Profilo

Profilo CMG120DTR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

(4 yorum)
Profilo CMG120DTR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
Ürün ResmiÜrün resmiÜrün resmi
Seçenekler:

Ürün Özellikleri: Anti-Alerjik, Ön Yıkama, Bebek Programı, Hassas Program, Hızlı Yıkama, Perde Programı, Yorgan Programı, Yünlü / Elde Yıkama... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Profilo Çamaşır Makineleri

Profilo CMG120DTR

Türkiye merkezli beyaz eşya firması olan Profilo yılları aşkın deneyimi ile yenilikçi ürünler tasarlar. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden marka kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik beyaz eşya tasarımlarını son teknoloji ile birlikte üretir. Profilo CMG120DTR çamaşır makinesi pratik yıkama programları ve işlevsel tasarımı ile sizlere sunulur. Profilo çamaşır makinesi CMG120DTR, 9 KG kapasitesi ile tek seferde yüklü miktarda çamaşır yıkayabilir.

Toplamda 1200 maksimum sıkma devriyle tasarlanırken 15 adet farkı yıkama programı ile çamaşırlarınızı en iyi şekilde temizleyebilmenize de yardımcı olur. Alanında uzman ve deneyimli olan marka, çevre dostu ürün tasarımını doğal kaynakların korunması açısından önemli bulur. CMG120DTR çamaşır makinesi A+++ enerji sınıfı ile en yüksek enerji tasarrufu yapan tasarımlar arasında yerini alır.

Profilo CMG120DTR A+++ 9 KG 1200 devir çamaşır makinesi kullanımı, cihazın dijital ekranı sayesinde kolay bir hale gelir. Dijital kullanım panelinde yer alan zaman göstergesi, deterjan ayarı ve program seçimi gibi ayarlar ile birden fazla çamaşır ayarını hızlı bir şekilde yapmak mümkün olur. Profilo dayanıklı ürün tasarımından taviz vermez ve bütçe dostu fiyatlar ile sizlere uzun süredir hizmet vermektedir. Profilo CMG120DTR modelini uygun fiyatlar ile satın alabilir ve avantajlı bir çamaşır makinesi alışverişi yapabilirsiniz.

Profilo CMG120DTR Boyut

Profilo CMG120DTR İle 15 Farklı Yıkama Programı

Profilo CMG120DTR A+++ çamaşır makinesi sizlere her kıyafetinize uygun 15 farklı yıkama programı sunar. Yıkamak istediğiniz çamaşırların her biri farklı kumaşlar ile üretildiği için farklı ısı ve zamanlarda yıkanması gerekebilir. Marka, her çamaşırın maksimum hijyende yıkanırken şekillerini ve renklerini kaybetmemesi için titizlikle çalışır. CMG120DTR makinesi pamuklu, sentetik, karma olarak yer alan ana yıkama programları dışındaki ek fonksiyonlar ile çamaşır tipine göre program seçimi yapabilirsiniz.

Elyaf ya da kuş tüyünden yapılan yastık ve yorganları, modelde yer alan yorgan programı ile yıkamak mümkündür. Kırışık engelleme programı ile birlikte çalışan perde programı ise evinizdeki perdeleri minimum kırışma seviyesinde yıkar. Özellikle siyah, gri ve kahverengi gibi renkteki çamaşırlar yıkanırken beyaz deterjan lekesine maruz kalarak renklerini kaybedebilir. Marka, bu sorunun önüne geçmek için ideal ısı değerinde çalışan ve deterjanı homojen bir şekilde dağıtan kot/koyu renkliler programını sizlere sunar.

Kumaş tiplerinden ötürü çekme, bollaşma sorunlarının sıklıkla görüldüğü yün kıyafetlerinizi yünlüler programını kullanarak sorunsuz bir şekilde yıkayabilirsiniz. Profilo CMG120DTR özellikleri arasında yer alan gömlek, hassas, ipek programları da kıyafetlerinizin maksimum hijyende sorunsuz bir şekilde yıkanmasını sağlar. İç çamaşırı ve bebek kıyafeti gibi yüksek temizlik gerektiren çamaşırları ise hijyen ekstra programını kullanarak rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

Profilo CMG120DTR Yönetim Paneli

Modern ve Şık Tasarımı İle Profilo CMG120DTR

Profilo CMG120DTR A+++ 9 KG 1200 devir çamaşır makinesi, ürünün pratik özellikleri sayesinde kolay bir şekilde kullanılabilir. Özel tasarım tamburu çamaşırların hassas ve nazik bir şekilde yıkanması için titizlikle tasarlanır. VarioDrum teknolojisi ile tasarlanan özel tamburda yıkanan çamaşırlar, program süresine bağlı olmadan en etkili şekilde temizlenir. Program süreleri program türlerine göre değişse de, aceleniz olduğu durumlarda hızlı 15/30 programları ile çamaşırları 15 ya da 30 dakika içerisinde yıkamanıza olanak sağlar.

Profilo CMG120DTR kullanıcı yorumları içerisinde de öne çıkan özelliklerden biri de ürünün sessiz çalışma performansıdır. Uzun ya da kısa yıkama programı fark etmeksizin modelde bulunan SilentPlus motor sayesinde makineniz minimum ses seviyesinde çalışır. Anti Titreşim tasarımı ile makinenin yan duvarları titreşimi engeller ve makinenin sabit olarak çalışmasını sağlar. Profilo CMG120DTR 9 KG yıkama 1200 devir çamaşır makinesi tasarımında dikkat çeken bir diğer özellik ise temizlik kolaylığdır.

Çamaşır makinenizin kendi kendini temizleyen deterjan çekmecesi ve tamburu ile yıkama sonrasında kalan deterjan artıkları otomatik olarak temizlenir. Profilo Premium 9 CMG120DTR modeli reload teknolojisi ile makine çalışmaya başladıktan sonra unuttuğunuz ya da eklemek istediğiniz kıyafetleri programı durdurarak tambura eklemenize olanak sağlar. Profilo CMG120DTR A+++ 9 KG 1200 devir çamaşır makinesi, hem tasarımı hem de performansı ile çamaşır makinesinden beklediğiniz tüm performansı sizlere sunar.

Profilo CMG120DTR Artı ve Eksileri

Profilo CMG120DTR A+++ 9 KG 1200 devir çamaşır makinesi sahip olduğu özellikler ile kullanıcılardan tam puan almayı başarır. Çalışma performansının artı ve eksilerini değerlendiren kullanıcılar CMG120DTR tasarımında artı noktaların ağırlıklı olduğunu belirtir. Eksi noktalar içerisinde ise CMG120DTR tasarımında kurutma özelliğinin olmaması yer alır. Profilo CMG120DTR A+++ 9 KG 1200 devir çamaşır makinesi yorumları noktasında yer alan artı noktalar ise şunlardır:

 • Dengesiz Yük Kontrolü: Makine içerisine yerleştirdiğiniz çamaşırlar tambur içerisine eşit bir şekilde dağıtılır ve sıkma işleminin daha etkili olması sağlanır.
 • Su Tahliye Sistemi: Elektrik ya da su kesintilerinde güvenli bir ortam oluşturmak için bünyesindeki suyu derhal tahliye eder.
 • ActiveWater Teknolojisi: Özel tasarım tamburundaki çamaşır yüküne göre su ayarı yapar. Böylece hem su tasarrufu sağlar hem de çamaşırların yıpranmasını engeller.
 • Kalan Süre Erteleme: Makineniz program bitiş süresini 24 saate kadar ertelemenize olanak sağlar. Böylece makine içerisindeki çamaşırlar siz asana kadar kokmaz ve temiz kalır.
Profilo CMG120DTR Kazan

Profilo CMG120DTR ve CMJ10181TR Farkları

Markanın çamaşır makineleri arasında bulunan farklar hem tasarım hem de teknik açıdan değişebilir. CMG120DTR ve Profilo CMJ10181TR çamaşır makineleri beyaz renk gövdeleri ve gri tambur kapakları ile tasarım açısından benzer noktalar taşır fakat teknik açıdan birbirinden ayrılır. İki model arasındaki en belirgin fark enerji sınıfındadır. Profilo CMG120DTR, en yüksek enerji sınıfı olan A+++ performansı ile sizlere sunulur. Profilo CMJ10181TR ise C enerji sınıfı ile üretilir.

Her iki model de 15 farklı program yıkama özelliğiyle donatılır. Fakat CMG120DTR, 9 KG yük kapasitesi ve 1200 maksimum sıkma devri ile üretilir. Profilo CMJ10181TR modeli ise 8 KG çamaşır kapasitesi ve 1000 maksimum sıkma devri ile sınırlı kalır. CMJ10181TR çamaşır makinesini diğerinden ayrılan bir diğer özellik sessiz çalışma performansının bulunmaması olur.

Profilo CMG120DTR sistemindeki bebek kıyafetleri için maksimum temizlik sağlayan, Hijyen Ekstra programı CMJ10181TR tasarımında bulunmaz. İki ürün de dijital ekrana sahiptir. Fakat Profilo CMG120DTR modelinin ekranı diğerine göre daha kapsamlı bir şekilde üretilmiştir. Çamaşır makineleri arasından ihtiyacınıza en uygun ürün için fiyat performans ve tasarım karşılaştırması yapabilirsiniz.

Profilo CMG120DTR Genel Görünüm

Profilo CMG120DTR Fiyat Seçenekleri

Profilo CMG120DTR A+++ 1200 devir 9 KG çamaşır makinesi fiyatları cihazın teknik donanımına ve tasarımına göre belirlenir. Profilo marka tasarımcıları kullanıcılarının beklentilerini karşılamak için cihazda dayanıklı malzemeler kullanır. CMG120DTR çamaşır makinesi, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayarak özellikleri ile fayda sağlar. Hem doğaya hem de ev ekonomisine katkı sağlayan enerji sınıfı ise modelin en beğenilen özelliklerindendir.

CMG120DTR fiyat performans açısından en popüler çamaşır makineleri arasında yerini alır. İnternet üzerinden satın alınabilen makine diğer ürünler ile karşılaştırabilir ve eşsiz özelliklerinden emin olunabilir. Profilo CMG120DTR A+++ 9 KG 1200 devir çamaşır makinesini en ucuz fiyatta satın almak için markanın kampanya dönemlerini takip etmek faydalı olacaktır. Türkiye çapında yer alan Profilo satış mağazalarını ziyaret edebilir ya da internet üzerinden markanın duyurularından haberdar olabilirsiniz.

Tüm çamaşırlarınızı temiz bir şekilde yıkayan Profilo CMG120DTR, ev işlerinde enerji ve zaman tasarrufunda bulunmanıza olanak verir. Sorunsuz bir alışveriş yaparak yüksek performanslı bir çamaşır makinesini en uygun fiyatta satın almak için Profilo ürünleri tercih edilebilir. Profilo CMG120DTR, teknolojik donanımı ile sizlere kolaylık sağlar ve modern tasarımı ile de evinizin havasını değiştirir.

Profilo CMG120DTR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Özellikleri

Anti-Alerjik:
Ön Yıkama:
Bebek Programı:
Hassas Program:
Hızlı Yıkama:
Perde Programı:
Yorgan Programı:
Yünlü / Elde Yıkama:
Çocuk Kilidi:
Zaman Erteleme:
Kullanım Türü:   Solo
Kapasite:   9 kg
Maksimum Sıkma Devri:   1200 devir
Kontrol Paneli:   Dijital
Program Sayısı:   15 Programlı
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   59 cm
Yükseklik:   85 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   152 kWh
Yıllık Su Tüketimi:   11220 lt
Yıkama Ses Seviyesi:   51 dB
Sıkma Ses Seviyesi:   75 dB
Tambur Hacmi:   63 lt
Enerji Sınıfı:   A+++
Renk:   Beyaz

Profilo CMG120DTR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Detayları

 • Tasarım
 • TipAyrı duran
 • Yükleme tipiÖnden yüklemeli
 • Ürün rengiBeyaz
 • Dahili ekranEvet
 • Kontrol tipiRotary
 • Kapı menteşesiSol
 • Ekran türüLED
 • Kapı rengiPaslanmaz çelik
 • Sertifikalar, uygunluk bildirimleriCE, TSE
 • Performans
 • Yıkama kapasitesi9 kg
 • Maksimum dönüş hızı1200 RPM
 • Kurutma makinesi sınıfıB
 • Yıkama sınıfıA
 • Gürültü seviyesi (dönüş)75 dB
 • Gürültü seviyesi (yıkama)51 dB
 • Ayarlı çalıştırma zamanlayıcısıEvet
 • Yükleme denge sistemiEvet
 • Köpük kontrol sistemiEvet
 • Gecikmeli başlangıç24 Saat
 • Döngü süresi (maks)285 dakika
 • Performans
 • Artık nem53%
 • Menü dilleriTürkçe
 • Yıkama programları
 • Bluz/gömlek yıkama programıEvet
 • Narin/ipek yıkama programıEvet
 • Elde/yün yıkama programıEvet
 • Sentetik yıkama programıEvet
 • Beyaz yıkama programıEvet
 • Ergonomi
 • Çocuk kilidiEvet
 • Kalan süre göstergesiEvet
 • Kendi kendini temizleyen deterjan çekmecesiEvet
 • Enerji yönetimi
 • Enerji verimlilik sınıfıA+++
 • Yıllık enerji tüketimi yıkama152 kWh
 • Yıllık su tüketimi yıkama11220 l
 • Güç tüketimi, kapalı0,12 W
 • AC girdi frekansı50 Hz
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik598 mm
 • Derinlik590 mm
 • Yükseklik848 mm
Ortalama Puan
4.37 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Profilo CMG120DTR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Profilo CMG120DTR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WAT24480TR A+++ 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiProfilo CGA242X0TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiProfilo CMG140DTR 1400 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
 Profilo CMG120DTR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WAT24480TR A+++ 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiProfilo CGA242X0TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiProfilo CMG140DTR 1400 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
FiyatFiyat YokFiyat YokFiyat Yok10.750,00 TL
2 satıcı
Ortalama Puan4 yorum20 yorum4 yorum9 yorum
BuharlıYokYokYokYok
KurutmalıYokYokYokYok
Anti-AlerjikVarVarVarVar
Ön YıkamaVarVarVarVar
Bebek ProgramıVarVarVarYok
Hassas ProgramVarVarVarVar
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Leke ProgramıYokYokVarYok
Perde ProgramıVarVarVarVar
Yorgan ProgramıVarVarVarVar
Yünlü / Elde YıkamaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Tambur TemizlemeYokVarVarYok
Zaman ErtelemeVarVarVarVar
Yük SensörüYokYokYokYok
Wi-FiYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Kapasite9 kg9 kg9 kg9 kg
Maksimum Sıkma Devri1200 devir1200 devir1200 devir1400 devir
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Program Sayısı15 Programlı15 Programlı14 Programlı15 Programlı
Genişlik60 cm60 cm60 cm60 cm
Derinlik59 cm59 cm59 cm59 cm
Yükseklik85 cm85 cm85 cm85 cm
Yıllık Enerji Tüketimi152 kWh152 kWh174 kWh152 kWh
Yıllık Su Tüketimi11220 lt11220 lt11659 lt-
Yıkama Ses Seviyesi51 dB51 dB51 dB49 dB
Sıkma Ses Seviyesi75 dB75 dB74 dB75 dB
Tambur Hacmi63 lt63 lt63 lt63 lt
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıA+++A+++A+++A+++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz