Arçelik Derin Dondurucu

Arçelik Derin Dondurucu Fiyatları

35 farklı Arçelik Derin Dondurucu için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıArçelik
 • Toplam Çekmece Sayısı6 Çekmeceli
 • Toplam Çekmece Sayısı7 Çekmeceli
 • Net Hacim404 lt
 • Net Hacim513 lt
 • TipiÇekmeceli
 • TipiSandık Tipi
 • Enerji SınıfıA++
 • Enerji SınıfıA+
 • Dondurucu ÖzelliğiNo Frost
 • Dondurucu ÖzelliğiLow Frost

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıArçelik
Fiyatı 0 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanım TürüTipiDondurucu ÖzelliğiToplam Çekmece SayısıHızlı Dondurma BölmesiKontrol PaneliBrüt HacimNet HacimGenişlikDerinlikYükseklikYıllık Enerji TüketimiSes SeviyesiKullanım ŞekliGünlük Dondurma KapasitesiAğırlıkEnerji SınıfıÜrün PuanıSatıcıRenk
Temizle Ürünleri Gör (35)

Arçelik No Frost Derin Dondurucu Arçelik Buzdolabı Arçelik Çamaşır Makinesi Arçelik Bulaşık Makinesi Arçelik Çamaşır Kurutma Makinesi Arçelik Ocak Arçelik Fırın Arçelik Ankastre Set Arçelik Davlumbaz Arçelik Su Sebili Arçelik Mikrodalga Fırın Arçelik Beyaz Eşya Seti

En Popüler Arçelik Derin Dondurucular

Arçelik Derin Dondurucu Yorumları ve Önerileri

 • RA 5 yorum
  74 beğeni
  ArçelikArçelik 2781 EB No Frost 8 Çekmeceli Derin DondurucuRecep A. 20 Nisan 2022
  Arçelik 2781 EB No Frost 8 Çekmeceli Derin Dondurucu
  2780 a++ modeli daha eski bir model. 2781 enson çıkan,enerji sınıfı Avrupa müfredatı standartları na geçiş yapıldığı için E sınıfı.fakat anlayacağımız şekilde eskinin a ++ enerji sınıfı oluyor.burdaki yıllık enerji tüketiminde 2781 modelinin daha düşük olması ınvertir kompresör teknolojisine sahip olmasına bağlı.invertir kompresör homojen bir hava dağılımı ve ısıyı ve soğutmayı daha ekonomik olarak ayarladığı için enerjide faturada daha tasarruflu olmasını sağlıyor.
 • ÖŞ 1 yorum
  12 beğeni
  ArçelikArçelik 2781 EB No Frost 8 Çekmeceli Derin DondurucuÖzlem Ş. 17 Nisan 2022
  Arçelik 2781 EB No Frost 8 Çekmeceli Derin Dondurucu
  2781 modelin enerji sınıfı E yıllık enerji tüketimi 292kw, ancak 2780 modeli enerji sınıfı A++ ve yıllık enerji tüketimi 325kw yani daha fazla. Nasıl oluyor birisi açıklayabilirse çok sevinirim.
 • RA 5 yorum
  74 beğeni
  ArçelikArçelik 2781 EB No Frost 8 Çekmeceli Derin DondurucuRecep A. 17 Mart 2022
  Arçelik 2781 EB No Frost 8 Çekmeceli Derin Dondurucu
  Dolap çok sessiz.çok kaliteli.uzınluk hacim sınıfının en iyisi. Malzeme kalite çok iyi. Nofrost olması çok önemli. Piyasada alınabilecek en iyi marka ve model bu.ben çok araştırma yaptımBu derin dondurucu yu aldımÇok memnunuz.serviste çok iyi hizmet verdi.
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
Tüm yorumları gör

Arçelik Derin Dondurucu Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Arçelik Derin Dondurucu hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Arçelik Derin Dondurucu:
 1. Arçelik 2071 MB 7 Çekmeceli Dondurucu
 2. Arçelik 2781 EB No Frost 8 Çekmeceli Derin Dondurucu
 3. Arçelik 2071 NFB 7 Çekmeceli Derin Dondurucu
 4. Arçelik 2172 JEB No Frost 7 Çekmeceli Derin Dondurucu
 5. Arçelik 2031 MB Dikey Derin Dondurucu

Arçelik Derin Dondurucu

Çeşitli kapasitelere sahip dikey ve yatay kullanımlı Arçelik derin dondurucu modelleri, gıdaların dondurularak uzun süre saklanmasına yardımcı olur. Başarılı markanın özel teknolojilerle donattığı Arçelik derin dondurucular Prosmart Inverter Kompresör eklentisiyle minimum miktarda enerji tüketir. Yiyeceklerin hızla soğuyarak uzun süre taze kalmalarını sağlayacak şekilde tasarlanan Arçelik derin dondurucu ürünlerinde, gıda türüne göre soğutma sağlayan ısı ayar kademeleri yer alır. Kontrolün tamamen kullanıcıda olması için tasarlanan Arçelik derin dondurucu cihazlar, ısı dengeleme gibi otomatik fonksiyonlara da sahiptir. Dikey Arçelik derin dondurucu çeşitleri, şeffaf çekmeceleri sayesinde gıdaların sınıflandırılmasını sağlarken yatay kullanımlı olanlar ise büyük ölçülere sahip gıdaların depolama süreçlerinde avantaj sunar. Hemen herkes için konforlu bir kullanım süresi sağlayan Arçelik derin dondurucu küçük ve büyük alternatifleriyle yoğun ilgi görür. Siz de Arçelik derin dondurucu tasarımlarını daha yakından incelemek ve bütçenize uygun olanlar arasından seçim yapabilmek için Akakçe yardımıyla tüm Arçelik derin dondurucu difriz fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Arçelik Derin Dondurucu Özellikleri

Markanın yoğun ilgi gören beyaz eşyaları arasında yer alan Arçelik derin dondurucular hem tasarım hem de teknik özellikler açısından oldukça farklı seçenekler sunar. Kolay bir kurulumun ardından kısa sürede hazır hale gelen Arçelik dikey, yatay derin dondurucu cihazlar yaşam alanının pek çok yerinde konumlandırılmaya uygundur. Arçelik tezgah altı, üstten kapaklı, çift fonksiyonlu derin dondurucu gibi cihazlar aynı zamanda kullanıcılara kullanım alışkanlıklarına uygun cihazı bulma kolaylığı da sağlar. Halk arasında difriz olarak bilinen derin dondurucu Arçelik ürünlerinin dikey formlu olanlarında çekmeceler ve raflar bulunur. Şeffaf olan ve farklı büyüklüklerde tasarlanan bu çekmeceler, gıdaların kategorize edilerek saklanmasına yardımcı olur. Yatak konseptli olup çekmece ve raf kısıtlaması bulunmayan Arçelik derin dondurucu çeşitleri ise kışa hazırlık süreçlerinde çok miktarda gıdayı stoklayanlara kolaylık sağlar. Öte yandan Arçelik hem derin dondurucu hem soğutucu işlevlerine sahip olan cihazlar da bulmak mümkündür.

Net kapasitesi 95 litreden başlayan Arçelik derin dondurucu difriz cihazlarının minimal tasarımlı olanlarında 3 veya 4 çekmece bulunur. Net kapasitesi 270 litreye varan büyük Arçelik derin dondurucu tasarımlarında ise 6 veya 7 çekmece vardır. Sandık tipi olan Arçelik derin dondurucu cihazlarda ise 360 litreye varan net hacim söz konusudur. Arçelik derin dondurucu ölçüleri ise cihazlarının kapasitelerine ve kullanım tiplerine göre farklılık gösterir. Örneğin dikey Arçelik derin dondurucu ürünlerde yükseklik 84 cm ile 185 cm arasında değişirken genişlik ise 59,5 cm ile 155,5 cm arasında değişir. Dolayısıyla Arçelik derin dondurucu, kullanıcı sayısı ve saklanacak gıda miktarının yanı sıra yaşam alanındaki alan da baz alınarak seçilmelidir. Prosmart Inverter Kompresör adı verilen yeni nesil bir kompresöre yer verilen Arçelik derin dondurucu cihazları, düşük miktarda enerji tüketirken gıdaların kullanım ömrünü korumak için maksimum soğutma sağlar. Söz konusu kompresöre sahip olan Arçelik A+, A++ derin dondurucu ürünlerinde enerji israfı meydana gelmeden gıdaların bozulmaması için gerekli olan optimum soğukluk sağlanır.

Arçelik Derin Dondurucu Modelleri

Çalışma tipi açısından no frost ve statik olmak üzere iki seçenek sunan Arçelik derin dondurucu modelleri, farklı beklentilere uygundur. No frost Arçelik difriz cihazları iç haznede karlanma olmamasıyla öne çıkarken statik Arçelik difrizler, havadaki nemin donmasını sağlayarak çalışır. Bunun sonucunda da belirli periyotlarda meydana gelen karların temizlenmesini gerektirir. Çalışma prensibi fark etmeksizin tüm Arçelik derin dondurucular, seçilen ısının sabit kalmasını sağlayarak içindeki gıdaları korur. İlk bakışta yatay sanayi tipi buzdolabı gibi görünen Arçelik dolap tipi derin dondurucu modellerinde genellikle kapasite ve dondurma seçenekleri değişir. Bu sayede Arçelik 102, 200, 250, 300, 600 lt derin dondurucu gibi sandık tipi cihazlar bulmak mümkün olur. Genellikle beyaz renkli olan sandık tipi Arçelik derin dondurucu tasarımlarında kontrol paneli cihazın ön yüzünde yer alır. Dikey konumlu olan ve klasik buzdolabı görünümüyle dikkat çeken Arçelik derin dondurucu çeşitlerinde ise kontrol paneli ve varsa dijital ekran kapakta yer alır.

Hızlı dondurma özelliğine sahip olmasıyla öne çıkan dikey Arçelik derin dondurucu modellerinin büyük bir kısmında hızlı soğutma otomatik olarak gerçekleşir. Bunun için Arçelik derin dondurucu içine donmamış gıda konulması yeterlidir. Bu fonksiyonun otomatik olmadığı Arçelik difriz ürünlerinde ise tek tuşla hızlı soğutma aktif edilir. Söz konusu fonksiyon donmamış gıda kalmadığında otomatik olarak kapanır. Genellikle tek kapaklı olan Arçelik derin dondurucu modelleri arasında çift kapaklı olanlar da vardır. Sayısı fark etmeksizin yönü değiştirilebilir kapaklara yer verilen Arçelik derin dondurucu cihazları, sade tasarımlarıyla her yaşam alanına uyum sağlar. Ağırlıklı olarak beyaz renkte üretilen başarı cihazlar arasında inox olanlar da vardır. Mutfağında beyaz renkli cihaz kullanmayanlar için üretilen Arçelik gri, inox derin dondurucu ürünleri hem siyah hem de inox cihazlarla uyumludur. Zengin ürün seçkisi sayesinde farklı ihtiyaçlara alternatif çözümler sunan Arçelik derin dondurucu modelleri, geniş fiyat aralığıyla dikkat çeker. Derin dondurucu kampanya Arçelik fırsatları ise istenilen cihaza daha uygun koşullarda sahip olma avantajı sunar.

Arçelik Derin Dondurucu Kullanımı

Zahmetsiz ve masrafsız kullanım için tasarlanan Arçelik derin dondurucular, kullanıcılara pratik bir şekilde istedikleri miktardaki gıdayı dondurarak saklama olanağı tanır. Bu sürecin daha kolay hale gelmesi için çekmeceli olarak tasarlanan Arçelik derin dondurucu çeşitleri, bazı püf noktalarına dikkat edildiğinde daha verimli ve uzun ömürlü bir kullanım sunar. Arçelik derin dondurucu kullananlar tarafından da sık sık vurgulanan kullanım önerileri şunlardır:

Arçelik Derin Dondurucu Fiyatları

Türkiye’nin öncü markaları arasında yer alan Arçelik, yeni nesil teknolojiler ve tasarımlarla hayata geçirdiği Arçelik derin dondurucu modellerini ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcılara sunar. Sağladığı avantajlara kıyasla uygun olan Arçelik derin dondurucu fiyatları iç hazne kapasitesi, enerji tüketimi, ölçüleri, hızlı soğutma teknolojisi, kompresör türü, ekran teknolojisi, buzluk tipi, çekmece sayısı, soğutma sistemi çeşidi baz alınarak belirlenir. Dolayısıyla Arçelik 100, 200, 300 lt derin dondurucu fiyatları birbirinden farklı olur. Benzer şekilde no frost Arçelik difriz dolap fiyatları ile statik Arçelik difriz fiyatları tamamen farklıdır. Öte yandan 3 çekmeceli ve 6 çekmeceli Arçelik derin dondurucular arasında da fiyat farklılıkları bulunur. Bunların yanı sıra Arçelik derin dondurucu indirim kampanyaları, Arçelik derin dondurucu en ucuz fiyat seçenekleri ile dondurucu sahibi olma kolaylığı sağlar. Böylece en ucuz buzdolabı gibi en ucuz Arçelik çekmeceli derin dondurucu ürününe kampanya dönemlerinde sahip olmak mümkün hale gelir. Siz de uygun koşullarda Arçelik derin dondurucu satın almak istiyorsanız Akakçe’den yardım alabilirsiniz.