LG

LG F4V5RGP2T A Wi-Fi 1400 Devir 10.5 kg / 7 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi

(3 yorum)
LG F4V5RGP2T A Wi-Fi 1400 Devir 10.5 kg / 7 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi

11 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

28.899,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 18 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 5 taksit /5 %0 Peşin fiyatına 5 taksit /5 %0 200 TL WorldPuan Stokta 10 adet 5 iş günü Satıcı: idefix7,9 10 Yorum Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Buharlı, Kurutmalı, Anti-Alerjik, Ön Yıkama, Bebek Programı, Hassas Program, Hızlı Yıkama, Yünlü / Elde Yıkama... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
26.789,05 TL02.11.2023

En Ucuz LG F4V5RGP2T A Wi-Fi 1400 Devir 10.5 kg / 7 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)
Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (11)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler LG Çamaşır Makineleri
Benzer Ürünler

LG F4V5RGP2T A Wi-Fi 1400 Devir 10.5 kg / 7 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi

LG, üstün kalite anlayışını çamaşır makinesi çeşitlerinde de ortaya koyarak kusursuz bir deneyim yaşatır. Özellikle F4V5RGP2T modeli, sunduğu hijyenik sonuçlarla tüm dikkatleri üzerinde toplar.

Gelişmiş teknoloji esas alınarak dizayn edilen bu ürün, hem çamaşır yıkama hem de kurutma fonksiyonuna sahiptir. Bu nedenle de size yerden tasarruf etme imkanı sunarken aynı zamanda da işlevsel bir kullanım sağlar.

Sahip olduğu farklı program seçenekleri, her kıyafetin kumaş türüne uygun yıkama koşullarını sağlayarak mükemmel sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.

Bununla birlikte LG markasına ait olan bu çamaşır makinesi modeli, 10,5 kg’lık bir kapasiteye sahip olduğu için iki ya da üç farklı yıkama yapmanıza gerek bırakmadan tek seferde tüm kıyafetlerinizin temizlenmesine destek sağlar.

Böylelikle zamanınızı ailenize ve sevdiklerinize rahatlıkla ayırabilirsiniz. Zarif ve ergonomik LED ekranı, yıkama programlarının su sıcaklığı, devir sayısı, süresi gibi detayları görmenize yardımcı olurken aynı zamanda yıkama esnasında kaç dakika kaldığını da tek bir bakışta görebilmenize olanak sağlar.

En hassas kıyafetlerinizi bile herhangi bir deformasyona neden olmadan kusursuz bir biçimde temizleyen LG F4V5RGP2T, alerjenlerin de maksimum oranda yok olmasını destekleyerek ultra hijyen sunar. Siz de bu çamaşır makinesinin fiyat seçeneklerini karşılaştırarak en uygun alternatifi bulabilir ve kararınızı verebilirsiniz.

LG F4V5RGP2T Önden Görünüm

LG F4V5RGP2T Çamaşır Makinesi Teknik Özellikler

LG F4V5RGP2T A çamaşır makinesi modeli, yeni nesil teknolojiyi evinize getirerek kolaylık sağlayan tüm özelliklerinden yararlanmanıza imkan sunar. Bu özellikler şu şekilde sıralanır:

 • Üründe pamuklu +, Baby Steam Care, hassas, hızlı 30, pamuklu, karışık, Allergy Care, sessiz yıkama, yünlüler gibi farklı programlar mevcuttur. Böylelikle yıkayacağınız kıyafetlerin dokusuna uygun seçimi yaparak detaylı bir şekilde temizlenmelerini sağlayabilirsiniz.
 • Çoğu program alternatifinde isteğe bağlı olarak ön yıkama yapmanız mümkündür. Bu sayede fazla kirli olduğunu düşündüğünüz giysilerin üzerinde yer alan lekeleri ön yıkama desteği ile çok daha rahat bir şekilde yok edebilirsiniz.
 • Herhangi bir yıkama programını başlattıktan sonra ürünün ön kısmında bulunan LED ekranında bilgilerin yanı sıra kapı kilidi işaretinin çıktığını da görebilirsiniz. Böylece çocuklarınızın kapıyı açmasını engeller ve güvenli bir kullanım sunar.
 • 20, 30, 40, 60 ve 95 derece sıcaklık alternatifleri mevcuttur. Bu sıcaklıklardan çamaşırlarınızın kumaş türüne uygun seçimi yaparak tam anlamıyla temizlenmelerini sağlayabilirsiniz.
 • Maksimum sıkma devri 1400 devir olan F4V5RGP2T LG çamaşır makinesi, yıkama sonrasındaki sıkma aşamasında üstün bir performans ortaya koyarak çamaşırlarınızı fazla sudan arındırır.
 • Ürünün gösterdiği maksimum performans ve motor gücü göz önünde bulundurulduğunda, tükettiği enerji oldukça azdır. Bu sayede hem sizin tasarruf etmenize destek sağlar hem de çevre dostu bir çamaşır makinesi haline gelir.
LG F4V5RGP2T Çapraz Görünüm

LG F4V5RGP2T Çamaşır Makinesinin Ayırt Edici Özellikleri

LG’nin bu çamaşır makinesi modelini, benzerlerinden farklı kılan bazı özellikler mevcuttur. Bu özellikler sayesinde kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilir. Başta hem yıkama hem kurutma teknolojisi ile çalışıyor olması gelir.

Ayrıca bir kurutma makinesi kullanmanıza gerek bırakmayan bu ürün, maksimum fonksiyonel bir kullanım sağlayarak size büyük bir avantaj sağlar.

Evdeki alanınızı hiçbir şekilde daraltmadan yalnızca tek bir makine kullanarak çamaşır, nevresim, havlu, bornoz, yorgan, battaniye gibi çoğu ürünün temizliğine ve bakımına dair tüm ihtiyaçları karşılamanıza imkan sunar.

Ayrıca çamaşırları çıkarıp dışarıda veya farklı bir makinede kurutmak için taşımanıza gerek bırakmadan oldukça zahmetsiz bir biçimde tüm işlemleri tamamlamanıza yardımcı olur.

Bu çamaşır makinesi modelini muadillerinden ayıran bir diğer özelliği de zaman erteleme desteğidir. Çalışan ve günlük yaşantısı yoğun tempolu geçen kullanıcılara büyük bir kolaylık sunan bu özellik sayesinde makinenize çamaşırlarınızı yerleştirip deterjan ve yumuşatıcıyı ekleyerek dilediğiniz zamanı belirleyebilirsiniz.

Bu sayede, seçtiğiniz yıkama programı belirlediğiniz saat aralığında başlayarak siz evde yokken tüm işlemleri tamamlar. Eve döndüğünüzde ise çamaşırlarınız yıkanmış, kurumuş ve kullanıma hazır hale gelir. Böylelikle size pratiklik sağlar.

Ürünün akıllı telefondan takibinin yapılabiliyor olması da tercih edilme sebepleri arasında yer alır. ThinkQ teknolojisi sayesinde nerede olursanız olun çamaşır makinenizi aktive edebilir, yıkama ve kurutma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Wi - Fi teknolojisi ile çalışan bu özellik sayesinde çamaşır makinenizi çok daha işlevsel bir şekilde kullanabilir ve çamaşır yıkamayı eğlenceli hale getirebilirsiniz.

LG F4V5RGP2T Kapaklı Görünüm

LG F4V5RGP2T Çamaşır Makinesi Artı ve Eksi Yönleri

Her teknolojik alet gibi LG F4V5RGP2T çamaşır makinesinin de artı ve eksileri vardır. Ürünün sahip olduğu artı ve eksi özellikler ise şu şekilde sıralanır:

 • Kumaş koruma desteği sayesinde çamaşırlarınıza akıllı bakım yapar. Yıkama esnasında giysilerin ideal şekilde dönmesini sağlayarak herhangi bir zarar görmesine engel olur ve ideal bir yıkama sunar.
 • LG’nin bu çamaşır makinesi modelinde Turbo Wash teknolojisi ön plana çıkar. Bu teknoloji ile yıkamak istediğiniz nevresim, yorgan, yastık, kıyafet gibi çoğu ürün 59 dakika içerisinde temizlenerek kullanıma hazır hale gelir.
 • Bu çamaşır makinesinde Al DD özelliği mevcuttur. Bu sayede makineye koyduğunuz giysilerin ağırlığını ve kumaş yumuşaklığını otomatik olarak algılayarak en uygun hareketleri seçer ve kusursuz bir yıkama performansı gösterir.
 • LG Steam teknolojisi alerjenlerin neredeyse tamamını yok etmenize yardımcı olur. Böylelikle giysilerinizin çok daha hijyenik olmasına imkan sunar ve maksimum temizlikten asla ödün vermez.
 • F4V5RGP2T, tasarım açısından da tüm dikkatleri çeker. Zamansız, estetik ve zarif dizaynı ile göz dolduran bu model, banyo ve çamaşır odasında görsel bir bütünlük elde etmenize yardımcı olur.
 • Wi - Fi bağlantısı ile fonksiyonel bir kullanım sağlar. Akıllı telefonunuza indirdiğiniz uygulama sayesinde dışarıdayken de çamaşır makinenizi çalıştırabilir ve dilediğiniz zamanlarda yıkama ve kurutma işlemlerini yapabilirsiniz.
 • Ürünün eksi özellikleri arasında ise kurutma esnasında kullanılabilecek kapasitenin yıkama kapasitesinden daha az olması yer alır. Yıkama kapasitesi 10,5 kg iken kurutma kapasitesi 7 kg’dir.

Siz de LG F4V5RGP2T yorum kısmından bu ürün hakkında bahsedilen tüm artı ve eksi yönlere göz atabilir ve detaylı bir şekilde fikir edinebilirsiniz.

LG F4V5RGP2T Kapaklı Görünüm

LG F4V5RGP2T Çamaşır Makinesi Fiyatları

LG’nin bu çamaşır makinesi hakkında yapılan yorumlar, ürünün her yönden incelemesine göz atma fırsatı sunar. Artı ve eksi yönleri, sağladığı kolaylıklar ve avantajlar, sunduğu sonuçlar hakkında oldukça detaylı bir biçimde bilgilendirir.

Bu yorumlar incelendiğinde, ürünü daha önceden deneyimlemiş olan kullanıcıların ne kadar memnun olduğunu, makinenin ne kadar yüksek performans gösterip hijyenik sonuçlar sunduğunu görmek mümkündür.

Dolayısıyla herhangi bir çamaşır makinesi satın almadan önce bu yorumları incelemek, ürün hakkında tüm detaylara hakim olmanıza ve karar verme sürecinizin kolaylaşmasına imkan sunar.

Bu sayede online alışverişi de oldukça pratik ve keyifli bir şekilde yapma fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıca F4V5RGP2T fiyat olarak kullanıcılara avantaj sağlar.

Fiyat seçenekleri, kullanıcıların hemen hemen tamamının bütçesine hitap edecek aralıklarda olduğu için yüksek kaliteye uygun fiyat alternatifleri ile sahip olmanıza yardım eder.

Bu sebeple hem kendi eviniz için satın almak hem de yeni evlenen ya da eşyalarını değiştirmeyi düşünen sevdiklerinize hediye etmek için ideal alternatifler arasında yerini alır.

Eğer siz de yeni bir çamaşır makinesi satın almak istiyorsanız, LG’nin bu modeli hakkında yapılan kullanıcı yorumlarına göz atarak bilgi edinebilir ve buna göre kararınızı verebilirsiniz.

LG F4V5RGP2T A Wi-Fi 1400 Devir 10.5 kg / 7 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi Fiyat Analizi

LG F4V5RGP2T A Wi-Fi 1400 Devir 10.5 kg / 7 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

LG F4V5RGP2T A Wi-Fi 1400 Devir 10.5 kg / 7 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi Özellikleri

Buharlı:
Kurutmalı:
Anti-Alerjik:
Ön Yıkama:
Bebek Programı:
Hassas Program:
Hızlı Yıkama:
Yünlü / Elde Yıkama:
Çocuk Kilidi:
Tambur Temizleme:
Zaman Erteleme:
Wi-Fi:
Kullanım Türü:   Solo
Kapasite:   10.5 kg
Maksimum Sıkma Devri:   1400 devir
Kontrol Paneli:   Dijital
Program Sayısı:   14 Programlı
Kurutma Kapasitesi:   7 kg
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   62 cm
Yükseklik:   85 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   274 kWh
Yıllık Su Tüketimi:   14000 lt
Yıkama Ses Seviyesi:   53 dB
Sıkma Ses Seviyesi:   71 dB
Tambur Hacmi:   68 lt
Enerji Sınıfı:   A
Renk:   Inox
Dokunmatik:
ECO Mod:
Kırışıklık Önleme:
Sesli Uyarı:
Ağırlık:   73 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

10.5 kg Çamaşır Makinesi 1400 Devir Çamaşır Makinesi A Çamaşır Makinesi Buharlı Çamaşır Makinesi Dijital Çamaşır Makinesi Inox Çamaşır Makinesi Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Ortalama Puan
2.4 5 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • OO 2 yorum
  12 beğeni
  Ozgun O. 18 Ekim 2021
  Artıları: Kapasite büyüklüğü nedeniyle kullanışlı. Sessiz çalışıyor. Pek çok program seçeneği var. wifi, online program yükleme vs gelişmiş bir cihaz. çamaşır kilosunu tartıp ona göre yıkıyor. Tamamen kuru çamaşır çıkarabiliyorsunuz. Eksi: Kurutma özelliğini kullanınca inanılmaz kötü bir plastik kokusu oluştu. Hem ev kokuyor hem de giysiler. Giysileri tekrar yıkatmak zorunda kaldık. Kullandıkça düzelebilir ama ilk iki yıkamadan sonra eski kurutma makinesini tekrar kurduk. Bu durumu bilsem kurutmalı almazdım. İnternette aratınca kokudan dolayı pek çok şikayet olduğunu sonradan gördüm. annemde regal kurutmalı çamaşır makinası var. hiç böyle sorun yaşamadı. eğer bu markaya odaklanıyorsanız kurutmasız alıp ayrıca klasik kurutma makinası alın derim.
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • AS 1 yorum
  15 beğeni
  Arif S. Amasya 2 Nisan 2022
  Kesinlikle uzak durun. 20 yıllık makine daha güzel ve daha kısa sürede yıkıyordu. Kurutma daha kötü, çok pis bir plastik kokusu var ve iki ay oldu hiç geçmedi. WiFi hiç bir işe yaramıyor, gereksiz bir özellik. Boş yere paranızı çöpe atmayın, makine bozuk olsa iade edeceğim ama bozuk değil, ama yıkamayı da kurutmayı da düzgün yapamıyor. Kesinlikle yıkama kurutma bir arada almayın, ayrı ayrı alın.
  • Alışverişçi resmi
Tüm Yorumlar
 • 1 yorum
  4 beğeni
  Seda Ö. 10 Mayıs 2022
  Muadillerine göre özellikleri yetersizmiş kullanmaya başlayınca anladım. Suda bekletme, sadece buhar programı, sıvı deterjan haznesi yok.
 • AS 1 yorum
  15 beğeni
  Arif S. Amasya 2 Nisan 2022
  Kesinlikle uzak durun. 20 yıllık makine daha güzel ve daha kısa sürede yıkıyordu. Kurutma daha kötü, çok pis bir plastik kokusu var ve iki ay oldu hiç geçmedi. WiFi hiç bir işe yaramıyor, gereksiz bir özellik. Boş yere paranızı çöpe atmayın, makine bozuk olsa iade edeceğim ama bozuk değil, ama yıkamayı da kurutmayı da düzgün yapamıyor. Kesinlikle yıkama kurutma bir arada almayın, ayrı ayrı alın.
  • Alışverişçi resmi
 • OO 2 yorum
  12 beğeni
  Ozgun O. 18 Ekim 2021
  Artıları: Kapasite büyüklüğü nedeniyle kullanışlı. Sessiz çalışıyor. Pek çok program seçeneği var. wifi, online program yükleme vs gelişmiş bir cihaz. çamaşır kilosunu tartıp ona göre yıkıyor. Tamamen kuru çamaşır çıkarabiliyorsunuz. Eksi: Kurutma özelliğini kullanınca inanılmaz kötü bir plastik kokusu oluştu. Hem ev kokuyor hem de giysiler. Giysileri tekrar yıkatmak zorunda kaldık. Kullandıkça düzelebilir ama ilk iki yıkamadan sonra eski kurutma makinesini tekrar kurduk. Bu durumu bilsem kurutmalı almazdım. İnternette aratınca kokudan dolayı pek çok şikayet olduğunu sonradan gördüm. annemde regal kurutmalı çamaşır makinası var. hiç böyle sorun yaşamadı. eğer bu markaya odaklanıyorsanız kurutmasız alıp ayrıca klasik kurutma makinası alın derim.

LG F4V5RGP2T A Wi-Fi 1400 Devir 10.5 kg / 7 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 LG F4V5RGP2T A Wi-Fi 1400 Devir 10.5 kg / 7 kg Kurutmalı Çamaşır MakinesiLG F4V5RGP0W A Wi-Fi 1400 Devir 10.5 kg / 7 kg Kurutmalı Çamaşır MakinesiSamsung WD10N644R2W/AH AddWash 1400 Devir 10 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır MakinesiSamsung WD6500T WD10T654DBN1AH Air Wash 10.5 kg / 6 kg 1400 Devir Kurutmalı Çamaşır Makinesi
 LG F4V5RGP2T A Wi-Fi 1400 Devir 10.5 kg / 7 kg Kurutmalı Çamaşır MakinesiLG F4V5RGP0W A Wi-Fi 1400 Devir 10.5 kg / 7 kg Kurutmalı Çamaşır MakinesiSamsung WD10N644R2W/AH AddWash 1400 Devir 10 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır MakinesiSamsung WD6500T WD10T654DBN1AH Air Wash 10.5 kg / 6 kg 1400 Devir Kurutmalı Çamaşır Makinesi
Fiyat 28.899,00 TL
11 satıcı
26.954,18 TL
17 satıcı
Fiyat Yok 28.142,80 TL
25 satıcı
Popülerlik4. Popüler LG Çamaşır Makinesi6. Popüler LG Çamaşır Makinesi--
Ortalama Puan3 yorum3 yorum2 yorum-
BuharlıVarVar-Var
KurutmalıVarVarVarVar
Anti-AlerjikVarVar-Var
Ön YıkamaVarVarVarVar
Bebek ProgramıVarVar--
Hassas ProgramVarVarVar-
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Leke Programı--Var-
Yünlü / Elde YıkamaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Tambur TemizlemeVarVarVarVar
Zaman ErtelemeVarVarVarVar
Wi-FiVarVar-Var
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Kapasite10.5 kg10.5 kg10 kg10.5 kg
Maksimum Sıkma Devri1400 devir1400 devir1400 devir1400 devir
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Program Sayısı14 Programlı14 Programlı14 Programlı-
Kurutma Kapasitesi7 kg7 kg6 kg6 kg
Genişlik60 cm60 cm60 cm60 cm
Derinlik62 cm62 cm60 cm60 cm
Yükseklik85 cm85 cm85 cm85 cm
Kırışıklık ÖnlemeVarVar--
Sesli UyarıVarVar--
ECO ModVar--Var
DokunmatikVar---
Yıllık Enerji Tüketimi274 kWh274 kWh141 kWh-
Yıkama Ses Seviyesi53 dB53 dB49 dB-
Sıkma Ses Seviyesi71 dB71 dB73 dB72 dB
Yıllık Su Tüketimi14000 lt14000 lt11700 lt-
Tambur Hacmi68 lt---
Ağırlık73 kg73 kg-80 kg
Enerji SınıfıAAAE
RenkInoxBeyazBeyazInox
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı