Seg Çamaşır Makinesi

Seg Çamaşır Makinesi Fiyatları

5 farklı Seg Çamaşır Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Bosch Çamaşır Makinesi Samsung Çamaşır Makinesi Altus Çamaşır Makinesi Arçelik Çamaşır Makinesi Hoover Çamaşır Makinesi Profilo Çamaşır Makinesi

Aktüel Broşürlerden Seg Çamaşır Makineleri

  • Seg SCM 7L1000 7 Kg/1000 Devir Çamaşır MakinesiMigros 4.899,00 TL
  • Seg CM 910 9 kg Çamaşır MakinesiA101 5.799,00 TL
  • Seg SCM 9TE1000 9Kg/1000D Çamaşır MakinesiMigros 6.290,00 TL

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

9 kg10 kgA+++A++3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 1200 devir1400 devirGriInoxSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Seg Kaydet

Fiyatı
- 0 - 3.000 TL3.000 - 4.500 TL4.500 - 6.000 TL6.000 - 7.500 TL7.500 TL üstü
Markası Seg Özellikler Kullanım Türü Kapasite Maksimum Sıkma Devri Kontrol Paneli Program Sayısı Genişlik Derinlik Yükseklik Enerji Sınıfı SatıcıToplam 132 satıcı. Renk

Seg 9 kg Çamaşır MakinesiSeg Buzdolabı

En Popüler Seg Çamaşır Makineleri

Seg Çamaşır Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Seg Çamaşır Makinesi hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Seg Çamaşır Makinesi:
  1. Seg CM 580 800 Devir 5 kg Çamaşır Makinesi
  2. Seg SCM 9100 / CM 910 9 KG Çamaşır Makinesi
  3. Seg SCM 8100 E A+++ 1000 Devir 8 kg Çamaşır Makinesi
  4. Seg Scm 580 800 Devir 5 Kg Çamaşır Makinesi
  5. Seg Scm 7101 / Cm 710 1000 Devir 7 Kg Çamaşır Makinesi

Seg Çamaşır Makinesi

Ev içerisinde yer alan ve günlük hayatı kolaylaştıran elektronik ürünlerden biri olan çamaşır makineleri sayesinde zorlu lekeler ile baş etmek eskisinden çok daha kolay. Kıyafetlerinizi her daim temiz tutmak için kolaylık sağlayan çamaşır makineleri ev yaşamındaki en önemli yardımcılardan biridir. Farklı çamaşır kapasiteleri ve programları ile ihtiyacınıza uygun olan Seg marka çamaşır makinesi modelini kolayca bulabilirsiniz. Seg çamaşır makinesi modelleri sayesinde kıyafetlerinizi kolayca yıkayabilirsiniz. Birbirinden farklı kumaş türlerinden üretilen kıyafetleri temizlemek için farklı yıkama programına sahip olan çamaşır makinesi modelleri hem maddi olarak hem de iş gücü olarak tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. Tükenen su kaynakları ile birlikte çamaşırları, çamaşır makinesinde yıkamak elde yıkamaya göre çok daha az su harcar. Aynı zamanda yüksek ısı derecesinde çamaşırlar çok daha iyi temizlenir. Bu nedenle siz de evinize ve bütçenize uygun bir çamaşır makinesi satın alabilirsiniz. Öte yandan kıyafetler yıkandıkça kumaşlarda yıpranmalar söz konusu olabilir. Seg çamaşır makinesi modelleri kaliteli kazan materyalleri ile birlikte kumaşların zarar görmesini engelleyebilir. Bu sayede çamaşırlarınızı ilk günkü kalitesinde kullanabilir, ev ekonomisine katkı sağlayabilir ve çamaşır yıkamak ile kaybedeceğiniz zamanı kendiniz için değerlendirebilirsiniz. Akakçe sayesinde evinizde ihtiyacınız olan diğer ev içi teknolojik ürünleri de uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Mutfakta yer alan Seg derin dondurucu, buzdolabı gibi farklı ürünleri de değerlendirebilir ve bütçenize uygun olan modelleri satın alabilirsiniz.

Seg Çamaşır Makinesi Modelleri

Seg çamaşır makinesi modelleri birçok farklı özelliğe sahiptir. Yeni nesil teknolojileri ürünlerinde kullanan Seg markası çeşitli fonksiyonlara ve çalışma performansına sahip çamaşır makineleri sunar. Seg markası, çamaşır makinelerinin özellikle su tüketiminde büyük bir tasarruf aracı olduğunun bilincinde üretim yapar. Çamaşır makinesi üretiminde A++ ve A+++ enerji sınıfına yer verir. Bu sayede ürünler aynı zamanda büyük ölçüde enerji tasarrufu sağlar. 5kg, 9kg ve 12 kg gibi farklı kazan kapasitesine sahip olan makineler ile her çeşit kumaş türünden üretilmiş olan kıyafetlerini yıkayabilirsiniz. Geniş kazan kapasitesi sayesinde yorgan gibi yıkanması diğer kıyafetlere görece daha zor olan ürünleri de kolay bir şekilde yıkayabilirsiniz. Kısa programı sayesinde günlük hayatta sık kullanıldığı için kolayca kirlenebilen yastık kılıfı, havlu, minder kılıfı, nevresim kılıfı gibi ürünleri hızla yıkayabilirsiniz. Seg çamaşır makinesi modellerinde kısa yıkama, uzun yıkama, hassas ipek, renkliler, beyazlar, yünlü, sentetik gibi farklı programlar yer alabilir. Bu sayede kıyafetlere zarar vermeden rahat bir şekilde yıkama yapabilirsiniz. Elde yıkayın gibi ibareler yer alan kıyafetler için narin 30 °C programını kullanabilirsiniz. Farklı yıkama programları dışında çamaşır makinelerinde önemli olan diğer nokta sıkma ve devirdir. Makinenin devri ne kadar yüksek olursa yıkanan çamaşır yıkama sonrasında daha kuru çıkabilir. Aynı zamanda yünlü, çekmeye müsait olan çamaşırlar yüksek sıcaklıkta ve devirde yıkandığı zamanda özellikle yüksek devir etkisi ile küçülebilir. Seg çamaşır makinesi modellerinde çamaşırlarınızı yıkayabileceğiniz geniş yıkama ve devir programları bulunur. Her gün gelişen ve değişen teknolojik yenilikleri göz önüne alarak üretim yapan marka size farklı modellerde ve teknolojik özelliklerde ürünler sunar. Ürünler aynı zamanda beyaz, siyah ve gri gibi farklı seçeneklere sahiptir. Evinizde bulunan diğer buzdolabı, kurutma makinesi, bulaşık makinesi gibi teknolojik ürünler ile uyumlu bir çamaşır makinesi satın alabilirsiniz.

Kusursuz Temizlik için Seg Çamaşır Makinesi

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte Seg çamaşır makinesi çeşitleri yepyeni modelleri ile birlikte ihtiyaçlarınıza karşılık verebilir. Günlük hayatta karşılaşabileceğiniz farklı tür lekelerinde etkili bir temizlik sunabilir. 15 program ile aklınıza gelebilecek her tür lekeyi çıkarma özelliğine sahip olan makineler genellikle 9 kilogram kazan kapasitesine sahiptir. Bu sayede aynı anda yıkamak istediğiniz tüm çamaşırları yıkayabilirsiniz. Kullanılan teknoloji ile birlikte gelişmiş enerji tasarrufu sunabilir. Markanın bekleme özelliği bulunan çamaşır makinesi modellerini kullanırken herhangi bir işlem yapmadığınız da 30 dakika içerisinde makine otomatik olarak devreye bekleme sistemini sokar. Açma/Kapama düğmelerine bastıktan kısa bir süre sonra makine devreye girer. LED paneli kullanım kolaylığı sağlayabilir. Kullanıcılar için pratik ve kolay bir kullanım sağlayan LED ekran bulunan modeller kendi arasında dokunmatik ve tuşlu olmak üzere ikiye ayrılır. Teknolojik ürünler çocuklar için zararlı ve tehlikeli olabilir. Bu nedenle çamaşır makinesi modellerinin tamamında çocuk kilidi özelliği bulunur. Çocuk kilidi sayesinde yıkama başladıktan sonra programın değiştirilmesi gibi sorunların önüne geçilebilir. Seg çamaşır makinesi en ucuz seçenekleri uygun fiyatlara almak için ürünleri ayrıntılı olarak inceleyebilir, seçiminizi yapabilirsiniz.

Yenilikçi Teknolojiye Sahip Seg Çamaşır Makineleri

Seg çamaşır makineleri yenilikçi teknoloji ile birlikte farklı birçok özelliğe sahiptir. Özellikler arasında geniş yıkama kapasitesi yer alır. Çamaşırlarınızı biriktirdikten sonra yıkamayı tercih ediyorsanız ya da kalabalık bir aileye sahipseniz sizin için kazan kapasitesi önemlidir. Satın alma işleminizi gerçekleştirmeden önce Akakçe’de yer alan Seg çamaşır makinesi yorumlarını okuyabilirsiniz. Bu sayede satın almak istediğiniz ürünü sizden önce deneyimlemiş olan kullanıcıların fikirlerini öğrenebilirsiniz. Markanın çamaşır makinesi modellerinde yer alan devir özelliği 800 ile 1200 arasında değişir. Çamaşırlarınızın kumaş türüne göre yıkama devrini ayarlayabilirsiniz. Sıkma devir hızının artması çamaşırların kuruluk derecesi artabilir. Satın almayı düşündüğünüz ürünün sıkma devir özelliklerini inceleyerek yıkama sonrasında çamaşırlarını maksimum kurulukta alabilirsiniz. Aynı zamanda Seg kurutmalı çamaşır makinesi modelleri ile birlikte çamaşırlarınızı hem yıkayabilir hem de kurtulabilirsiniz.

Seg Çamaşır Makinesi Satın Almadan Önce Dikkat Edilecekler

Her ürün satın almadan önce dikkat edilmesi gereken özellikler vardır. Çamaşır makinesi gibi günlük hayatınızı kolaylaştıracak ve görece diğer ev eşyalarına pahalı olan ürünleri satın almadan önce fiyat performans değerlendirmesi yapabilirsiniz. Bu tarz değerlendirmeler için Seg çamaşır makinesi kullananların yaptıkları yorumları okuyabilirsiniz. Deneyimlerini paylaşan kullanıcıların yazdıkları satın alma işlemi öncesinde size yol gösterici olabilir. Diğer yandan ürünlerin teknik özellikleri, yıkama kapasiteleri, program çeşitlilikleri, enerji tasarrufu gibi özellikleri inceleyerek ihtiyacınız olan ürünü belirleyebilirsiniz. Giysilerinizin kumaşlarının yıkama sırasında zarar görmemesi için doğru programlarda yıkanması önemlidir. Bu nedenle bebek kıyafetleri, spor kıyafetleri gibi özel kumaşlara sahip olan ürünleri yıkamak için hassas programlara sahip olan makineleri tercih etmeniz gerekir. Aynı zamanda tercih edeceğiniz makinenin enerji ve su tasarrufu seviyesine dikkat edebilirsiniz. Bütçenize uygun bir cihaz arıyorsanız en ucuz seg çamaşır makinesi modellerini zaman kaybetmeden bulabilmek ve kolayca satın almak için ürünleri fiyata göre artan ya da azalan şeklinde sıralayabilirsiniz.

Seg Çamaşır Makinesi Fiyatlarını Akakçe’de İnceleyin

Seg marka çamaşır makinesi fiyatlarına Akakçe’den kolayca ulaşabilirsiniz. Ürünlerin özellikleri, sıkma devri, kazan kapasitesi, renkleri gibi farklı özelliklerine göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Sahip olduğunuz bütçe ve ihtiyacınız doğrultusunda bir çamaşır makinesi satın alabilirsiniz. A+, A++ ve A+++ enerji sınıfına dahil olan, 1200-1400 devire sahip olan ve 800-1000 devire sahip olan ürünler birbirinden farklıdır. Aynı zamanda 12 dakika veya 15 dakika gibi kısa yıkama programı yanında 1 saat, 45 dakika gibi diğer programlara nazaran daha uzun süre yıkama yapılan programlara sahip olan ürünlerin fiyatları farklılık gösterebilir. Dilerseniz Seg çamaşır makinesi fiyatları dışında set üstü fırın fiyatlarına da ulaşabilirsiniz.