Poco Telefon

Poco Telefon Fiyatları

101 farklı Poco Telefon için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıPoco
 • Dahili Hafıza256 GB
 • Dahili Hafıza128 GB
 • Ram Kapasitesi8 GB
 • Ram Kapasitesi6 GB
 • SeriiPhone 15
 • SeriiPhone 13
 • Fiyatı0 - 5.000 TL
 • Fiyatı5.000 - 7.500 TL
 • Ekran Boyutu6.1 inç
 • Ekran Boyutu6 inç
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 5 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıPoco
Fiyatı 0 - 5.000 TL 5.000 - 7.500 TL 7.500 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterSeriDahili HafızaRam KapasitesiEkran BoyutuBatarya KapasitesiÇıkış YılıEkran ÇözünürlüğüEkran Yenileme HızıEkran TeknolojisiEkran Parlaklık DeğeriPiksel YoğunluğuEkran Gövde OranıEkran DayanıklılığıArka Kamera SayısıArka Kameraİkinci Arka KameraÜçüncü Arka KameraDördüncü Arka KameraVideo Kayıt ÇözünürlüğüVideo FPS DeğeriÖn KameraÖn Kamera Video ÇözünürlüğüÖn Kamera Video FPS Değeriİşletim Sistemiİşlemci (CPU)İşlemci HızıÇekirdek SayısıGrafik İşlemcisi (GPU)ChipsetSAR Değeri (Baş)SAR Değeri (Vücut)Hızlı Şarj GücüKablosuz Şarj GücüPil TürüUSB TürüSIM TürüKulaklık BağlantısıHoparlörBluetooth VersiyonuGövde MalzemesiÇerçeve MalzemesiSuya Dayanıklılık SeviyesiBoyutlarAğırlıkÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (101)

Galaxy Watch 6 Classic Galaxy Watch 6 Galaxy Z Flip 5 Galaxy Z Fold 5 iPhone 15 Pro İPhone 15 Pro Max iPhone 15 İPhone 15 Plus Watch Ultra 2 Poco X5 Pro Huawei Mate X3 512 GB Samsung S23

Poco Cep Telefonu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Poco Telefon Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Poco Telefon hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Poco Telefon:
 1. Poco F5 256 GB
 2. Poco X5 Pro 256 GB Siyah
 3. Poco X5 5G 256 GB
 4. Poco F5 Pro 512 GB
 5. Poco F5 256 GB Siyah

Poco Telefon & Poco Cep Telefonu

Akıllı telefonların sağladığı pek çok avantaj bulunur. Günlük kullanımda ve iş alanlarında akıllı telefonların sunduğu avantajlı kullanım imkanı sayesinde bu cihazlardan ciddi oranda faydalanmak mümkün olur. Akıllı telefonlar için tercih edilen pek çok marka bulunur. Bu markaların arasından sıyrılarak kullanıcıların radarına kısa sürede giren Poco telefon ürünleri, son derece avantajlı seçenekler olarak değerlendirilebilir. Üstün performans özellikleri gösteren Poco telefon seçenekleri kameradan ekrana kadar son derece üst düzey cihazlar ile yarışabilir seviyededir. Buna karşın cihazların fiyat aralıkları son derece ekonomik seçeneklere sahiptir. Durum böyle olunca Poco tarafından tasarlanan ve üretilen akıllı telefonlar her kesimden kullanıcı için son derece mantıklı bir hal alır. Poco telefon modelleri ile teknolojik imkanları kesintisiz şekilde yaşamak için yüksek ücretler ödemenize gerek kalmaz. Kamerasıyla ve sistem donanımlarıyla harika işler çıkaran bu cihazlar avantajlı fiyat seçenekleriyle tercih edilebilir. Kullanıcıların en çok beğendiği Poco telefon modelleri olarak Poco X3, Poxo X3 Pro, Poco M3, Poco F2 Pro gibi cihazlar avantajlı seçeneklerle Akakçe’de bulunabilir.

Poco Telefon Özellikleri

Poco markası özellikle avantajlı fiyat seçenekleriyle tüm kullanıcılara ulaşmayı hedefler. Bu doğrultuda maksimum performans değerlerine sahip olacak şekilde tasarladığı cihazlar son derece ekonomik fiyat seçenekleriyle kullanıcılara sunar. Bu nedenle Poco telefonları fiyat/performans açısından önemli bir yere sahiptir. Poco telefon modellerinin sahip olduğu üstün özellikler genel anlamda şu şekilde sıralanabilir:

Poco telefon modellerinin her birinde bulunan özellikler farklı olabilir. Bu durum özellikle bu modellerin çeşitli kullanıcı kitlelerine en iyi şekilde hitap etmesini sağlamaktır. Bu gibi spesifik yönelimler dışında tüm cihazlarda bulunması beklenen özellikler açısından Poco oldukça iddialı özellikler sunar. Akıllı saat gibi donanımlarla uyumlu şekilde çalışan bu telefonların tamamında Bluetooth teknolojisi ve güncel sürümü yer alır. Bu sayede tüm Poco Cep Telefonu modellerinde Bluetooth gerektiren teknolojilerin tamamı kullanılabilir. Özellikle Bluetooth teknolojisi kullanarak kablosuz bağlantı imkanı sunan kulaklık modellerini Poco ürünleriyle birlikte tercih ederek pratik kullanım imkanını kaliteli ses deneyimi ile birleştirebilirsiniz.

Poco Telefon Modelleri

Poco cep telefonu seçenekleri bir adet ana hedef etrafında tasarlansa da ayrı olarak özel hedeflere sahiptir. Bu noktada tercih edilen Poco modelleri kendi içinde de farklı sınıflara ayrılabilir. Bunlara örnek olarak F2 ve X3 serileri gösterilebilir. Poco telefon modelleri arasında önemli yere sahip olan F2 serisi, markanın amiral gemisi olarak nitelendirilen telefonların bulunduğu seridir. F2 serisindeki cihazların arka tarafından bulunan çoklu kamera sistemi dönemin en iyi performansa sahip kamera sistemlerinden biri olarak gösterilebilir. Buna karşın X3 serisi de alt-orta segment için hizmet veren modellere kıyasla son derece etkileyici özelliklere sahiptir. Kendi alanındaki diğer ürünlerden çok daha etkileyici olan X3 Poco akıllı telefon seçenekleri arasındaki daha ekonomik alternatifleri oluşturur. Sağladığı özellikler ile F2 modelinden belirli noktalarda farklı olan bu cihaz, her marka içinde ekonomik seçenek olsa da piyasaya göre son derece iddialıdır. Özellikle Poco F2 modeli de sahip olduğu özelliklere karşın fiyat etiketiyle son derece avantajlıdır. Kendi sınıfındaki rakipleriyle aynı özellikleri avantajlı fiyat seçenekleriyle sunarak kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Bu noktada tüm Poco telefon modelleri için ortak olan özelliklerin başında avantajlı fiyat seçeneklerinin geldiğini söylemek yanlış olmaz.

Poco Telefon Yorumları

Poco Cep Telefonu ürünleri giderek artan bir bilinirlik düzeyine ulaşsa da kullanıcı yorumları önemlidir. Poco telefon yorumları için bu cihazları almış gerçek kullanıcıların fikirlerine değer vermek gerekir. Özellikle genel marka bazında değerlendirme yapmak yerine model bazında değerlendirme yapmak en doğru sonuca ulaşmak için çok önemlidir. Poco telefon modelleri arasında bulunan farklı seçenekler için yapılan özel yorumları dikkate alarak en iyi kararı vermek gerekir. Kısa süre içinde tüm dünyada adını duyuran marka, giderek artan bir ivme ile tanınırlık kazanır. Bu noktada kullanıcıların Poco Cep Telefonu modellerini sıklıkla tercih etmesinin en önemli nedenlerinden biri de diğer kullanıcılardan gelen önerilerdir. Poco telefon modellerini deneyimleyen pek çok kullanıcı, bu cihazlar hakkında olumlu geri dönüşlerde bulunduğu ve çevresine önerdiği için cihazların tercih edilme oranı giderek artar. Özellikle avantajlı fiyat seçeneklerine ek olarak Poco oyuncu telefonu gibi yüksek performanslı seçenekler ile elde edilen başarılar da düşünüldüğünde son derece avantajlı Poco Cep Telefonu modelleri rahatlıkla tercih edilebilir.

Poco Akıllı Telefon Teknik Özellikleri Nelerdir?

Akıllı telefon ürünlerini tercih etmeden önce cihazın teknik özelliklerini incelemek gerekir. Bu özellikler cihazın her anlamdaki performansıyla ilgili en net belirteçleri oluşturur. Poco telefon modelleri arasında seçim yaparken incelenmesi gereken teknik verilerin başında kamera Megapiksel değeri gelir. Poco telefon seçenekleri olarak değerlendirilen farklı telefon modellerinin hepsinde birden fazla arka kamera kullanılır. Bu durum cihazlarda bulunan kamera sistemi için birden fazla çözünürlük değerinin olduğunu ifade eder. Bu noktada cihazın sahip olduğu toplam çözünürlük değeri ise tüm bu kameraların sahip olduğu bireysel değerlere bağlı olarak hesaplanır. Her bir kameranın sahip olduğu çözünürlük değeri tüm kamera sisteminin çözünürlük değerini hesaplama noktasında kilit rol oynar. Bunların dışında Poco Cep Telefonu seçenekleri için dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise ekran boyutudur. Pratik kullanım amacıyla küçük ekranlar tercih edilebildiği gibi büyük ekranın sağladığı konforu tercih eden pek çok kullanıcı da bulunabilir. Büyük ekran seçenekleri sayesinde tüm görüntülerde maksimum seyir keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Bunlara ek olarak cihazın sistem performansını anlamak için işlemci modeli ve çekirdek sayısı gibi teknik verileri de en iyi şekilde incelemek gerekir.

Poco Telefon Fiyatları

Akıllı telefon modelleri arasında seçim yaparken en önemli noktalardan biri de fiyat seçenekleridir. Poco telefon modellerinin sağladığı en önemli avantajlardan biri avantajlı fiyat seçenekleridir. Konferans telefonu gibi profesyonel ve özel kullanım amaçlı cihazlardan akıllı telefonlara kadar tüm modellerde bulunan özellikler Poco telefon fiyatları için önemli oranda belirleyicidir. Poco Cep Telefonu modelleri yüksek performansı avantajlı fiyat seçenekleriyle kullanıcılara ulaştırdığı için çok tercih edilir. Bu noktada marka içinde tercih edilen modeller arasında görülen fiyat seçenekleri de son derece önemlidir. Özellikle marka içinde oluşturulan farklı özelliklere sahip modellerde de belirli özellikler arttıkça cihazın fiyatında artış görülür. Poco telefon modellerinde görülen bu fiyat artışı kamera çözünürlük değeri, ekran boyutu, işlemci modeli, depolama alanı ve batarya kapasitesi gibi özellikler ile alakalıdır. Birbirinden farklı özelliklere ve avantajlı fiyatlara sahip Poco telefon modellerini Akakçe’de bulabilirisiniz. Siz de elektronik ana kategorisinde yer alan telefon kategorisinin içindeki cep telefonu kategorisinin hemen altında Poco cep telefonu ürünlerini bulabilirsiniz. İstediğiniz Poco telefon modellerine avantajlı fiyat seçenekleriyle sahip olma fırsatını kaçırmayın!