Vestel

Vestel KCMI 98142 WiFi 1400 Devir 9 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi

(1 yorum)
Vestel KCMI 98142 WiFi 1400 Devir 9 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi

9 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

13.672,30 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 17 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 50+ adet2 iş günüSatıcı: N11/altinoglu-vestel-yob

Ürün Özellikleri: Kurutmalı, Anti-Alerjik, Hızlı Yıkama, Yorgan Programı, Yünlü / Elde Yıkama, Zaman Erteleme, Wi-Fi, Solo... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Vestel KCMI 98142 WiFi 1400 Devir 9 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (9)

En Popüler Vestel Çamaşır Makineleri

Vestel KCMI 98142 Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Vestel KCMI 98142 modeli markanın güncel teknolojinin bütün imkanları kullanılarak tasarlanan ürünleri arasında yer alır. Farklı tasarımı ve eşsiz özellikleri ile çamaşır yıkamayı kolay bir hale getirir.

Hem çamaşır makinesi hem de kurutma makinesi olan ürün, tek seferde çamaşırın bütün aşamalardan geçerek dolaba kaldırılacak hale gelmesini sağlar.

15 farklı programı ile her türden çamaşırın yıkanmasını ve kurutulmasını mümkün kılar. 9 kg kapasiteye sahip olması sayesinde kalabalık ailelerin de günlük ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılamayı başarır. Kapağı koyu bir tasarıma sahip olan ürün, banyolara şık ve zarif bir görünüm kazandırır.

Kurutmalı çamaşır makinesinin üst kısmının sol tarafında deterjan bölmesi bulunur. Orta kısımda ise programların yer aldığı kontrol düğmesi vardır. Program düğmesinin sağ tarafında dokunmatik ekran içinde sıcaklık ya da sıkma devri gibi ayarlamaların yapıldığı bölüm bulunur.

Söz konusu ekran üzerinden programın bitme süresini de rahat bir şekilde takip edebilirsiniz. Yeni nesil teknolojilerin özenli işçilik ile bir araya geldiği ürün, kurutmalı çamaşır makinesi arayışında olan kullanıcılar için iyi bir seçenektir.

Vestel KCMI 98142 Ön Görünüm

15 Programlı Vestel KCMI 98142 Modeli

Vestel KCMI 98142 içerdiği programlar ile çamaşırların kolay bir şekilde yıkanıp kurutulmasını sağlar. Üründe Eko, Pamuklular, Sentetikler, Yünlü/İpekli, Yorgan, Durulama, Alerji Uzmanı, Sıkma/Tahliye, Süper Hızlı, Hızlı, Hassas, Pamuklu Kurutma, Hızlı Yıka/Kurut ve Pamuklu Yıka/Kurut olmak üzere toplam 15 farklı program bulunur.

Hızlı Yıka/Kurut ve Pamuklu Yıka/Kurut programlarında yıkama ve kurutma programın döngüsü içinde kendiliğinden bulunur. Pamuklu Kurutma ve Hassas Kurutma programlarında sadece kurutma yapabilirsiniz. Yünlü/İpekli ve Yorgan programları dışındaki diğer programlarda ise yıkama sonrası için farklı kuruluk dereceleri arasından isteğinize göre kurutma fonksiyonunu kendiniz seçebilirsiniz.

Eko, makinenin içinde bulunan sensörler sayesinde çamaşırlarınızın kirlilik oranını tespit ederek yıkama sıcaklığını otomatik olarak ayarlar. Çok kirliyse 60 °C’de ve az kirli ise 40 °C’de yıkama işlemini gerçekleştirir. Ayrıca Eko programı, su ve elektrikten tasarruf sağlayacak şekilde yıkama yapar.

Alerji Uzmanı, 60 °C gibi yüksek sıcaklıkta bebek kıyafeti gibi hijyenik olarak yıkanması gereken çamaşırlar içindir. Süper Hızlı, 12 dakikada ve 30 °C’de çamaşırlarınızı yıkamanıza imkan tanır. Aceleniz olduğunda ve çamaşırlarınız çok kirli değilse bu programdan yararlanabilirsiniz.

Durulama, soğuk su ile çamaşırların üzerine sinen dolap kokusunu atmanıza yardımcı olur. Sentetikler, mikrofiber ya da elastan içerikli spor kıyafetlerinizi rahat bir şekilde yıkayabileceğiniz bir programdır.

Yünlü/İpekli, hassas çamaşırlarınızı yıpratmadan nazik hareketler ile temizler. Yorgan modu ise makinede yıkanabilen yorganlar içindir. KCMI 98142 Vestel modeli ile çamaşırlarınızı pratik bir şekilde yıkayabilir, kurutabilir ve ütüye hazır hale getirebilirsiniz.

Vestel KCMI 98142 Yan Görünüm

Vestel KCMI 98142 Yardımcı Fonksiyonları

Vestel KCMI 98142 WiFi kurutmalı çamaşır makinesi içerdiği yardımcı fonksiyonlar sayesinde programların akışını kişisel gereksinimleriniz doğrultusunda düzenlemenize imkan tanır.

Ekran üzerinden yıkama suyu sıcaklığını pratik bir şekilde seçebilirsiniz. Bazı çamaşırlar etiketinde yazan sıcaklıkta yıkanması gerektiği için bu fonksiyon sayesinde çamaşırlarınızı doğru sıcaklıkta temizleyebilirsiniz.

Ayrıca sıcaklık seçenekleri arasında soğuk suda yıkama yapmanızı mümkün kılan bir ayar da bulunur. Özellikle çok hassas çamaşırlarda bu fonksiyonu kullanabilirsiniz.

Sıkma Hızı Seçimi, çamaşırların yıkandıktan sonra hangi devirde sıkılacağını seçebileceğiniz bir fonksiyondur. Maksimum sıkma devri olan 1400 rpm ile 0 arasında bir tercihte bulunabilirsiniz. Süreli Kurutma, 30, 60, 90 ve 120 dakika olmak üzere dört farklı süre arasından seçim yapmanıza olanak tanır.

Çamaşırların yıkandıktan sonra özel olarak kurutulmasını istediğiniz bir süre varsa bu fonksiyon sayesinde belirli bir sürede kurutma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Seviyeli Kurutma, Ütü, Askı ve Dolap olmak üzere üç farklı kurutma seviyesine sahiptir.

Ütü Kuruluğunda, makineden aldığınız çamaşırları dolaba kaldırmadan ütüleyecekseniz kullanışlı hale gelir. Bu fonksiyon çamaşırların rahat bir şekilde ütülenebilmesi için hafif nemli kalmasını sağlar.

Askı, orta seviyede bir kurutma işlemi istiyorsanız tercih edebileceğiniz bir ayardır.

Dolap Kuruluğunda ise makineden alınan çamaşırlar hemen dolaba kaldırılacaksa yüksek seviyede kuruluk sağlar. Kuruluk seviyesini yıkama programlarının yanı sıra Pamuklu Yıka/Kurut programında da seçebilirsiniz.

Vestel KCMI 98142 modelinin sahip olduğu fonksiyonlar sayesinde çamaşırlarınızı makineden istediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Vestel KCMI 98142 yorum kısmından bu özelliklerin avantajları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Vestel KCMI 98142 Tuş Paneli

Vestel KCMI 98142 İncelemesi

Vestel KCMI 98142 WiFi çamaşır makinesi yorumları ile kullanıcılarından olumlu geri dönüşler alan bir model olmasına rağmen satın almaya karar vermeden önce bazı kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Aşağıda bulunan listeden ürünün olumlu ve olumsuz özelliklerine göz atabilirsiniz.

 • A’dan G’ye sıralanan enerji skalasında B sınıfında bulunan ürün, enerji tasarrufu söz konusu olduğunda başarılı bir performans ortaya çıkarır. Yıkama esnasında yılda ortalama 57 kWh enerji tüketir.
 • Yıkama ve kurutma birlikte yapıldığında yıllık ortalama 377 kWh enerji tüketmesi ile E sınıfında yer alır. Makinenin yıllık su tüketimi ise yıllık 50 L’dir.
 • Wi-Fi bağlantısına sahip olması sayesinde kurutmalı çamaşır makinesi tablet ya da telefon üzerinden kontrol edilebilir.
 • Çocuk Kilidi, cihazı çocuk sahibi olan aileler için kullanışlı hale getirir.
 • 9 kg kapasiteye sahip olması sayesinde kalabalık ailelerin günlük gereksinimlerine kolayca yanıt verir.
 • Alerji Uzmanı, hijyenik olarak yıkanması gereken çamaşırları etkili bir şekilde temizler.
 • Özel tambur şekli sayesinde çamaşırları yıpratmadan yıkama ve kurutma işlemini gerçekleştirir.
 • Yarım Yük Opsiyonu sayesinde makineyi az kapasite ile çalıştırabilirsiniz. İçinde bulunan sensörler çamaşır miktarını ve türünü algılayarak yıkama sıcaklığı gibi ayarlamaları otomatik olarak yapar.

Özellikle Wi-Fi bağlantısı ile dikkatleri üzerinde toplayan ürün, kurutma ve yıkama işleminin tek makinede gerçekleştirilmesini sağlaması ile de kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırır. Kirli çamaşırlarınızın tek bir işlemde dolaba kaldırılacak hale gelmesini istiyorsanız 98142 modeline göz atabilirsiniz.

Vestel KCMI 98142 Deterjan Gözü

Vestel KCMI 98142 ile Vestel KCMI 98142 G Farkları

Genel anlamda birbirlerine oldukça yakın olan iki model, bazı özellikleri ile birbirinden ayrılır. Vestel KCMI 98142 G daha yüksek bir ses seviyesinde çalışır. Böylece Vestel KCMI 98142 modeli ile daha sessiz bir performans elde edebilirsiniz. Vestel KCMI 98142 modeli beyaz renkli iken KCMI 98142 G gri renklidir. Banyonuzun tasarımını göz önünde bulundurarak bu iki renk seçeneği arasından sizin için uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Ek Özellikleriyle Vestel KCMI 98142

Vestel KCMI 98142 WiFi çamaşır makinesi sahip olduğu ek özellikler ile de kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sağlar.

TwinJet teknolojisine sahip olan ürün, kazan bölümünde bulunan iki farklı su jeti sayesinde deterjanlı suyu çamaşırların üzerinde kısa süre içinde püskürtür. Böylece daha etkili bir temizlik performansı elde edilmesine yardımcı olur.

Özel tasarım İnci Kazan, çamaşırların zarar görmeden yıkanmasını ve kurutulmasını sağlar. Özel mikro deliklere ve inci dokuya sahip olan tambur yapısı sayesinde çamaşırlarınızı hassas bir şekilde yıkar. Bu sayede yıkama ya da kurutma kaynaklı oluşabilecek yıpranmaları da minimuma indirir.

Dijital Inverter Motor, motordaki sürtünmeyi azaltan güçlü mıknatıslar kullanır. Bu sayede çamaşır makinesinin daha sessiz ve etkili bir şekilde çalışmasını sağlar. Aynı zamanda sürtünmeyi azaltması sayesinde makinenin çalışırken daha az enerji harcamasını mümkün kılar.

Gecikmeli Başlat, programların başlamasını 1 saat ile 23 saat arasında ertelemenize imkan tanır. Bu sayede yıkama ya da kurutma işlemini istediğiniz saatte gerçekleştirebilirsiniz.

Sahip olduğu özellikler ile KCMI 98142 yorum ve incelemelerinden yüksek puanlar almayı başarır. Siz de kullanışlı, işlevsel ve şık bir makine istiyorsanız modelin fiyat seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Vestel KCMI 98142 Tambur

Vestel KCMI 98142 WiFi 1400 Devir 9 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi Fiyat Analizi

Vestel KCMI 98142 WiFi 1400 Devir 9 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Vestel KCMI 98142 WiFi 1400 Devir 9 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi Özellikleri

Kurutmalı:
Anti-Alerjik:
Hızlı Yıkama:
Yorgan Programı:
Yünlü / Elde Yıkama:
Zaman Erteleme:
Wi-Fi:
Kullanım Türü:   Solo
Kapasite:   9 kg
Maksimum Sıkma Devri:   1400 devir
Program Sayısı:   15 Programlı
Kurutma Kapasitesi:   6 kg
Genişlik:   59.7 cm
Derinlik:   58.2 cm
Yükseklik:   84.5 cm
Yıkama Ses Seviyesi:   53 dB
Enerji Sınıfı:   A
Renk:   Beyaz
ECO Mod:
Yarım Yük:
Su Girişi:   Tek (Soğuk)
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.52 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • FK112 yorum
  466 beğeni
  Feridun K.21 Kasım 2020
  Birçok işlem uzaktan da yapılıyor. Deterjanlı suyu çamaşırlara çok daha hızlı püskürten bir teknoloji kullanılmış. Çok lekeli çamaşırların temiz çıkmasından etkisi anlaşılıyor. Sarsılmadan yıkıyor yürüyecek gibi durmuyor :) Sesi biraz var ama çok rahatsız etmiyor.
  • Alışverişçi resmi

Vestel KCMI 98142 WiFi 1400 Devir 9 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Vestel KCMI 98142 WiFi 1400 Devir 9 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır MakinesiHoover HDQ 4119AMBS/1-S 1400 Devir 11 kg / 9 kg Kurutmalı Çamaşır MakinesiSamsung WD90TA046BE1AH Air Wash 1400 Devir 9 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır MakinesiHoover HDPD 4149AMBC/1-S 1400 Devir 14 kg / 9 kg Kurutma Çamaşır Makinesi
 Vestel KCMI 98142 WiFi 1400 Devir 9 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır MakinesiHoover HDQ 4119AMBS/1-S 1400 Devir 11 kg / 9 kg Kurutmalı Çamaşır MakinesiSamsung WD90TA046BE1AH Air Wash 1400 Devir 9 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır MakinesiHoover HDPD 4149AMBC/1-S 1400 Devir 14 kg / 9 kg Kurutma Çamaşır Makinesi
Fiyat 13.672,30 TL
9 satıcı
11.996,07 TL
16 satıcı
15.519,03 TL
10 satıcı
14.699,00 TL
1 satıcı
Popülerlik3. Popüler Vestel Çamaşır Makinesi3. Popüler Hoover Çamaşır Makinesi2. Popüler Samsung Çamaşır Makinesi2. Popüler Hoover Çamaşır Makinesi
Ortalama Puan1 yorum--
BuharlıYokYokVarVar
KurutmalıVarVarVarVar
Anti-AlerjikVarVarYokVar
Ön YıkamaYokYokVarVar
Bebek ProgramıYokYokYokYok
Hassas ProgramYokVarVarVar
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Leke ProgramıYokYokYokYok
Perde ProgramıYokYokYokYok
Yorgan ProgramıVarYokYokYok
Yünlü / Elde YıkamaVarVarVarYok
Çocuk KilidiYokVarVarVar
Tambur TemizlemeYokYokVarYok
Zaman ErtelemeVarVarVarYok
Yük SensörüYokYokYokYok
Wi-FiVarVarYokVar
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Kapasite9 kg11 kg9 kg14 kg
Maksimum Sıkma Devri1400 devir1400 devir1400 devir1400 devir
Kontrol Paneli-DijitalDijitalDijital
Program Sayısı15 Programlı15 Programlı14 Programlı14 Programlı
Kurutma Kapasitesi6 kg9 kg6 kg9 kg
Genişlik59.7 cm60 cm60 cm60 cm
Derinlik58.2 cm67 cm65 cm67 cm
Yükseklik84.5 cm89 cm85 cm85 cm
Yıllık Su Tüketimi---12320 lt
Yıkama Ses Seviyesi53 dB---
Sıkma Ses Seviyesi--72 dB80 dB
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıAAEB
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Ağırlık-75 kg68 kg-
Bluetooth-Var--
Dokunmatik-Var--
ECO ModVarVarVar-
Kırışıklık Önleme-Var--
Su GirişiTek (Soğuk)---
Yarım YükVar---