64 GB Telefon

64 GB Telefon Fiyatları

467 farklı 64 GB Telefon için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

128 GB64 GB0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 8 GB6 GBiPhone 13iPhone 1120232022Satıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 20Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Dahili Hafıza: 64 GB Kaydet

Fiyatı
- 0 - 4.000 TL4.000 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 TL üstü
Markası Özellikler Seri Dahili Hafıza 64 GB Ram Kapasitesi Ekran Boyutu Batarya Kapasitesi Çıkış Yılı Ekran Çözünürlüğü Ekran Yenileme Hızı Ekran Teknolojisi Ekran Parlaklık Değeri Piksel Yoğunluğu Ekran Gövde Oranı Ekran Dayanıklılığı Arka Kamera Sayısı Arka Kamera İkinci Arka Kamera Üçüncü Arka Kamera Dördüncü Arka Kamera Video Kayıt Çözünürlüğü Video FPS Değeri Ön Kamera Ön Kamera Video Çözünürlüğü Ön Kamera Video FPS Değeri İşletim Sistemi İşlemci (CPU) İşlemci Hızı Çekirdek Sayısı Grafik İşlemcisi (GPU) Chipset SAR Değeri (Baş) SAR Değeri (Vücut) Hızlı Şarj Gücü Pil Türü USB Türü SIM Türü Kulaklık Bağlantısı Hoparlör Bluetooth Versiyonu Gövde Malzemesi Çerçeve Malzemesi Suya Dayanıklılık Seviyesi Boyutlar Ağırlık SatıcıToplam 68 satıcı. Ürün Puanı Renk

S23 Plus128 GB Telefon8 GB RAM Telefon256 GB Telefon2023 Telefon4500 mAh Telefon512 GB TelefonAndroid Telefon5G Telefon120 Hz TelefonNFC Telefon1 TB Telefon

En Çok Karşılaştırılan Cep Telefonları

64 GB Telefon Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan 64 GB Telefon hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı 64 GB Telefon:
  1. iPhone 11 64 GB Aksesuarsız Kutu
  2. Samsung Galaxy A13 64 GB
  3. iPhone 11 64 GB Aksesuarsız Kutu Siyah
  4. iPhone 11 64 GB Aksesuarsız Kutu Beyaz
  5. iPhone 12 64 GB

64 GB Telefonlar

Farklı markalar tarafından üretilen 64 GB telefonlar herkesin ihtiyaçlarına yanıt verecek özellikler içerir. iOS ya da Android işletim sistemine sahip olan alternatifler içinde aradığınızı rahatlıkla bulabilir, günlük hayatınıza pratiklik kazandırabilirsiniz. Ekran boyutu, özellik, Bluetooth versiyonu, kamera sistemi ya da dahili bellek kapasitesi bakımından kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılan 64 GB telefonlar, herkesin beklentilerine karşılık verecek alternatiflere sahiptir. Üst segmentten giriş seviyesine kadar birbirinden farklı sayısız 64 GB dahili hafızalı telefonlar içinde istediğiniz niteliklere sahip olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Bazı 64 GB'lik akıllı telefonlar hafıza kartı desteği sunmasıyla ekstra alan sağlayarak dilediğiniz uygulamayı rahatlıkla indirmenize ya da istediğiniz kadar fotoğraf çekmenize imkan tanır. Her türlü gereksinime yanıt verecek biçimde çeşitlendirilen 64 GB telefonlar içinde istediğinizi vakit kaybetmeden bulabilir, istediklerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

64 GB telefon çeşitleri, teknik detayların yanı sıra tasarım bakımından da farklılık gösterir. Bazılarının ön kamerası ekran içine gömülüyken bazılarında pop-up olarak isimlendirilen ihtiyaç durumunda ortaya çıkarılabilen kameralar yer alır. Ayrıca kimi 64 GB telefonlar kenarları daha yumuşakken diğerleri daha keskin köşelere sahip olacak şekilde tasarlanır. Çeşitliliği sayesinde 64 GB cep telefonları içinde istediğiniz görünüme sahip olan modele rahatlıkla erişebilirsiniz. Her marka farklı özelliklerle donattığı 64 GB telefonlar ile herkesin gereksinimlerini karşılamayı başarır. İstenen özellikler belirlendikten sonra birbirinden farklı 64 GB hafızası olan telefonlar arasından rahatlıkla seçim yapılabilir. 64 GB telefonlar ve fiyatları incelendiğinde her bütçeye hitap eden alternatif olduğu rahatlıkla görülebilir. İhtiyaçlarınıza karar verdikten sonra 64 GB ucuz telefonlar arasında aradığınızı rahatlıkla bulabilir, günlük yaşantınıza fonksiyonellik kazandırmaya başlayabilirsiniz.

Farklı Donanımlara Sahip 64 GB Telefonlar

64 GB telefon çeşitleri, farklı donanım özellikleriyle her türlü kullanım ihtiyacına adapte olmayı başarır. Seçenekler incelendiğinde MediaTek, Snapdragon, Kirin ya da Apple A serilerinin farklı yonga setleri olduğu görülebilir. Her chipset farklı bir avantaj sağlamasıyla herkesin ilgisini çeker. 64 GB hafızalı cep telefonları içerdiği çekirdek sayısı bakımından da kendi içinde çeşitlilik gösterir. Bazılarında 6 bazılarında 8 çekirdek vardır. Çekirdek sayısı ve işlemcinin gücü, ürünün çalışma performansını doğrudan etkiler. Telefon üzerinden ağır programları çalıştırıyor ya da oyun oynamayı tercih ediyorsanız güçlü işlemcilere sahip olan 64 GB telefonlar modellerinden birinin tercih edilmesi önerilir. Ayrıca 64 GB telefonlar sahip oldukları grafik işlemci bakımından da kendi içinde ayrılır. Kullanım amacınızı belirledikten sonra 64 GB uygun telefonlar içinden rahatlıkla seçim yapabilir, istediğiniz güce anında erişebilirsiniz.

Pil ömrü yazılım desteğiyle ilgili olarak da 64 GB telefon modelleri batarya kapasiteleri bakımından da kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılır. 3110 mAh, 4000 mAh ya da 5000 mAh gibi birçok farklı batarya kapasitesine sahip 64 GB telefonlar arasından size hitap edeni kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca 64 GB cep telefonu çeşitleri hızlı, kablosuz şarj desteği içerip içermemesine göre de birbirinden ayrılır. Kablosuz şarj desteğine sahip 64 GB telefonlar prizden bağımsız bir şekilde şarj edilerek dış mekanlarda daha rahat bir kullanım elde edilmesini sağlar. Çekirdek, işlemciler, yazılım, chipset ya da batarya kapasitesi gibi çeşitli özelliklere sahip olan alternatifler içinde aradığınızı rahatlıkla bulabilir, uygun telefonlar 64 GB opsiyonları sayesinde bütçenizi zorlamadan kaliteye erişebilirsiniz.

Farklı Kamera Sistemleriyle 64 GB Telefonlar

Çoğu cep telefonu 64 GB seçeneğine sahip olduğu için alternatifler içinde farklı kamera sistemlerine sahip 64 GB telefonlar olduğu görülebilir. Farklı çözünürlük ve diyafram aralığına sahip olan 64 GB telefonlar içinde istediğiniz niteliklere sahip olan kamera sistemini rahatlıkla bulabilir, dilediğiniz gibi çekim yapmaya başlayabilirsiniz. 64 GB telefonlar arasında birkaç tane kameranın bulunduğu sistemlerden tek lens içeren seçeneklere kadar pek çok farklı alternatif olduğu görülebilir. Günlük hayatta fotoğraf ya da video çekmekten hoşlanıyorsanız yüksek çözünürlüğe sahip olan sistemlerden birini seçmeniz önerilir. Düşük diyafram değerleriyle beraber yüksek çözünürlüğe sahip olan 64 GB telefonlar net çekimler yapılmasını mümkün hale getirir. İstediğiniz özellikleri belirledikten sonra 64 GB'lık telefonlar arasında aradığınızı rahatlıkla bulabilir, dilediğiniz gibi çekim yapmaya başlayabilirsiniz.

Bazı 64 GB akıllı telefon çeşitleri yapay zeka desteği sayesinde çekim kalitesini artıracak şekilde tasarlanır. Ayrıca 4K ya da 8K benzeri yüksek çözünürlüklere sahip olan alternatifler de olduğu görülebilir. 64 GB cep telefonu en ucuz opsiyonları içinde kaliteli çekim yapan cihazlara rahatlıkla ulaşılabilir, istenen performans elde edilebilir. Ayrıca yüksek çözünürlükte video çekimi özelliği bulunan 64 GB telefonlar, video içerik üreticileri için iyi bir seçenektir. 64 GB telefon fiyatları ve özellikleri bakımından sunduğu çeşitlilik sayesinde herkesin aradığı niteliklere kolay bir şekilde ulaşmasını mümkün hale getirir. Akakçe sayesinde powerbank gibi yardımcı aksesuarlara da rahatlıkla erişilebilir. 64 GB telefonlar ve powerbank fiyatları arasında bütçenize uygun olana vakit kaybetmeden ulaşabilir, hayalinizdeki cihazı satın alabilirsiniz.

64 GB Telefonlar Arasından Seçim Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Markanın yanı sıra çeşitli özellikler bakımından kendi içinde ayrılan 64 GB telefonlar arasında seçim yaparken bazı parametrelere dikkat edilmesi gerekir. Aşağıdaki maddeleri inceleyerek nasıl bir tercih yapmanız gerektiği hakkında fikir edinebilir, 64 GB telefonlar arasından istediğiniz ürüne kısa süre içinde ulaşabilirsiniz:

Her sınıftan birçok alternatife sahip olan 64 GB telefonlar, her türlü ihtiyaca yanıt verir. Akakçe’nin 64 GB telefonlar en ucuz seçenekleri sayesinde farklı kullanıcılar tarafından ulaşılabilir hale gelir. 64 GB telefon fiyatları ve özelliklerini inceleyerek hem bütçenize hem de ihtiyaçlarınıza uyanı kısa sürede bulabilir, istediğiniz özelliklere anında sahip olabilirsiniz.

Ekran Özellikleriyle 64 GB Telefonlar

64 GB hafızalı telefonlar her açıdan kendi içinde pek çok farklı kategoriye ayrılır. Seçenekler arasında IPS, Retina, AMOLED, Super AMOLED ya da OLED gibi teknolojiler içeren seçenekler bulunabilir. IPS, yüksek kontrast oranlarıyla öne çıkan bir teknoloji olma özelliği gösterir. AMOLED ve Super AMOLED, siyahları gerçeğe yakın bir şekilde yansıtmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Renkleri doğal bir şekilde sunmasından dolayı pek çok kişi tarafından tercih edilir. Retina ise iOS işletim sistemine sahip olan 64 GB telefonlar modellerde bulunan bir ekrandır. OLED teknolojisi de renkleri canlı ve parlak bir şekilde gösterdiği için özellikle dizi ya da film izlemekten hoşlanan kişilere hitap eder. 64 GB en uygun telefonlar incelenerek istenilen özellikleri barındıran ürün kolaylıkla bulunabilir. 64 GB'lik ucuz telefonlar ile günlük hayatınıza pratiklik kazandırabilirsiniz.

Teknolojilerinin yanı sıra 64 GB telefonlar çözünürlük bakımından da kendi içinde ayrılır. Ayrıca boyut da 64 GB telefon modellerini birbirinden ayıran önemli özellikler arasındadır. Genel anlamda ürünler 4.2 inç’ten başlayarak giderek daha büyük boyutlar içerir. 6.4 inç’in üstünde olanlar büyük telefonlar kullanmayı tercih eden kişilerce tercih edilir. Çözünürlük ise 283 PPI ya da 432 PPI gibi birbirinden farklı değerlere sahiptir. Üst segmentte olan alternatifler büyük boyutları ve yüksek çözünürlük değerleriyle ayrı bir deneyim elde edilmesini sağlar. Giriş sınıfında olmasına rağmen yüksek çözünürlük seviyelerinde olan 64 GB telefonlar da mevcuttur. Alternatifler içinde kendiniz için en uygun 64 GB cep telefonu modelini kolaylıkla bulabilir, hayalinizdeki deneyimi kısa süre içinde yaşamaya başlayabilirsiniz. 64 GB telefon fiyatları geniş bir aralıkta dağıldığı için her bütçedeki kullanıcıya hitap eder.