Arçelik No Frost Derin Dondurucu

Arçelik No Frost Derin Dondurucu Fiyatları

17 farklı Arçelik No Frost Derin Dondurucu için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıArçelik
 • Dondurucu ÖzelliğiNo Frost
 • Temizle
 • Toplam Çekmece Sayısı6 Çekmeceli
 • Toplam Çekmece Sayısı7 Çekmeceli
 • Net Hacim404 lt
 • Net Hacim513 lt
 • TipiÇekmeceli
 • TipiSandık Tipi
 • Dondurucu ÖzelliğiLow Frost
 • Brüt Hacim400 lt
 • Brüt Hacim440 lt
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıArçelik
 • Dondurucu ÖzelliğiNo Frost
 • Temizle
Fiyatı 0 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanım TürüTipiDondurucu ÖzelliğiToplam Çekmece SayısıHızlı Dondurma BölmesiKontrol PaneliBrüt HacimNet HacimGenişlikDerinlikYükseklikYıllık Enerji TüketimiSes SeviyesiKullanım ŞekliGünlük Dondurma KapasitesiAğırlıkÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (17)

7 Çekmeceli Derin Dondurucu 6 Çekmeceli Derin Dondurucu 7 Çekmeceli No Frost Derin Dondurucu Seg 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Uğur 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Arçelik 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Arçelik No Frost 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Bosch 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Bosch 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Çekmeceli Derin Dondurucu Uğur 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Uğur No Frost Derin Dondurucu

En Çok Karşılaştırılan Derin Dondurucular

Arçelik No Frost Derin Dondurucu Sıkça Sorulan Sorular

Arçelik No Frost Derin Dondurucu

Arçelik, 1955 yılından beri sunduğu yüksek performanslı ürünleriyle tanınan bir teknoloji markasıdır. Dünya çapında beğeni toplayan marka, beyaz eşya ürünlerinin kalitesi ve işlevsel özellikleriyle öne çıkar. Arçelik No Frost derin dondurucu çeşitleri hayatı kolaylaştıran beyaz eşyalar arasında yer alır. Markanın derin dondurucuları, aynı anda büyük miktarda yiyeceklerin uzun bir süre boyunca tazeliğini koruyarak saklanabilmesi için kullanılır. Üstün teknolojiye sahip Arçelik No Frost dondurucu seçenekleri, kolay kullanımının yanı sıra beğeni toplayan özelliklere sahiptir. Ev ya da restoran fark etmeksizin, et ve süt gibi kolay bozulmaya yatkın olan ürünleri uzun bir süre boyunca saklayabilmenize imkan verir. Aynı zamanda kompakt ve ergonomik tasarımı sayesinde son derece zarif bir görünüme sahiptir. İç hacmi oldukça geniş olduğu için bir buzdolabının dondurucusuna sığmayan büyük miktarda yiyecekleri depolamanız markanın ürünleri ile mümkün olur. Arçelik No Frost difriz çeşitleri yiyecekleri hem dondurmaya hem de halihazırda donmuş yiyecekleri taze tutmaya yarar. Tüm bu ürünler yiyeceklerin tadını korur ve gıda israfının azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle kullanıcıların farklı gereksinimlerine yanıt vermek doğrultusunda çeşitlilik gösteren Arçelik NF derin dondurucu modellerini inceleyerek kişisel ihtiyacınıza hitap edeni Akakçe üzerinden satın alabilirsiniz.

Arçelik No Frost Derin Dondurucu Özellikleri

Yiyecekleri düşük sıcaklıkta tutarak uzun süre muhafaza etmeye yarayan dondurucular Arçelik markasının gelişmiş teknolojisi sayesinde çeşitlenir. Marka, birbirinden farklı No Frost derin dondurucu seçenekleri sunar. Arçelik No Frost derin dondurucu oldukça işlevsel özelliklere sahip olduğundan kullanıcıları memnun eder. İlk olarak bu ürünler, mavi ışık teknolojisi sayesinde meyve ve sebzelerin daha uzun bir süre boyunca tazeliğini korumasına yardımcı olur. Yiyecekler daha uzun süre daha iyi durumda kalır, tasarruf etmenizi sağlar ve ürünlerinizin kullanım ömrünü uzatır. Bunun yanı sıra FullFresh+ teknolojisi ile aynı anda yoğuşmayı en aza indirir ve hava akışını iyileştirir. Ayrıca kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına yanıt veren ek çekmecelere sahiptir. Bu nedenle gıda depolamayı çok daha kolay bir hale getirir. Arçelik No Frost derin dondurucu 4 çekmeceli, 7 çekmeceli, 8 çekmeceli seçenekle kullanacağınız yoğunluğa göre seçim yapmanıza olanak tanır. Markanın derin dondurucu modelleri, açık kapı alarmına sahip olmasıyla da beğeni toplar. Bu işlevsel özelliği sayesinde hem ısı hem de enerji kaybı oluşması büyük ölçüde engellenir. Arçelik No Frost derin dondurucu özelliklerini karşılaştırarak size uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Kullanım Alanına Uygun Arçelik No Frost Derin Dondurucu Çeşitleri

Günümüzde, hayatı kolay hale getiren teknolojik ürünler arasında bulunan Arçelik derin dondurucu modelleri farklı ihtiyaçlara uygun özelliklerle donatılır. Modeller çeşitli genişliklerde saklama alanlarına sahip olduğu için seçim aşamasında kolaylık sağlar. Ayrıca raf ve çekmece gibi bölmelere sahip olan tasarımlar da mevcuttur. Bu nedenle Arçelik 5 çekmeceli, 6 çekmeceli, 7 çekmeceli, 8 çekmeceli No Frost derin dondurucu ürün modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca daha küçük alanda kullanım için uygun olan 4 çekmeceli Arçelik No Frost derin dondurucu modelleri de mevcuttur. Aynı şekilde kullanım alanınıza göre markanın yatay ve dikey olarak sunduğu ürün modelleri arasından da seçim yapabilirsiniz. Buna ek olarak marka sandık tipi derin dondurucu modelleri de sunar. Sandık gibi açılan bu ürün oldukça kompakt bir tasarıma sahip olduğundan dar alana sahip olan kullanıcılar memnun eder. Ürünler arasında seçim yapmadan önce Arçelik No Frost derin dondurucu kullanıcı yorumları ve tavsiyelerini incelemeniz önerilir. Arçelik No Frost derin dondurucu yorum ve tavsiyeleri sayesinde kullanıcı deneyimlerinden faydalanarak daha sağlıklı bir alışveriş deneyimine sahip olabilirsiniz.

Enerji Tasarrufu İçin Arçelik No Frost Derin Dondurucu

Arçelik markalı derin dondurucu modelleri kullanıcılara üstün faydalar sunar. İlk olarak toplu satın aldığı gıdaları uzun süre bozulmadan saklamak isteyen kişiler için uygun bir seçenektir. Yiyecekleri hızlı bir şekilde dondurup saklamanın yanı sıra hem yiyecek hem de enerji tasarrufu yapmanıza imkan tanır. Ayrıca Arçelik No Frost derin dondurucu 6 çekmeceli seçenekleri ergonomik tasarımıyla farklı alanlarda kullanıma uygundur. Coolplus özellikli Arçelik derin dondurucu modelleri, dondurucudaki yiyeceklerin daha güvenli ve daha yumuşak bir şekilde dondurulmasını sağlar. Bunu, dondurucu bölmelerdeki çekirdek sıcaklığı daha uzun bir süre boyunca düşürerek yapar. Ayrıca Arçelik No Frost 7 çekmeceli derin dondurucu hem gıdaları hızlı soğutur hem de sessiz çalışarak kullanıcıları mutlu eder. Aynı zamanda daha hızlı dondurma performansı sunarken bir yandan da yiyeceklerin kokularının birbirine karışmasını engeller. İşlevsel derin dondurucu modellerine ek olarak markanın su sebili çeşitleri de kullanıcılara fayda sunan özellikler ile doludur. Arçelik su sebili modellerini inceleyerek mutfağınıza uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Arçelik No Frost Derin Dondurucu ile Her Zaman Taze Gıdalar

Arçelik derin dondurucu, birçok ev ve restoranda ihtiyaç duyulan beyaz eşya seçeneklerinden biridir. Yiyecekleri tadını bozmadan taze tutmaya olanak veren ürünler herkes tarafından beğenilir. Aynı zamanda ihtiyaç duyduğunuz her an taze gıdaya ulaşmanıza imkan verir. Arçelik No Frost derin dondurucular hem evinizde hem ofisinizde hem restoranlarda gıda muhafaza etmeyi kolay bir hale getirir. Ayrıca Arçelik sandık tipi No Frost derin dondurucu seçenekleri tasarrufu etmenizi de sağlar. Buna ek olarak, sahip olduğunuz alana göre Arçelik No Frost dikey derin dondurucu modellerini de tercih edebilirsiniz. Küçük alanlarda bile işlevsel kullanım sunan bu ürünler, gıda tasarrufuna ek olarak enerji tasarrufu da yapmanıza olanak tanır. Ayrıca bu derin dondurucu içerisinde aynı anda pek çok gıdayı depolayabilir, ürünü aylarca muhafaza edebilirsiniz. Farklı iklim koşullarında da işlevsellik sunan Arçelik No Frost derin dondurucu, yiyeceklere dilediğiniz zaman aynı tazelikte ulaşmanızı sağlar. Tüm bunlara ek olarak markanın buzdolabı modelleri de kullanıcıları memnun eden işlevsel özelliklere sahiptir. Dilerseniz Arçelik buzdolabı modelleri ve fiyatlarını inceleyerek kullanımınıza hitap eden bir ürünü satın alabilirsiniz.

Arçelik No Frost Derin Dondurucu Fiyatları

Arçelik No Frost derin dondurucu fiyatları ürünlerin özellikleri kadar merak konusu olan bir detaydır. Markanın derin dondurucu çeşitleri, sahip olduğu özelliklere göre fiyatlandırılır. Bu cihazların bazıları hızlı dondurma özelliğine sahiptir. Hızlı dondurma işlevi, kullanımdan birkaç saat önce etkinleştirildiğinde bölmenin sıcaklığını düşürür. Bu nedenle tazeliği ve besin değerini korumak için belirli yiyecekleri hızlı bir şekilde soğutmanız gerektiğinde idealdir. Buna ek olarak Coolplus teknolojisine sahip olan Arçelik No Frost derin dondurucu modelleri de mevcuttur. CoolPlus işlevi, yiyeceklerin hızlı ve güvenli bir şekilde dondurulabilmesi için dondurucu bölmesindeki sıcaklığı düşürmeye yardımcı olur. Arçelik No Frost derin dondurucu modellerinin fiyat etiketleri, ürünün büyüklüğü ve çekmece sayısına bağlı olarak da değişiklik gösterir. Ancak markanın tüm derin dondurucu seçenekleri fiyat performans oranı ile göz doldurur. Ayrıca Arçelik No Frost derin dondurucu kampanya ve indirimleri, beğendiğiniz ürüne çok daha uygun fiyatlarla ulaşmanıza olanak verir. Bu nedenle dilerseniz, Akakçe üzerinde online satış avantajlarıyla sunulan Arçelik No Frost dondurucu fiyatları ve modellerine göz atabilirsiniz.