Arama Takip Listem Sepetim
Kumtel

Kumtel DA6-835 Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz

En Popüler 3. Davlumbaz(2 yorum)
Kumtel DA6-835 Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz

4 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

986,24 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 25 dakika önceStokta 10+ adet2 iş günüSatıcı: ÇiçekSepeti/BORAKS

Ürün Özellikleri: Duvar Tipi, Eğimli, Cam, Genişlik: 60 cm, Dijital, Maximum Emiş Gücü: 650 m³, Ses Seviyesi: 56 dB, 3 Kademeli... Devamını gör


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Kumtel DA6-835 Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (4)

En Popüler Kumtel Davlumbazlar
Benzer Ürünler

Kumtel DA6-835 Davlumbaz

Yemek yaparken ocak ve fırından çıkan duman mutfakta rahatsız edici bir atmosfere sebep olabilir. Kumtel DA6-835 davlumbaz modeli ile mutfakta istenmeyen tüm buhar ve kokuyu ortadan kaldırabilirsiniz.

Tasarım özellikleriyle de dikkat çeken DA6-835 duvar tipi davlumbaz modeli beyaz ve siyah renkleri ile kullanıcılar için farklı alternatiflere sahiptir. Mutfak dekorasyonu ile uyum sağlayan Kumtel DA6-835 davlumbaz şık tasarımı ile sizlere sunulur.

Ürün toplamda 3 hız kademesi ile 650 m³ maksimum emiş gücüne sahiptir. Cam yüzeyi ile temizlik kolaylığı sağlayan modelde dijital kullanım paneli yer alır.

Kumtel DA6-835 davlumbaz modelinin dijital kullanıcı panelinde hız kademe ayarı ve aydınlatma seçenekleri yer alır. Ürünün aydınlatması 2 adet LED lamba ile sağlanır. Ayarlanabilir ışık sistemi sayesinde istenilen seviyede parlaklık elde edilebilir.

Kumtel DA6-835 duvar tipi davlumbaz modeli uzaktan kumanda ayrıcalığına sahiptir. Ürünü aktif hale getirmek için hem dijital kullanım paneli hem de uzaktan kumanda seçeneği kullanılabilir.

Kumtel DA6-835 beyaz cam davlumbaz modelinin sunduğu özellikler ile yemek hazırlama esnasında ekstra konfor sağlayabilirsiniz. Ortamda oluşan buhar ve kokuyu anında yok eden DA6-835 modeli sizlere taze ve temiz bir hava akışı sağlar.

Kumtel güvencesi ile uygun fiyatlarda satın alabileceğiniz DA6-835 davlumbaz modeli sayesinde mutfağınızda geçirdiğiniz vakitleri keyifle hale getirebilirsiniz.

Kumtel DA6-835 Davlumbaz Önden Görünüm

Kumtel DA6-835 Davlumbaz Özellikleri

Kumtel DA6 835 davlumbaz modeli sahip olduğu özellikler ile maksimum performans sağlar. Ürün yüksek emiş gücü ile ortamdaki tüm buhar ve kokuyu anında ortadan kaldırır.

Kumtel DA6-835 beyaz davlumbaz modeli iki farklı filtre seçeneğine sahiptir. Ürün, teknik servis ile mutfağınıza kurulurken sahip olduğunuz mutfağın özelliklerine göre filtre tercihi yapılır. Mutfağınızda baca çıkışı varsa Kumtel DA6 835 davlumbaz modeli alüminyum filtre ile kurulur. Alüminyum filtre yemek yaparken mutfakta oluşan tüm buharı içine çeker, temizler ve baca çıkışından dışarıya salar.

Mutfağınızda baca çıkışı yoksa Kumtel DA6 835 davlumbaz modelinin kurulumu karbon filtre ile yapılır. Karbon filtre sayesinde bacasız mutfaklar DA6 835 davlumbaz ürününü kolaylıkla kullanabilir.

Ocak ve fırından çıkan tüm buharı içine çeken ürün karbon filtresi ile temizleme yaparak ortama tekrardan geri salar. Karbon filtre ortamdaki taze ve temiz hava akışının sürekli hale gelmesini sağlar.

DA6 835 beyaz davlumbaz modeli 140 W motor gücüne sahiptir. Ürünün yüksek performans göstermesini sağlayan motor minimum 56 DB ses seviyesi ile çalışarak kullanıcıları rahatsız etmez ve sessiz bir performans gösterir. Kumtel DA6 835 davlumbaz özellikleri ile mutfağınızda temiz bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Şık Tasarımı İle Kumtel DA6-835 Davlumbaz

Kumtel DA6-835 davlumbaz modeli modern ve şık tasarımı ile mutfağınızın havasını değiştirir. Ürünün yüzey materyalinde cam kullanılır. Cam yüzey şık bir görünümün yanı sıra kolay temizlik avantajı da sağlar.

Kumtel DA6-835 davlumbaz dijital ekranı ile kullanıcılarının zahmetsizce ayar yapmalarını sağlar. Dijital ekran üzerinde 3 farklı hız kademesi yer alır ve ortamda oluşan buhar seviyesine göre ayarlanabilir. Ürünü aktif hale getirmek için dijital ekranın yanı sıra uzaktan kumanda sisteminden de yararlanabilirsiniz.

Kumtel DA6-835 beyaz cam davlumbaz modeli iki adet LED aydınlatma sistemine sahiptir. Aydınlatma parlaklığı istenilen ışık seviyesine göre ayarlanabilir. Yemek yaparken parlak ya da loş bir ortam oluşturabilirsiniz. Aydınlatma ayarı hız kademelerinde olduğu gibi hem dijital ekrandan hem de uzaktan kumanda sisteminden ayarlanabilir.

Kumtel DA6-835 davlumbaz modelinin şık ve teknolojik görünümü ile mutfak dekorasyonunuzu bir adım öne taşıyabilirsiniz. Yemek yaparken sizlere konfor sağlayan model aynı zamanda göze hitap eder.

Kumtel kalitesi ile tasarlanan DA6-835 davlumbazın fonksiyonel özelliklerini yılın her mevsiminde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ürünün mutfak dolaplarını ve mobilyalarını yemek buharından koruması için Kumtel DA6-835 modelini güvenle tercih edebilirsiniz.

Kumtel DA6-835 Davlumbaz Çapraz Görünüm

Kumtel DA6-835 Davlumbaz Artı ve Eksileri

Kumtel DA6-835 davlumbaz, artı ve eksi yönleri ile kullanıcılar tarafından değerlendirilir. Ürünü seleflerinden ayıran artı noktaların yanı sıra bazı eksi noktalar da bulunur. Kumtel DA6-835 davlumbaz modelinin artı noktaları şunlardır:

 • Opsiyonel Kullanım: Filtre seçenekleri, ayarlanabilir ışık ve ses seviyesi kullanıcıların ürünü opsiyonel olarak istedikleri şekilde çalıştırmalarına olanak sağlar
 • Kolay Temizlik: Pürüzsüz yüzeyi ve yıkanabilir filtre gibi özellikleri, pratik ve kolay bir temizlik avantajı sunar.
 • Pratik Sistem: Uzaktan kumanda ve dokunmatik kullanım paneli tüm ayarların tek bir dokunuşla tamamlanmasına olanak verir.
 • Hızlı Çekiş Gücü: Farklı kademe ayarları bulunması ortamda oluşan buhar ve kokunun hızlı bir şekilde ortadan kaldırılmasını mümkün kılar.
 • Çok Yönlü Tasarım: Işık sistemiyle donatılan tasarım davlumbaz, işlevi haricinde aydınlatma sistemi olarak da kullanım artısı sağlar.

Kumtel DA6-835 davlumbaz modelinde kullanıcıların gördüğü eksi nokta ise şudur:

 • DA6-835 davlumbaz modelinde, ortamın nem seviyesini belirli aralıklarla ölçen ve otomatik olarak hava temizleme moduna geçen teknolojik özellik bulunmaz.

Kumtel DA6-835 ve Kumtel DP6-S Davlumbaz Farkları

Kumtel DA6-835 ve Kumtel DP6-S davlumbaz modelleri, birbirlerinden tasarım ve emiş gücü açısından ayrılırlar. Kumtel DA6-835 modeli eğimli tasarımı ile 650 m³ maksimum emiş gücünde üretilir. Kumtel DP6-S modeli ise piramit tipi tasarımı ile 450 m³ maksimum emiş gücünde sınırlı kalır. DA6-835 modeli cam yüzeyi ile lüks bir görünüm oluştururken DP6-S modeli metal yüzeyi ile kullanıcılara sunulur..

Kumtel DA6-835 Davlumbaz Fiyatı

Kumtel DA6-835 davlumbaz modeli uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Kazançlı bir alışveriş imkanı sunan model, bütçe dostu fiyatlar ile kullanıcılarına ulaşır.

Cep dostu fiyatlarla satın alınabilen davlumbaz sistemi beraberinde birçok avantaj getirir. Pratik ve fonksiyonel kullanım özellikleri düşük fiyatlarla ulaşılabilir bir hale gelir. Markanın özenle tasarladığı Kumtel DA6-835 beyaz cam davlumbaz kazançlı bir alışveriş fırsatı yaratmayı başaran ürünler arasında yer alır.

Kaliteden taviz vermeden üretilen modelin dayanıklı yapısı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılır ve ekonomik olarak tasarruf sağlar. Çok satanlar listesinde yer alarak uygun fiyatının aksine yüksek performans gösterir.

DA6-835 davlumbaz Kumtel seçeneklerine sorunsuz ve güvenli bir şekilde sahip olabilir, ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde ürünün özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Davlumbaz fiyatları arasında uygun seçenekler sunarak dikkat çeken model sayesinde avantajlı bir alışveriş yapılabilir. Markanın geçmişten bugüne gelen tecrübesi ile ortaya çıkardığı ürün, hem fiyat hem de performans açısından kullanıcıların beklentisini karşılar.

En uygun fiyat seçeneklerinin yer aldığı kampanyalı dönemler cazip seçeneklere ulaşmak için önemli bir fırsattır. Kumtel kampanya ve indirimlerini kaçırmamak için markanın duyularını takip etmek sizlere yardımcı olabilir.

Yılın her mevsiminde kullanılabilen yapısı kullanıcıların akıllı bir davlumbaz alışverişinde bulunmasına olanak verir. Özellikle kış aylarında yemek yaparken cam açma derdini ortadan kaldıran model yaz aylarında ise yemek sıcaklığından bunalmanızı engeller.

Kumtel DA6-835 cam davlumbaz modelini uygun fiyatlar ile satın alarak modelin sunduğu tüm ayrıcalıklardan yararlanmak mümkündür. Kumtel DA6-835 yorum ve puanlarını inceleyerek diğer kullanıcıların görüşlerini de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Kumtel DA6-835 Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz Fiyat Analizi

Kumtel DA6-835 Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Kumtel DA6-835 Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz Özellikleri

Cihaz Tipi:   Duvar Tipi
Tasarım:   Eğimli
Yüzey Tipi:   Cam
Genişlik:   60 cm
Kontrol Paneli:   Dijital
Maximum Emiş Gücü:   650 m³
Ses Seviyesi:   56 dB
Kademe:   3 Kademeli
Renk:   Beyaz
Aydınlatmalı:
Uzaktan Kumandalı:
Yıkanabilir Filtre:
Güç:   140 W
Filtre Malzemesi:   Alüminyum
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
5.02 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Fatih Ö.415 yorum
  2066 beğeni
  Fatih Ö.5 Eylül 2020
  LED aydınlatması bulunuyor. Beyaz gövdesiyle şık duruyor. Alüminyum filtresi yıkanabiliyor. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor. Dokunmatik kontrol paneli gayet kullanışlı. Temperli camdan üretilmiş. Düşük ses seviyesinde çalışıyor.
  • Alışverişçi resmi
 • RK1 yorum
  7 beğeni
  Ramazan K.Isparta29 Ağustos 2019
  Kolay SiparişTekbir Home
  Memnunuz. Anlatildigi gibiydi

Kumtel DA6-835 Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Kumtel DA6-835 Beyaz Duvar Tipi DavlumbazLuxell DA6 835 Beyaz Duvar Tipi DavlumbazArçelik P 27 YI Inox Duvar Tipi DavlumbazArçelik P 30 SYI Duvar Tipi Davlumbaz
 Kumtel DA6-835 Beyaz Duvar Tipi DavlumbazLuxell DA6 835 Beyaz Duvar Tipi DavlumbazArçelik P 27 YI Inox Duvar Tipi DavlumbazArçelik P 30 SYI Duvar Tipi Davlumbaz
Fiyat986,24 TL
4 satıcı
1.219,00 TL
15 satıcı
1.999,00 TL
26 satıcı
3.590,00 TL
5 satıcı
Popülerlik3. Popüler Davlumbaz1. Popüler Luxell Davlumbaz7. Popüler Davlumbaz-
Ortalama Puan2 yorum2 yorum-
Wi-FiYokYokYokYok
Cihaz TipiDuvar TipiDuvar TipiDuvar TipiDuvar Tipi
TasarımEğimliEğimliPiramit TipiDüz
Yüzey TipiCamCamMetalMetal
Genişlik60 cm60 cm60 cm60 cm
Kontrol PaneliDijitalDijitalAnalogAnalog
Maximum Emiş Gücü650 m³650 m³400 m³730 m³
Ses Seviyesi56 dB-64 dB64 dB
Kademe3 Kademeli3 Kademeli3 Kademeli4 Kademeli
RenkBeyazAntrasitInoxInox
AkıllıYokYokYokYok
Aydınlatma Enerji Sınıfı--GA
AydınlatmalıVarVarVar-
Derinlik--49 cm38 cm
Filtre Doluluk Göstergesi---Var
Filtre MalzemesiAlüminyumAlüminyum-Alüminyum
Filtreleme Enerji Sınıfı--CB
Güç140 W140 W--
Lamba Gücü--4 W3 W
Lamba Sayısı--22
Uzaktan KumandalıVarVar--
Yıkanabilir FiltreVarVarVarVar
Yükseklik--74 cm50 cm
Enerji Sınıfı--ED
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı