LG Çamaşır Makinesi

LG Çamaşır Makinesi Fiyatları

19 farklı LG Çamaşır Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Bosch Çamaşır Makinesi Altus Çamaşır Makinesi Samsung Çamaşır Makinesi Arçelik Çamaşır Makinesi Profilo Çamaşır Makinesi Electrolux Çamaşır Makinesi

Fiyatı Düşen LG Çamaşır Makineleri

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

9 kg10 kgA+++A++1200 devir1400 devir3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL GriInoxSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: LG Kaydet

Fiyatı
- 0 - 3.000 TL3.000 - 4.500 TL4.500 - 6.000 TL6.000 - 7.500 TL7.500 TL üstü
Markası LG Özellikler Kullanım Türü Kapasite Maksimum Sıkma Devri Kontrol Paneli Program Sayısı Kurutma Kapasitesi Genişlik Derinlik Yükseklik Yıllık Enerji Tüketimi Yıllık Su Tüketimi Yıkama Ses Seviyesi Sıkma Ses Seviyesi Tambur Hacmi Enerji Sınıfı SatıcıToplam 115 satıcı. Ürün Puanı Renk

Lg Kurutmalı Çamaşır MakinesiLG BuzdolabıLG Çamaşır Kurutma MakinesiLG Bulaşık MakinesiLG Su SebiliLG TelevizyonLG MonitörLG KlimaLG Bluetooth HoparlörLG Hava Temizleme CihazıLG SoundbarLG Su Arıtma Cihazı

En Popüler LG Çamaşır Makineleri
Bunlara Da Bakabilirsiniz

LG Çamaşır Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

LG Çamaşır Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

LG Çamaşır Makinesi

Dünyanın en prestijli teknoloji markaları arasında yer alan LG çamaşır makinesi modellerinde güncel donanımları ve akıllı sistemleri kullanarak kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmayı hedefler. LG akıllı çamaşır makinesi çeşitlerinin yapay zeka teknolojileriyle donatılmış sistemleri, makinenizi uzaktan kontrol etmenize destek verir. Teknolojik özelliklerinin yanında LG çamaşır makinesi, tüm ihtiyaçlara yönelik optimum çözümler üretmek için özel olarak tasarlanır. Kalabalık ailelerin hijyen ihtiyacını tek seferde çözen ürün seçenekleri arasında LG çamaşır makineleri, 20 kg ağırlığına kadar yıkama kapasitesi sunar. Kalabalık olmayan evler için kullanılabilecek seçenekler ise 7 kg’dan başlar. Ancak LG 7, 8, 9, 10 ve 10.5 kg çamaşır makinesi de dahil olmak üzere tüm modellerin donanım özellikleri birbiriyle benzerlik gösterir. İhtiyaçlarınıza göre seçeceğiniz LG çamaşır makinesi Akakçe’de tüm özellikleri ve fiyatlarıyla sizleri bekler.

Akıllı Teknolojilerle Çalışan LG Çamaşır Makinesi Çeşitleri

Akıllı teknolojilere sahip LG Çamaşır makineleri, mobil cihazların tümüyle eşleştirilerek çalıştırılabilir. Çamaşır makinesi LG ile eşleşebilen ThinQ uygulaması sayesinde makinenizin tüm özelliklerini programlamanıza yardımcı olur. Aynı zamanda bu uygulama ile LG marka çamaşır makinesi, giysilerinizin türüne uygun yıkama önerilerini sizlere sunar. Önerilerle birlikte işten eve döndüğünüz sırada LG çamaşır makinesi ile giysilerinizin yıkanmış olmasını istiyorsanız, uygulamayı cep telefonunuzdan açarak yıkama ve kurutma döngüsünün tamamlanmasını istediğiniz saat aralığını seçebilirsiniz. LG Wi-Fi çamaşır makinesi kullanmak için cep telefonundan Bluetooth'u açık konuma getirip makine ile bağlantısı sağlanabilir. LG çamaşır makinesi kullananlar, akıllı teknolojilere sahip ürünlerin bu özelliğinin zaman kazandırdığı ile ilgili memnuniyetlerini ifade eder.

Akıllı özelliklere sahip tasarımlar arasında LG mini, büyük çamaşır makinesi çeşitlerinde de bulunur. Büyük LG çamaşır makinesi seçeneklerinden bazıları iki farklı yıkama bölmesi ile çalışır. LG iki katlı çamaşır makinesi ile iki çeşit eşyayı gruplayarak yıkamanıza yardımcı olur. Üst kısımda yer alan ana bölmede çok miktardaki renklileri, alt bölmede ise beyaz giysilerinizi yıkayabilirsiniz. LG çamaşır makinesi ikili tasarımın en büyük avantajlarından birisi, üst bölmenin 18, alt bölmenin ise 7 kg’ye kadar yıkama imkanı sunmasıdır. Bazı LG çamaşır makinesi çeşitlerinde yer alan alt çekmece kurutucu özelliğine de sahiptir. LG kurutma çekmeceli çamaşır makinesi seçeneklerini kullandığınızda üst bölmeden çıkan giysileri alt çekmeye alarak yaklaşık 20 dakikada kurumasını sağlayabilirsiniz. LG çamaşır makinesi ile sunulan yüksek kapasite sayesinde büyük yorganları ikinci kez çalıştırmaya gerek kalmadan yıkamak mümkün olur. En ucuz LG çamaşır makinesi alternatiflerini inceleyerek kendiniz için en uygun modeli bulabilirsiniz.

Kalabalık Aileler için İdeal LG Çamaşır Makinesi Modelleri

Kalabalık aileler, büyük çamaşır yığınları sebebiyle zaman kaybedebilir. LG çamaşır makinesi 9 kg 1000, 1400 devir ile nevresim takımları, küçük yorganlar herhangi bir sorun yaşanmadan yıkanabilir. Aileniz 3 - 4 kişiden oluşuyorsa bu seçeneği değerlendirebilirsiniz. LG çamaşır makinesi 10 kg yorumları ve kullanıcı geri bildirimlerinde bu kapasitenin çekirdek aileler için ideal bir alan sunduğuyla ilgili memnuniyetlerin belirtildiği görülür. 10 kg kapasite, tek çalıştırmada 50’ye yakın tişört, 2-3 adet pantolon, 3 adet havlu, 6 adet yastık kılıfını yıkamayı sağlar. LG çamaşır makinesi 7, 8, 9, 10, 12 kg fiyatı ekonomik seçenekleri sizleri sunar. Ancak kalabalık bir aileye sahipseniz ve sık sık çamaşır makinesi çalıştırıyorsanız LG 12, 15, 16, 18, 20 kg çamaşır makinesi modellerinden biri sizin için uygun olabilir. 15 kg yıkama kapasitesine sahip olan LG çamaşır makinesi ile yorganlarınızla birlikte giysilerinizi de yıkayabilirsiniz. Bu sayede LG çamaşır makinesi ile giysilerinizi yıkamak için zamandan ödün vermenize gerek kalmaz. LG çamaşır makinesi ile gelen 15 kg kapasite, aynı anda yorganla birlikte yaklaşık 20 adet tişört yıkamanız için yeterli alanı sizlere sunar. LG çamaşır makinesi en ucuz seçeneklerden birisini seçerek yıkama deneyiminizi daha kolay hale getirebilirsiniz.

LG çamaşır makinesi seçenekleri arasından doğru tercih yaparak hem zaman kazanabilir hem de çamaşır yıkama sürecini daha keyifli hale getirebilirsiniz. Bazı LG çamaşır makinesi çeşitlerinde kurutma programı seçeneği de mevcuttur. Özellikle yüksek devirli çalışan LG çamaşır makinesi kurutma programları lle kıyafetlerinizi hafif nemli şekilde almanıza katkıda bulunur. Kurutma programları ile LG çamaşır makinesi kullanıcı yorumları ve geri bildirimlerinde de olumlu görüşler yer alır. Aynı şekilde bu programlar, çamaşır deneyiminde geçen süreyi kısaltarak size zaman kazandırabilir. Giysilerinizi kurutmak sürecinde hiç vakit kaybetmek istemiyorsanız, çamaşır kurutma makinesi fiyatları ve özelliklerini de inceleyebilirsiniz. Kullanıcılar en uygun LG çamaşır makinesi çeşitleriyle birlikte ucuz kurutma makinelerini de değerlendirerek pratiklik kazanabilir.

Çekirdek Aileler için Konfor Sağlayan LG Çamaşır Makinesi Seçenekleri

Model fark etmeksizin LG çamaşır makinesi kullanımı, hemen hemen aynıdır. Marka tüm kolay kullanım için kullanıcı dostu kontrol paneliyle üretir. “LG çamaşır makinesi nasıl kullanılır?” diye düşünüyorsanız, ürünlerin tamamı tam otomatik olduğu için programı seçip “başlat” tuşuna basmanız çalıştırmak için yeterli olur. Temel kural, LG çamaşır makinesi kapasitesinin her zaman kuru giysilerin ağırlığı ile ölçülmesidir. Basitçe LG çamaşır makinesi 8 kg 1400 devir kapasitesiyle toplam 8 kiloluk giysiyi yıkayabilir. Kapasite ve teknolojik özelliklerine göre LG çamaşır makineleri şu özellikleri taşır:

Tek seferde yıkayacağınız büyük çamaşır yığınları varsa LG 9, 12 kg çamaşır makinesi en ucuz ve en kaliteli seçenekleri inceleyebilirsiniz. Düşük kapasiteye sahip LG çamaşır makinesi modelleri, fiyat açısından daha ekonomiktir. Daha büyük modeller, küçük kapasiteli LG çamaşır makinesi çeşitlerine göre yıkama başına yüzde 10 daha az enerji tüketebilir. Bu sebeple yüksek kapasiteye sahip bir ürün seçebilirsiniz. Evde büyük kapasiteli bir LG çamaşır makinesi için yeterli alan olmadığından endişeleniyorsanız LG çamaşır makineleri, yıkama kapasitesinden bağımsız olarak genellikle standart boyutlardadır. LG çamaşır makinesi tasarım özelliği sayesinde tambur boyutu, genişliği veya yüksekliği değil, yalnızca derinliği etkiler. Bu sebeple LG 10,5 kg çamaşır makinesi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Kalabalık aileleri için LG 12 kg çamaşır makinesi kullananlar, yeni makinenin daha küçük kapasiteli eski ürünleriyle benzer boyutlarda olduğunu ifade eder. Bu sebeple aileniz için LG 12 kg çamaşır makinesi en ucuz ve avantajlı modelleri inceleyebilirsiniz. LG son model çamaşır makinesi çeşitlerine ulaşmak ve satın almak üzere alternatifleri karşılaştırmak mümkündür.

LG Çamaşır Makinesi Yıkama Teknolojileri

LG yeni çamaşır makinesi modellerinde akıllı teknolojilerle birlikte birden fazla yıkama seçeneğini bir arada sunar. LG çamaşır makinesi, spor giysiler, günlük kıyafetler, hassas yıkama gerektiren giyecekler için önceden programlanmış yıkama alternatifleriyle kolaylık sağlar. Ayrıca LG Türkiye çamaşır makinesi çeşitlerinin hemen hemen hepsinde buharlı yıkama teknolojisi de bulunur. LG buharlı yıkama çamaşır makinesi özel buhar sistemiyle giysileri yumuşatarak kırışıklıkları giderir. Bu sayede, yıkama ve kurutma döngüsünden sonra ütü için ekstra zaman harcamanız gerekmez. Aynı zamanda LG çamaşır makinesi, yüksek buhar sistemiyle giyeceklerdeki inatçı lekelerin azalmasına destek verir. LG buharlı çamaşır makinesi yorumları, ürünün zamandan tasarruf ederken etkili hijyen verdiği ile ilgili memnuniyetleri içerir. LG buharlı çamaşır makinesi seçeneklerinin buhar gücü, markanın yıkama teknolojileriyle birleştiğinde kumaşlarınız kalitesini de koruyabilir. LG buharlı çamaşır makinesi fiyatları, ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.

LG çamaşır makinesi, Inverter motor ile üretilir. Bu motoru sayesinde ne kadar güçlü çalışırsa çalışsın, ses seviyesi oldukça düşük kalır. Inverter teknoloji ile LG sessiz çamaşır makinesi, konforunuza katkı sağlar. LG yeni çıkan çamaşır makinesi çeşitlerindeki güçlü motor ve donanımlarla hayatınızı kolaylaştırabilir. LG çamaşır makinesi fiyat listesi ve ürünlerin özelliklerini hemen Akakçe yardımıyla inceleyebilirsiniz. “LG çamaşır makinesi nasıl?” diye düşünüyorsanız ürünlerin kırışıklığı azaltan ve sessiz çalışma sağlayan donanımlarının yanında pek çok özel kişiselleştirilebilir program seçeneklerinin bulunduğunu söylemek gerekir. LG Steam teknolojisi de bu özelliklerden birisidir. LG çamaşır makinesi özellikleri arasında yer alan Steam, yıkanacak eşyaları derinlemesine temizlerken, akarları yok ederek. Bu sayede hassas kullanıcılar için konforlu bir deneyim sunar. Bu özelliklerle birlikte kapasiteye ve tasarıma göre değişiklik gösteren LG çamaşır makinesi fiyatları arasından bütçenize en uygun olanını bulabilirsiniz. Ayrıca, ev dekorasyonunu canlandırmak için çamaşır makinesiyle uyumlu bir bulaşık makinesi de satın almak isteyenler için birçok seçenek vardır. Bunun için de bulaşık makinesi fiyatları ve tasarım özelliklerini değerlendirebilirsiniz.