Profilo

Profilo CGA141X0TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

(1 yorum)
Profilo CGA141X0TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

2 satıcı içinde en ucuz fiyat seçeneği

17.999,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 56 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta 7 adet 1 iş günü Satıcı: Trendyol/Sezer Avm

Ürün Özellikleri: Anti-Alerjik, Ön Yıkama, Hassas Program, Hızlı Yıkama, Leke Programı, Perde Programı, Yorgan Programı, Yünlü / Elde Yıkama... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
17.999,00 TL

En Ucuz Profilo CGA141X0TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Fiyatları

Tüm fiyatlar (2)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Profilo Çamaşır Makineleri
Benzer Ürünler

Profilo CGA141X0TR Çamaşır Makinesi

Profilo CGA141X0TR çamaşır makinesi, fonksiyonelliği ve kullanışlı olmasıyla geniş bir kitle tarafından tercih edilir. Profilo’nun kalite standartlarını bir üst seviyeye taşıdığı modeli, çamaşır yıkamayı kolay ve eğlenceli bir hale getirmesiyle öne çıkar. Aynı zamanda günlük gereksinimlere hitap eden özellikleriyle kullanıcılarının beklentisine karşılık vermeyi başarır.

SilentPlus motora sahip olan, ekstra ekle gibi ihtiyaç durumunda kullanışlı hale gelen özellikler içeren ve enerji tasarrufu elde edilmesini sağlayan fonksiyonları ile kullanıcılarının günlük hayatına daha pratik bir hale getiren Profilo CGA141X0TR modeli, kullanıcı odaklı bir tasarıma sahiptir.

Ekranı üzerinden makinenin durumunu kolay bir şekilde kontrol edebilir, programlar bölümünden dilediğiniz programı rahatlıkla seçebilirsiniz. Basit bir kullanıma sahip olmasından dolayı her yaş grubuna hitap eden Profilo CGA141X0TR, leke çıkarıcı özel teknolojileri ile de daha etkili bir temizlik yapmanıza yardımcı olur.

9 kg kapasiteye sahip olması ile de kalabalık aileler için de kullanışlı hale gelir. 1000 RPM maksimum devirde çalışan çamaşır makinesi, günlük ihtiyaçları rahat bir şekilde karşılar.

Aynı zamanda A+++ enerji sınıfında bulunan ürün, enerji tasarrufunda üstün bir performans ortaya çıkarır. Sınıfının başarılı çamaşır makineleri arasında bulunmasından dolayı da Profilo CGA141X0TR kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerinden yüksek puanlar almayı başarır. Çamaşır makinesine ihtiyacınız varsa Profilo CGA141X0TR A+++ 9 kg 1000 devir çamaşır makinesi modelini inceleyebilirsiniz.

Profilo CGA141X0TR Çapraz Görünüm

13 Farklı Programıyla Profilo CGA141X0TR Çamaşır Makinesi

Profilo CGA141X0TR çamaşır makinesi içerdiği programlar ile kullanıcılarının her türdeki çamaşırı rahat bir şekilde yıkayabilmesini mümkün kılar. Pamuklular, sentetik, karışık, narin/ipek, yünlüler, durulama, sıkma–boşaltma, perde, kot/koyu renkliler, yorgan, tambur temizleme ve ekspres olmak üzere toplam 13 farklı program içerir.

Pamuklular programında keten, pamuk ya da dayanıklı tekstil ürünleri yıkanabilir. Sentetik programı naylon içerikli ürünler ya da formalar için kullanılabilir. Karışık programında pamuk, keten, sentetik ya da karışık dokulu tekstil ürünleri rahat bir şekilde yıkanır. Az kirli çamaşırlar için uygun olan bir programdır.

Narin/ipek programında hassas sentetik ürünler, yıkanabilir tekstil ürünleri, ipek ve viskon gibi kumaşlara sahip çamaşırlar için uygundur. Yünlüler programında elde ve makinede yıkanabilen, yün içeren çamaşırlar yıkanabilir.

Durulama ise kirli olmayan ya da yıkandıktan sonra ek bir durulamadan geçirmek istediğiniz çamaşırlar için uygundur. Perde programını tül ve perdeler için kullanabilirsiniz.

Kot/koyu renkliler programı, koyu ve yoğun renkli pamuklu ya da sentetik tekstil ürünler için idealdir. Yorgan, kuş tüyü dolgulu ya da sentetik elyaf dolgulu pek çok farklı yorgan çeşidinin yıkanmasını mümkün kılar.

Tambur temizleme, çamaşır makinesinin iç bakımını yapan bir programdır. Makineyi uzun süre kullanmadıysanız öncesinde tambur temizleme programını çalıştırmanız önerilir.

Hijyen, alerjik ya da yüksek hijyenik gereksinimler için uygundur. Ekspres programı ise 15 ve 30 dakika gibi kısa sürelerde hafif ve az kirli çamaşırlarınızı etkili bir şekilde temizler. Program ayarları sayesinde istediğiniz malzemeyi rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

Profilo CGA141X0TR Ek Fonksiyonları

Profilo CGA141X0TR A+++ 1000 devir 9 kg çamaşır makinesi programlarının yanı sıra ek fonksiyonlarıyla da kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sağlar.

Ekran üzerinde başlat/iptal/duraklat, JetPlus, leke uzmanı, zaman erteleme, sıcaklık ayarı, sıkma devri, ön yıkama/suda bekletme ve etkinleştirme/devre dışı bırakma tuşları bulunur.

JetPlus, çamaşırlarınızı daha hızlı bir şekilde yıkamak istediğinizde etkinleştirebileceğiniz bir özelliktir. Enerji tüketimini biraz artırmakla beraber zaman kısıtınız olduğunda bu özellikten yararlanabilirsiniz.

Leke uzmanı ise kan, ter, yağ ve çay gibi seçenekler arasından bir tercihte bulunmanızı sağlar. Tercihiniz sonucunda tambur hareketini, sıcaklığı ve suda bekletme süresini otomatik olarak ayarlar. Böylece zorlu lekelerin daha etkili bir şekilde çıkarılmasına yardımcı olur.

Zaman erteleme, 1 ile 24 saat aralığında programın bitme süresini ertelemenize imkan tanır. Program başladıktan sonra program süresi görüntülenir.

Sıcaklık ayarında makinenin çalışmasını istediğiniz sıcaklığı °C cinsinden ayarlayabilirsiniz. En çok 90 °C’ye kadar ayarlama yapılabilir. Sıkma devri de aynı şekilde çamaşırın sıkma devrini ayarlamanıza imkan tanır.

Dakikada 1000 devire kadar düzenleme yapılabilir. Ayrıca sıkma devrini devre dışı bırakmak istediğinizde de bu bölümden düzenleyebilirsiniz.

Etkinleştirme/devre dışı bırakma tuşu çocuk kilidi özelliğinin aktif hale getirilmesini ya da devre dışı bırakılmasını sağlar. Kumanda panelini yanlışlıkla kullanmaya karşı önlem alınmasına yardımcı olur. Böylece çocukların ya da başka birinin program başladıktan sonra makine üzerinde herhangi bir ayar değişikliği yapmasının önüne geçer.

Profilo CGA141X0TR Boyutları Kuşbakışı

Profilo CGA141X0TR Kullanışlı Özellikleri

Ek fonksiyonları ve programlarının yanı Profilo CGA141X0TR özellikleri ile de kullanıcıların günlük hayatını pratik hale getirmeyi başarır. Çok katlı su korumasına sahip olan Profilo CGA141X0TR, ürünün yaşamı boyunca su hasarı yaşanmasına karşı koruma sağlar.

Dijital ekran, program durumunu, sıcaklığı, sıkma devrini, kalan süreyi ertelemeyi ya da pek çok farklı özelliğin kolay bir şekilde kullanılmasını sağlar. Aynı zamanda özel fonksiyonlar, ek özellikler ve tüm yıkama programları için de elektronik bir kontrol sunar.

AquaSpar isimli özelliği ile enerji ve sudan tasarruf elde edilmesine yardımcı olur. Bu özellik sayesinde daha az elektrik harcayarak yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

ActiveWater™ teknolojisine sahip olan çamaşır makinesi, sürekli otomatik olarak yükü ayarlayarak seçtiğiniz programa göre çamaşır miktarını belirler.

Yükleme önerisi de aynı şekilde özellik ya da programa göre koyabileceğiniz çamaşırı belirlemenize yardım eder. Dengesiz yük kontrolü, çamaşır makinesinin yıkayabileceğinden fazla çamaşır koyduğunuzda sizi uyarır.

Kendi kendini temizleyen çamaşır çekmecesi, bölmenin her an temiz kalmasını sağlar. Metal kapı menteşesi, sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Böylece kırılma gibi istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçer. Sahip olduğu özellikleriyle Profilo CGA141X0TR çamaşır makinesi yorumları ve incelemelerinden tam not almayı başarır.

Profilo CGA141X0TR’nin Profilo CMG140DTR’den Farkları

Profilo CMG140DTR çamaşır makinesi modelinden leke uzmanı opsiyonu özelliği ile ayrılır. Leke uzmanı opsiyonu, farklı leke seçenekleri içermesi ile çamaşırların seçilen lekeye özel bir şekilde yıkanmasını mümkün kılar.

Aynı zamanda SilentPlus motora sahip olan Profilo CGA141X0TR, selefine göre daha sessiz bir şekilde çalışır. Önceki model 75 dBA ses seviyesinde çalışırken Profilo CGA141X0TR 74 dBA ile daha başarılı bir performans ortaya çıkarır.

Profilo CGA141X0TR Boyutları

Profilo CGA141X0TR Avantaj ve Dezavantajları

Profilo CGA141X0TR yorumları ve değerlendirmelerinden yüksek puanlar almayı başaran bir modeldir. Yine de satın almadan önce bilmeniz gereken bazı özellikleri bulunur:

 • Su güvenlik sistemi ve çoklu su korumasına sahip olması sayesinde çamaşır makinesinden su taşmasının önüne geçer. Aynı zamanda yüklemeye uygun olarak otomatik su seviyelendirme özelliğine sahip olan Profilo CGA141X0TR, fazla su tüketimini de engeller.
 • A+++ enerji sınıfında bulunması ile enerjiden yüksek seviyelerde tasarruf elde edilmesini sağlar.
 • LED ekran üzerinden istenilen fonksiyon rahat bir şekilde ayarlanabilir. Aynı zamanda LED ekranı çamaşır makinesine zarif ve hoş bir görünüm katar.
 • 845x597x588 mm ebatları ve Solo olmasından dolayı her yere kolaylıkla sığdırılabilir.
 • Pek çok farklı programa sahip olması sayesinde her türlü çamaşırın yıkanmasını mümkün kılar.
 • Köpük tarama sistemi sayesinde çamaşırın üzerinde deterjan kalıp kalmadığını tespit eder. Eğer deterjan kalmışsa da onu ortadan kaldırır.
 • İç aydınlatma sisteminin bulunmaması ürünün dezavantajları arasında bulunur.
 • Aynı zamanda Profilo CGA141X0TR modelinde E-doz özelliği de bulunmaz. E-doz, çamaşır makinesinin içinde bulunan çamaşıra göre kullanılacak deterjan miktarını otomatik olarak ayarlayan bir teknolojidir.
 • Kirlilik derecesi algılama özelliğine de sahip değildir.

Çamaşır makinesine ihtiyacınız varsa Profilo CGA141X0TR fiyat seçeneklerini inceleyebilir, kullanıcılarına pek çok farklı fayda sunan ürüne uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz.

Profilo CGA141X0TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Fiyat Analizi

Profilo CGA141X0TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Profilo CGA141X0TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Özellikleri

Anti-Alerjik:
Ön Yıkama:
Hassas Program:
Hızlı Yıkama:
Leke Programı:
Perde Programı:
Yorgan Programı:
Yünlü / Elde Yıkama:
Çocuk Kilidi:
Tambur Temizleme:
Zaman Erteleme:
Kullanım Türü:   Solo
Kapasite:   9 kg
Maksimum Sıkma Devri:   1000 devir
Kontrol Paneli:   Dijital
Program Sayısı:   14 Programlı
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   59 cm
Yükseklik:   85 cm
Kırışıklık Önleme:
ECO Mod:
Yıllık Enerji Tüketimi:   174 kWh
Yıkama Ses Seviyesi:   51 dB
Sıkma Ses Seviyesi:   74 dB
Yıllık Su Tüketimi:   11660 lt
Tambur Hacmi:   63 lt
Ağırlık:   68.6 kg
Su Girişi:   Tek (Soğuk)
Enerji Sınıfı:   A+++
Renk:   Beyaz
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

1000 Devir Çamaşır Makinesi 9 kg Çamaşır Makinesi A+++ Çamaşır Makinesi Beyaz Çamaşır Makinesi Dijital Çamaşır Makinesi

Ortalama Puan
4.7 3 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • CT 3 yorum
  35 beğeni
  Cem T. 21 Aralık 2020
  Üç beş lira fazla verip daha kaliteli birşey almak lazım. Sene olmuş 2021 hala eski teknolojiler. Bir marka kendini hiç mi geliştirmez anlamak gerçekten güç. Şöyle de bir durum var bir çok türk markası daha uygun fiyatlarla daha iyi özellikleri ve kullanım ömrünü sunuyorken profiloya hiç de gerek yok gibi.

Profilo CGA141X0TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Profilo CGA141X0TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiProfilo CGA141X1TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiProfilo CGA242X0TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WGA141X0TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
 Profilo CGA141X0TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiProfilo CGA141X1TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiProfilo CGA242X0TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WGA141X0TR 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
Fiyat 17.999,00 TL
2 satıcı
13.599,00 TL
11 satıcı
Fiyat YokFiyat Yok
Ortalama Puan1 yorum-2 yorum1 yorum
Anti-AlerjikVarVarVarVar
Ön YıkamaVarVarVarVar
Bebek Programı--VarVar
Hassas ProgramVarVarVarVar
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Leke ProgramıVarVarVarVar
Perde ProgramıVarVarVarVar
Yorgan ProgramıVarVarVarVar
Yünlü / Elde YıkamaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Tambur TemizlemeVarVarVarVar
Zaman ErtelemeVarVarVarVar
Yük Sensörü---Var
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Kapasite9 kg9 kg9 kg9 kg
Maksimum Sıkma Devri1000 devir1000 devir1200 devir1000 devir
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Program Sayısı14 Programlı14 Programlı14 Programlı14 Programlı
Genişlik60 cm59.7 cm60 cm59.7 cm
Derinlik59 cm58.8 cm 59 cm58.8 cm
Yükseklik85 cm84.5 cm85 cm84.5 cm
Kırışıklık ÖnlemeVar--Var
Sesli Uyarı-Var--
ECO ModVarVar-Var
Dokunmatik-Var--
Yıllık Enerji Tüketimi174 kWh-174 kWh174 kWh
Yıkama Ses Seviyesi51 dB-51 dB51 dB
Sıkma Ses Seviyesi74 dB72 dB74 dB74 dB
Yıllık Su Tüketimi11660 lt-11659 lt11660 lt
Tambur Hacmi63 lt-63 lt63 lt
Ağırlık68.6 kg55.7 kg-98.7 kg
Su GirişiTek (Soğuk)Tek (Soğuk)-Tek (Soğuk)
Enerji SınıfıA+++-A+++A+++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı