Arçelik

Arçelik P 27 YI Inox Duvar Tipi Davlumbaz

Arçelik P 27 YI Inox Duvar Tipi Davlumbaz

31 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

3.638,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 56 dakika önce Peşin fiyatına 9 taksit /9 %0 Peşin fiyatına 7 taksit /7 %0 Stokta Satıcı: BeyazAVM.com 9,9 950 Yorum Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Duvar Tipi, Piramit Tipi, Metal, Genişlik: 60 cm, Analog, Maximum Emiş Gücü: 400 m³, Ses Seviyesi: 64 dB, 3 Kademeli... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör
3.266,90 TL01.11.2023

En Ucuz Arçelik P 27 YI Inox Duvar Tipi Davlumbaz Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (31)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Arçelik Davlumbazlar
Benzer Ürünler

Arçelik P 27 YI Inox Duvar Tipi Davlumbaz

Kullanıcılara hayatı kolaylaştıran çözümler sunan Arçelik, duvar tipi davlumbaz modeliyle beklentileri fazlasıyla karşılar. Arçelik P 27 YI duvar tipi davlumbazın sahip olduğu maksimum çekiş gücü ve kademe sayısı ile mutfağınızda ferah bir ortam yaratabilirsiniz.

Kullanışlı özellikler ile donatılan duvar tipi davlumbaz modeli, yemek pişirme sırasında açığa çıkan buharı ve kokuyu anında çeker. Davlumbazın gelişmiş kontrol panelini ayarlayarak bu çekim gücünün yarattığı ferah ortamın tadını çıkarabilirsiniz.

Mükemmel çekiş gücüyle sizi buluşturan Arçelik P 27 YI davlumbaz, 53 dBA minimum ses seviyesi ile çalışır. Bu seviyede çalışan davlumbaz sayesinde yemeğinizi pişirirken favori şarkınızı dinleyebilirsiniz.

3 farklı kademe ayarı sunan duvar tipi davlumbaz pişirdiğiniz yemeğin buharına göre ayarlama yapmanızı da sağlar. Derinlik ölçüsü 47.0 cm, genişliği 59.8 cm ve yüksekliği 25.0 cm olan Arçelik P 27 YI duvar tipi davlumbazı mutfağınıza konumlandırarak alana göz alıcı bir şıklık katabilirsiniz.

Piramit davlumbaz tasarımı ile dikkat çeken ürünün maksimum çekiş gücü ise 400 m³/s. Yani beklentilerinizi fazlasıyla karşılayan bir çekim gerçekleştirir. Mutfakta zaman geçirirken oluşan buhar ve yemek kokularını yok etmek istiyorsanız Arçelik P 27 YI duvar tipi davlumbazı tercih edebilirsiniz.

Arçelik P 27 YI Önden Görünüm

Mekanik Kontrol Panelli Arçelik P 27 YI

Gelişmiş çekim gücü ile bir adım öne çıkan Arçelik P 27 YI davlumbaz, mekanik kontrol paneli ile beğeni toplar. 2 adet LED lambaya sahip olan duvar tipi davlumbazı kullanarak akşam saatlerinde bile yemek pişirmek mümkündür. Üstelik 4W gücünde olan LED lambalar ile ekstra ışığa gerek duymadan pişirme yapılabilir ve elektrik tasarrufu sağlanabilir.

Karbon filtreye sahip olan davlumbaz, gelişmiş filtre özelliği ile sağlıklı bir ortam yaratır. 3 farklı kademede çalışan davlumbaz birinci kademe için 53, ikinci kademe için 57 ve en yüksek kademe için 64 dB ses seviyesi ile çalışır.

2 adet yağ filtresine sahip olan davlumbazın filtreleri kolaylıkla değiştirilebilir. Böylelikle kirlenme durumunda yağ filtresi pratik bir şekilde çıkarılabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Ürünün tüm teknik özellikleri hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi edinmek isterseniz yorumları ve değerlendirmeleri dikkate alabilirsiniz. Yorum ve değerlendirmeler gerçek kullanıcı deneyimlerini sunar ve davlumbaz hakkında önemli bilgiler edinmeye yardımcı olur.

Arçelik P 27 YI Artı ve Eksi Özellikleri

Yemek hazırlama işlerini keyifli ve pratik şekilde tamamlamanıza yardımcı olan Arçelik P 27 YI inox davlumbaz, bazı artı ve eksi özellikleriyle dikkat çeker. Bu özellikleri inceleyerek ürün hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

  • Gelişmiş teknolojik donanımı ile üstün çekme gücüne sahip olan model, 3 farklı kademe alternatifi sunar. Bu kademeleri dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.
  • Dayanıklı bir yapıda tasarlanmış olan ürün, uzun yıllar boyunca kullanılabilir.
  • 2 yağ filtresine sahip olan duvar tipi davlumbazın filtreleri bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilir. Böylelikle temizlik için ekstra zaman harcamak zorunda kalmadan mutfakta hijyen sağlanabilir. Davlumbazın dış yüzeyi de hafif nemli bir bez yardımıyla da temizlenebilir.
  • Ürünün çekme performansı tüm yemek kokularının mutfaktan uzaklaşmasını sağlar. Bu özelliği ile de kullanıcıları memnun eden davlumbaz, beklentileri karşılar.
  • Davlumbazın baca kapağının bazı durumlarda kısa kalması ise eksi özellikleri arasında yer alır.

Arçelik P 27 YI inox davlumbazı beğenmeniz durumunda öncelikle konumlandırılacak alanın ölçüleri eksiksiz bir şekilde alınmalı ve ürünün detaylarında sunulan ölçülerle karşılaştırma yapılmalıdır.

Böylelikle Arçelik P 27 YI inox davlumbaz kurulumu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir ve kullanılır. Duvar tipi davlumbaz modelinin tüm artı ve eksi özelliklerini kapsamlı bir şekilde analiz etmek için kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz.

Arçelik P 27 YI Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Kullanıcıların beklentilerine fazlasıyla yanıt veren P 27 YI inox davlumbaz 60 cm yeni teknolojik özellikleri ile üstün bir performans sunar. Bu özelliklere göz atabilirsiniz:

  • Duvar tipi davlumbazda ortama göre ayarlama yapabileceğiniz kademeler bulunur. Böylelikle bu kademeleri kullanarak ortamda ferah bir etki yaratır ve 2 adet yağ filtresine sahip olan davlumbaz, yemek buharı ile yükselek yağların tutulmasını sağlar.
  • Filtrede biriken bu yağları temizlemeniz de son derece kolay. Filtre temizliği yapmak için filtreleri yerinden çıkarmanız ve bulaşık makinesine yerleştirmeniz yeterli olur.
  • Sahip olduğu teknik özellikleriyle seleflerinden ayrılmayı başaran davlumbaz, minimal tasarımı ile de dikkat çeker. Piramit tipi bir davlumbaz olan Arçelik P 27 YI serisi davlumbazın inox rengiyle mutfakta farklı bir detay kazandırılır.
  • Davlumbazda son derece etkili LED sistem bulunur. Bu özelliğiyle akşam saatlerinde ekstra ışığa gerek duymadan yemek pişirilir.
  • Soğan kokusunu ve yemek buharlarını sevmiyorsanız davlumbazın yüksek kademeli çalışması ile ortamda hızlı bir ferahlık yaratabilirsiniz.

Arçelik P 27 YI ile Arçelik P 27 YS Duvar Tipi Davlumbaz Arasındaki Farklar

Arçelik P 27 YI ankastre duvar tipi davlumbaz, P 27 YS modelinde farklı özellikler ile çalışır. 53 dBA ses seviyesi ile çalışan P 27 YS duvar tipi davlumbazın maksimum çekiş gücü 400 m³/s. Bu özelliği ile etkili bir çekim gerçekleştirir.

Siyah renk olan davlumbazda 3 farklı kademe bulunur. Bu kademeleri kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Derinlik 47.0 cm, genişlik 59.8 cm ve yükseklik 25.0 cm olan davlumbaz modeli bulaşık makinesinde yıkanabilir filtreler sunar.

Arçelik P 27 YI En Ucuz Fiyat Seçenekleri

Arçelik P 27 YI inox duvar tipi davlumbaz fiyatı kalitesine ve gelişmiş özelliklerine kıyasla ulaşılabilir düzeydeki seçenekler ile size sunulur. Üstün çekiş performansı ile kullanıcılardan tam not almayı başaran model, teknik donanımlarıyla da beğeni toplar.

Arçelik P 27 YI fiyat seçeneklerini detaylı inceleyerek bütçenize hitap eden ürünü kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Ürünün satışta olan tüm fiyat ve indirimleri özelinde karşılaştırma yapmak bütçeye en yakın olan fiyat aralığını kolaylıkla belirlemeyi sağlar. Bu karşılaştırma ile davlumbazın tüm piyasa fiyatları hakkında bilgi sahibi olunabilir ve bilinçli bir alışveriş deneyimi yaşanabilir.

Şık tasarımı ile yaşam alanlarına oldukça etkileyici bir görünüm kazandıran model, kompakt yapısı sayesinde her alana kolaylıkla uyum sağlar. Belirli dönemlerde uygulanan indirim ve kampanyalar ile oldukça uygun fiyatlarla sunulan ürün, bütçe dostu bir seçim yapma şansı tanır.

Ürün özelinde yapılan yorum ve değerlendirmeler ise davlumbazın montajı, filtre sistemi, çalışma kademeleri, ses seviyesi, çekim gücü, temizlenme kolaylığı ve performansı gibi özellikler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Bu yorumlar sayesinde modelin hem teknik detaylarını hem de gerçek kullanıcı deneyimlerini dikkatli bir şekilde inceleyerek ve beklentilerinizle karşılaştırarak hemen satın alabilirsiniz.

Arçelik P 27 YI Inox Duvar Tipi Davlumbaz Fiyat Analizi

Arçelik P 27 YI Inox Duvar Tipi Davlumbaz son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik P 27 YI Inox Duvar Tipi Davlumbaz Özellikleri

Cihaz Tipi:   Duvar Tipi
Tasarım:   Piramit Tipi
Yüzey Tipi:   Metal
Genişlik:   60 cm
Kontrol Paneli:   Analog
Maximum Emiş Gücü:   400 m³
Ses Seviyesi:   64 dB
Kademe:   3 Kademeli
Enerji Sınıfı:   E
Renk:   Inox
Aydınlatmalı:
Yıkanabilir Filtre:
Lamba Sayısı:   2
Lamba Gücü:   4 W
Aydınlatma Enerji Sınıfı:   G
Filtreleme Enerji Sınıfı:   C
Derinlik:   49 cm
Yükseklik:   74 cm
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Airfryer Duvar Tipi Davlumbaz 60 cm Davlumbaz Inox Davlumbaz

Ürüne puan ver

Arçelik P 27 YI Inox Duvar Tipi Davlumbaz Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik P 27 YI Inox Duvar Tipi Davlumbaz İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik P 27 YI Inox Duvar Tipi DavlumbazKumtel DA6-835 Beyaz Duvar Tipi DavlumbazVestel AD-6001 X Inox Duvar Tipi DavlumbazKumtel DA6-830 Duvar Tipi Davlumbaz
 Arçelik P 27 YI Inox Duvar Tipi DavlumbazKumtel DA6-835 Beyaz Duvar Tipi DavlumbazVestel AD-6001 X Inox Duvar Tipi DavlumbazKumtel DA6-830 Duvar Tipi Davlumbaz
Fiyat 3.638,00 TL
31 satıcı
1.609,00 TL
12 satıcı
4.999,00 TL
4 satıcı
1.249,00 TL
38 satıcı
Popülerlik4. Popüler Arçelik Davlumbaz1. Popüler Davlumbaz5. Popüler Vestel Davlumbaz4. Popüler Davlumbaz
Ortalama Puan-1 yorum1 yorum
Cihaz TipiDuvar TipiDuvar TipiDuvar TipiDuvar Tipi
TasarımPiramit TipiEğimliPiramit TipiEğimli
Yüzey TipiMetalCamMetal-
Genişlik60 cm60 cm60 cm60 cm
Kontrol PaneliAnalogDijitalAnalog-
Maksimum Emiş Gücü400 m³650 m³290 m³650 m³
Ses Seviyesi64 dB56 dB63 dB-
Kademe3 Kademeli3 Kademeli3 Kademeli3 Kademeli
Uzaktan Kumandalı-Var--
AydınlatmalıVarVar-Var
Yıkanabilir FiltreVarVar--
Güç-140 W-140 W
Lamba Sayısı2-2-
Lamba Gücü4 W-3 W-
Filtre Malzemesi-Alüminyum-Alüminyum
Aydınlatma Enerji SınıfıG---
Filtreleme Enerji SınıfıC---
Derinlik49 cm-59.8 cm-
Yükseklik74 cm-90.2 cm-
Enerji SınıfıE-DD
RenkInoxBeyazInox-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı