Huawei

Huawei P20 Pro 128 GB

(7 yorum)
Renk seçenekleri:

9 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

6.999,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 48 dakika önceStokta 1 adetYarın kargodaSatıcı: Trendyol/AKC TEKNOLOJİ

Ürün Özellikleri: Ekran Çözünürlüğü: 1080x2244 px, Ekran Boyutu: 6.1 inç, Arka Kamera: 40 MP, 3 Kameralı, 4G, Dahili Hafıza: 128 GB, RAM Kapasitesi: 6 GB... Devamını gör

1.600 TL'ye varan fiyat avantajlarıyla yenilenmiş ve ikinci el seçeneklerini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Huawei P20 Pro 128 GB Fiyatları

Tüm fiyatlar (6)

Sıfır niteliğinde olmayan yenilenmiş, teşhir, outlet ve ikinci el fiyatları gösterilmektedir. Yenilenmiş ve İkinci El Huawei P20 Pro 128 GB Fiyatları

En Popüler Huawei Cep Telefonları
Benzer Ürünler

Huawei P20 Pro

İnovatif teknolojiler ve üstün geliştirmelerle tüketicilerine benzersiz deneyimler yaşatmayı hedefleyen marka, imza attığı Huawei P20 Pro ile sektöre yön vermeye devam etmektedir. Alanında uzman mühendislerin geliştirdiği teknolojiler yeniliklere öncülük ederek ilkleri deneyimleme fırsatı sunar. Bu deneyimi somutlaştıran Huawei P20 Pro, teknolojiseverlerin beklentilerinin de ötesinde bir etki yaratır.

Yoğun bir ilgiyle karşılanan model; estetik dizaynı, güçlü ses ve görüntü özellikleriyle kullanım sürecinin her dakikasında farkını hissettirir. Yüksek çözünürlüklü ultra sağlam ekranı ve ergonomik dizaynı sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan Huawei P20 Pro modeli, kullanıcı arayüzünün sade tasarımı ile herkesin kullanabileceği bir telefon profili çizer.

Cihazın kullanıcı beğenilerine hitap edecek şekilde sunulan farklı renk seçenekleri, alternatifleri çoğaltırken kişiye özel güvenlik sistemleri verilerin güvenle depolanabilmesine olanak tanır. Estetik tasarımıyla bütünleşen kamera sistemi, yüksek çözünürlüklü görüntüler yakalanmasına olanak tanıyarak anı ölümsüzleştirir.

Bütüncül bir yaklaşımla tasarlanıp sunulan P20 Pro, sahip olduğu özelliklerle bir akıllı telefon olmanın ötesinde deneyim niteliğine sahiptir. Bu sebeple kullanıcılar arasında merak uyandıran model, Huawei P20 Pro fiyatı ne kadar gibi soruları da beraberinde getirir. Farklı depolama ve renk seçenekleri fiyatların çeşitlenmesine sebep olur. Bu sayede Huawei P20 Pro en ucuz seçeneklerle üst segment bir cihaz olarak kullanıcıların karşısına çıkar.

Huawei P20 Pro

Yüksek Çözünürlüklü ve OLED Ekran Özellikli Huawei P20 Pro

Fazlalıklardan arındırılarak sade bir profile bürünen Huawei P serisi akıllı telefon modelleri, zarif görünümleri ile teknolojiyi estetikle bütünleştirerek kullanıcılara sunulur. P20 pro fiyat düzeyinin uygun olmasına karşın alüminyum gövdesi ve artırılmış direnci ile düşme, çizilme ve yıpranmaya karşı dayanıklı bir profil çizer.

Tüm bunlar bütüncül bir tasarım anlayışının izlerini P20 Pro’ya taşır. Cihazın rahat tutuş imkânı veren kavisli köşeleri, sağladığı işlevsellikle birlikte göze de hitap eder. Tasarımda sergilenen sadeliği ise renk seçeneklerini tamamlayıcı fonksiyona sahiptir.

Farklı renklerin kombinasyonlarından ortaya çıkarılan özgün kaplamalar parlaklıkları ile ışıltı saçar, görenleri etkisi altına almayı başarır. Huawei P20 Pro boyutları ve 180 gramlık ağırlığıyla da ergonomik tasarımın avantajlarını kullanıma sunar.

Tasarımın bir parçasını oluşturan 6.1 inç genişliğindeki OLED ekran, yüksek ekran/gövde oranı ile dikkatleri üzerine çeker. Corning Gorilla Glass 5 korumasına sahip ön panel, darbelere karşı korunaklıdır ve istenmeyen durumların ortaya çıkmasını engeller.

OLED teknolojisi ise yüksek renk doğruluğu ve ultra gerçekçi bir görüntü ortaya çıkarır. 1080 x 2240 piksel çözünürlüğüne sahip ekran her bir pikselde 18 milyon farklı renk tonu yansıtabilir. Bunların bir araya gelmesiyle, kullanışlı bir ekrana sahip olarak öne çıkan seçeneklerden biri hâline gelir.

Yüksek Performanslı HiSilicon Kirin 970 İşlemcili Huawei P20 Pro

Huawei P20 Pro modeli, tasarım ve üretim sürecinde benimsenen bütüncül yaklaşımın sağladığı pek çok avantajı somutlaştırarak kullanılabilir hâle getirir. Etkileyici bir donanıma sahip olan cihaz, yazılım teknolojileri ile dikkatleri üzerine çeker.

Ancak daha stabil bir çalışma sürecini ortaya çıkaran yazılımların işlevselliğini, temel olarak, donanım parçaları sayesinde kazandığını göz ardı etmemek gerekir. Bu doğrultuda çift taraflı olarak yapılan geliştirmeler bambaşka bir deneyimi beraberinde getirir.

Huawei P20 Pro modelinde yer alan 8 çekirdekli HiSilicon Kirin 970 işlemci de yapılan geliştirmeler arasında dikkat çeken özelliklerdendir. Huawei mühendisleri tarafından geliştirilen işlemci, verimliliği odak noktasına alarak yüksek performans hedefi ile çalışır.

Yapılan bağımsız testlerin sonuçları da bu alandaki başarısını ispat eder. HiSilicon Kirin 970’e eşlik eden 6 GB RAM telefonda yürütülen işlemlerin en kısa sürede kusursuz bir biçimde tamamlanmasını sağlar. Yapay zeka desteği işlemleri hızlandırırken en etkili sonucun ortaya çıkarılmasına da yardımcı olur.

10 nanometrelik yenilenen işlemci mimarisi yüksek performansın yanı sıra enerji verimliliğini artırır. Böylelikle 4000 mAh kapasiteye sahip bataryanın da yardımıyla cihazın kullanım süresini uzatır. Ayrıca P20 Pro’nun süper hızlı şarj desteği bataryanın 30 dakika içinde %58 doluluğa ulaşmasını sağlar. Acil durumlarda kurtarıcı bir rol üstlenir. Böylelikle yüksek performans sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Huawei P20 Pro Renkleri

Huawei P20 Pro Kamerası ile Anılarınız Daha Canlı

Dünyanın ilk Leica üçlü kamera sistemiyle kullanıma sunulan Huawei P20 Pro, devrim niteliğindeki ışık teknolojisiyle profesyonel düzeyde çekim yapabilmenize olanak tanır. Işıktan alınan ilhamla özel olarak tasarlanan lens mekanizması, fotoğraflarda daha yüksek parlaklık oranı sunar.

Detayları görünür kılan bu özellik yüksek renk doğruluğu ile birlikte gerçekçi kareler yakalanmasına yardımcı olur. Cihazda yer alan 40 MP çözünürlüğe sahip ana kamera net görseller ortaya çıkarırken 20 MP çözünürlüğe sahip ikinci ve 8 MP çözünürlüğe sahip üçüncü kamera geniş açı çekimleri gibi farklı özelliklere hayat verir.

Ayrıca gece saatlerinde bile ışığı süzerek oldukça net ve aydınlık fotoğraflar çekilebilmesine olanak tanır. 2160 piksel 4K video kaydedebilme özelliği tıpkı bir yönetmen gibi çekimler yaparak bunu geniş ekrana yansıtabilmenizi mümkün kılar.

Bu gibi donanımsal özellikleri destekleyen yapay zeka yazılımları ise hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan bütün görsellerin en etkileyici hâliyle ekrana gelmesini sağlar. Otomatik olarak yapılan renk, parlaklık ve kontrast ayarları sosyal medyada öne çıkmanıza yardımcı olur.

5X Hybrid Zoom objektif sistemi, yenilenen teknolojisi ile çok daha fazla ayrıntıya hakim olabilmenizi sağlar. Uzakları yakınlaştırıp yakındakilerin detaylarını açığa çıkarır. Aynı zamanda 960 FPS Super Slow Motion video moduna sahip Huawei P20 Pro modeli, saniyede 960 kareye kadar çekim yaparak videoların yavaşlatılabilmesine imkân tanır. Böylelikle Huawei P20 Pro fiyat etiketi profesyonel düzeyde çekimler yapmak için oldukça uygun bir düzeyde kalır.

Huawei P20 Pro Çapraz

Huawei P20 Pro Modelinin Avantaj ve Dezavantajları

Kullanıcılara çok sayıda yeni nesil özellik sunan Huawei P20 Pro 128 GB akıllı telefon modelinde olumlu ve olumsuz bazı özellikler öne çıkmaktadır. Bu özellikler arasında:

 • Huawei P20 Pro özellikleri ile birlikte çarpıcı tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.
 • Huawei P20 Pro cep telefonu IPX7 sertifikasına sahip su geçirmez yapısı sayesinde ıslak alanlarda da kullanılabilir.
 • Cihazın yenilenen batarya teknolojisi ve yükseltilen enerji verimliliği hem uzun kullanım süresi hem de tasarruf sağlar.
 • Leica üçlü kamera sistemi çarpıcı karelerle profesyonel düzeyde çekimler yapılabilmesine olanak tanır.
 • İstikrarlı yazılımı sayesinde P20 Pro akıcı bir deneyimi beraberinde getirir. Kasma veya donma gibi problemler ortaya çıkmadan rahatlıkla kullanılabilir.
 • Huawei P20 Pro 128 GB fiyat etiketi renk ve depolama gibi seçeneklere bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu sayede Huawei P20 Pro telefon fiyatları farklı bütçeler için uygun duruma gelir. Tıpkı performansı gibi fiyatları da beklentileri karşılır.
 • Cihazda kablolu kulaklıklarla kullanılabilecek herhangi bir giriş bağlantısı bulunmaz.
 • Modelde microSD kart girişi yer almamaktadır.
 • Cihazın temassız şarj özelliği yoktur.

Huawei P20 Pro ve P20 Arasındaki Farklar

Huawei P20 Pro yorumlar aracılığıyla benzer cihazlarla karşılaştırılmaktadır. En çok kıyaslama ise Huawei P20 ile yapılır. P20 Pro’da 6 GB RAM bulunurken P20’de 4 GB RAM bulunur. Ayrıca P20 Pro 6.1 inçlik ekrana ve 40 MP çözünürlüğe sahip ana kameraya sahipken P20 modeli 5.8 inç ekranı ve 12 MP kamerası ile farklı özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkar. Tüm bu farklılıklar değişik beklentilere hitap ederken fiyat farklılıklarını da ortaya çıkaran etkenlerin başında gelir.

Huawei P20 Pro 128 GB Fiyat Analizi

Huawei P20 Pro 128 GB son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Huawei P20 Pro 128 GB Özellikleri

Ekran Çözünürlüğü:   1080x2244 px
Ekran Boyutu:   6.1 inç
Arka Kamera:   40 MP
Arka Kamera Sayısı:   3 Kameralı
4G:
Dahili Hafıza:   128 GB
RAM Kapasitesi:   6 GB
Batarya Kapasitesi:   4000 mAh
Hızlı Şarj:
Suya Dayanıklı:
Parmak İzi Okuyuculu:
Çerçevesiz:
Dokunmatik:
Wi-Fi:
Bluetooth:
İşletim Sistemi:   Android
GPS:
Çıkış Yılı:   2018
Çentikli Ekran:
Seri:   Huawei P
Ekran Teknolojisi:   OLED
İşlemci (CPU):   Cortex A73
NFC:
Kızılötesi:
Suya Dayanıklılık Seviyesi:   IPX7
Chipset:   Kirin 970
Çekirdek Sayısı:   8
İşlemci Hızı:   2.36 GHz
USB Türü:   USB Type-C
Yüz Tanıma:
Optik Görüntü Sabitleme:
Ekran Yansıtma:
Jiroskop:
İvmeölçer:
Ön Kamera:   24 MP
İkinci Arka Kamera:   20 MP
Üçüncü Arka Kamera:   8 MP
Bluetooth Versiyonu:   4.2
Hızlı Şarj Gücü:   22.5 W
Piksel Yoğunluğu:   408 PPI
Ön Kamera Video FPS Değeri:   30 fps
Video FPS Değeri:   30 fps
Pil Türü:   Lityum İyon
Grafik İşlemcisi (GPU):   Mali-G72 MP12
Gövde Malzemesi:   Cam
Çerçeve Malzemesi:   Metal
SIM Türü:   Nano
Ekran Gövde Oranı:   81.15%
Ön Kamera Video Çözünürlüğü:   Full HD
Akıllı:

Huawei P20 Pro 128 GB Detayları

 • Ekran
 • Ekran boyutu15,5 cm (6.1"")
 • Ekran çözünürlüğü2240 x 1080 Piksel
 • Dokunmatik ekranEvet
 • Oryantasyon sensörüEvet
 • Ekran şekliDüz
 • Ekran türüAMOLED
 • Ekran cam türüGorilla Glass
 • Gorilla Glass sürümüGorilla Glass 5
 • Görüntülenen renk sayısı16.78 milyon renk
 • En boy oranı19:9
 • Dokunma teknolojisiÇoklu Dokunuş
 • Dokunmatik ekran türüKapasitif
 • Piksel yoğunluğu408 ppi
 • Yuvarlatılmış gösterge köşeleriEvet
 • İkinci LCD ekranHayır
 • İşlemci
 • İşlemci frekansı2,36 GHz
 • İşlemci ailesiHi-Silicon
 • İşlemciKirin 970
 • İşlemci mimarisiARM Cortex-A73
 • İşlemci Çekirdek Sayısı4
 • 64-bit programlamaEvet
 • I·şlemci litografi10 nm
 • Yardımcı işlemciEvet
 • Yardımcı işlemci frekansı1,8 GHz
 • Yardımcı işlemci mimarisiARM Cortex-A53
 • Yardımcı işlemci çekirdekleri4
 • Depolama birimi
 • RAM kapasitesi6 GB
 • Dahili hafıza128 GB
 • Uyumlu hafıza kartlarıDesteklenmez
 • USB yığın bellekEvet
 • Kamera
 • Arka kamera tipiÜçlü kamera
 • Arka kamera flaşıEvet
 • Oto fokusEvet
 • Arka kamera çözünürlüğü40 MP
 • Ön kamera tipiTek kamera
 • Ön kamera flaşıHayır
 • Ön kamera çözünürlüğü24 MP
 • İkinci arka kamera çözünürlüğü (sayısal)20 MP
 • Üçüncü arka kamera çözünürlüğü (sayısal)8 MP
 • Arka kamera açıklığı numarası1,8
 • İkinci arka kamera açıklığı sayısı1,6
 • Üçüncü arka kamera açıklığı2,4
 • Ön kamera adaptörü sayısı2
 • Yakınlaştırma yeteneğiEvet
 • Dijital zum5x
 • Yüz tanımaEvet
 • Fotoğraf efektleriSiyah&Beyaz, Canlı
 • Video kaydıEvet
 • Video kaydetme modu720p,1080p,2160p
 • Maksimum çerçeve hızı960 fps
 • Yakalama hızınde çözünürlük1280x720@960fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps
 • Zaman atlamalı modEvet
 • Video sabitleyiciEvet
 • Resim sabitleyiciEvet
 • Flaş türüLED
 • Konum EtiketlemeEvet
 • Çoklu çekimEvet
 • Kendinden zamanlamaEvet
 • Video çekim çözünürlüğü3840 x 2160 Piksel
 • Gece moduEvet
 • Otomatik pozlamaEvet
 • Gülümseme tespitiEvet
 • Ağ Bağlantıları
 • Mobile network generation4G
 • Wi-FiEvet
 • SIM kart türüNanoSIM
 • 2G standartlarıEDGE,GPRS,GSM
 • 3G StandartlarıWCDMA
 • 4G standartlarıLTE
 • BluetoothEvet
 • SIM kart değişimiEvet
 • Wi-Fi standartları802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
 • Bluetooth versiyonu4.2
 • Bluetooth profilleriA2DP,APT-X
 • 2G bandı (Ana SIM)850, 900, 1800, 1900 MHz
 • İnternet Paylaşımı (Modem modu)Evet
 • Wi-Fi yönlendirmeEvet
 • Yakın Alan İletişimiEvet
 • HotKnotEvet
 • Bağlantı
 • USB bağlantı noktasıEvet
 • USB bağlayıcıUSB C Tipi
 • USB versiyonu3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
 • Mesajlaşma
 • Kısa mesaj servisi (SMS)Evet
 • Mesajlaşma
 • MMS (Multimedya mesaj servisi)Evet
 • Anında mesajlaşma (IM)Evet
 • SohbetEvet
 • E-mailEvet
 • Metin tahmin sistemiEvet
 • Metinden-konuşmaya mesaj okuyucuEvet
 • Tasarım
 • Form faktörüBar
 • Ürün rengiSiyah
 • Uluslar arası koruma koduIP67
 • Koruma özellikleriToza dayanıklı, Sıçrama korumalı, Su geçirmez
 • Parmak izi okuyucuEvet
 • Muhafaza malzemesiCam-takviyeli plastik (GRP), Metal
 • Ergonomi
 • Yakınlık sensörüEvet
 • Hız ölçerEvet
 • Çevre ışığı sensörüEvet
 • JiroskopEvet
 • Hall sensörüEvet
 • Performans
 • Görüntülü konuşmaEvet
 • Video adaptörü sürücüsüMali-G72 MP12
 • Kişisel bilgi yönetimiAlarm, Hesap makinesi, Takvim, Etkinlik hatırlatma, Dosya yöneticisi, Notlar, Kaydedici
 • Uçuş moduEvet
 • Bas-KonuşEvet
 • Kişiselleştirmeİkonlar, Zil sesleri, Kısayollar
 • Kontak grupları için destekEvet
 • Mikrofon sessizEvet
 • TemalarDuvar kağıtları
 • Hızlı şarjEvet
 • Faal USB desteğiEvet
 • Navigasyon
 • Konum belirlemeEvet
 • Destekli GPS (A-GPS)Evet
 • GPSEvet
 • GLONASSEvet
 • BeiDouEvet
 • Elektronik pusulaEvet
 • Wi-Fi ile konumlandırmaEvet
 • Multimedya
 • FM radyoEvet
 • HoparlörlerStereo
 • Desteklenen video modları1080p,2160p
 • Desteklenen ses formatları3GP, AAC, AMR, FLAC, MIDI, MP3, MP4, OGG, WAV
 • Desteklenen video formatları3GP,MP4
 • Çağrı yönetimi
 • Arama bekletmeEvet
 • Arama YönlendirmeEvet
 • Arama bekletmeEvet
 • Otomatik yeniden çevirmeEvet
 • Arama bloklamaEvet
 • Arayan kimliğiEvet
 • Eller Serbest (HandsFree)Evet
 • Konferans GörüşmesiEvet
 • Hızlı aramaEvet
 • Titreşimli AlarmEvet
 • Sesli aramaEvet
 • Sesle KontrolEvet
 • Arama süresi sayacıEvet
 • Yazılım
 • PlatformAndroid
 • İşletim sistemi yazılımıAndroid 8.1
 • Batarya
 • Pil performansı4000 mAh
 • Pil teknolojisiLityum Polimer (LiPo)
 • Konuşma süresi (3G)25 Saat
 • Bekleme süresi(3G)528 Saat
 • Pilin yeniden şarj edilme süresi1,5 Saat
 • Çıkarılabilir pilHayır
 • Ağırlık & boyutlar
 • Ağırlık180 g
 • Genişlik73,9 mm
 • Derinlik7,8 mm
 • Yükseklik155 mm
 • Sertifikalar
 • DLNA sertifikalıEvet
 • Sertifikalar, uygunluk bildirimleriCE, TÜV
 • Paket içeriği
 • Hızlı başlangıç rehberiEvet
 • Pakete dahil kablolarUSB C Tipi
 • Pakete dahil kulaklıkEvet
 • Garanti kartıEvet
 • AC sarma adaptörEvet
 • Arayüz adaptörleri dahildirUSB Type-C - 3.5mm
 • İtici pimEvet
 • Koruyucu kılıfEvet
 • Diğer özellikler
 • Google uygulamaları desteğiGoogle Maps, Google Play, YouTube
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.119 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • CO5 yorum
  119 beğeni
  Celal O.30 Aralık 2018
  Ürünü temmuz ayından bu yana kullanıyorum şarj donma kasma ısınma gibi sorunları kesinlikle yok kamerası süper en kaliteli oyunları fulde oynatabiliyor bir telefondan isteyeceğiniz her özelliğe sahip
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • OD1 yorum
  44 beğeni
  Onur D.8 Mayıs 2018
  burdan yazan fiyatlarla yönlendirdiği sitelerdeki fiyatlar farklı 4.899 yazan fiyat sitede 4,999
Tüm Yorumlar
 • HG1 yorum
  5 beğeni
  Halis G.İstanbul30 Aralık 2020
  2 yıldır kullanıyorum. Yarisi özellikte olduğu halde ıphone modellerine 2-3 katı para vereceğinize sonradan görmelik yapmayıp bu model veya türevlerini tercih edebilirsiniz.
 • GU1 yorum
  20 beğeni
  Gökhan U.11 Nisan 2019
  Niye düşmüyor fiyati
 • ZK1 yorum
  19 beğeni
  Zülfü K.16 Şubat 2019
  Özellikleri güzel ancak fiyat çok yüksek. 4300 TL ye düşerse almayı düşünüyorum...
 • 2 yorum
  27 beğeni
  Hasan Hüseyin Ö.İzmir23 Ocak 2019
  bu fiyat çok fazla ki piyasada çok fazla hemen hemen aynı özellik düşük fiyat cihaz çok.
 • CO5 yorum
  119 beğeni
  Celal O.30 Aralık 2018
  Ürünü temmuz ayından bu yana kullanıyorum şarj donma kasma ısınma gibi sorunları kesinlikle yok kamerası süper en kaliteli oyunları fulde oynatabiliyor bir telefondan isteyeceğiniz her özelliğe sahip

Huawei P20 Pro 128 GB İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Huawei P20 Pro 128 GBHuawei Mate 20 Pro 128 GBHuawei P20 Lite 64 GBiPhone X 64 GB
 Huawei P20 Pro 128 GBHuawei Mate 20 Pro 128 GBHuawei P20 Lite 64 GBiPhone X 64 GB
Fiyat 6.999,00 TL
9 satıcı
14.499,99 TL
6 satıcı
3.399,00 TL
22 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik--5. Popüler Huawei Cep Telefonu-
Ortalama Puan7 yorum3 yorum17 yorum6 yorum
Ekran Çözünürlüğü1080x2244 px1440x3120 px1080x2280 px1125x2436 px
Ekran Boyutu6.1 inç6.39 inç5.84 inç5.8 inç
Arka Kamera40 MP40 MP16 MP12 MP
Arka Kamera Sayısı3 Kameralı3 Kameralı2 Kameralı2 Kameralı
4GVarVarVarVar
Dahili Hafıza128 GB128 GB64 GB64 GB
Çift HatlıYokYokYokYok
Arttırılabilir HafızalıYokVarVarYok
RAM Kapasitesi6 GB6 GB4 GB3 GB
Batarya Kapasitesi4000 mAh4200 mAh3000 mAh2716 mAh
Kablosuz ŞarjYokVarYokVar
Hızlı ŞarjVarVarVarVar
Suya DayanıklıVarVarYokVar
Parmak İzi OkuyuculuVarVarVarYok
Katlanabilir---Yok
Oyun---Yok
ÇerçevesizVarYokVarVar
DokunmatikVarVarVarVar
Wi-FiVarVarVarVar
3G Görüntülü KonuşmaYokYokYokYok
TuşluYokYokYokYok
Çıkarılabilir BataryalıYokYokYokYok
BluetoothVarVarVarVar
İşletim SistemiAndroidAndroidAndroidiOS
3GYokYokYokYok
GPSVarVarVarVar
Çıkış Yılı2018201820182017
Çentikli EkranVarVarVarVar
SeriHuawei PHuawei MateHuawei PiPhone X
Ekran TeknolojisiOLEDOLEDIPS LCDOLED
İşlemci (CPU)Cortex A73Cortex A76Cortex A53-
NFCVarVarVarVar
5GYokYokYokYok
Çift Ön KameralıYokYokYokYok
Kamerasız---Yok
KızılötesiVarVarYokYok
Ekran Yenileme Hızı--60 Hz60 Hz
Suya Dayanıklılık SeviyesiIPX7IPX8-IPX7
ChipsetKirin 970Kirin 980Kirin 659A11 Bionic
Çekirdek Sayısı8886
İşlemci Hızı2.36 GHz2.6 GHz2.36 GHz-
Kulaklık Bağlantısı-USB Type-C3.5 mmLightning
Pop-Up KameraYokYokYokYok
USB TürüUSB Type-CUSB Type-CUSB Type-CLightning
Video Kayıt Çözünürlüğü--Full HD4K Ultra HD
Yüz TanımaVarVarVarVar
Always on Display---Yok
eSIM---Yok
HDR--YokVar
Optik Görüntü SabitlemeVarVar-Var
Barometre-Var-Var
Kavisli Ekran---Yok
Ekran İçinde Ön Kamera---Yok
Ekran YansıtmaVarVarVarVar
Ters Kablosuz Şarj---Yok
Radyo--VarYok
JiroskopVarVarVarVar
İvmeölçerVarVarVarVar
Ön Kamera24 MP24 MP16 MP7 MP
Boyutlar-157.8x72.3x8.6 mm148.6x71.2x7.4 mm143.6x70.9x7.7 mm
Hoparlör-Stereo-Stereo
Ağırlık-189 gr145 gr174 gr
İkinci Arka Kamera20 MP20 MP2 MP12 MP
Üçüncü Arka Kamera8 MP8 MP--
SAR Değeri (Baş)--0.75 W/kg0.92 W/kg
SAR Değeri (Vücut)--1.21 W/kg0.95 W/kg
Ekran Parlaklık Değeri---625 nits
Bluetooth Versiyonu4.25.0 4.25.0
Kablosuz Şarj Gücü-15 W--
Hızlı Şarj Gücü22.5 W40 W18 W15 W
Piksel Yoğunluğu408 PPI538 PPI432 PPI458 PPI
Ön Kamera Video FPS Değeri30 fps30 fps30 fps30 fps
Video FPS Değeri30 fps30 fps30 fps60 fps
Pil TürüLityum İyonLityum Polimer-Lityum İyon
Grafik İşlemcisi (GPU)Mali-G72 MP12Mali-G76 MP10Mali-T830 MP23xApple GPU
Ekran Dayanıklılığı-Corning Gorilla Glass 5--
Gövde MalzemesiCamCamCamCam
Çerçeve MalzemesiMetalMetalMetalPaslanmaz Çelik
SIM TürüNanoNanoNanoNano
Ekran Gövde Oranı81.15%80.46%79.38%79.23%
Ön Kamera Video ÇözünürlüğüFull HDFull HDFull HDFull HD
Akıllı---Var
AkıllıVarVarVar-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı