Siemens

Siemens WG42A1X0TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

(2 yorum)
Siemens WG42A1X0TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
Ürün ResmiÜrün resmiÜrün resmi

Ürün Özellikleri: Anti-Alerjik, Ön Yıkama, Bebek Programı, Hassas Program, Hızlı Yıkama, Leke Programı, Perde Programı, Yorgan Programı... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Siemens Çamaşır Makineleri

Siemens WG42A1X0TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

Siemens WG42A1X0TR çamaşır makinesi ev işlerinde çamaşır yıkama derdine son verir. En yeni teknoloji ile donatılan özellikleri üstün performanslı bir ürün oluşturur.

Siemens beyaz eşya sektörüne teknolojik yenilikleri ile yön veren firmalardan biridir. Avrupa başta olmak üzere tüm dünyada satış yapan Siemens kullanıcılarına geniş ürün yelpazesi ile hizmet verir.

Yıllara dayanan deneyimini kullanan marka sizlere maksimum performansa sahip çamaşır makinesi modelini sunar. Ürünün birbirinden farklı yıkama programları ile her kumaş tipine uygun programının bulunması çamaşırların renginin solmasının ya da şeklini kaybetmesinin önüne geçer.

Siemens WG42A1X0TR 1200 maksimum sıkma devri, 9 KG çamaşır kapasitesi ile ideal çamaşır makinesi modelini sizlere sunar. Geniş tamburu sayesinde yüklü miktarda çamaşırı tek seferde yıkamanıza olanak sağlayan modelde tam 14 farklı çamaşır yıkama programı bulunur.

Siyah dijital kullanım paneline eşlik eden siyah tambur tasarımı modelin beyaz gövdesi ile birleşerek şık bir görünüm oluşturur. Siemens WG42A1X0TR çamaşırları yüksek ısıda yıkar. Böylece kıyafetleriniz yüksek hijyen değerlerine kavuşur.

Özel leke teknolojisi sayesinde çay, kahve ya da yağ gibi inatçı lekeler tarihe karışır. Siemens tüm ürünlerinde kaliteli ve uzun ömürlü malzeme kullanımını ön planda tutar.

Siemens WG42A1X0TR çamaşır makinesi modeli dayanıklı yapısı ile uzun yıllar evinizde yerini korur. Bütçe dostu fiyatıyla sizlere sunan WG42A1X0TR modelini satın alarak kazançlı bir çamaşır makinesi alışverişi yapmak mümkündür.

Siemens WG42A1X0TR Genel Görünüm

14 Farklı Yıkama Programı İle Siemens WG42A1X0TR

Siemens IQ300 WG42A1X0TR A+++ çamaşır makinesi 14 farklı yıkama programı ile kumaş tipine göre hijyen sağlar. Ana programlar içerisinde yer alan pamuklular ve sentetik yıkama programları haricinde ek programlar sizlere avantaj sunar.

Elde yıkanabilen hassas çamaşırlar için yünlü elde yıkama programı eklenmiştir. Çamaşırların çekmemesi ya da şeklini kaybetmemesi için tambur son derece hassas bir şekilde hareket eder.

İpek, viskon ve diğer hassas kumaşlar için narin/ipek programı modele eklenmiştir. Kuş tüyü ya da elyaftan yapılan kalın yorganlar için yorgan programını kullanılabilir.

Dış giyimde su geçirmeyen kıyafetlerinizi ya da sporda giydiğiniz polar, sentetik ve mikro elyaftan üretilen çamaşırlarınızı spor giyim programı ile yıkamak mümkündür.

Bebek kıyafeti, iç çamaşır dahil tüm yüksek hijyen gerektiren kıyafetler için hijyen programını tercih edilebilir. Temizlik yaparken tül ve perdeleri yıkamak istediğinizde perde programı sizlere sunulur

Tüm kıyafetleri aynı anda yıkayarak zaman kazanmak için mix programını kullanılabilir. WG42A1X0TR özellikleri arasında yer alan, zaman ve enerji tasarrufunda bulunmanızı sağlayan bir diğer program ise süper hızlı yıkama programıdır.

Az miktarda çamaşırı hemen yıkamak için 15 dakika ya da 30 dakika süper hızlı programını seçilebilir. Makinenin uzun süre kullanılmadığı durumlarda ya da düşük sıcaklıklarda ard arda yıkama yaptığınızda tambur bakım programı ile makinenin kendini temizlemesini sağlanabilir.

Siemens WG42A1X0TR Çapraz Görünüm

Siemens WG42A1X0TR Teknik Özellikleri

Siemens WG42A1X0TR A+++ 1200 devir 9 KG çamaşır makinesi teknik özellikleri ile maksimum çamaşır yıkama performansını sizlere sunar. WG42A1X0TR modelinin motoru IQDRIVE teknolojisi ile uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar.

Klasik motorlu çamaşır makineleri fırçaların birbirine sürtünmesinden dolayı zamanla eskime gibi sorunlara karşı savunmasız kalır. Siemens WG42A1X0TR IQDRIVE fırçasız motoru ise sürtünmeleri engeller, daha uzun kullanım imkanı sağlar.

Siemens WG42A1X0TR çamaşır makinesine dahil edilen waveDrum teknolojisi eşsiz dalga ve asimetrik pedal sistemi ile çamaşırlara bakım yapar. Defalarca yıkanan çamaşırlar hassas bakım sayesinde ilk günkü yeniliğini korumaya devam eder.

WG42A1X0TR çamaşır makinesinin eşsiz teknik donanımına iSensoric destekli leke çıkarma sistemi eklenir. Otomatik leke çıkarma fonksiyonu ile beyaz kıyafetlerde oluşan ter lekeleri, çay, kahve ve yemek lekeleri rahat bir şekilde çıkarılır.

Böylece kıyafetlerinizi leke derdi olmadan yıllarca dolabınızdaki yerini korur. Teknik donanımın bir parçası olarak Siemens WG42A1X0TR kullanıcı yorumları arasında öne çıkan dijital ekran sizlere fayda sağlar.

Zaman ve program ayarlarını kontrol edebildiğiniz ekranda makine saniyeler içerisinde ayarlanabilir. Siemens WG42A1X0TR modeli A+++ enerji sınıfı ile yüksek enerji tasarrufu sağlar. Doğa dostu özelliği aynı zamanda ev ekonomisinde de tasarruf etmenize olanak verir.

Siemens WG42A1X0TR Modları Görünüm

Siemens WG42A1X0TR ve Siemens WM10J181TR Farkları

Siemens WG42A1X0TR ve Siemens WM10J181TR modelleri tasarım, performans ve teknik açıdan farklı özelliklere sahiptir. Siemens WG42A1X0TR modeli 1200 sıkma devri ile 9 KG çamaşır yükünü yıkayabilirken Siemens WM10J181TR modeli 1000 sıkma devri ile 8 KG kapasitelidir.

En yüksek enerji sınıfı A+++ özelliği WG42A1X0TR modelinde bulunur. Siemens WM10J181TR modeli ise C sınıfı ile enerji tasarrufu sağlar. Her iki model de IQDRIVE motor ile üretilir. Aynı zamanda waveDrum dalga teknolojisine sahiptirler.

Siemens WG42A1X0TR Çamaşır Makinesi Artı ve Eksileri

Siemens en yeni teknoloji ile tasarlanan WG42A1X0TR çamaşır makinesi modeli kullanıcıların geri bildirimleri değerlendirildiğinde artı noktaları ile öne çıkar.

Siemens WG42A1X0TR yorumlar ve kullanıcı bildirimlerinde modern, şık tasarımın avantajlarının kullanıcıları tatmin ettiği gözlemlenir. Siemens WG42A1X0TR 9 KG 1200 devir A+++ çamaşır makinesi modelinin en beğenilen özellikleri şunlardır:

 • Çamaşır Reload: Çamaşır makinesi çalıştırıldığında kıyafet ekleme çıkarma işlemi yapmanızı sağlar. Reload düğmesine basarak makinesi durdurulabilir, kıyafet ekleme çıkarma işleminden sonra tekrar başlatılabilir.
 • Çocuk Kilidi: Çamaşır makinesinin yanlışlıkla program ayarlarını değiştirme konusunda emniyete almak mümkündür. Çocuk kilidini aktif ederek makine ayarlarını devre dışı bırakılabilir.
 • Tambur Temizleme Hatırlatması: Çamaşır makineniz bakım zamanı geldiğinde size sinyal verir. Bakım işlemi programlarda yer alan tambur temizleme özelliği ile kolay bir şekilde tamamlanır.
 • Gerilim Kontrol Sistemi: Çamaşır makineniz herhangi bir elektrik ya da su arızasında hatayı tespit eder ve kendini bekleme moduna alarak güvenli bir ortam oluşturur.
 • Suda Bekletme: Çok kirli ya da lekeli çamaşırlar suda bekletme özelliği ile kirlerinlerinden arındırılır.
 • Kırışık Engelleme: Kıyafetlerinizin tambur içerisinde yüksek ısıda yıkama - durulama işleminde fazla kırışmasını engeller.

Üründe belirtilen eksi nokta ise aşağıda belirtildiği gibidir:

 • Son teknoloji ile üretilen modellerde görülen ekstra sessiz modu, WG42A1X0TR tasarımına dahil olmaz.
 • Wi-Fi özelliği bulunmadığı için telefon ve tabletten kontrol edilemez.
Siemens WG42A1X0TR Panel Görünüm

Siemens WG42A1X0TR Çamaşır Makinesi Fiyatları

WG42A1X0TR 9 KG 1200 devir A+++ çamaşır makinesi yüksek performansı ile çamaşırlarınızı ideal ısı değerlerinde yıkar. Özel tasarım tambur desenleri çamaşırları hassas bir şekilde yıkanmasını sağlar.

Renkli, siyah ve beyaz çamaşırlara özel program seçenekleri sayesinde kıyafetleriniz ilk günkü gibi canlı kalır. Siemens WG42A1X0TR fiyat aralıkları kullanıcılarına uygun seçenekler ile sunulur.

Siemens kampanyalı dönemler ile çamaşır makinelerinde indirim uygular. Her bütçeden ailenin son teknoloji çamaşır makinesini satın almasını mümkün kılar.

Siemens güvencesi ile satın aldığınız WG42A1X0TR modeli yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde sizlere hizmet verir.

Arıza durumlarında Türkiye’nin dört bir yanında yer alan Siemens yetkili teknik servis elemanları sizlere destek verir. Siemens WG42A1X0TR kullanıcı puanları modelin performansı ile orantılı olarak yüksektir.

WG42A1X0TR fiyat performansından emin olmak için diğer kullanıcıların deneyimlerini incelemek sizlere fayda sağlayabilir.

Siemens ile sizlere sunulan WG42A1X0TR çamaşır makinesi A+++ enerji sınıfı ve şık tasarımıyla tüm beklentilerinizi karşılar.

Uzun yıllar sorunsuz bir kullanım deneyimi için uygun fiyatlı Siemens WG42A1X0TR çamaşır makinesini satın alabilir ve avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Siemens WG42A1X0TR Yandan Görünüm

Siemens WG42A1X0TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Özellikleri

Anti-Alerjik:
Ön Yıkama:
Bebek Programı:
Hassas Program:
Hızlı Yıkama:
Leke Programı:
Perde Programı:
Yorgan Programı:
Yünlü / Elde Yıkama:
Çocuk Kilidi:
Tambur Temizleme:
Zaman Erteleme:
Kullanım Türü:   Solo
Kapasite:   9 kg
Maksimum Sıkma Devri:   1200 devir
Kontrol Paneli:   Dijital
Program Sayısı:   14 Programlı
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   59 cm
Yükseklik:   85 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   174 kWh
Yıllık Su Tüketimi:   11660 lt
Yıkama Ses Seviyesi:   51 dB
Sıkma Ses Seviyesi:   74 dB
Tambur Hacmi:   63 lt
Enerji Sınıfı:   A+++
Renk:   Beyaz
ECO Mod:
Kırışıklık Önleme:
Ağırlık:   69 kg
Su Girişi:   Tek (Soğuk)
Ortalama Puan
4.73 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • FK112 yorum
  437 beğeni
  Feridun K.19 Kasım 2020
  Sessiz çalışıyor ve gayet temiz yıkıyor. Enerji sınıfı yüksek, elektrik faturasını etkilemeyecektir. Yorgan programı iyi oldu. Unutulan çamaşırı ekleme özelliği de var. Deterjan kalıntısı bırakmıyor. Programları faydalı oluyor.
 • Semih Ö.407 yorum
  2444 beğeni
  Semih Ö.13 Eylül 2020
  Yıkama ve dönme işlemi sırasında titreşimleri azaltıyor. Sessiz çalışıyor. Yıkama performansı gayet iyi. Hızlı yıkama programı kolaylık sağlıyor. Kendi kendini temizleyen deterjan çekmecesi sayesinde çamaşırların üzerinde deterjan kalıntısı olmuyor. Çok katlı su koruma sistemi var. Köpük tanıma teknoloji de var. Başlatma erteleme özeliği olması tercih sebebi olabilir.
  • Alışverişçi resmi

Siemens WG42A1X0TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Siemens WG42A1X0TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiSiemens WM12T581TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WGA142X0TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiSiemens WG42A1X1TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
 Siemens WG42A1X0TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiSiemens WM12T581TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiBosch WGA142X0TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır MakinesiSiemens WG42A1X1TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
FiyatFiyat YokFiyat YokFiyat Yok10.339,00 TL
25 satıcı
Popülerlik---2. Popüler Siemens Çamaşır Makinesi
Ortalama Puan2 yorum3 yorum6 yorum
BuharlıYokYokYokYok
KurutmalıYokYokYokYok
Anti-AlerjikVarVarVarYok
Ön YıkamaVarVarYokVar
Bebek ProgramıVarYokYokYok
Hassas ProgramVarVarVarVar
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Leke ProgramıVarVarVarVar
Perde ProgramıVarVarVarVar
Yorgan ProgramıVarVarVarVar
Yünlü / Elde YıkamaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Tambur TemizlemeVarVarVarVar
Zaman ErtelemeVarVarVarVar
Yük SensörüYokYokYokVar
Wi-FiYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Kapasite9 kg9 kg9 kg9 kg
Maksimum Sıkma Devri1200 devir1200 devir1200 devir1200 devir
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Program Sayısı14 Programlı14 Programlı14 Programlı14 Programlı
Genişlik60 cm60 cm59.7 cm59.7 cm
Derinlik59 cm59 cm58.8 cm 58.8 cm
Yükseklik85 cm85 cm84.5 cm84.5 cm
Yıllık Enerji Tüketimi174 kWh152 kWh174 kWh-
Yıllık Su Tüketimi11660 lt11220 lt11660 lt9680 lt
Yıkama Ses Seviyesi51 dB51 dB51 dB56 dB
Sıkma Ses Seviyesi74 dB75 dB74 dB-
Tambur Hacmi63 lt63 lt63 lt-
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıA+++A+++A+++C
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Ağırlık69 kg69.7 kg-68 kg
Dokunmatik-Var--
ECO ModVarVar-Var
Kırışıklık ÖnlemeVarVar-Var
Su GirişiTek (Soğuk)Tek (Soğuk)-Tek (Soğuk)