Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Kumtel

Kumtel DA6-833 Siyah 60 cm Duvar Tipi Davlumbaz

En Popüler 2. Davlumbaz
Kumtel DA6-833 Siyah 60 cm Duvar Tipi Davlumbaz

9 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

755,63 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 23 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10+ adet3 iş günüSatıcı: N11/beyazesyahome

Ürün Özellikleri: Duvar Tipi, Eğimli, Cam, Genişlik: 60 cm, Dijital, Ses Seviyesi: 68 dB, 3 Kademeli, Siyah... Devamını gör

23,37 TL fark ile Kumtel.com seçeneğini gör


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Kumtel DA6-833 Siyah 60 cm Duvar Tipi Davlumbaz Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (9)

En Popüler Kumtel Davlumbazlar
Benzer Ürünler

Kumtel DA6-833

Yeni nesil mutfaklarda en çok tercih edilen modeller arasında yer alan Kumtel DA6-833 davlumbaz, estetik duruşu ve fonksiyonel özellikleri ile kullanıcılardan tam puan alır.

Yemek pişirme sırasında ortama yayılan kokuları profesyonel bir şekilde gideren ürün, kokuları içerisine hapseder. Kokuların yanı sıra ısı ve dumanı da filtreleyerak mutfakta daha keyifli bir şekilde yemek pişirmeye olanak sağlar.

Özellikle ağır yemeklerin piştiği günlerde mutlaka açılması gereken davlumbaz aynı zamanda çevrenin de kokulardan rahatsız olmasını engeller. Davlumbaz kullanılmaması kokunun apartman boşluğundan diğer dairelere yayılmasına neden olur.

Cam materyal kullanılarak üretilen Kumtel davlumbaz modelinde yağ ve yemek lekeleri daha kolay temizlenebilir. Ürünün cam olması aynı zamanda daha şık ve modern bir görünüme sahip olmasını sağlar.

Estetik tasarımı sayesinde farklı dekorasyona sahip pek çok mutfağa uyum sağlar. Cihaz, evin yanı sıra işyeri, ofis, restoran ya da kafe gibi yaşam alanlarının mutfak bölümlerinde de tercih edilebilir. Ulaşılabilir fiyatı ile kullanıcıların bütçelerine hitap eden davlumbaz, fiyat performans ürünü olup pek çok kişinin beğenisini kazanır.

Kumtel DA6-833 Ön Görünüm

Modern ve Kullanışlı Kumtel DA6-833

Fonksiyonel ve işlevsel özellikleri sayesinde yemek yapmayı daha kolay ve keyifli bir hale getiren DA6-833 davlumbaz, pek çok açıdan avantaj sağlar. Duvar tipi formunda tasarlandığı için kolay bir şekilde montelenebilir.

Ürünün duvar tipi olması aynı zamanda alandan tasarruf etmeye de olanak sağlar. Davlumbazın dikkat çeken bir diğer özelliği ise yüksek emiş gücüdür. Maksimum emiş gücü 500 ile 750 metrekare arasında değişiklik gösteren cihaz, ortamda oluşan koku, ısı ve buharı minimize ederek mutfakta vakit geçirmeyi daha konforlu ve keyifli bir boyuta taşır.

60 cm genişliğinde olan cihaz pek çok mutfağın standart olan davlumbaz alanına sorunsuz bir şekilde uyum sağlar. Oldukça modern ve estetik bir görünüme sahip olan ürün, davlumbaz için ayarlanan daha büyük alanlarda da şık bir görünüm sergiler.

Ayrıca duvar kısmına yakın olan bölümde yer alan aydınlatması, yemek yaparken detayları daha iyi görmeye yardımcı olur. Mutfakta herhangi bir aydınlatmaya gerek kalmadan sadece davlumbazın ışığı ile dilerseniz demlenen çayı doldurabilir ya da yemeğin pişme derecesini kontrol edebilirsiniz.

Aydınlatma sisteminin cihazın arka bölümünde olması davlumbazın şıklığından ödün vermemesine yardımcı olur. Bu durumun bir diğer avantajı ise ışığın göz yoracak konumda yer almamasıdır.

Kumtel DA6-833 Yan Görünüm

Fonksiyonel Kullanım Sunan Kumtel DA6-833 Davlumbaz

Kumtel DA6-833 davlumbaz, fonksiyonel kullanım özellikleri ile dikkatleri üzerine çeker. Cihazın üzerinde yer alan tuşlar, kolay ve rahat bir şekilde kontrol etmeye olanak sağlar.

Açıklayıcı kontrol paneline sahip olduğu için sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz. Cihazın kullanıcılar tarafından en çok beğenilen özelliklerinin başında sessiz çalışma prensibi yer alır. Oldukça düşük ses seviyesine sahip olduğu için kullanıcıları rahatsız etmez.

Gürültü kirliliğini minimize eden Kumtel davlumbazı dilediğiniz saatte rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. E enerji sınıfına dahil olması sayesinde yıllık enerji tüketim miktarı da minimum seviyededir.

Enerji tüketimi oldukça düşük olduğu için bütçeden tasarruf etmeye de olanak sağlar. İşlevsel özellikleri kadar şık tasarımıyla da beğeni kazanan davlumbaz; rengi, duruşu ve estetik görünümü ile mutfağınıza çok daha modern bir hava katar.

Kumtel kalitesi ve güvencesiyle satışa sunulan davlumbaz, üretiminde kullanılan kaliteli ve dayanıklı materyaller sayesinde uzun yıllar sorunsuz ve keyifli bir kullanım vadeder. Ürünün içerisine eklenen özel alüminyum filtre en küçük taneleri dahi içerisine hapsederek daha hijyenik bir ortam sunar.

Eğimli bir tasarıma sahip olmasından dolayı ankastre ocağın üst kısmında daha fonksiyonel bir kullanım imkanı sağlar. Tek başına alındığı takdirde dahi diğer mutfak cihazları ile kusursuz bir uyum yakalar.

Kumtel DA6-833 Detay Görünüm

Kumtel DA6-833 Davlumbazın Teknik Özellikleri

DA6-833 davlumbaz modeli, estetik detayları ile dikkatleri üzerine çektiği kadar teknik özellikleriyle de beğeni kazanır.

63 dBA gibi düşük bir ses seviyesine sahip olması cihazı günün farklı saat dilimlerinde kullanmaya imkan tanır. Gece geç saatlerde ya da sabah erken saatlerde kullanabileceğiniz davlumbaz, sessiz çalışma prensibi sayesinde kimseyi rahatsız etmez.

Yaklaşık 6200 gram ağırlıkta olması kolay bir şekilde taşınmasına ve monte edilmesine olanak sağlar. E enerji sınıfına dahil olan Kumtel DA6-833 davlumbaz, yıl boyunca oldukça düşük miktarda enerji tüketerek bütçeden tasarruf etmeye yardımcı olur. Yıllık enerji tüketimi, kullanım aralığına göre farklılık gösterebilir.

LED lamba tipi kullanılması, aydınlatma sistemine daha profesyonel bir görünüm kazandırır. Buna ek olarak LED aydınlatma, yemeklerin daha net bir şekilde görülmesine olanak sağlar ve yemek pişirmeyi keyifli hale getirir.

Kontrol tipi manuel olduğundan kullanıcı kendi isteği doğrultusunda ayarlamalar yapabilir ve pratik bir şekilde kontrol edebilir.

Kumtel DA6-833 Genel Görünüm

Kumtel DA6-833 Modelini Seleflerinden Ayıran Unsurlar

Kumtel DA6-833 modelini seleflerinden ayıran en önemli özelliği hem modern hem de işlevsel olan tasarımıdır. Yüksek emiş gücünü daha etkili bir şekilde ortaya çıkaran eğimli formu, yemek kokularını, ısıyı ve dumanı hızlıca emmeye olanak sağlar.

Kumtel davlumbazı ayrıcalıklı kılan bir diğer işlevi ise pek çok üründe olmayan sessiz çalışma prensibidir. Ayrıca LED aydınlatma sistemi sayesinde ankastre ocak üzerine ışığı eşit şekilde yansıtarak tüm detayları daha net şekilde görmenize olanak sağlar. Kumtel’in fiyat performans ürünlerinden biri olan DA6-833 davlumbaz ideal fiyat aralığı ile pek çok bütçeye hitap eder.

Kumtel DA6-833 Ürününün Artı ve Eksi Yönleri

Kumtel DA6-833 davlumbaz modelinin pek çok avantajı ve sınırlı sayıda dezavantajı bulunur. Satın alma işlemi sırasında kullanıcıyı ürün hakkında daha fazla bilgilendirecek olan artı ve eksi yönler şunlardır:

  • Cihazın en çok beğenilen ve artı sağlayan yönleri arasında modern tasarımı yer alır. Cam tasarıma sahip olan davlumbaz modeli, kullanıldığı her alanda estetik bir duruş sergiler.
  • Modelin eğimli olan formu, ankastre ocak üzerinde daha fazla verim elde etmeye olanak sağlar. Eğimli kısım yemek kokularının daha hızlı şekilde emilmesine yardımcı olur.
  • Özel alüminyum filtre sayesinde yemek kokularının yanı sıra mutfakta oluşan ısı ve buharıda minimize edilir. Bu durum mutfakta daha temiz ve hijyenik bir ortam oluşmasına katkıda bulunur.
  • Cihazın yüzeyinin cam olması, pişirme sırasında etrafa dağılan yemek suyu ve yağının daha kolay ve hızlı bir şekilde temizlenmesine olanak sağlar.
  • Kumtel davlumbaz modelinin eksi sayılan özelliği ise son derece hassas olmasıdır. Cam malzeme kullanılarak tasarlandığı için sert darbe aldığında kırılma olasılığı yüksektir.
  • Bir diğer eksi yönü ise cam zeminin daha hızlı bir şekilde kirlenmesidir.

Kumtel DA6-833 en ucuz seçenekleri değerlendirmek için dilerseniz indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Dilerseniz işlevsel özellikleri ve modern tasarımı ile kullanıcılardan tam puan alan Kumtel DA6-833 davlumbaz modelini sevdiklerinize hediye de edebilirsiniz.

Kumtel DA6-833 Siyah 60 cm Duvar Tipi Davlumbaz Fiyat Analizi

Kumtel DA6-833 Siyah 60 cm Duvar Tipi Davlumbaz son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Kumtel DA6-833 Siyah 60 cm Duvar Tipi Davlumbaz Özellikleri

Cihaz Tipi:   Duvar Tipi
Tasarım:   Eğimli
Yüzey Tipi:   Cam
Genişlik:   60 cm
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   68 dB
Kademe:   3 Kademeli
Renk:   Siyah
Aydınlatmalı:
Yıkanabilir Filtre:
Güç:   100 W
Filtre Malzemesi:   Alüminyum
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Kumtel DA6-833 Siyah 60 cm Duvar Tipi Davlumbaz Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Kumtel DA6-833 Siyah 60 cm Duvar Tipi Davlumbaz İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Kumtel DA6-833 Siyah 60 cm Duvar Tipi DavlumbazKumtel DA6-830 Duvar Tipi DavlumbazKumtel DA6-830 Siyah Duvar Tipi DavlumbazLuxell DA6 835 Siyah Cam Duvar Tipi Davlumbaz
 Kumtel DA6-833 Siyah 60 cm Duvar Tipi DavlumbazKumtel DA6-830 Duvar Tipi DavlumbazKumtel DA6-830 Siyah Duvar Tipi DavlumbazLuxell DA6 835 Siyah Cam Duvar Tipi Davlumbaz
Fiyat755,63 TL
9 satıcı
818,80 TL
29 satıcı
818,80 TL
16 satıcı
1.102,00 TL
15 satıcı
Popülerlik2. Popüler Davlumbaz4. Popüler Kumtel Davlumbaz8. Popüler Kumtel Davlumbaz2. Popüler Luxell Davlumbaz
Ortalama Puan-1 yorum1 yorum-
Wi-FiYokYokYokYok
Cihaz TipiDuvar TipiDuvar TipiDuvar TipiDuvar Tipi
TasarımEğimliEğimliEğimliEğimli
Yüzey TipiCam--Cam
Genişlik60 cm60 cm60 cm60 cm
Kontrol PaneliDijital--Dijital
Maximum Emiş Gücü-650 m³650 m³650 m³
Ses Seviyesi68 dB---
Kademe3 Kademeli3 Kademeli3 Kademeli3 Kademeli
RenkSiyah--Antrasit
AkıllıYokYokYokYok
AydınlatmalıVarVarVarVar
Filtre MalzemesiAlüminyumAlüminyumAlüminyumAlüminyum
Güç100 W140 W140 W140 W
Uzaktan Kumandalı---Var
Yıkanabilir FiltreVar--Var
Enerji Sınıfı-DD-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı