Vestel

Vestel CMI 76101 1000 Devir 7 kg Çamaşır Makinesi

(2 yorum)
Vestel CMI 76101 1000 Devir 7 kg Çamaşır Makinesi

9.800,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 10 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10 adet1 iş günüSatıcı: Hepsiburada/Öncü-Vestel Yetkili Onlin

Ürün Özellikleri: Buharlı, Anti-Alerjik, Ön Yıkama, Hızlı Yıkama, Perde Programı, Yünlü / Elde Yıkama, Çocuk Kilidi, Solo... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Vestel CMI 76101 1000 Devir 7 kg Çamaşır Makinesi Fiyatları

Tüm fiyatlar (1)

Tüm fiyatlar (1)

En Popüler Vestel Çamaşır Makineleri
Benzer Ürünler

Vestel CMI 76101 1000 Devir 7 KG Çamaşır Makinesi

Vestel CMI 76101 çamaşır makinesi modeli, markanın geniş ürün yelpazesine sahip koleksiyonu içinde yer alır. Makinenin geniş iç hacmi tek seferde fazla miktarda çamaşır yıkanmasına olanak tanıyarak ev işleri konusunda büyük oranda kolaylık sağlar.

7 KG çamaşır yıkama kapasitesine sahip cihaz kıyafetlerin yanı sıra perde, nevresim, yatak örtüsü, çarşaf, yastık, pike, koltuk kılıfı gibi tekstil ürünlerini yıkamak için de elverişlidir.

1000 devir sıkma gücü ile öne çıkan ürün, çamaşırların hassas şekilde yıkanmasına yardımcı olur. Güçlü performansı sayesinde çamaşır işlerini son derece keyifli ve konfor hale getirir.

Çamaşırların türüne ve kir seviyesine bağlı olarak 15 farklı yıkama programından ihtiyaçlarınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Kullanışlı ekranı ile kullanıcı dostu olduğunu kanıtlayan model, ayarlamaları pratik şekilde yapmanıza imkân sağlar. Vestel kalitesini yansıtan çamaşır makinesi, dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım sunar.

Kirli çamaşır yığınları ile baş etmenize yardımcı olan Vestel CMI 76101 modelini kendiniz ve sevdikleriniz için güvenle tercih edebilir, ürünü vakit kaybetmeden sipariş edebilirsiniz.

Vestel CMI 76101 Önden Görünüm

Vestel CMI 76101 15 Farklı Çamaşır Yıkama Programı

Evlerin vazgeçilmez beyaz eşyaları arasında yer alan çamaşır makineleri, Vestel farklı ile size sunulur. Çamaşırları kir ve lekelerden arındırma konusunda üstün performans sergileyen Vestel CMI 76101 çamaşır makinesi modeli, 15 farklı yıkama programı ile beklentileri karşılar.

Çamaşırlarınızı yıkarken kir seviyesi ve ürün türüne göre program tercihi yaparak verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Makine; buharla yıkama, gömlek, hızlı, karışık, pamuklu, perde, yünlü, renkliler programları sayesinde temizliği ve hijyeni bir arada sunar.

Buharla yıkama programı ekstra hijyen ihtiyacı duyduğunuz çamaşırları son derece etkili şekilde temizler. Ek buhar fonksiyonuna sahip olan model, yıkamanın son aşamasında çamaşırlarınızın daha hoş kokmasına yardımcı olur.

Makinenin hızlı programları ise 15 dakika ve 60 dakika seçenekleri ile zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinin tümünü kısa sürede tamamlayan model, günlük kıyafetlerinizi tertemiz yıkar.

Pamuklu, yünlü, sentetik ve gömlek programlarını kıyafetlerinizin kumaş yapısına göre kullanabilirsiniz. Hassas yıkama sunan model, çamaşırlarınızı yıpratmadan yıkar. Makinenin perde programı tül ve fon perde gibi farklı ürünleri yıkamak için geliştirilmiştir.

Perdelerinizi fazla kırıştırmadan temizleyen program, hassas yıkama sağlayarak ürünlerin zarar görmesine de önemli ölçüde engel olur. Alerji, karışık ve renkliler programları da farklı yıkama fonksiyonları sayesinde çamaşırlarınızı ideal sıcaklık derecesinde yıkar.

Vestel CMI 76101 Çapraz Görünüm

Vestel CMI 76101 Yüksek Performanslı Fonksiyonları

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen CMI 76101, üstün performansı sayesinde beklentileri sonuna kadar karşılamayı başarır. Teknolojik fonksiyonları ile çamaşırların etkili şekilde temizlenmesini sağlayarak hijyen sunar.

Modelin fonksiyonları arasında yarım yük yıkama donanımı su ve elektrik tasarrufu konusunda verim sağlar. Makinenin içindeki çamaşır miktarını özel sensörleri sayesinde ölçerek ideal su ve sıcaklık ayarını otomatik olarak ayarlar.

Gereksiz su israfının önüne geçen fonksiyon hem çevreye hem de bütçenize önemli oranda katkı sağlar. Hızlı ve ekonomik yıkama programları sayesinde zamandan tasarruf edebilir, elektrik ve su konusunda ideal ölçüde harcama yapabilirsiniz.

Vestel CMI 76101 A+++ 1000 devir 7 KG çamaşır makinesi zaman erteleme fonksiyonu ile dikkat çeker. Çamaşırlarınızı belirlediğiniz zaman aralıklarında yıkayarak günlük hayatı kolaylaştırır.

Çamaşırların makinede bekleyerek kırışması ve kötü kokması gibi sorunları ortadan kaldıran özellik son derece kullanışlıdır.

Lekeli çamaşırlar konusunda da kolaylık sağlayan cihaz, karışık kir ve lekelere uygun yıkama performansı sayesinde tamamen temizlenmiş kıyafetlere kavuşmanıza olanak tanır.

Yıllık 59 kWh enerji ve yıllık 45 L su tüketen model, son derece sessiz çalışır. Sıkma sırasında 73 dBA ve yıkamada 50 dBA ses düzeyine sahip model konforlu ve huzurlu bir ortam oluşturur.

Vestel CMI 76101 Kapaklı Görünüm

Vestel CMI 76101 Şık Tasarım Detayları

Vestel CMI 76101 7 KG 1000 devir çamaşır makinesi, ergonomik tasarım detayları ile beğeni toplar. Modern ve sade tasarımı sayesinde kullanıldığı alana estetik görünüm kazandıran model, her ortama kolaylıkla uyum sağlar.

Vestel CMI 76101 7 KG 1000 devir çamaşır makinesi modeli, kompakt boyutları ile dar alanlarda bile fazla yer kaplamaz. Makine 59.7 cm genişlik, 52.7 cm derinlik ve 84.5 cm yükseklik ölçüsüne sahiptir.

Bumerang gövde tasarımı, yıkama ve sıkma işlemleri sırasında hem ses seviyesini hem de titreşimi önemli oranda azaltır.

Özel tasarımı ile dikkat çeken makine, dijital ekrana sahip kontrol paneli ile oldukça kullanışlı bir yapı sunar. Su sıcaklığı, program süresi, durulama sayısı, sıkma devri gibi ayarlamaları dijital kontrol panelinden takip edebilir ve değişiklikleri pratik şekilde yapabilirsiniz.

Vestel CMI 76101 A+++ 1000 devir 7 KG çamaşır makinesi beyaz renkli olarak tasarlanmıştır. Parlak rengi ile modern duruş sergileyen makineyi banyo, mutfak, çamaşır odası gibi farklı alanlarda değerlendirebilirsiniz.

Güvenlik açısından da özel tasarım detaylarına sahip olan makine çocuk kilidi özelliği ile kullanıcılardan tam not alır. Çamaşır yıkama işleri için tasarım açısından da ayrıcalıklı bir kullanıcı deneyimi sunan modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Vestel CMI 76101 Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Vestel CMI 76101 A+++ 7 KG 1000 devir çamaşır makinesi modeli, inverter motor yapısı ile bir adım öne çıkar. Standart motorlara kıyasla daha sessiz ve düşük enerji tüketimi ile çalışan motor, dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar.

Dijital kontrol sistemine sahip olan inverter motor, tambur dönüşü sırasında makinenin çıkardığı sesin ve harcadığı enerjinin minimum düzeye düşmesine yardımcı olur.

Makinenin performansını da önemli oranda yükselten motor yapısı, uzun yıllara meydan okur. Sessiz çalışan model, günün her saatinde çamaşırlarınızı konforlu şekilde yıkamanıza olanak tanır.

Makinenin ayırt edici bir diğer özelliği ise dengesiz yük kontrol sistemidir. Tambur içinde yer alan çamaşırların yük seviyesine göre sıkma devrini otomatik ayarlayan makine, sarsılma ve titreşiminde engellemesine önemli derecede katkı sağlar.

Hem ekonomik hem de hızlı çözümler sunan model, karışık lekeleri ayırt ederek kıyafet kirlerini etkili şekilde ortadan kaldırır. Beyaz ve renkli çamaşırlar, makinede güvenli ve son derece hijyenik şekilde yıkanır.

Vestel CMI 76101 çamaşır makinesi yorumları üzerinden ürünün daha farklı ve ayrıcalıklı özelliklerine kullanıcıların gerçek deneyimlerinden yola çıkarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çamaşır makinesi modeline evinizin banyo ve mutfak alanlarında yer açarak fonksiyonel özelliklerini değerlendirebilir, çamaşırlarınızı zahmetsizce yıkayabilirsiniz.

Vestel CMI 76101 Önden Görünüm Detay

Vestel CMI 76101 Çamaşır Makinesinin Artı ve Eksi Özellikleri

Vestel CMI 76101 çamaşır makinesi modeli, özel fonksiyonları ve yıkama performansı ile ev işlerinde size yardımcı olur.

Pek çok farklı fonksiyonu ile kullanıcılardan tam not alan model artı ve eksi özellikleri ile dikkat çeker. Makinenin artı özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Makine iki farklı kısa programı sayesinde ekonomik ve hızlı çözümler sunar. Az kirli günlük çamaşırlarınız için 15 dakika ve 60 dakika seçenekleri ile sunulan yıkama programlarını değerlendirebilirsiniz.
 • Ekstra buhar fonksiyonuna sahip model, çamaşırlarınızı kısa sürede temiz ve hijyenik hale getirir.
 • Alerji yıkama programı çamaşırların ultra etkili şekilde temizlenmesini sağlar. Bakteri ve virüsleri etkin şekilde uzaklaştıran program, maksimum hijyen sunar.
 • Tambur hacmi 49 l olan çamaşır makinesi tek seferde fazla miktarda çamaşırı verimli şekilde yıkar.
 • Özel tambur deseni çamaşırlara zarar vermeden hassas yıkama gerçekleştirir.

Her ürünün olduğu gibi CMI 76101 çamaşır makinesinin de eksi özellikleri bulunur. Modelin eksi özellikleri arasında şunlar yer alır:

 • 7 KG kapasiteli çamaşır makinesi 8 KG ve 10 KG kapasiteli makinelere göre dezavantajlıdır.
 • Wi-Fi özelliği bulunmayan makine uygulama üzerinden kontrol edilemez.
 • Makinede kurutma fonksiyonu bulunmamaktadır.

Vestel CMI 76101 yorumlar bölümü farklı kullanıcıların deneyimlerine ulaşmanıza yardımcı olur. Vestel CMI 76101 en ucuz fiyat seçeneklerini karşılaştırma listeleri aracılığı ile belirleyebilir, bütçenize hitap eden modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Vestel CMI 76101 1000 Devir 7 kg Çamaşır Makinesi Fiyat Analizi

Vestel CMI 76101 1000 Devir 7 kg Çamaşır Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Vestel CMI 76101 1000 Devir 7 kg Çamaşır Makinesi Özellikleri

Buharlı:
Anti-Alerjik:
Ön Yıkama:
Hızlı Yıkama:
Perde Programı:
Yünlü / Elde Yıkama:
Çocuk Kilidi:
Kullanım Türü:   Solo
Kapasite:   7 kg
Maksimum Sıkma Devri:   1000 devir
Kontrol Paneli:   Dijital
Program Sayısı:   15 Programlı
Genişlik:   59.7 cm
Derinlik:   52.7 cm
Yükseklik:   84.5 cm
Yıllık Su Tüketimi:   9900 lt
Yıkama Ses Seviyesi:   50 dB
Sıkma Ses Seviyesi:   73 dB
Enerji Sınıfı:   C
Renk:   Beyaz
Dokunmatik:
ECO Mod:
Yarım Yük:
Su Girişi:   Tek (Soğuk)
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • NT1 yorum
  2 beğeni
  Nezahat T.Manisa11 Temmuz 2021
  Vestel CMI 76101 7 kiloluk çamaşır makinası sipariş verdim ama hala teslim edilmedi
 • PE1 yorum
  6 beğeni
  Pınar E.Bursa9 Haziran 2021
  Çamaşır makinesinde seçtiğiniz program durulama yapmıyor çamaşırları köpüklü haliyle sıkıyor,program bittikten sonra ayrıca durulama programını seçip çamaşırlarınızı durulamanız gerekiyor bunu kullanım sonucu gördük ve öğrendik malesef kullanım kılavuzunda da böyle bir açıklama yok.durulamazsanız çamaşırlarınız deterjanlı çıkıyor,ayrıca 1000 devirde çok gürültülü ve çamaşırı yıpratıyor.yazlık evler için uygun bir makine.

Vestel CMI 76101 1000 Devir 7 kg Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Vestel CMI 76101 1000 Devir 7 kg Çamaşır MakinesiVestel CMI 7610 1000 Devir 7 kg Çamaşır MakinesiArçelik 7103 DY 1000 Devir 7 kg Çamaşır MakinesiVestel CMI 87102 WiFi 1000 Devir 8 kg Çamaşır Makinesi
 Vestel CMI 76101 1000 Devir 7 kg Çamaşır MakinesiVestel CMI 7610 1000 Devir 7 kg Çamaşır MakinesiArçelik 7103 DY 1000 Devir 7 kg Çamaşır MakinesiVestel CMI 87102 WiFi 1000 Devir 8 kg Çamaşır Makinesi
Fiyat 9.800,00 TL
1 satıcı
Fiyat YokFiyat Yok 10.583,02 TL
1 satıcı
Ortalama Puan2 yorum1 yorum2 yorum-
BuharlıVar---
Anti-AlerjikVar--Var
Ön YıkamaVarVarVarVar
Hassas Program-VarVarVar
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Leke Programı--Var-
Perde ProgramıVar-VarVar
Yorgan Programı---Var
Yünlü / Elde YıkamaVarVarVarVar
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Zaman Erteleme-Var-Var
Wi-Fi---Var
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Kapasite7 kg7 kg7 kg8 kg
Maksimum Sıkma Devri1000 devir1000 devir1000 devir1000 devir
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Program Sayısı15 Programlı15 Programlı15 Programlı15 Programlı
Genişlik59.7 cm59.7 cm60 cm59.7 cm
Derinlik52.7 cm52.7 cm55 cm55.7 cm
Yükseklik84.5 cm84.5 cm84 cm84.5 cm
Yarım YükVarVar-Var
ECO ModVarVar-Var
DokunmatikVar---
Yıllık Enerji Tüketimi-172 kWh156 kWh-
Yıkama Ses Seviyesi50 dB58 dB56 dB50 dB
Sıkma Ses Seviyesi73 dB76 dB73 dB73 dB
Yıllık Su Tüketimi9900 lt10337 lt9899 lt10560 lt
Su GirişiTek (Soğuk)Tek (Soğuk)-Tek (Soğuk)
Enerji SınıfıCA+++A+++C
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı