Apple

iPhone 11 Pro Max 64 GB

(8 yorum)
iPhone 11 Pro Max 64 GB
Ürün ResmiÜrün resmiÜrün resmiÜrün resmi
Seçenekler:Renk seçenekleri:

Ürün Özellikleri: iPhone 11 Pro Max, Dahili Hafıza: 64 GB, RAM Kapasitesi: 4 GB, Ekran Boyutu: 6.5 inç, Batarya Kapasitesi: 3969 mAh, Çıkış Yılı: 2019... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

Yenilenmiş ve İkinci El iPhone 11 Pro Max 64 GB Fiyatları

En Popüler Apple Cep Telefonları
Benzer Ürünler

Dönemin En İyisi: iPhone 11 Pro Max

iPhone 11 Pro Max, Apple tarafından 2019’un en büyük ve en iyi modeli olarak tanıtıldı. Kamera sistemi, pil ömrü ve ekran teknolojisi ile döneminin rakipsiz telefonuydu. Öyle ki geldiğimiz dönemde dahi performansını koruyarak yeni çıkan pek çok akıllı telefondan hala daha iyi.

iPhone 11 Pro Max’in en önemli özelliği kamera sistemi denebilir. Geçmiş iPhone modellerine göre harika bir kamera dizilimine sahip. Öyle ki çıktığı dönemden itibaren en üst segment olarak tanımlanan model, hala güncel teknolojiyi içerisinde barındırıyor.

Bir iPhone 11 Pro Max’e sahip olmalı mısınız? Bu sorunun cevabını tam anlamıyla öğrenmek için kaydırmaya devam edin! Satın alma konusunda en iyi kararı vermenizi sağlamak için tüm detayları paylaşıyor olacağız!

iPhone 11 Pro Max Arkadan Görünüm

Devasa: iPhone 11 Pro Max Kamerası

iPhone 11 Pro Max kamerası, hem 11 serisi hem de geçmiş dönemler baz alındığında en büyük değişiklik olarak göze çarpar. Bu farka sebep olan donanım ise ultra geniş açılı kameranın eklenmesidir.

Günümüzde 3 kameralı, 4 kameralı pek çok telefon var. Kağıt üzerinde hepsi 11 Pro Max’e göre daha iyi görünse de performansları incelendiğinde hala amiral gemisi olma özelliğini koruyor denebilir.

Üç kameranın da 12 MP çözünürlüğe sahip olması, birbirleriyle olan etkileşimde önemli bir yere sahip. İster geniş açı olsun ister telefoto Apple 11 Pro Max ile her karede en iyi performansı yakalamak mümkün.

iPhone 11 Pro Max Kamera Görünüm

Mobil fotoğrafçılık, video içerik üreticiliği gibi alanlarda en iyi performansı sunan 11 Pro Max, gece modunda dahi gün ışığı kalitesinde detaylar sunmayı başarır. A13 Bionic çipinin görüntü işleme teknolojisi sayesinde fotoğrafları profesyonel bir DSLR makine kalitesi sunar.

Her üç kameranın da 12 MP çözünürlük değerlere sahip olduğunu söylemiştik, diyafram değerleri ise şu şekilde:

 • Ultra Geniş: ƒ/2.4 diyafram ve 120° görüş alanı
 • Geniş: ƒ/1.8 diyafram
 • Telefoto: ƒ/2.0 diyafram

Diyafram değerlendirden dolayı portre modu ve bokeh efekti gibi oldukça popüler fotoğraf modlarında üst düzey bir performansa sahip olan iPhone 11 Pro Max’in 2 x’e kadar optik uzaklaştırma ve yakınlaştırma, 10 x’e kadar ise dijital zoom desteği var.

Ayrıca aktif olarak fotoğraf çekimleri sırasında kullanabileceğiniz doğal, stüdyo, kontur, sahne, sahne mono, high-key mono ışık modları ile ortam durumuna göre kaliteyi artıran efektleri destekler.

Apple 11 Pro Max modelinin diğer önemli özelliği ise çift optik görüntü stabilizasyonu sağlamasıdır. Bu özelliği geniş ve telefoto lensi kullanırken aktif etmeniz durumunda daha net ve keskin kareler yakalamanız mümkün.

iPhone 11 Pro Max kamerasının kullanıcılarına sunduğu diğer özellikler ise şu şekildedir:

 • Beş bileşenli lens (Ultra Geniş); altı bileşenli lens (Geniş ve Telefoto)
 • Yavaş Senkron özelliğine sahip daha parlak True Tone Flash
 • Panorama (63 MP’ye kadar)
 • Safir kristal lens kapağı
 • %100 Focus Pixels (Geniş)
 • Fotoğraflar için yeni nesil Akıllı HDR
 • Fotoğraflar ve Live Photo’lar için geniş renk yelpazesiyle çekim
 • Gelişmiş kırmızı göz düzeltme
 • Fotoğraflara konum bilgisi ekleme
 • Otomatik görüntü stabilizasyonu
 • Seri çekim modu
 • Çekilebilen görüntü biçimleri: HEIF ve JPEG

iPhone 11 Pro Max Ön (Selfie) Kamerası

iPhone 11 Pro Max selfie kamerası, tıpkı üçlü ana kamera gibi 12 MP çözünürlüğe ve F 2.2 diyafram değerine sahip. Bokeh ve derinlik denetimli portre modu ile sosyal medya gönderileri için biçilmiş bir kaftan olan 11 Pro Max, animoji ve memojileri de destekler.

Arka kamerada bulunan yeni nesil akıllı HDR, retina flash, otomatik görüntü stabilizasyonu ve seri çekim modu gibi pek çok özelliği selfie kamerasında da kullanmak mümkün.

iPhone 11 Pro Max Kamerası

Tüm bunlara ek olarak video anlamında da farkını gösteren iPhone 11 Pro Max, vlog, sosyal medya içeriği gibi pek çok alanda tam performans sunacak özelliklere sahip. iPhone 11 pro max ön kamera video çekim modları şu şekildedir:

 • Saniyede 24, 30 veya 60 kare 4K video kaydı
 • Saniyede 30 veya 60 kare 1080p HD video kaydı
 • Saniyede 120 kare 1080p ağır çekim video desteği
 • Saniyede 30 kare video kaydı için genişletilmiş dinamik aralık
 • Sinematik video stabilizasyonu (4K, 1080p ve 720p)

Ön kamerası ile 4K’ya kadar çekimi mümkün kılan cihaz, günümüzde hala en iyi video kalitesine sahip telefonlar arasında başı çeker. Eğer bir telefonda aradığınız özellik fotoğraf ve video anlamında sunacağı performans ise iPhone 11 Pro Max, beklentilerinizi sonuna kadar karşılayacak!

iPhone 11 Pro Max Video Özellikleri - Her Şey Mümkün!

iPhone 11 Pro Max video özellikleri, neredeyse ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi içerir. Özellikle sosyal medya ve Youtube gibi platformlarda içerik üretiyorsanız, videolarınızın görüntü kalitesi sizi profesyonel gösterdiği kadar tüm dikkatleri de üzerinize çekecektir.

Modelin en iyi yanlarından biri titreşim ve görüntü kayması gibi durumları minimum seviyeye indirmesi denebilir. Optik görüntü stabilizasyonu sayesinde herhangi bir sabitleyiciye gerek kalmadan en iyi görüntüleri yakalayabilirsiniz. Ayrıca kesintisiz otomatik netleme özelliği ile videonuzun odak noktasını asla kaybetmezsiniz.

11 Pro Max’in işitsel zoom teknolojisi sayesinde sesler uzaklık/yakınlığa göre şekillenerek çok daha gerçekçi bir hissiyata sahip olur. Bu özellik sinematik video stabilizasyonu ile birleştiğinde müzik videoları, kısa filmler ve sanatsal videolar çekmek mümkün.

iPhone 11 Pro Max Ekran Görünümü

Bu özellikler göz önüne alındığında Apple iPhone 11 Pro Max, video modu anlamında şimdiye kadarki en iyi model denebilir. Bunu destekleyen en iyi özelliklerden biri ise video kaydı sırasında 8 MP çözünürlükte kesintisiz fotoğraf çekmeye de izin verir.

iPhone 11 Pro Max’in kullanıcılarına sunduğu diğer video özellikleri ise şu şekildedir:

 • Saniyede 24, 30 veya 60 kare 4K video kaydı
 • Saniyede 30 veya 60 kare 1080p HD video kaydı
 • Saniyede 30 kare 720p HD video kaydı
 • Saniyede 60 kareye kadar video kaydı için genişletilmiş dinamik aralık
 • 2 kat optik yakınlaştırma, 2 kat optik uzaklaştırma; 6 kata kadar dijital zoom
 • Daha parlak True Tone Flash
 • Süje takibi özellikli QuickTake video kaydı
 • Saniyede 120 veya 240 kare 1080p ağır çekim video desteği
 • Stabilizasyon özelliğine sahip hızlı çekim video kaydı
 • Videoları oynatırken yakınlaştırma
 • Kaydedilebilen video biçimleri: HEVC ve H.264
 • Stereo kayıt

iPhone 11 Pro Max Teknik Özellikleri - Hala İyi mi?

iPhone 11 Pro Max özellikleri, çıkış yılı hesaba katıldığında hala geçerli bir teknolojiye sahip. Apple’a özgü olan ve hala en hızlı işlemciler arasında bulunan A13 Bionic çip, 6 çekirdek işlem kapasitesi ile hala en iyilerden!

Grafik işlemcisi (GPU) olarak ise Apple Quad-Core kullanan 11 Pro Max, hem standart kullanımda hem de oyun, video izleme sırasında oldukça akıcı bir deneyim sunuyor.

RAM konusunda ise 4 GB ile maalesef çağın biraz gerisinde olduğunu söylemek mümkün. Yine de işlemci gücü ve iOS işletim sistemi sayesinde RAM’in yarattığı performans açığını kapatıyor denebilir.

iPhone 11 Pro Max Ön ve Arka Görünüm

Harici hafıza kartı desteği sunmayan iPhone 11 Pro Max 64 GB, 256 GB, 512 GB olmak üzere üç farklı depolama seçeneği sunar. Bunun haricinde iCloud üzerinden bulut depolama hizmeti satın alarak hafızanızı artırmak mümkündür.

Bluetooth 5.0 ve 4.5G desteği ise mevcut şartlarda yeterli olsa da güncel teknolojide bağlantı anlamında geri kaldığını gösterir. Güvenlik anlamında ise parmak izi okuyucusu bulunmuyor fakat oldukça iyi çalışan Face ID teknolojisi mevcut.

Genelde akıllı saatlerin ölçümleri için kullandıkları sensörleri de içerisinde barındıran 11 Pro Max, barometre, üç eksenli jiroskop, ivmeölçer, yakınlık sensörü, ortam ışığı sensörü gibi teknolojilerle pek çok veri sunar.

Akıllı telefon dünyasında popüler olan teknik testlerde aldığı puanları değerlendirmek, iPhone 11 Pro Max’in teknik performansını anlamlandırmada önemli verilerdir. Aşağıdaki tablodan 11 Pro Max’in anTuTu, Geekbench 5 testlerinden aldığı sonuçları inceleyebilirsiniz.

Test Sonuç
AnTuTu Puanı (v7) 462.500 Puan
AnTuTu Puanı (v8) 536.800 Puan
AnTuTu Puanı (v9) 627.800 Puan
Geekbench 5 1.336 Puan (single-core)
3.524 Puan (multi-core)

Yukarıdaki test sonuçlarına bakıldığında teknik performansı ile hala ciddi bir amiral gemisi olduğunu ispat eden 11 Pro Max, geçen yıllara rağmen gücünden bir şey kaybetmemişe benziyor.

iPhone 11 Pro Max Ekran ve Tasarım Özellikleri

iPhone 11 Pro Max ekranı, OLED teknolojisine sahip. Günümüzde AMOLED ekranların popülerliği yükselmiş olsa da OLED hala geçerli bir ekran teknolojisi diyebiliriz. 6.5 inçlik kavisli ekranı ise %82.69 ekran/gövde oranı ve 1242x2688 (FHD+) piksel çözünürlük sunar.

60 Hz ekran yenileme hızı bulunan 11 Pro Max, bu anlamda günümüz şartlarında zayıf kabul edilebilir. Kasma, donma problemleri yaşatmayacak olsa da akıcılık deneyimi anlamında biraz geride kaldığı söylenebilir.

77,8 mm x 158 mm x 8,1 mm boyutlarındaki iPhone 11 Pro Max’in, ekranında bir adet klasikleşmiş çentik bulunuyor. Ağırlığı ise 226 gram, hafif bir telefon olmadığı aşikar. Çerçeve tasarımı olarak eski keskin Apple çizgileri yerine daha yumuşak hatlara sahip.

iPhone 11 Pro Max renkleri, seriye özel olarak hazırlanmış. Dört farklı renk seçeneği ile sunulan iPhone 11 Pro Max altın, gece yeşili, gümüş, uzay grisi renklerine sahip. Bu renkler arasından gümüş ve gece yeşili telefon dünyasındaki nadir renklerden denebilir.

iPhone 11 Pro Max Bataryası

iPhone kullanıcılarının yıllardır şikayet ettiği batarya kapasitesi sorunu iPhone 11 Pro Max ile çözüldü sayılır. Özellikle Android rakiplerinin 5000 mAh bataryaya varan telefonları karşısında pil gücü olarak zayıf kalıyordu.

iPhone 11 Pro Max bataryası 3969 mAh kapasiteye sahip. Fakat A13 Bionic’in pil performansı optimizasyonundan dolayı sayıların çok daha üstünde bir performans gösteriyor.

18 W’ye kadar hızlı şarjı desteklemesinin yanı sıra kablosuz şarj da mümkün. 11 Pro Max’in en iyi taraflarından biri ise 30 dakika içerisinde %50 şarj garantisi de sunar. Bu da zor durumda kalmayacağınız anlamına gelir.

iPhone 11 Pro Max vs 11 Pro vs 11! Aralarındaki Farklar

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da aynı serinin farklı segmentlerinde bulunan 3 farklı telefon tanıttı. Fiyat farkı göze alındığında aradaki farklar genel anlamda oldukça küçük detaylara sahip. Aşağıdaki tablodan üç farklı modelin farklarını incelemek mümkün.

Özellik iPhone 11 iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max
Ekran Çözünürlüğü 828x1792 (HD+) Piksel 1125x2436 (FHD+) Piksel 1242x2688 (FHD+) Piksel
Batarya Kapasitesi 3110 mAh 3046 mAh 3969 mAh
Ekran Boyutu 6.1 İnç 5.8 İnç 6.5 İnç
Üçüncül Kamera X 12 MP 12 MP

iPhone 11 Serisi

iPhone 11 Pro Max’in diğerlerinden ayrıştığı noktalar pek çok kullanıcı için önemli olsa da çoğu kullanım amacı için ciddi farklar olduğu söylenemez. Yukarıdaki özelliklerden en az 2 tanesi sizin için “çok önemli” ise 11 Pro Max’i düşünmeden satın alabilirsiniz.

iPhone 11 Pro Max vs iPhone 13: Apple’ın Politikası?

İnternet’te 11 Pro Max ile en çok kıyaslanan telefon 2021’de satışa sunulan iPhone 13. Kullanıcıların bu kıyası merak etmesi aslında oldukça şaşırtıcı. Belki sonuçlarından dolayıdır? Bunu anlamak için ikisi arasındaki farkları incelemeliyiz.

Aralarındaki en ciddi fark, 11 Pro Max A13 Bionic işlemci kullanırken iPhone 13’ün içerisinde yeni nesil A15 bulunuyor. Fakat 11 Pro Max’in hala güçlü olduğu pek çok özellik var. Bunlara, 3969 mAh ile batarya kapasitesi, 6.5 inç ile ekran ve üçüncül bir kameraya sahip olması gösterilebilir.

Teknik donanım olarak tabii ki iPhone 13 çok daha yeni nesil bir teknolojiyle donatılmış olsa da birbirine çok benzeyen iki telefon. Bu yüzden kullanıcılar bu kıyası merak etmekte haklılar. Özellikle de fiyatları birbirine bu kadar yakınken!

iPhone 11 Pro Max Arkadan Görünüm - 2

iPhone 11 Pro Max Artı ve Eksileri

iPhone 11 Pro Max oldukça başarılı bir telefon olsa da kimi kullanıcılar için ciddi dezavantaj yaratan tarafları da var. Artı ve eksileri incelemek karar aşamasında oldukça faydalı olacaktır.

  iPhone 11 Pro Max Artıları:
 • OLED ekran ve True Tone Teknolojisi
 • Gece modu ile aktif çalışan üçlü kamera
 • Uzun ve güçlü pil ömrü
 • Dayanıklı cam
 • Tasarım
 • Kablosuz şarj
  iPhone 11 Pro Max Eksileri
 • 60 Hz ekran tazeleme hızı
 • 4 GB RAM kapasitesi
 • Fiyat politikası
 • iPhone 11 Pro Max Genel Görünüm

  iPhone 11 Pro Max Fiyatları

  Apple iPhone 11 Pro Max fiyatları, çıktığı dönem ABD’de 1099 $ etiketine sahipti. Çıktığı dönemde sadece Türkiye için değil tüm dünyada “pahalı” olarak anılan iPhone 11 Pro Max fiyat tablosunu yukarıdan Akakçe ile inceleyebilirsiniz.

  Pazaryeri, mağaza ve satıcıların aralarındaki fiyat farklarını gördükten sonra en ucuz iPhone 11 Pro Max’ e sahip olmak birkaç dakikanızı alacak. Bir 11 Pro Max satın aldığınızda aşağıdaki kutu içeriği ile karşılaşacaksınız.

  • iOS 13 yüklü iPhone 11 Pro Max (Güncellenebilir)
  • Lightning Konnektörlü EarPods
  • USB-C - Lightning Kablosu
  • 18 W USB-C Güç Adaptörü
  • Kullanım Kılavuzu
  • Garanti Belgesi

iPhone 11 Pro Max 64 GB Özellikleri

Seri:   iPhone 11 Pro Max
Dahili Hafıza:   64 GB
RAM Kapasitesi:   4 GB
Ekran Boyutu:   6.5 inç
Batarya Kapasitesi:   3969 mAh
Çıkış Yılı:   2019
Ekran Çözünürlüğü:   1242x2688 px
Ekran Yenileme Hızı:   60 Hz
Ekran Teknolojisi:   OLED
Dokunmatik:
Çentikli Ekran:
HDR:
Çerçevesiz:
Arka Kamera Sayısı:   3 Kameralı
Arka Kamera:   12 MP
İkinci Arka Kamera:   12 MP
Üçüncü Arka Kamera:   12 MP
Video Kayıt Çözünürlüğü:   4K Ultra HD
Ön Kamera:   12 MP
İşletim Sistemi:   iOS
Çekirdek Sayısı:   6
Grafik İşlemcisi (GPU):   4xApple GPU
Chipset:   A13 Bionic
SAR Değeri (Baş):   0.95 W/kg
SAR Değeri (Vücut):   0.99 W/kg
Hızlı Şarj:
Kablosuz Şarj:
USB Türü:   Lightning
eSIM:
Kulaklık Bağlantısı:   Lightning
Hoparlör:   Stereo
Bluetooth:
Wi-Fi:
NFC:
GPS:
4G:
Suya Dayanıklı:
Suya Dayanıklılık Seviyesi:   IPX8
Boyutlar:   158x77.8x8.1 mm
Ağırlık:   226 gr
Yüz Tanıma:
Akıllı:

iPhone 11 Pro Max 64 GB Detayları

 • Ekran
 • Ekran boyutu 16,5 cm (6.5"")
 • Ekran çözünürlüğü 2688 x 1242 Piksel
 • Dokunmatik ekran Evet
 • Oryantasyon sensörü Evet
 • Ekran şekli Düz
 • Ekran türü OLED
 • Kontrast oranı 2000000:1
 • Dokunma teknolojisi Çoklu Dokunuş
 • Ekran parlaklığı 800 cd/m²
 • Piksel yoğunluğu 458 ppi
 • Parmak izi dayanımlı Evet
 • Yuvarlatılmış gösterge köşeleri Evet
 • İşlemci
 • İşlemci ailesi Apple
 • İşlemci A13
 • İşlemci Çekirdek Sayısı 6
 • 64-bit programlama Evet
 • Depolama birimi
 • Dahili hafıza 64 GB
 • Uyumlu hafıza kartları Desteklenmez
 • Kamera
 • Arka kamera tipi Üçlü kamera
 • Arka kamera flaşı Evet
 • Oto fokus Evet
 • Arka kamera çözünürlüğü 12 MP
 • Ön kamera tipi Tek kamera
 • Ön kamera flaşı Hayır
 • Ön kamera çözünürlüğü 12 MP
 • İkinci arka kamera çözünürlüğü (sayısal) 12 MP
 • Üçüncü arka kamera çözünürlüğü (sayısal) 12 MP
 • Arka kamera görüş alanı (FOV) açısı 120°
 • Arka kamera açıklığı numarası 2,4
 • İkinci arka kamera açıklığı sayısı 1,8
 • Üçüncü arka kamera açıklığı 2
 • Ön kamera adaptörü sayısı 2,2
 • Yakınlaştırma yeteneği Evet
 • Dijital zum 10x
 • Optik yakınlaştırıcı 2x
 • Yüz tanıma Evet
 • Video kaydı Evet
 • Video kaydetme modu 720p,1080p,2160p
 • Maksimum çerçeve hızı 240 fps
 • Yakalama hızınde çözünürlük 1280x720@30fps, 1920x1080@120fps, 1920x1080@240fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@24fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@60fps
 • Zaman atlamalı mod Evet
 • Video sabitleyici Evet
 • Resim sabitleyici Evet
 • Flaş türü LED
 • Konum Etiketleme Evet
 • Çoklu çekim Evet
 • Kendinden zamanlama Evet
 • Video çekim çözünürlüğü 3840 x 2160 Piksel
 • Gece modu Evet
 • Yüksek Dinamik Aralık (HDR) destekli Evet
 • Ağ Bağlantıları
 • Sim Kart Yeterliliği Çift SIM
 • Mobile network generation 4G
 • Wi-Fi Evet
 • SIM kart türü NanoSIM + eSIM
 • 2G standartları EDGE,GSM
 • 3G Standartları DC-HSDPA,HSPA+,UMTS
 • 4G standartları LTE
 • Bluetooth Evet
 • Wi-Fi standartları Wi-Fi 6 (802.11ax)
 • Bluetooth versiyonu 5.0
 • 2G bandı (Ana SIM) 850, 900, 1800, 1900 MHz
 • 3G şeridi destekli 850, 900, 1700, 1900, 2100 MHz
 • AirPlay Evet
 • iBeacon Evet
 • MIMO Evet
 • Yakın Alan İletişimi Evet
 • Üyelik/abonelik
 • Abonelik türü Abonelik gerektirmez
 • Bağlantı
 • USB bağlantı noktası Hayır
 • Kulaklık bağlantısı Lightning
 • Lightning Bağlantısı Evet
 • Mesajlaşma
 • Kısa mesaj servisi (SMS) Evet
 • MMS (Multimedya mesaj servisi) Evet
 • Anında mesajlaşma (IM) Evet
 • Sohbet Evet
 • E-mail Evet
 • Tasarım
 • Form faktörü Bar
 • Ürün rengi Yeşil
 • Renk adı Midnight Green
 • Uluslar arası koruma kodu IP68
 • Muhafaza malzemesi Cam, Paslanmaz çelik
 • Ergonomi
 • Yakınlık sensörü Evet
 • Hız ölçer Evet
 • Çevre ışığı sensörü Evet
 • Jiroskop Evet
 • Yüz tanıma Evet
 • Performans
 • Görüntülü konuşma Evet
 • Kişisel bilgi yönetimi Alarm, Hesap makinesi, Takvim, Geri sayım, Detaylı iletişim bilgisi, Etkinlik hatırlatma, Dosya yöneticisi, Oyunlar, Notlar, Kronometre
 • Uçuş modu Evet
 • Kişiselleştirme Menu, Zil sesleri, Duvar kağıdı, Widgets
 • Navigasyon
 • Konum belirleme Evet
 • Destekli GPS (A-GPS) Evet
 • Elektronik pusula Evet
 • Barometre Evet
 • Wi-Fi ile konumlandırma Evet
 • Multimedya
 • FM radyo Hayır
 • Hoparlörler Stereo
 • Desteklenen ses formatları HE-AAC v2, AAX, AAX+, AC3, EAC3, FLAC, HE-AAC, LC-AAC, LPCM, M4A, MP3
 • Desteklenen video formatları H.264, HEVC, M-JPEG, MPEG-4 Part 2
 • Desteklenen resim formatları GIF,JPG,TIFF
 • Desteklenen belge formatları USDZ, DOC, DOCX, HTM, HTML, ICS, Anahtar, PDF, PPT, PPTX, RTF, TXT, VCF, XLS, XLSX
 • Arşiv formatı desteği ZIP
 • Çağrı yönetimi
 • Arama bekletme Evet
 • Arama Yönlendirme Evet
 • Arama bekletme Evet
 • Arama bloklama Evet
 • Arayan kimliği Evet
 • Eller Serbest (HandsFree) Evet
 • Konferans Görüşmesi Evet
 • Titreşimli Alarm Evet
 • Sesli arama Evet
 • Sesle Kontrol Evet
 • Arama süresi sayacı Evet
 • Yazılım
 • Platform iOS
 • İşletim sistemi yazılımı iOS 13
 • Sanal asistan Apple Siri
 • Desteklenen Windows çalışma sistemleri Evet
 • Desteklenen Mac çalışma sistemleri Evet
 • Batarya
 • Pil teknolojisi Lityum-İyon (Li-Ion)
 • Kablosuz şarj olma Evet
 • Müzik Oynatma 80 Saat
 • Sürekli video pleybek süresi 20 Saat
 • Mobil ağ özellikleri
 • LTE üzerinden ses (VoLTE) destekli Evet
 • Ağırlık & boyutlar
 • Ağırlık 226 g
 • Genişlik 77,8 mm
 • Derinlik 8,1 mm
 • Yükseklik 158 mm
 • Çevresel koşullar
 • Çalışma ısısı aralığı 0 - 35 °C
 • Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) -20 - 45 °C
 • Çalıştırma nem aralığı 5 - 95%
 • Çalışma yüksekliği 0 - 3000 m
 • Paket içeriği
 • Pakete dahil kablolar USB Type-C to Lightning
 • Pakete dahil kulaklık Evet
 • AC sarma adaptör Evet
 • AC adaptör gücü 18 W
En Çok Aranan İfadeler

iPhone 13 Pro Max Kampanya

Ortalama Puan
3.3 21 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • MA 1 yorum
  36 beğeni
  Melis A. İzmir 12 Ekim 2021
  Telefonumun ekranı iPhone 11 pro maxten daha büyük olmasına rağmen düz bir yazı anlatımıyla yazmışsınız. iPhone'u da küçük ekranını büyük bir coşkuyla 'dev ekran' diye tanıtıyorsunuz. Telefonumun pil gücü çok yüksek olmasına rağmen sırf android diye android telefonlar için yüksek yazmışsınız. Pilini ovmeniz gerekiyordu. iPhone 11 pro Max in 3000 kusurluk pilini yine günümüz şartları diye bahane ederek yucelttiniz. Kabul edin artık iPhone tüm telefonların en iyisi değil.
 • ŞŞ 7 yorum
  37 beğeni
  Şengül Ş. 8 Şubat 2021
  Harika bir telefon telefona puanım 5. ancak dolar kuru vergi vs. fiyat bu çıkınca ne olursa olsun 1 puan kırmak zorundayım
 • MA 8 yorum
  167 beğeni
  Muhammed Ali A. Konya 30 Ekim 2020
  Güzel telefon boşuna çok pahalı fln demeyin boş laf sadece
 • Mustafa K.2 yorum
  28 beğeni
  Mustafa K. Bursa 1 Temmuz 2020
  Ben şuan 8 kullanıyorum 11 daha şık görüyor kesinlikle alırım...
 • GU 11 yorum
  68 beğeni
  Gani U. 14 Mayıs 2020
  Gerçekten güzel bir cep telefonu. Apple marka iPhone 11 serisi Pro Max modeli telefonun kutu açılımı, ayarları ve detaylı incelemesini izleyebilirsiniz: https://youtu.be/N196NBoNv60
  • Alışverişçi resmi

iPhone 11 Pro Max 64 GB İle En Çok Karşılaştırılanlar

 iPhone 11 Pro Max 64 GBiPhone 11 Pro 64 GBiPhone 11 64 GBiPhone 11 64 GB Aksesuarsız Kutu
 iPhone 11 Pro Max 64 GBiPhone 11 Pro 64 GBiPhone 11 64 GBiPhone 11 64 GB Aksesuarsız Kutu
FiyatFiyat YokFiyat Yok 25.899,00 TL
3 satıcı
21.899,00 TL
179 satıcı
Popülerlik---6. Popüler Apple Cep Telefonu
Ortalama Puan8 yorum2 yorum17 yorum6 yorum
SeriiPhone 11 Pro MaxiPhone 11 ProiPhone 11iPhone 11
Dahili Hafıza64 GB64 GB64 GB64 GB
RAM Kapasitesi4 GB4 GB4 GB4 GB
RAM Kapasitesi.-4 GB--
Ekran Boyutu6.5 inç5.8 inç6.1 inç6.1 inç
Batarya Kapasitesi3969 mAh3046 mAh3110 mAh3110 mAh
Çıkış Yılı2019201920192019
Ekran Çözünürlüğü1242x2688 px1125x2436 px828x1792 px828x1792 px
Ekran Yenileme Hızı60 Hz60 Hz60 Hz60 Hz
Ekran TeknolojisiOLEDOLEDIPS LCDIPS LCD
Ekran Parlaklık Değeri--625 nits625 nits
Piksel Yoğunluğu--326 PPI326 PPI
Ekran Gövde Oranı--78.31%78.31%
DokunmatikVarVarVarVar
Çentikli EkranVarVarVarVar
HDRVarVar--
ÇerçevesizVarVarVarVar
Arka Kamera Sayısı3 Kameralı3 Kameralı2 Kameralı2 Kameralı
Arka Kamera12 MP12 MP12 MP12 MP
İkinci Arka Kamera12 MP12 MP12 MP12 MP
Üçüncü Arka Kamera12 MP12 MP--
Video Kayıt Çözünürlüğü4K Ultra HD4K Ultra HD4K Ultra HD4K Ultra HD
Video FPS Değeri--60 fps60 fps
Ön Kamera12 MP12 MP12 MP12 MP
Ön Kamera Video Çözünürlüğü--4K Ultra HD4K Ultra HD
Ön Kamera Video FPS Değeri--60 fps60 fps
Çift Ön Kameralı--Var-
Optik Görüntü Sabitleme--VarVar
İşletim SistemiiOSiOSiOSiOS
İşlemci Hızı--2.65 GHz2.65 GHz
Çekirdek Sayısı6666
Grafik İşlemcisi (GPU)4xApple GPU4xApple GPU4xApple GPU4xApple GPU
ChipsetA13 BionicA13 BionicA13 BionicA13 Bionic
SAR Değeri (Baş)0.95 W/kg0.99 W/kg0.95 W/kg0.95 W/kg
SAR Değeri (Vücut)0.99 W/kg0.99 W/kg0.99 W/kg0.99 W/kg
Hızlı ŞarjVarVarVarVar
Hızlı Şarj Gücü--18 W18 W
Kablosuz ŞarjVarVarVarVar
Pil Türü--Lityum İyonLityum İyon
USB TürüLightningLightningLightningLightning
SIM Türü--NanoNano
eSIMVarVarVarVar
Kulaklık BağlantısıLightningLightningLightningLightning
HoparlörStereoStereoStereoStereo
BluetoothVarVarVarVar
Bluetooth Versiyonu--5.0 5.0
Wi-FiVarVarVarVar
NFCVarVarVarVar
GPSVarVarVarVar
4GVarVarVarVar
Ekran Yansıtma--VarVar
Gövde Malzemesi--CamCam
Çerçeve Malzemesi--AlüminyumAlüminyum
Suya DayanıklıVarVarVarVar
Suya Dayanıklılık SeviyesiIPX8IPX8IPX8IPX8
Boyutlar158x77.8x8.1 mm144x71.4x8.1 mm150.9x75.7x8.3 mm150.9x75.7x8.3 mm
Ağırlık226 gr188 gr194 gr194 gr
Barometre--VarVar
İvmeölçer--VarVar
Jiroskop--VarVar
Yüz TanımaVarVarVarVar
Akıllı-VarVarVar
AkıllıVar---
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı