Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Rexona

Rexona Clinical Protection Shower Clean Stick Deodorant 45 ml

En Popüler Deodorant(8 yorum)
Seçenekler:

Shower Clean seçeneği için fiyatlar gösteriliyor. Tüm seçenekleri gör

28 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

169,90 TL +15,90 TL kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 15:00Stokta 100+ adet1 iş günüSatıcı: Watsons8,1 3 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Stick, Kadın


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Rexona Clinical Protection Shower Clean Stick Deodorant 45 ml Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (23)

Rexona Clinical Protection Shower Clean Stick Deodorant 45 ml paket seçenekleri

Bu üründe 1 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat:Birim fiyat en ucuz185,80 TL155,80 TL/adetDiğer paket seçenekleri:

En Popüler Rexona Deodorantlar

Benzer Ürünler

Rexona Clinical Protection Kadın

Rexona Clinical Protection kadın krem deodorant, teri önleyen stick formlu bir üründür. Kişisel bakım için tercih edilen bu deodorant, özellikle sıcaklığın yoğun olduğu yaz günlerinde gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Dermatolojik olarak yapılan testlerden geçirilen Rexona Clinical Protection, anti alerjik özellik taşıması sayesinde cilt yapısı farklı olan kişiler tarafından da güvenle tercih edilebilir. Rexona kadın deo stick Clinical Protection Shower Clean 45 ml krem deodorantı, pratik taşıma sağlayan boyutuyla çantanızda, valizinizde bulundurabilirsiniz.

Aşırı terlemenin kıyafetler üzerinde meydana getirdiği leke oluşumunun önüne geçilmesine yardımcı olan Rexona Clinical Protection kadın deodorantı kullanarak terleme sonucunda oluşan fiziksel problemleri engelleyebilirsiniz.

Cilde duş ferahlığı sunan Rexona Clinical Protection kadın stick, gün içerisinde gerçekleştirdiğiniz yoğun aktivitelerde size eşlik ederek en uzun süre etkili koruma sağlar. Kişisel bakımına özen gösterenlere hitap eden ürün yoğun terlemenin, kötü kokunun ve koltuk altı ıslaklığının önüne geçen yenilikçi formülüyle öne çıkar. Bu doğrultuda hazırlanan Rexona Clinical Protection fiyat performansı da oldukça avantajlıdır.

SRexona Clinical Protection Kadın Genel Görünüm

Ter Oluşumunu Engelleyen Rexona Clinical Protection Kadın Stick Deodorant

Rexona Clinical Protection kadın deodorant krem yapıya sahiptir. Dört mevsim boyunca kullanılabilen krem deodorant ürünü, özellikle yaz aylarında sıkça tercih edilir. Yoğun tempo gerektiren sportif faaliyetler ya da gündelik hayattaki rutin hareketler sonucunda ortaya çıkan terleme kaynaklı kötü kokular engellenebilir.

Rexona Clinical Protection içeriği, fazla terlemenin etkisini minimum seviyeye indirebilen özellikler barındırır. Motion teknolojisi sayesinde terlemeye bağlı oluşan ıslaklığa karşı yüksek performanslı koruma ve ferahlık sağlanır.

Rexona Clinical Protection kadın stick deodorantın yarattığı klinik koruma 48 saat boyunca etkisini sürdürür. Böylelikle duş sonrasında hissedilen arınma duygusunu yaşayabilirsiniz.

Rexona Clinical Protection Shower Clean Stick 45 ml, kokusundaki narenciye etkisinin uzun sürmesi sayesinde her hareketinizde enerjinizi yansıtmanıza yardımcı olur. Rexona Clinical Protection kadın krem deodorantı tercih ederek hijyenik ve hoş kokulu bir ürün deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kadınlara özel hazırlanan Rexona kadın Deo Stick Clinical Protection Gentle Dry 45 ml, TRIsolid formülünün sağladığı terleme sonucunda oluşan ıslaklığa ve kötü kokuya karşı maksimum koruma yaratır.

Rexona Clinical Protection Kadın Deodorant ile Güvenilir Sonuçlar

TRIsolid formülü ile desteklenen Rexona kadın deo stick Clinical Protection Shower Clean, cilt üzerinde zarar oluşturmayan yapısı sayesinde gönül rahatlığı ile kullanım olanağı sağlar. Ter önleyici bileşenlerin yarattığı etkili sonuçlar, Rexona Clinical Protection kadın stick deodorantın tercih edilmesinde etkin rol oynar.

Rexona Clinical Protection yorum kısmını inceleyerek ürünün yarattığı faydalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Rexona Clinical Protection kadınlar için özel olarak geliştirilen formülüyle gün içerisinde yapılan faaliyetlerde konfor hissinin artırılmasına yardımcı olur.

Klinik koruma sunan yapısı ile güvenilir bir ürün olmayı başaran Rexona Clinical Protection Shower Clean 45 ml stick deodorantın formülünde anti alerjik bileşenler yer alır. Böylelikle ciltte oluşması muhtemel kızarıklık, yanma ve tahriş gibi problemler, önlenebilir.

Koltuk altında oluşan ıslaklığın kaybolmasını sağlayan Rexona Clinical Protection bayan deodorantın ortaya çıkardığı kuruluk hissi sayesinde kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Yoğun koşuşturmanın içerisinde gerçekleştirilen rutinlerinizde özgürce hareket etmek istediğinizde Rexona Clinical Protection kadınlar için hazırlanan stick deodorant ile duş ferahlığına kavuşabilirsiniz.

SRexona Clinical Protection Kadın Kullanımı

Aşırı Terlemede Rexona Clinical Protection Kadın Krem Deodorant Korunması

Vücutta yoğun bir şekilde oluşan terleme hem kötü kokuya hem de kıyafetlerin nemlenmesine sebep olur. Rexona Clinical Protection Shower Clean ürün içeriğinde, fazla terin önlenmesi için etkili sonuçlar veren TRIsolid formülü mevcuttur. Özellikle sportif faaliyetlerle yoğun bir şekilde ilgilenen kişiler, kişisel bakım ürünü olarak Rexona'nın Clinical Protection deodorant serisine ilgi gösterir.

Aşırı biçimde terleme problemi olanların aradığı maksimum koruma, Rexona Clinical Protection kadın stick deodorant ile gerçekleştirilir. İş yerinde, evde, okulda, dışarıda, koşuda ve daha pek çok durumda ortaya çıkan aşırı terleme için etkili sonuçlar aradığınızda Rexona Clinical Protection Shower Clean Stick Deodorant 45 ml, antiperspirant yapısıyla koltuk altınızı hijyenik bir şekilde korur.

Bu sayede terlemeye bağlı kötü kokulara ve giysilerin ıslanmasına karşı koruma etkisi sunan Rexona Clinical Protection serisine ait ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Koltuk altınızda ferahlık hissi yaşamanıza imkân veren Rexona Clinical Protection kadın krem formlu stick deodorantı tercih ederek hareketlerinizde gün boyunca süren özgürlüğü deneyimleyebilirsiniz.

Ayrıca uzman kişiler eşliğinde dermatolojik test uygulamalarından geçerek profesyonel bir etkinin hissedilmesine olanak tanıyan Rexona Clinical Protection kadın deodorant, yoğun tempoda geçen günlerinizde uzun süreli etki ve pratik kullanım avantajı sağlar.

48 Saat Etkili Rexona Clinical Protection Kadın Krem Deodorant

Özellikle yoğun ter problemi yaşayanlar "Rexona Clinical Protection nasıl kullanılır?" sorusuna yanıt arayabilir. Rexona Clinical Protection kadın deodorantın temizlenen cilde uygulanması sonucunda en uzun sürede etki gösterilmesi sağlanır.

Ter bezlerinde koruyucu bir tabaka oluşturan Clinical Protection Shower Clean ürününden etkili sonuçlar elde etmek için gece uyumadan önce de kullanmanız mümkündür. Vücudunuzun dinlenme haline geçmesi ve ter bezlerinizin gece süresince minimum seviyede aktifleşmesi sayesinde etki süresi yüksek performansa ulaşabilir.

Antiperspirant deodorant olan Rexona Clinical Protection kadın stick yapılı ürünü duştan sonra sürdüğünüzde, 48 saat maksimum koruma etkisinden yararlanabilirsiniz. Rexona Clinical Protection kadınlar için üretilen stick deodorantı ilk kez kullanırken, alt bölümdeki kadranı sağ yöne çevirin. Böylece bakım ürününün kremsi yapısı aplikatörün üst tabakasına kadar kolaylıkla çıkabilir.

Rexona Clinical Protection Kadın Krem Stick Deodorantı Benzerlerinden Ayıran Özellikler

Aşırı terlemenin koltukaltı bölgelerinde yarattığı kötü koku ve giysilerde ıslanma gibi problemleri engellemek için Rexona Clinical Protection Shower Clean kullanabilirsiniz. Rexona Clinical Protection kadın krem formlu deodorantın farkını gösteren ve ön plana çıkan özellikler ise şu şekildedir:

 • Terlemeye karşı etkili koruma sunan Rexona Clinical Protection serisi hem ıslaklık hem de kötü koku oluşumunun önüne geçerek iki kat fazla etki yaratır.
 • Rexona Clinical Protection kadınlar için hazırlanan stick deodorant, vücuda uyum gösteren TRISolid formülüne sahiptir. Klinik çalışmalar sonucunda yoğun etki gösterdiği görülen formül, her hareketinizde yoğun terlemeyi kolaylıkla önleyebilir.
 • Günlük kullanım için ideal bir seçim olan Rexona Clinical Protection kadın stick ürün, koltuk altınıza bakım yaparak nemlenmesine yardımcı olur. Ayrıca ıslaklık yerine kuruluk hissini yaşatan ürün cildinizde kurumaya sebep olmaz.
SRexona Clinical Protection Kadın Kutusu

Rexona Clinical Protection Kadın Stick Deodorantın Artıları ve Eksileri

Her mevsim kullanılabilen Rexona Clinical Protection kadınlar için üretilen stick deodorant sayesinde koltuk altınızda ferahlığı ve konforu hissetmeniz mümkün. Rexona Clinical Protection Shower Clean deodorantla ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, kullanıcı yorumları ve değerlendirmeleri sonucunda oluşan artı ve eksi yönleri şu şekilde inceleyebilirsiniz:

Rexona Clinical Protection kadın artıları:

 • Klinik korumanın sağladığı terlemeye karşı çözüm odaklı formüller sayesinde her daim duştan çıkmış gibi bir his uyandırır.
 • Dermatolojik testleri onaylanan Rexona deodorant Clinical Protection içerisinde, sağlığa zararlı olan alüminyum ve paraben gibi maddeler bulunmaz.
 • Koltuk altınızın gün boyunca kuru kalmasını imkân sunan Rexona Clinical Protection kadın stick deodorant, stres nedeniyle oluşan terlemeye karşı etkilidir.
 • Rexona kadın deo stick Clinical Protection ürününün narenciye kokusu kullanıcıların ilgi odağında yer alır.

Rexona Clinical Protection kadın eksileri:

 • Rexona Clinical Protection kadın stick ürününün çevirme sisteminin gerginliği, kısa süreli kullanımda aksaklık gösterdiğinde kullanıcılar açısından dezavantajlı bir durum yaratabilir.
 • Rexona Clinical Protection kadın deodorantın krem formunun çıktığı delikli aparat kısmının cilde temas etmesi, bazı kullanıcılar tarafından eksi bir yön olarak görülebilir.
 • Rexona Clinical Protection Shower Clean, kremsi yapıya sahip olduğu için sıcak havalarda çanta içerisinde minimal düzeyde erime gösterebilir.

Rexona Clinical Protection kadın deodorant ürün yelpazesini inceleyerek iki gün boyunca etkisini koruyan bir ürün deneyimini, bütçe dostu avantajlarla yaşamanız mümkündür. Böylelikle Rexona Clinical Protection en ucuz olan seçeneğe kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Rexona Clinical Protection Shower Clean Stick Deodorant 45 ml Fiyat Analizi

Rexona Clinical Protection Shower Clean Stick Deodorant 45 ml son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Rexona Clinical Protection Shower Clean Stick Deodorant 45 ml Özellikleri

Türü:   Stick
Cinsiyet:   Kadın
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.711 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • DY3 yorum
  2 beğeni
  DİLEK Y.29 Ağustos 2022
  Piyasadaki en güzel deostick kesinlikle tavsiye ederim ama haddinden fazla pahalı
 • GD1 yorumGülden D.İzmir22 Aralık 2021
  Piyasadaki tüm deostick leri rafa kaldırın ve yola bununla devam edin. Daha iyisi yok, net!
 • AE1 yorum
  1 beğeni
  Ayşe E.14 Şubat 2021
  Vazgeçemediğim bir ürün .Kokusu ve kalıcılığı muhteşem.Siteniz sayesinde de piyasa göre epey indirimli aldım.Teşekkürler....
 • YD1 yorum
  3 beğeni
  Yasemin D.30 Ocak 2021
  Kesinlikle başka deostick kullanmıcaksınız
 • GD3 yorum
  16 beğeni
  Gizem D.25 Kasım 2020
  Kullanmaya basladiktan sonra bildiğiniz tum koltuk altı ürünlerini unutacaksınız. Benim vazgecilmezim

Rexona Clinical Protection Shower Clean Stick Deodorant 45 ml İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Rexona Clinical Protection Shower Clean Stick Deodorant 45 mlRexona Clinical Protection Gentle Dry Stick Deodorant 45 mlRexona Men Clinical Protection Deodorant Stick Active Fresh 45 mlRexona Clinical Protection Stick Deodorant 45 ml
 Rexona Clinical Protection Shower Clean Stick Deodorant 45 mlRexona Clinical Protection Gentle Dry Stick Deodorant 45 mlRexona Men Clinical Protection Deodorant Stick Active Fresh 45 mlRexona Clinical Protection Stick Deodorant 45 ml
Fiyat169,90 TL
28 satıcı
Fiyat Yok139,90 TL
25 satıcı
169,90 TL
26 satıcı
Popülerlik1. Popüler Deodorant-2. Popüler Deodorant6. Popüler Deodorant
Ortalama Puan8 yorum8 yorum8 yorum
TürüStickStickStickStick
CinsiyetKadınKadınErkekKadın

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı