Driclor

Driclor Anti Perspirant 20 ml Roll-On

(46 yorum)
Driclor Anti Perspirant 20 ml Roll-On

61 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

142,90 TL +16,99 TL kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 38 dakika önce Stokta 16:00 Bugün kargoda Satıcı: Farmahanem.com 1 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Roll-On, Kadın

0,11 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,8 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Driclor Anti Perspirant 20 ml Roll-On Fiyatları

Tüm fiyatlar (42)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.

Driclor Anti Perspirant 20 ml Roll-On paket seçenekleri

Bu üründe 1 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat: 159,89 TL 159,89 TL/adet Diğer paket seçenekleri:

En Popüler Driclor Deodorantlar
Benzer Ürünler

Driclor

Driclor terlemeye karşı geliştirilen formülü ile öne çıkan bir roll-on ürünüdür. “Driclor ne işe yarar?” sorusuna yanıt veren marka doğal ve etkili içeriğine dikkat çeker. Formülünde alüminyum klorür bileşenine yer veren Driclor terleme sorunlarına destek olan etkiler sunar. Roll on antiperspirant olarak geliştirilen içeriği pratik kullanım deneyimi geliştirerek kullanıcılarına avantaj kazandırır.

Driclor kullananlar yaz aylarında ekstra ferahlık hissetmenin tadını çıkarabilir. Driclor normal zamanlarda bile aşırı terlemeye yatkın olan kişilerin sorunlarını ortadan kaldırmayı hedefler. Driclor roll-on yorum ve incelemeleri özel olarak geliştirilen formülünün cilde işleyiş şeklini açığa çıkarır. Terin kıvamını artırmaya yardımcı olan Driclor kümelenme sağlayarak etkisini göstermeye başlar. Cilt üzerinde oluşan kümeler gözenekleri tıkayarak yeni ter oluşumunun önüne geçmeye amaçlar.

Böylece aşırı terleme sorunlarının da önüne geçilmesi mümkün hale gelebilir. Driclor klinik testlerden geçirilerek onaylanan içeriği ile doğal bir roll on olarak karşınıza çıkar. Kullanım kolaylığı oluşturan pratik kapağı günlük olarak uygulanabilir. Terleme ve koku sorunlarının önüne geçmede başarı sağladığını vadeden ürün içeriğini deneyimleyerek etkisini gözlemleyebilirsiniz. Doğal içerikli bir roll on arayışında iseniz Driclor sizler için ideal bir seçim olabilir.

Driclor

Driclor Roll-On’un Benzerlerinden Ayrılan Yanları

Driclor roll-on içeriği ve sunduğu faydalar ile benzerlerinden ayrılır. Driclor antiperspirant roll on olarak aşırı terleme sorunlarına çözüm üretmek amacıyla karşınıza çıkar. Özel olarak geliştirilen formülü %20 oranında alüminyum klorür içerir. Driclor içeriği klinik testlerden geçirilerek sizlere sunulur. Güvenli formülünde terleme sorunlarına etkili çözümler getirilmesi amaçlanır. Driclor koltuk altı bölgesine etki ederek beklenilen performansı yaratır.

Driclor içeriğinde bulunan alüminyum klorür cilt gözeneklerini tıkamayı hedefler. Cildin altında oluşan yeni ter tıkalı gözenekleri aşamaz ve cilt yüzeyine çıkmaz. Böylece yeni ter oluşumunun engellenmesi mümkün hale gelir. Driclor içeriğiyle sizlere sunulan avantajlardan bir diğeri hassas tenlere karşı uyum sağlayan yapısı olur. Doğal formülü ile seleflerinden ayrılan ürün tahriş ya da kızarıklık sorunlarının önüne geçerek kullanıcı beklentilerini karşılamayı amaçlar.

Doğru ve düzenli bir şekilde kullanıldığında etkilerini kısa sürede görmek de mümkündür. Driclor terleme karşıtı ürünün benzerlerinden ayrılan özellikleri arasında iz bırakmaması yer alır. Cilt tarafından anında emilen formülü yapışkan his oluşumunun da önüne geçer. Sağlıklı kullanım deneyimi oluşturan yapısı en yoğun günlerde bile ekstra ferahlık hissetmenize olanak tanır. Sizler de Driclor formülünü deneyimleyebilir, tüm mevsim boyunca rahat hissetmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Driclor Genel

Driclor Nasıl Kullanılır?

Driclor kullanıcı yorumları incelendiğnde kullanıcıların ürün hakkında belirli sorularının olduğu gözlemlenir. “Driclor nasıl kullanılır?” sorusu ise markanın en sık aldığı sorulardan biri olur. Etkil bir kullanım için marka tarafından verilen talimatlara uymanız önem teşkil eder. Driclor antiperspirant roll-on 20 ml formülünü kullanmadan önce uygulamaya hazır bir hale getirmeniz önemlidir. Bu noktada öncelikli olarak ürünü düz bir zemine koyarak kapağını dikkatlice açmanız önerilir.

Düz bir zemine yerleştirmenin önemi ürünün akmaması açısından vurgulanır. Driclor kapağını açtıktan sonra silindir başlığını ağız kısmına yerleştirerek uygulamaya hazır bir hale getirebilirsiniz. Silindir başlığın ağız kısmına iyice oturması için kapağı kapatarak kuvvetlice bastırmak faydalı olabilir. Driclor uygulamasından önce cildinizin tamamen kuru olmasını sağlamak önemlidir. Aksi halde istenmeyen kızarıklık ya da tahriş sorunları gözlemlenebilir.

“Driclor hangi bölgelerde kullanılır?” sorusunun cevabında ise koltuk altı, göğüs, ayak ve sırt bölgeleri öne çıkar. “Driclor kaç gün kullanılır?” sorusunu ise marka detaylı olarak yanıtlandırır. Başlangıçta günde bir kez Driclor uygulaması yapmanız yeterlidir. Gece yatmadan önce ince bir tabaka halinde sürdüğünüz özel formülü sabaha kadar etkisini gösterir.

Sabah yaptığınız uygulamalar ardından ise uygulama bölgesini yıkamanız önerilir. Aşırı terleme hali azalmaya başladığı takdirde Driclor uygulamasını haftada 1 ya da 2 güne düşürebilirsiniz. Driclor 2 haftalık bir kullanımdan sonra terlemeyi %96 oranında azalttığını vadeder. Sizler de Driclor tarafından vadedilen faydaları gözlemlemek için ürünü önerilen şekilde uygulamaya başlayabilirsiniz.

Driclor Artı ve Eksileri Yönleri

Driclor kullanımı aşırı terleme sorunlarının giderilmesine destek olarak beraberinde birçok fayda getirir. Driclor ter önleyici kullanımında kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar artı ve eksi noktalarını incelemek açısından öne çıkar. Driclor roll-on 20 ml kullanımının artı noktaları şunlar olur:

 • 2 haftalık düzenli kullanımda aşırı terleme sorunlarını %96 oranında azalttığı bilinir.
 • Geleneksel antiperspirantların aksine tekrar tekrar sürülmesine gerek yoktur. İnce bir tabaka halinde uygulamak yeterlidir.
 • Sabah kullanımından sonra deodorant ya da parfüm kullanımına devam etmenizi mümkün hale getirir.
 • İçeriğinde bulunan %20 oranındaki alimünyum klorur aşırı terleme sorunlarının giderilmesini hedef alır.
 • Gözenekleri tıkayarak derinin altında bulunan yeni terin cilt yüzeyine çıkmasını engeller.
 • Gece yatmadan önce kullanımda maksimum etki göstermeyi hedefler.
 • Tamamen kuru cilde uygulandığı takdirde tahriş ya da kızarıklık gibi sorunlar göstermez.
 • Koltuk altı, ayak, göğüs ve sırt dahil olmak üzere vücudun birçok bölgesine uygulanabilir.
 • Çok yönlü yapısı ile kullanıcıların beğenisini kazanır.
 • Dışarıdaki hava şartları farketmeksizin kullanılabilir yapısı bulunur. Yılın ihtiyaç duyulan farklı zaman dilimlerinde kullanılabilir.
Driclor Kutu

Driclor uygulamasını test den kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar içeriğinin eksi noktalarının açığa çıkmasını sağlar. Bu bağlamda dikkat çeken eksi noktalar şunlar olur:

 • Göz ile temas ettiğinde yakıcı etkilere sebep olabilir. Kullanım sırasında dikkat edilmesi gerekir.
 • Alüminyum klorür içerdiği için takı ya da parlak metal yüzeylerle temastan kaçınılması gerekir.
 • Çocukların kullanımı için uygun değildir. Küçüklerin ulaşamayacağı yerlerde saklanması önemlidir.

Driclor Fiyatları

Aşırı terleme sorunlarına krşı çözüm olmayı amaçlayan Driclor kullanıcılar tarafından yoğun talep görür. Çok satanlar listesinde yer alma nedenleri arasında ise yüksek performansı ve uygun fiyat seçenekleri bulunur. Driclor fiyat aralıkları benzer ürünler ile karşılaştırıldığında oldukça uygun seçenekler yaratır. Driclor en ucuz fiyat seçeneklerini sizlere sunarak terleme sorunlarına karşı avantaj kazanmanıza olanak tanır. Driclor roll-on fiyat aralıkları dönemsel olarak farklılık göstermesine karşın genel olarak cazip seçenekler geliştirmeyi ihmal etmez.

Her bütçeden kullanıcının Driclor kullanımında bulunabilmesi için ulaşılabilir fiyat aralıkları geliştirilir. Driclor roll-on en ucuz fiyat seçenekleriyle karşılaşmak için dönemsel olarak uygulanan indirimli seçenekleri incelemek sizlere fayda sağlayabilir. En uygun Driclor antiperspirant fiyat aralıkları sayesinde her mevsim terlemeye karşı önlem almanız mümkün hale gelir. Doğal içeriği ve pratik kullanım deneyimi geliştiren Driclor kısa sürede yüksek etki göstermeyi vadeder.

Aşırı terleme sorunlarının günlük hayatınızı etkilemesine izin vermeden keyifli vakitler geçirmek isterseniz Driclor performansını deneyimleyebilirsiniz. En sıcak yaz günlerinde bile üstün performans geliştirmeyi başaran içeriği ile kurtarıcı cilt bakım ürünlerinden biri haline gelir. Markanın yetkili satış mağazaları aracılığıyla satın alabileceğiniz formülü sorunsuz alışveriş avantajını beraberinde getirir.

Bütçenizi koruyarak terleme karşıtı ve yüksek performanslı bir cilt bakım formülü arayışında iseniz Driclor sizler için en ideal seçeneklerden biri olmaya adaydır. Driclor fiyat aralıklarını inceleyerek en uygun seçenekleri keşfedebilir, özel olarak geliştirilen formülünün sizlere sunmuş olduğu avantajların tadını çıkarabilirsiniz.

Driclor Anti Perspirant 20 ml Roll-On Fiyat Analizi

Driclor Anti Perspirant 20 ml Roll-On son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Driclor Anti Perspirant 20 ml Roll-On Özellikleri

Türü:   Roll-On
Cinsiyet:   Kadın
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Kadın Deodorant Roll-On

Ortalama Puan
4.8 88 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Driclor Anti Perspirant 20 ml Roll-On İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Driclor Anti Perspirant 20 ml Roll-OnRexona Clinical Protection Shower Clean 45 ml Kadın Stick DeodorantTereson El, Ayak ve Koltuk Altı Terleme Önleyici Sprey 50 mlRexona Clinical Protection 45 ml Kadın Stick Deodorant
 Driclor Anti Perspirant 20 ml Roll-OnRexona Clinical Protection Shower Clean 45 ml Kadın Stick DeodorantTereson El, Ayak ve Koltuk Altı Terleme Önleyici Sprey 50 mlRexona Clinical Protection 45 ml Kadın Stick Deodorant
Fiyat 142,90 TL
61 satıcı
169,90 TL
73 satıcı
61,00 TL
41 satıcı
169,90 TL
76 satıcı
Popülerlik1. Popüler Driclor Deodorant2. Popüler Deodorant5. Popüler Deodorant9. Popüler Deodorant
Ortalama Puan46 yorum8 yorum4 yorum8 yorum
TürüRoll-OnStickSpreyStick
CinsiyetKadınKadın-Kadın
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı