Daire Testere

Daire Testere Fiyatları

557 farklı Daire Testere için fiyatlar listeleniyor.

Einhell Daire Testere Bosch Daire Testere Dewalt Daire Testere Makita Daire Testere Stanley Daire Testere Scheppach Daire Testere

Fiyatı Düşen Daire Testereler

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Daire Testereler

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1600 W2000 W185 mm270 mm100 mm130 mmKabloluMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 24Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Özellikler Güç Kullanım Tipi Testere Çapı Testere Göbek Çapı Boşta Devir Hızı 90° Kesme Çapı 45° Kesme Çapı Akü Seçeneği Motor Tipi Ürün Puanı

Taşlama Makinesi Kırıcı-Delici Kompresör Tilki Kuyruğu Gönye Testere Somun Sıkma Makinesi Elektrikli El Aletleri Seti Zımpara Makinesi Polisaj Makinesi Einhell Daire Testere Bosch Daire Testere Dewalt Daire Testere

En Çok Karşılaştırılan Daire Testereler

Daire Testere Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Daire Testere Sıkça Sorulan Sorular

Daire Testere

Ahşap, plastik ve metal malzemeleri düz çizgi halinde kesmeye yarayan daire testere zaman zaman ihtiyaç duyulan bir üründür. Boyut olarak büyük ve oval şeklinde olan testeresi nedeniyle sadece düz çizgi halinde büyük kesinler yapmaya yardımcı olur. Kalın malzemeden ahşap, metal ya da plastiği kısa sürede düz bir biçimde kesebilir. Farklı markalar tarafından üretilen daire testere özellikleri bıçak çapı, 90 derece kesik boyu, güç kaynağı, 45 derece kesik boyu, bıçak deliği, konum göstergesi, AC girdi frekansı, diş sayısı, ses seviyesi belirsizliği, koruma sınıfı, toz ayırma deliği ve 45 derece seviyesinde kesme yüksekliğine göre farklılık gösterir. Elektrikli ya da şarjlı daire testere model alternatifleriyle testereler her ihtiyaca uygun seçenekler sunar. Kolaylıkla bıçak değiştirebilme imkanı sunan modeller, kullanıldığı alana göre farklılık gösterir. Kesme derinliğini ayarlayabilen testereler elde kolaylıkla tutulan ergonomik tasarıma sahiptir. Masa üstü daire testere bu yönüyle kullanıcılardan tam not alır. Siz de ihtiyacınızı belirleyerek seçenekler arasından güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Daire Testere Çeşitleri

Daire testere çeşitleri bıçak çapı, güç kaynağı, bıçak deliği, konum göstergesi, AC girdi frekansı, 90 derece kesik boyu, diş sayısı, ses seviyesi belirsizliği, koruma sınıfı, toz ayırma deliği, 45 derece seviyesinde kesme yüksekliği ve 45 derece kesik boyuna göre farklılık gösterir. Daire testere ölçüleri bıçak çapı 3 cm, 6,5 cm, 14 cm, 15 cm, 16 cm, 16,5 cm, 18,4 cm, 19 cm, 20 cm, 21 cm, 25 cm, 25,4 cm, 26 cm ve 27 cm seçeneklerine sahiptir. Testereler genellikle 3 dB ses seviyesiyle sessiz çalışır. 90 derece açıyla kullanıldığında 1,6 cm, 4,3 cm, 4,8 cm, 5,4 cm, 5,45 cm, 5,5 cm, 5,7 cm, 6,5 cm, 6,6 cm, 7 cm, 8,5 cm, 9,3 cm, 10 cm ve 10,1 cm kesikler yapabilir. Bunun yanında toz ayırma deliğine sahip modeller oldukça pratik kullanım deneyimi sunar. Etrafı kirletmeden kesme işlemi yapan tablalı daire testere kullanıcılardan tam not alır. Testerelerde motor gücü de önemli özellikler arasındadır. Testerenin kesme gücünü belirleyen motor gücü genel olarak 1000 W ile 1600 W aralığında değişiklik gösterir. Bunun yanında bıçak çapı da önemlidir. Testereler için bıçak çapı malzeme kalınlığında etkili olan bir özelliktir. Bıçakların çap özellikleri 85 mm ile 190 mm aralığında değişiklik gösterir. Çok sayıda seçenek sunan testere çeşitlerine göz atarak uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Daire Testere Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çok amaçlı daire testere seçerken kullanılacak alana ve kullanım sıklığına göre seçim yapmak önemlidir. Bu bakımdan kullanılacak alana göre boyut ve motor gücü seçimi yapabilirsiniz. Ahşap kesimi için testere satın almak istiyorsanız hızı 50 m/s ile 90 m/s arasında ayarlama seçeneği bulunan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu manuel testereyle her türden ahşabı kolaylıkla şekillendirebilirsiniz. Seçilecek diskler de kesimi etkileyen faktörler arasındadır. Bu nedenle disklerin de doğru özelliklere sahip olması gerekir. Karbür uca sahip diskler çok katmanlı suntaları, sert ahşabı ve ahşap liflerini keser. Bunun yanında değişken dişlere sahip diskler yüksek hassasiyet gerektiren işlerde kullanılır. Evrensel dişlere sahip diskler geniş bir kullanım alanına sahiptir. Gönyeli daire testere seçiminde de bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Plastik, ahşap, metal ve alüminyum kesmeye yarayan gönyeli testereler hassas bir kesim gerçekleştirir. Bunun yanında toz emme özelliğine de sahiptir. Bu nedenle kullanım amacına uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Seçenekler arasında hangisini alacağınıza karar veremediğinizde daire testere önerisi ve kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Kullanıcı yorumları ile ürün hakkında kapsamlı bilgi edinerek kullanacağınız alana, kullanım sıklığına ve bütçenize uygun testereyi seçebilirsiniz. Bunun yanında bahçe ya da balkonunuzu yenilemek istiyorsanız işlerinizi kolaylaştıracak ürün seçenekleri sunan ağaç kesme makinesi fiyatlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Daire Testere Nasıl Kullanılır?

Elektrikli daire testere ve diğer testere çeşitleri oldukça hassas aletlerdir. Bu nedenle uzman bir kullanım bilgisi gerektirir. Aksi takdirde istenmeyen kazalara neden olabilir. Bu bakımdan kullanma konusunda uzman değilseniz kullanım deneyimi olan birinden yardım alabilirsiniz ya da kullanım kılavuzunu dikkatli bir şekilde okuyarak acele etmeden uygulama yapabilirsiniz. Daha uzman işler yapılmasını sağlayan daire testere sanayi tipi modelleri genellikle profesyoneller tarafından tercih edilir ve bu modellerin kullanımı farklıdır. Detaylı bir kesim yapılacaksa açılı daire testere ile kesme işlemi yapılabilir. Bunun yanında daha basit işlemler için küçük daire testere modelini tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz model ne olursa olsun mutlaka kullanma talimatını okumalı ve talimatlara göre hareket etmelisiniz. Montaj bilgilerinin de kitapçık doğrultusunda yapılması gerekir. Yanlış yapılan montaj tehlikeli sonuçlar doğurur. Kurulum sonrası işleme başlamadan önce testerenin sabit olduğunu kontrol etmelisiniz. Kesim için açıyı doğru bir şekilde ayarladıktan sonra işleme başlayabilirsiniz. Kesme işleminden sonra aleti tüm toz ve kirden temizleyerek çocukların ulaşamayacağı bir yere kaldırmalısınız. Kullanımı kolay, kaliteli ve en ucuz daire testere seçeneklerini inceleyip uygun olanı satın alabilirsiniz.

Daire Testere Nerelerde Kullanılır?

Tezgahlı daire testere ve tüm testere çeşitleri ahşap, masif, mdf, sunta gini malzemeleri kolaylıkla keser. Değiştirilebilir bıçak özelliğiyle ahşap dışında malzemelerin de kesimini yapabilir. Plastik, metal, alüminyum ve alçıpan gibi malzemeler özel tasarıma sahip bıçaklarla kesilebilir. Daire testereler ev dışında parkeciler, marangozlar, plastik doğrama, demirciler ve soğuk demirciler tarafından da kullanılır. Sulu kesim daire testere ve diğer testere çeşitleri evde kullanmak amacıyla ya da işyerleri tarafından sıklıkla satın alınır. Seçtiğiniz modelin ev tipi mi yoksa daha profesyonel bir kullanıma sahip olup olmadığını daire testere yorumları ve değerlendirmelerine göz atarak anlayabilirsiniz. Yorumlar sayesinde detaylı bilgi edinerek aldığınız testereyi doğru seçmiş olmanın kolaylığını yaşayabilirsiniz. Yüksek güvenlik özellikleriyle donatılan modeller pratik kullanımının yanında istenmeyen kazaları önleyen güvenli kullanım deneyimi de sunar. Çok sayıda markanın testere çeşitlerini tek bir liste üzerinde bulabilir ve teknik özelliklerine göre filtreleme yapabilir ve satın alabilirsiniz. Bunun yanında tamirat işlerinde en büyük yardımcınız olacak Max Extra ürünlerine ve fiyatlarına da göz atabilir ve birçok ürün seçeneğini cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Çeşit Çeşit Daire Testereler Akakçe’de

Çok sayıda marka tarafından farklı özelliklerle satın sunulan daire testere fiyatları bıçak çapı, 90 derece kesik boyu, güç kaynağı, 45 derece kesik boyu, bıçak deliği, konum göstergesi, AC girdi frekansı, diş sayısı, ses seviyesi belirsizliği, koruma sınıfı, toz ayırma deliği ve 45 derece seviyesinde kesme yüksekliğine göre farklılık gösterir. Bu seçenekler arasından kullanım amacınıza, kullanım sıklığına ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Farklı markalar tarafından satışa sunulan modeller her bütçeye hitap eden seçeneklere sahiptir. Modeller küçük işletme ve fabrikalar tarafından da satın alınır. Model seçiminde fiyat/performans değerlendirmesi yapabilmenizi sağlayan daire testere tavsiye ve kullanıcı yorumları, her ürün özelinde detaylı bir şekilde yayınlanır. Ürün özellikleri ve kullanıcı yorumları doğrultusunda hızlı ve etkili kesim yapmanıza yardımcı olan testere modelini cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.