Çaykur

Çaykur Tiryaki 1 kg Çay

En Popüler 2. Çay (11 yorum)
Çaykur Tiryaki 1 kg Çay
Seçenekler:

115 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

146,03 TL Ücretsiz kargo 146,03 TL/kg Satıcıya Git Son güncelleme: 52 dakika önce Stokta 100+ adet 3 iş günü Satıcı: Pazarama/Hakmar Express

Ürün Özellikleri: Dökme, Miktar: 1 kg


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
128,57 TL23.11.2023

En Ucuz Çaykur Tiryaki 1 kg Çay Fiyatları

Piyasa fiyatları (5)

Tüm fiyatlar (65)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.

Çaykur Tiryaki 1 kg Çay paket seçenekleri

Bu üründe 1 x 1 kg paket için kargo dahil en ucuz fiyat: 146,03 TL 146,03 TL/kg Diğer paket seçenekleri:

En Popüler Çaykur Çaylar
Benzer Ürünler

Çaykur Tiryaki 1 kg

Çay tutkunlarının vazgeçilmezi olan Çaykur Tiryaki eşsiz lezzet ve tazeliği ile günün her anı sizlere eşlik eder. Çaykur Tiryaki 1 kg dökme çay olarak üretilen ürünler, çayın lezzetini başarı ile yansıtır.

Dökme çay olarak satışa sunulan Çaykur Tiryaki tercihe göre demli ya da daha açık olarak kolayca hazırlanır. Kahvaltıdan öğlene, beş çayından akşam sohbetlerine kadar günün her saati keyifle tüketebileceğiniz içecekler arasında yer alan Çaykur Tiryaki çay, 1 kg ekonomik paketiyle uzun ömürlü tüketim imkânı sunar.

Özel ambalajda tasarlanan çay, son tüketim tarihine kadar ilk günkü tazeliği ile tüketilir. Çaykur Tiryaki fiyat listesi erişilebilir rakam aralıkları ile her bütçeye uygun ürün paketi sunar. Çaykur Tiryaki kaç lira diye merak ediyorsanız, Akakçe ile ürünlerinin gramajına göre fiyatların değiştiğini görebilirsiniz.

Çaykur Tiryaki 1 KG Paket

Çaykur Tiryaki 1 kg Özellikleri

Çaykur Tiryaki 1 kg, özel ambalajı, uzun süreli tüketim imkânı sunan ürün gramajı ve ulaşılabilir fiyat seçenekleri ile dikkat çeker. Çaykur Tiryaki 1000 gr dökme çayın öne çıkan özellikleri şu şekilde sıralanır:

  • Dökme çay olarak satışa sunulan ürünü damak zevkinize göre açık ya da demli olarak kendiniz ayarlayabilirsiniz.
  • Çaykur kalitesinde üretilen çay, tazeliğini son tüketim tarihine kadar başarılı ile korur.
  • Yumuşak için uygu olan ürün, böylece rahatsızlık hissi vermez.
  • Çay tiryakileri için özel olarak tasarlanan ürün birçok vitamin, mineral, antioksidan içeriği ile de büyük beğeni toplar.
  • Dökme çay olarak tasarlanan ürünün bir diğer avantajı ise tek kullanımlık olmamasıdır. Bu da ürünlerin daha ekonomik olmasına sağlar.

Çaykur Tiryaki çay dökme olduğu için çaydanlığın temizleme işlemi poşet çay kullanımına göre biraz daha zahmetli olabilir. Bu durumda dökme çay için zaman zaman dezavantajlı bir durum yaratabilir.

Çaykur Tiryaki 1 kg Yorumları

Çaykur Tiryaki çay 1 kg, pratik bir şekilde hazırlanması ile de dikkat çeker. Çaykur Tiryaki 1 kg dökme çay olmasından dolayı çay yaprakları birlikte sunulur. Bu durumda demleme aşamasında çayın daha lezzetli ve aromasının daha etkin bir şekilde sunmasına neden olur.

Çaykur Tiryaki ürün değerlendirme yazılarından çayın tazeliğinden ve yumuşak içim olmasından övgüyle bahsedilir. Ayrıca yine yorum ve analiz yazılarında Çaykur Tiryaki çay fiyat seçenekleri de tüketicilerin memnuniyetle bahsettiği ürün özellikleri arasında yer alır.

En gerçeki bilgi ve yorumların yer aldığı tüketici yorum ve değerlendirme yazılarından en ucuz Çaykur Tiryaki nerede satılır Çaykur Tiryaki 1000 gr fiyatı nedir gibi sorularınızın cevabına da ulaşabilirsiniz.

Tüketici değerlendirme yazıları 1 kg ürünleri uzun süreli kullanım imkânı sunarak, ekonomik artı sağladığını belirtir. Dökme çay olduğu için ikinci, üçüncü seferde çayın aromasını kaybetmeden demenebilmesi de tüketicilerin sevdiği ürün özellikleri arasında sıralanır.

Çift katmanlı kolay açılıp, kapanan ambalaj tasarımı da yine tüketicilerin beğendiği ve olumlu olarak belirttiği ürün yorumları içinde yer alır.

Çaykur tiryaki 1 kg Kampanya ve Fiyatları

Çaykur Tiryaki çay fiyat seçenekleri her bütçeye uygun olabilecek aralıklardadır. Çaykur Tiryaki çay 1 kg en ucuz nerede satılır ve Çaykur Tiryaki ne kadar gibi soruların cevabı ürün gramajına göre değişiklik gösterir.

Çaykur Tiryaki 1 kg fiyat seçenekleriyle sizlere alternatifler sunar. Ayrıca yılın belirli dönemlerde gerçekleşen kampanya ve indirim zamanlarında Çaykur Tiryaki 1000 gr en ucuz rakamlardan bulabilirsiniz.

Dost sohbetlerinin en güzel eşlikçisi olan çay ile gününüzü keyiflendirebilirsiniz. En ucuz Çaykur Tiryaki çay ürünleri cazip fiyatlarla satın almanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Genel olarak bütçenize uygun olabilecek ve 1 kg gibi ekonomik kullanım sağlayan ürün ambalajı ile son derece ideal fiyatlarla ürünü satın alabilirsiniz. Çaykur Tiryaki en uygun fiyat skalası ihtiyaçlarınızı karşılamak için Akakçe üzerinden kıyaslama yapabilirsiniz.

Çaykur Tiryaki 1 kg Çay Fiyat Analizi

Hızlı teslimat (3)
A101 Kapıda147 TL Migros Hemen147 TL Getir162 TL
Çaykur Tiryaki 1 kg Çay son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Çaykur Tiryaki 1 kg Çay Özellikleri

Türü:   Dökme
Miktar:   1 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

18 lt Yağ Fiyatları 1 kg Çay Dökme Çay

Ortalama Puan
4.2 22 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Çaykur Tiryaki 1 kg Çay İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Çaykur Tiryaki 1 kg ÇayÇaykur Rize Turist 1 kg ÇayLipton Doğu Karadeniz 1 kg Bergamotlu ÇayDoğadan Gizli Bahçe 1 kg Çay
 Çaykur Tiryaki 1 kg ÇayÇaykur Rize Turist 1 kg ÇayLipton Doğu Karadeniz 1 kg Bergamotlu ÇayDoğadan Gizli Bahçe 1 kg Çay
Fiyat 146,03 TL
115 satıcı
152,98 TL
86 satıcı
143,01 TL
48 satıcı
235,20 TL
2 satıcı
Popülerlik2. Popüler Çay6. Popüler Çay2. Popüler Lipton Çay2. Popüler Doğadan Çay
Ortalama Puan11 yorum11 yorum--
Birim Fiyat146,03 TL/kg 152,98 TL/kg 143,01 TL/kg 235,20 TL/kg
TürüDökmeDökmeDökmeDökme
Miktar1 kg1 kg1 kg1 kg
Bergamotlu--Var-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı