden Görünüm

Electrolux EW6F4923EB SensiCare System ile Uzun Süre Kalıcı Renkler

Üstün performans özellikleri ve teknolojileri ile Electrolux EW6F4923EB 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi, geliştirdiği SensiCare System ile giysilerinizin renklerini iki kata kadar daha iyi korur.

Gereksiz ve uzun süren programlar yerine az miktarda çamaşır için daha az enerji ve zaman harcar. Pratik ve kolay yıkama sağlayan sistem ile çamaşır doku ve renkleri canlılığını uzun süre devam ettirir.

Eco TimeManager programı ile seçtiğiniz programlarda 5 kademeye kadar zaman ayarı yapabilirsiniz. Az miktarda giysileriniz için daha az zaman harcayan Electrolux EW6F4923EB A+++ enerji sınıfı 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi, mükemmel temizlikten ödün vermez.

Eco TimeManager, ekonomik bir yöntem olmasının yanında zamanınızı da boşa harcamaz. Ürün, A+++ enerji verimliliği sınıfına mensuptur ve az enerji harcayarak yüksek performans sağlar.

Elde yıkama fonksiyonu narin giysilerinizi korumak için geliştirilmiştir. Nazik tambur hareketleri ve yavaş yıkama ile hassas giysileriniz doku ve renk olarak korunur ve giysi ömrü uzar.

Electrolux EW6F4923EB çamaşır makinesi, pek çok program seçeneği ve programlar üzerinde kişisel değişiklik yapma özelliği ile giysi türüne göre doğru yıkama programını ve zamanını belirlemenizi sağlar.

Devir ayarlarını değiştirerek kırışıklıkları azaltabilir, yıkama süresini kısaltarak zaman kazanabilirsiniz. Kontrol düğmesi ve dijital ekranı ile şık bir tasarıma sahip olan Electrolux EW6F4923EB, sessiz çalışma sistemi ile beğeni toplar.

Electrolux EW6F4923EB Çapraz Görünüm

Electrolux EW6F4923EB Buharlı Anti-Alerji Programı ile Mükemmel Temizlik

Alerjik reaksiyonlara karşı üstün koruma sağlayan buhar etkili sıcak durulama, deterjan artıklarını ve alerjen maddeleri hızla giysilerden uzaklaştırır.

Sıvı deterjan kullanımını destekleyen ölçekli sıvı deterjan aksesuarları ile giysilerinizde deterjan artıklarından kurtulmanızı sağlar.

10 yıl garantili Inverter motor teknolojisi sayesinde uzun yıllar sorunsuz çalışma prensibi ile tasarlanan EW6F4923EB perfectcare 600 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi, çok daha sessiz, yüksek performanslı ve tasarruflu çalışır.

Çocuk kilidi ve su taşma emniyetli sensör sistemi ile güvenli ve rahat bir kullanıma sahiptir. Buharlı Anti-Alerji programı ile deterjan artıklarından ve zararlı diğer maddelerden giysileri arındıran sistem, giysilerdeki sertliği alır.

Yumuşatıcının kumaş dokusuna derinlemesine işlemesini sağlayan ekstra yumuşak fonksiyon ile daha yumuşak ve rahat giysiler elde edersiniz. Electrolux EW6F4923EB çamaşır makinesi, başlangıç erteleme fonksiyonu ile zaman ayarlaması yapmanızı sağlar.

14 dakika süren kısa çalışma programı sayesinde günlük işlerinizi yetiştirmede kolaylık sağlar. Çamaşır yıkama başlangıç zamanını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Böylece program bitiminde çamaşırlarınız makinede beklemez, kötü koku ve kırışma gibi sorunlara yol açmaz.

Giysilerden aldığınız verim süresini artıran, çamaşırlarınızı yumuşak tutan ve alerjenlerden koruyan fonksiyonları ile Electrolux EW6F4923EB yorum ve yüksek beğeni oranları ile son derece ileri teknolojilere sahiptir. 14 dakika süren kısa çalışma programı sayesinde günlük işlerinizi yetiştirmede kolaylık sağlar.

Electrolux EW6F4923EB Panel Görünüm

Electrolux EW6F4923EB Aktif Denge Sistemi ile Sessiz, Dengeli ve Verimli Sıkma

Electrolux EW6F4923EB Aktif Denge Sistemi ile makineniz sıkma esnasında dengeli ve sessiz çalışır. Titreşim engelleyici ayaklar, 1200 devir sıkma esnasında bile makinenizin sakin ve hareketsiz çalışmasını destekler.

Gürültü kirliliğini önleyen bu sistem aynı zamanda verimli bir sıkma gerçekleştirir. 9 kg kapasitesiyle battaniye ve yorganlarınızı kolayca yıkarken konforlu çalışma sistemi, işlevsel ve güvenlidir.

Güvenlik önlemlerini artırmak için dilerseniz yetkili servislerden sabitleme plakası kiti temin ederek cihazı sabitleme plakalarına sabitleyebilirsiniz.

Cihazın düzgün bir zemine yerleştirilmesi titremesini, gürültü yapmasını ve hareket etmesini engelleyerek çalışma verimliliğini artırır. EW6F4923EB yorum ve görüşlerin toplandığı ortak nokta, cihazın sessiz çalışma ve mükemmel temizleme konusundaki başarısıdır.

Electrolux kalitesi ve yeni teknolojilerle donatılmış ürünün program bitişini haber veren sesli uyarı sistemi ve herhangi bir yanlış adımda sesli ikaz vermesi, ürün kullanışlılığını artıran faktörlerdir.

Çocuk kilidi gibi güvenlik önlemleri cihazı gönül rahatlığıyla kullanmanızı sağlar. Doku ve renk koruma özelliği sağlayan SensiCare teknolojisi, çamaşır miktarını algılayarak uygun çalışma süresini belirleyen programa sahiptir.

Kolay kullanım ve işlevsel özellikleri sayesinde Electrolux EW6F4923EB çamaşır makinesi, tüm beklentilerinizi karşılayacak özellikte ve modern bir tasarım modeliyle beğenilerinize sunulur. İç ve dış özellikleri ile mükemmel performans sağlayan ürün, doğru kullanım ile uzun yıllar sorunsuz çalışır.

Electrolux EW6F4923EB Tambur Görünüm

Electrolux EW6F4923EB Çamaşır Makinesi Artı ve Eksi Özellikleri

Electrolux EW6F4923EB fiyat ve performans özellikleri bakımından benzerlerinden ayrılır. Çamaşır koruma teknolojileri kullanarak giysilerinizi daha uzun süre canlı renklerde ve sağlam dokularda kullanmanızı sağlayan ürünün pek çok avantajlı yönü bulunur.

Electrolux EW6F4923EB kullanıcı yorumları dikkate alınarak ortaya çıkan artı ve eksi özellikler şöyledir:

 • 9 kg kapasitesi ile tek seferde çok miktarda çamaşır yıkamanızı sağlarken, büyük boyutlu tekstil ürünlerini de yıkama imkanı sunar.
 • Ekstra yumuşak fonksiyonu, her defasında daha yumuşak giysiler elde etmenizi sağlar.
 • Aktif denge sistemi, sıkma esnasında titreşimi en aza indirir ve sessiz çalışma sağlar.
 • Yıkama programları: Açma/kapama, Sentetik, Hassas, Hızlı 14 dk., Eco 40-60, Pamuklu, Durulama, Anti Alerji Buharlı, Sıkma/Su boşaltma, Yorgan, İpekli, Yünlü, Spor, Outdoor, Kot şeklinde bol seçenek imkanı sunar.
 • Başlangıç erteleme fonksiyonu, çamaşır makinenizin dilediğiniz saatte çalışmaya başlamasını sağlar.
 • SensiCare sistemi ile az çamaşır için az enerji ve zaman harcama fonksiyonu vardır. Böylece su tüketimi, program süresi ve akışını belirleme imkanı sunar.
 • Anti Alerji teknolojisi buharlı temizleme ile alerjen maddelerden ve deterjan artıklarından arınmış çamaşırlar elde etmenizi sağlar.
 • Aşırı köpürmeyi engelleyen durulama fonksiyonu, derinlemesine temizlik sunar.
 • Home connect uzaktan kontrol sistemi ve kamera özelliği yoktur.
 • DirectSpray jet püskürtmeli yıkama yoktur.
Electrolux EW6F4923EB Uzaktan Görünüm

Electrolux EW6F4923EB Çamaşır Makinesi Teknik Özellikleri

Electrolux EW6F4923EB cm özelliklerine bakıldığında ürünün boyutu 80 x 60 x 66 cm ölçülerindedir. 9 kg çamaşır makinesinin maksimum sıkma hızı 1200 devirdir. Inverter motor sistemi ile yüksek performansla çalışır ve uzun süreli kullanımlar için enerji tasarrufu sağlar.

Woolmark Blue yün koruma sertifikasına sahiptir. Sıvı deterjan kapağı, BottomCover ve çocuk kilidi gibi ekstra özellikleri bulunur. Electrolux EW6F4923EB beyaz renkte şık bir tasarım ürünüdür.

Eco-technology yıkama teknolojisine sahiptir. Tambur hacmi 68.6 litredir. Kısa programlar dışında kalan programlarda 5 kademeye kadar zaman ayarlama özelliği mevcuttur.

En düşük su, deterjan ve enerji tüketimi ile en yüksek yıkama performansına ulaşır. Modern teknoloji özellikleriyle donatılmıştır. Kontrol panelinde;

 • Program düğmesi,
 • Gösterge,
 • Başlangıç Erteleme
 • Time Manager,
 • Başlat / Beklet,
 • Ekstra Yumuşak,
 • Ekstra Durulama,
 • Ön Yıkama,
 • Sıkma azaltma seçeneği (Sıkmasız seçenekler, Suda bekletme seçenekleri, Gece programı seçenekleri),
 • Açma/kapama

tuşu seçenekleri yer alır. Program tamamlandığında sesli uyarı vererek çalışmanın bittiğini haber verir. SensiCare System yük algılama teknolojisi ile gerçek program süresini ayarlamak için çamaşır ağırlığını hesaplar. EW6F4923EB fiyat ve teknolojik özellikleri ile tüm tekstil ürünlerinizi dilediğiniz programda ve doğru ayarda yıkama imkanıyla üstün performans ortaya koyar.

Electrolux EW6F4923EB PerfectCare 600 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Fiyat Analizi

Electrolux EW6F4923EB PerfectCare 600 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Electrolux EW6F4923EB PerfectCare 600 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Özellikleri

Buharlı:
Anti-Alerjik:
Ön Yıkama:
Hassas Program:
Hızlı Yıkama:
Yorgan Programı:
Yünlü / Elde Yıkama:
Çocuk Kilidi:
Zaman Erteleme:
Yük Sensörü:
Kullanım Türü:   Solo
Kapasite:   9 kg
Maksimum Sıkma Devri:   1200 devir
Kontrol Paneli:   Dijital
Program Sayısı:   14 Programlı
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   66 cm
Yükseklik:   85 cm
Yıllık Su Tüketimi:   10780 lt
Yıkama Ses Seviyesi:   53 dB
Sıkma Ses Seviyesi:   75 dB
Tambur Hacmi:   68 lt
Enerji Sınıfı:   D
Renk:   Beyaz
Dokunmatik:
ECO Mod:
Sesli Uyarı:

Electrolux EW6F4923EB PerfectCare 600 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Detayları

 • Tasarım
 • TipAyrı duran
 • Yükleme tipiÖnden yüklemeli
 • Ürün rengiBeyaz
 • Dahili ekranEvet
 • Kontrol tipidüğmeler, Rotary
 • Kapı menteşesiSol
 • Doğrudan sürücü (invertör) teknolojisiEvet
 • Ekran türüLED
 • Kapı rengiSiyah
 • Davul hacmi68 l
 • Görüntüleme penceresiEvet
 • Performans
 • Yıkama kapasitesi9 kg
 • Maksimum dönüş hızı1200 RPM
 • Kurutma makinesi sınıfıB
 • Gürültü seviyesi (dönüş)75 dB
 • Gürültü seviyesi (yıkama)53 dB
 • Ayarlı çalıştırma zamanlayıcısıEvet
 • Yükleme denge sistemiEvet
 • Gecikmeli başlangıç21 Saat
 • Döngü süresi (maks)248 dakika
 • Artık nem53%
 • Yıkama programları
 • Alerji yıkama programıEvet
 • Pamuk yıkama programıEvet
 • Narin/ipek yıkama programıEvet
 • Yıkama programları
 • Eko yıkama programıEvet
 • Yün yıkama programıEvet
 • Yoğun/dış mekan kıyafeti yıkama programıEvet
 • Kot yıkama programıEvet
 • Hızlı yıkama programıEvet
 • Spor yıkama programıEvet
 • Sentetik yıkama programıEvet
 • Sadece döndürme programıEvet
 • Ergonomi
 • Çocuk kilidiEvet
 • Taşma korumasıEvet
 • Ayarlanabilir ayakEvet
 • Açma/kapama düğmesiEvet
 • Enerji yönetimi
 • Enerji verimlilik sınıfıA+++-20%
 • Yıllık enerji tüketimi yıkama173 kWh
 • Yıllık su tüketimi yıkama10390 l
 • Enerji tüketimli yıkama0,95 kWh
 • Güç tüketimi, etkin0,3 W
 • Güç tüketimi, kapalı0,3 W
 • Bağlı yükleme2200 W
 • AC girdi voltajı230 V
 • AC girdi frekansı50 Hz
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik600 mm
 • Derinlik600 mm
 • Yükseklik850 mm
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.73 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • CB137 yorum
  571 beğeni
  Cem B.6 Kasım 2020
  Az deterjan kullanınca da çamaşırları gayet temiz çıkarıyor. Daha önceki makineye göre sarsıntısız ve sesiz çalışıyor. Programları çok güzel yıkıyor. Yorgan yıkamak için olan program çok faydalı oldu. İç tamburunun genişliğinden dolayı çamaşırları kırıştırmıyor. Az çamaşır atıldığında otomatik yıkama süresini kısaltıyor. Orta seviyede bir çamaşır makinesi olarak ihtiyacı karşılıyor.
 • Mustafa D.428 yorum
  2200 beğeni
  Mustafa D.6 Eylül 2020
  Anti alerji buharlı yıkama fonksiyonu dikkat çekiyor. Yük algılama fonksiyonu bulunuyor. Sıkma hızı ayarlanabiliyor. Giysilerin türü ve miktarına göre program süresini ayarlayan sistemi sayesinde giysilerin rengi solmuyor.Gecikmeli başlatma fonksiyonu ve fazla köpük önleme sistemi de var. Su taşma emniyeti ve çocuk kilidi güvenli kullanım sağlıyor. Ayakları ayarlanabiliyor.
  • Alışverişçi resmi
 • İD1 yorum
  8 beğeni
  İsmail D.18 Mayıs 2020
  Media Markt tan 2019 sonuna doğru aldım sessiz harika bir ürün

Electrolux EW6F4923EB PerfectCare 600 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Electrolux EW6F4923EB PerfectCare 600 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiElectrolux EW6F449ST PerfectCare 600 9 kg 1400 Devir Çamaşır MakinesiBosch WGA141X0TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBeko CM 10120 A 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi
 Electrolux EW6F4923EB PerfectCare 600 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiElectrolux EW6F449ST PerfectCare 600 9 kg 1400 Devir Çamaşır MakinesiBosch WGA141X0TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBeko CM 10120 A 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi
Fiyat11.399,00 TL
3 satıcı
8.199,00 TL
7 satıcı
11.020,00 TL
1 satıcı
10.689,90 TL
22 satıcı
Popülerlik---5. Popüler Beko Çamaşır Makinesi
Ortalama Puan3 yorum1 yorum1 yorum-
BuharlıVarVarYokVar
KurutmalıYokYokYokYok
Anti-AlerjikVarVarVarVar
Ön YıkamaVarVarVarVar
Bebek ProgramıYokYokVarVar
Hassas ProgramVarVarVarVar
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Leke ProgramıYokVarVarVar
Perde ProgramıYokYokVarVar
Yorgan ProgramıVarVarVarVar
Yünlü / Elde YıkamaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVarVarYok
Tambur TemizlemeYokVarVarYok
Zaman ErtelemeVarVarVarVar
Yük SensörüVarYokVarYok
Wi-FiYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Kapasite9 kg9 kg9 kg10 kg
Maksimum Sıkma Devri1200 devir1400 devir1000 devir1200 devir
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Program Sayısı14 Programlı14 Programlı14 Programlı15 Programlı
Genişlik60 cm60 cm59.7 cm60 cm
Derinlik66 cm66 cm58.8 cm 64 cm
Yükseklik85 cm85 cm84.5 cm84 cm
Yıllık Enerji Tüketimi--174 kWh-
Yıllık Su Tüketimi10780 lt10780 lt11660 lt11439 lt
Yıkama Ses Seviyesi53 dB53 dB51 dB54 dB
Sıkma Ses Seviyesi75 dB76 dB74 dB72 dB
Tambur Hacmi68 lt68 lt63 lt-
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıDDA+++B
RenkBeyazBeyazBeyazAntrasit
Ağırlık-79 kg98.7 kg71 kg
DokunmatikVar---
ECO ModVarVarVarVar
Kırışıklık Önleme-VarVar-
Sesli UyarıVar---
Su Girişi--Tek (Soğuk)Tek (Soğuk)
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı