Lierac

Lierac Phytolastil Gel Çatlak Karşıtı Jel 200 ml

En Popüler Çatlak Kremi (33 yorum)
Lierac Phytolastil Gel Çatlak Karşıtı Jel 200 ml
Mililitre (ml) seçenekleri:

47 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

534,00 TL Ücretsiz kargo 2,67 TL/ml Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 00:11 Stokta Satıcı: Vitamintakviyelerim.com

Ürün Özellikleri: Çatlak Önleyici, Jel, Hamilelik ve Doğum Sonrası, Boyut: 200 ml... Devamını gör

9,00 TL fark ile Lierac yetkili satıcı seçeneğini gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
291,55 TL06.11.2023

En Ucuz Lierac Phytolastil Gel Çatlak Karşıtı Jel 200 ml Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)
 • Beymen704 TL

Tüm fiyatlar (37)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.

Lierac Phytolastil Gel Çatlak Karşıtı Jel 200 ml paket seçenekleri

Bu üründe 1 x 200 ml paket için kargo dahil en ucuz fiyat: Birim Fiyat En Ucuz 534,00 TL 2,67 TL/ml Diğer paket seçenekleri:

Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Bio-Oil Çatlak ve Leke Bakım Yağı 125 ml
Lierac Phytolastil Gel Çatlak Karşıtı Jel 200 ml+Bio-Oil Çatlak ve Leke Bakım Yağı 125 ml
Pttavm 790,25 TL Ücretsiz kargo Birlikte Gör
En Popüler Lierac Çatlak Kremleri
Benzer Ürünler

Lierac Çatlak Kremi

Vücudunuzda farklı dönemlerde meydana gelebilen çatlaklar kullanabileceğiniz Lierac çatlak kremi, özel formu ve içeriği ile kullanıcılardan tam puan alır.

Hızlı kilo alıp verme, gebelik ya da genetik yatkınlıktan dolayı yaşamın farklı dönemlerinde meydana gelen tüm çatlak çeşitleri için kullanılabilecek olan Lierac çatlak kremi, hem kadın hem de erkekler tarafından tercih edilir.

Deride yaşanan ani gerilme ve daralmadan dolayı meydana gelen çatlaklar, deride iz kalmasına neden olur. Cildin elastik yapısının zamanla kaybolması deride yırtıkların oluşumuna zemin hazırlar.

En başta kırmızı ya da mor renkli bir şekilde ortaya çıkan çatlaklar zamanla yerini beyaz renge bırakır. Lierac çatlak kremi tüm çatlaklar üzerinde etkili olsa da özellikle çatlaklar henüz oluşmadan ya da kırmızı ve mor renkliyken kullanılmasında fayda görülür.

Hormonlardaki ani değişimler de çatlakların oluşumunda etkilidir. Lierac çatlak kremi yorum ve tavsiyeleri inceleyerek ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mucizevi bir içeriğe sahip olan Lierac Phytolastil çatlak kremi kırmızı, mor ve beyaz renkli çatlaklar için tercih edilebilir. Lierac Phytolastil çatlak kremi kullananlar tarafından yapılan yorumlar sayesinde ürünlerin etkisini öğrenebilirsiniz.

Lierac Çatlak Kremi Kutulu Görünüm

Lierac Çatlak Kremi Kullanım Alanları

Lierac çatlak önleyici krem çeşitleri özellikle henüz çatlaklar kullanılmadan önce cildi derinlemesine nemlendirerek çatlak oluşumuna engel olabilir.

Çatlaklar oluştuktan sonra ciltte meydana gelen çizgileri ve çukurlukları minimize etmek ve cildin daha pürüzsüz görünmesi için Lierac çatlak önleyici krem kullanılabilir.

Lierac çatlak önleyici kremin faydalarını maksimum düzeyde görebilmek için kullanıcıların ürünleri düzenli ve kullanım önerilerine uygun şekilde uygulaması gerekir.

Çatlak oluşumu ile karşı karşıya kalan kullanıcıların en çok merak ettiği şeyler arasında Lierac çatlak kremi işe yarıyor mu ve Lierac çatlak kremi ne işe yarar soruları yer alır.

Lierac çatlak kremi cildin elastikiyetini kaybetmesi sonucunda göbek, bacak, kol, bel ve göğüs gibi çatlamaya daha çok elverişli olan bölgeler için tercih edilebilir. Çatlakların durumuna göre Lierac çatlak kremi çeşitleri arasında kendiniz için en uygun içeriğe sahip olan ürünü seçenekler arasında değerlendirebilirsiniz.

Özellikle hamilelik döneminde göbek bölümünün normalin dışında büyümesi ile meydana gelen cilt gerilmesinden dolayı oluşan çatlaklar için önlem alınması gerekir.

Hamilelik döneminde oluşumu muhtemel olan çatlaklar meydana gelmeden önce Lierac çatlak kremi kullanılmaya başlanırsa, çatlakların oluşumu engellenmiş olur. Lierac çatlak kremi kullanıcı yorumları bu aşamada ürünü ilk kez kullanacak olan kişilere kullanım konusunda rehber olabilir.

Lierac Çatlak Kremi Nasıl Kullanılır?

Lierac çatlak kremi kullanmaya karar veren kişilerin merak ettikleri arasında Lierac çatlak kremi nasıl kullanılır sorusu yer alır. Lierac çatlak kremi kullanılmadan önce özellikle gebelerin bir uzmana danışmasında fayda vardır.

Ürünün kullanımı hakkında bilgi sahibi olmak için Lierac çatlak kremi kullananlar tarafından yapılan yorumları inceleyebilirsiniz. Ayrıca Lierac çatlak kremi kullananlar sayesinde ürünün ne kadar etkili olduğu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nem oranını büyük ölçüde dengelemeye çalışan Lierac çatlak kremi, duş sonrasında kullanılabilir. Duş sonrası ihtiyaç duyulan bölgeye masaj yapılarak uygulanması gerekir. Dairesel hareketlerle kremi yeterli miktarda sürerek cildinize yedirmelisiniz.

Lierac çatlak kreminin faydalarını görebilmek için ürünün düzenli ve sürekli uygulanması gerekir. Ayrıca kremin uygulanma şekli de fayda görme konusunda önem taşır.

Kremi sürerken ürünü yeteri miktarda uygulanmalı ve masaj yolu ile cildin kremi emmesi sağlanmalıdır. Ürün özellikle koyu kıyafetlerde kalıcı olmayan izlere neden olur. Kıyafetlerde oluşan krem izleri yıkanma sonrası ortadan kaybolur.

Lierac Çatlak Kremi Benzerlerinden Ayıran Özellikler

Çatlak kremi Lierac ürününü rakiplerinden ayıran en önemli yönü ürünün içeriği ile etkisidir. Hem erkek hem de kadınların kullanımı için ideal bir seçenek olan Lierac Paris çatlak kremi, içeriği ile pek çok farklı kitle tarafından kullanılabilir.

Lierac çatlak kremi içeriği ile pek çok uzman kişiden tam puan alır. Hamilelik dönemi, aşırı kilo alıp verme ve genetik unsurlardan dolayı farklı zaman dilimlerinde meydana gelen çatlakların oluşumunu engelleyen ya da halizhazırda bulunan çatlakların görünümünü minimize etmeye yardımcı olan Lierac çatlak kremi, pek çok yönüyle rakiplerinden ayrılır.

Ürünün özel içeriği, cildi onarırken aynı zamanda yumuşatmaya ve cilde pürüzsüzlük katmaya yardımcı olabilir. Son derece kolay bir uygulama yöntemine sahip olan ürün, duştan sonra temiz cilde sürülmelidir.

Cilde masaj yolu ile sürülen krem kısa sürede cilt tarafından emilerek cildin yumuşak bir yapıya sahip olmasında etkili rol oynar. Nem dengesini mucizevi bir şekilde koruyan ve elastikiyetini kaybeden cildi yeniden eski haline kavuşturan ürünün faydalarından siz de yararlanabilirsiniz.

Lierac Çatlak Kremi Artı ve Eksi Yönleri

Lierac çatlak kremi, çatlaklar üzerindeki başarılı etkisi ile pek çok kişinin ilk tercihleri arasında yer alır. Lierac çatlak kreminin pek çok artı ve sınırlı sayıda eksi yönü bulunur. Lierac çatlak kreminin sağladığı faydalar ve kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken unsurlar şunlardır:

 • Lierac çatlak kreminden maksimum düzeyde fayda görmek için kullanıcıların ürünü, henüz çatlak oluşmadan kullanılmasında fayda görülür. Özellikle hamilelik gibi çatlakların oluşması muhtemel olan dönemlerde tercih edilebilir.
 • Lierac çatlak kremi gebelik ve diyet dönemlerinde sıklıkla kullanılır. Ürün hem yeni oluşmuş hem de halihazırda bulunan çatlaklar üzerinde etkilidir. Mor, kırmızı ve beyaz renkli çatlaklar için Lierac çatlak kremi kullanılabilir.
 • Hoş bir kokuya sahip olan Lierac çatlak kremi, duştan sonra temizlenmiş cilde kolay bir şekilde uygulanabilir. Cildin kremi yeterli şekilde emmesi için masaj yaparak sürülmesinde fayda vardır.
 • Lierac tarafından üretilen çatlak kremleri birbirinden farklı çeşitlere sahip olduğundan cildinizin ihtiyaçlarını karşılayan ürünü seçenekler arasında değerlendirebilirsiniz. Ürünü kullanacağınız bölgeye göre büyük ya da küçük boyutlara sahip bir ürün satın alabilirsiniz.
 • Lierac çatlak kreminin eksi yönlerinin başında alerji yapabilme olasılığı yer alır. Çoğu kullanıcı kitlesi için ideal olsa da bazı bireylerde alerjik reaksiyonlar oluşturabilir. Ciltte anormal tepkimeler ile karşılaşıldığında kremin kullanımı durdurulmalı ve bir uzmana başvurulmalıdır.
Lierac Çatlak Kremi Kutulu Görünüm 2

Lierac Çatlak Kremi Fiyatları

İlk defa çatlak kremi kullanacak olan ya da halihazırda kullandığı ürünü değiştirmek isteyen kullanıcıların ilk olarak araştırdığı konular arasında Lierac çatlak kremi ne kadar sorusu yer alır.

Lierac çatlak kremi 100, 200, 400 ml gibi farklı boyutlar ile satışa sunulur. Ürünlerin gramajları ve içerikleri ürünlerin fiyatında değişmelere neden olur. Lierac çatlak kremi fiyat olarak pek çok bütçeye uyum sağlar.

Lierac çatlak kremi en ucuz seçeneklere sahip olmak için indirimleri takip edebilir ve bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Lierac çatlak kremi ürününü satın almaya karar vermeden önce içindekiler kısmını dikkatli bir şekilde okumalı ve yorumları değerlendirmelisiniz.

Özellikle hamilelik gibi özel ve hassas bir dönemde olan kullanıcıların Lierac çatlak kremi kullanmadan önce bir uzman görüşü almalarında fayda vardır.

Ayrıca cilt alerjisi olan bireylerin ürünü kullanmadan önce içeriğini mutlaka okumaları ve herhangi bir alerjen madde olup olmadığına bakmaları önerilir. Bu sayede sorunsuz bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

Lierac Phytolastil Gel Çatlak Karşıtı Jel 200 ml Fiyat Analizi

Lierac Phytolastil Gel Çatlak Karşıtı Jel 200 ml son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Lierac Phytolastil Gel Çatlak Karşıtı Jel 200 ml Özellikleri

Çatlak Önleyici:
Form:   Jel
Kullanım:   Hamilelik ve Doğum Sonrası
Boyut:   200 ml

Lierac Phytolastil Gel Çatlak Karşıtı Jel 200 ml Detayları

 • Özellikler
 • Hacim 200 g
 • Cilt bakım etkisi Güçlendirme
 • Önerilen cinsiyet Dişi
 • Dağıtıcı tipi Tüp
 • Ağırlık & boyutlar
 • Ses düzeyi 200 ml
 • Paket içeriği
 • Paket başına miktar 1 adet
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
Ortalama Puan
4.6 82 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Lierac Phytolastil Gel Çatlak Karşıtı Jel 200 ml İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Lierac Phytolastil Gel Çatlak Karşıtı Jel 200 mlLierac Phytolastil Gel Çatlak Karşıtı Jel 200 ml 2 AdetMustela Stretch Marks Prevention Cream Çatlak Öncesi Krem 150 ml
 Lierac Phytolastil Gel Çatlak Karşıtı Jel 200 mlLierac Phytolastil Gel Çatlak Karşıtı Jel 200 ml 2 AdetMustela Stretch Marks Prevention Cream Çatlak Öncesi Krem 150 ml
Fiyat 534,00 TL
47 satıcı
1.071,52 TL
7 satıcı
359,99 TL
77 satıcı
Popülerlik1. Popüler Çatlak Kremi8. Popüler Çatlak Kremi3. Popüler Çatlak Kremi
Ortalama Puan33 yorum-4 yorum
Birim Fiyat2,67 TL/ml 2,68 TL/ml 2,40 TL/ml
Boyut200 ml400 ml150 ml
Çatlak ÖnleyiciVarVarVar
Doğal-VarVar
FormJelJelKrem
KullanımHamilelik ve Doğum SonrasıHamilelik ve Doğum SonrasıHamilelik
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı