Arçelik

Arçelik 2061 MB 6 Çekmeceli Dondurucu

Arçelik 2061 MB 6 Çekmeceli Dondurucu

8 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

8.126,06 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 03:00 Stokta 25+ adet 1 iş günü Satıcı: Pttavm/YILDIZLIÜRÜNLER

Ürün Özellikleri: Solo, Çekmeceli, Statik, 6 Çekmeceli, 2 Bölmeli, Analog, Net Hacim: 196 lt, Genişlik: 54 cm... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu fiyat son 1 aydaki en ucuz fiyat.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
8.126,06 TL

En Ucuz Arçelik 2061 MB 6 Çekmeceli Dondurucu Fiyatları

Tüm fiyatlar (8)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Arçelik Derin Dondurucular
Benzer Ürünler

Arçelik 2061 MB

Arçelik markasının en çok dikkat çeken derin dondurucu modelleri arasında 2061 MB yer alır ve kusursuz kalite anlayışını ortaya koyar. Cihazın sahip olduğu geniş saklama alanı, kullanıcılara büyük bir avantaj sağlar. Derinliği, yüksekliği ve genişliği itibari ile pek çok gıdanızı rahat bir şekilde yerleştirebilme imkanı sunar. Üstelik içerisinde yer alan çekmeceler, alanınızı verimli kullanmanız konusunda destek olur. Böylelikle muhafaza etmek istediğiniz yiyecekleri dilediğiniz gibi düzenleyebilir ve kategorize edebilirsiniz.

Arçelik markasına ait olan bu derin dondurucu modelinde ön plana çıkan bir diğer detay da içerisinde belli aralıklarla gerçekleştirdiği özel hava akışıdır. Bu akış, en üst çekmeceden en alt çekmeceye kadar tüm gıdalara eşit miktarda yayılarak tazeliklerinin bozulmasına engel olur. Dolayısıyla et, tavuk, balık gibi ürünlerin yanı sıra meyve, sebze ve pek çok yeşillik çeşidini de güvenle muhafaza edebileceğiniz bir alan oluşturur. Gıdaları oldukça kısa bir süre içerisinde dondurmasına rağmen karlanma ve terleme gibi problemlerin de ortaya çıkmasının önüne geçer.

Bunun haricinde 2061 MB derin dondurucu modelinin özel olarak dizayn edilen çekmeceleri portatif bir yapıya sahiptir. Bu nedenle dilediğiniz zaman yerlerinden çıkarabilirsiniz. Özellikle dondurucunuzun içini temizlemek istediğinizde size büyük bir avantaj sunar. Çekmeceleri de yan duvarları da rahat bir biçimde temizleyebilmenize olanak sağlar. Siz de bu ürünün yorumlarını inceleyebilir ve kararınızı vererek kolayca satın alabilirsiniz.

Arçelik 2061 MB Çapraz Görünüm

Arçelik 2061 MB Teknik Özellikler

Arçelik 2061 MB derin dondurucu modeli, bazı teknik detayları itibari ile üst düzey performans gösterir ve ön plana çıkar. Böylece kullanıcıların da favorileri arasında yer alır. Ürünün teknik detayları şu şekildedir:

  • 2061 MB Arçelik çekmeceli derin dondurucu, 196 lt’lik geniş bir iç hacme sahip olması nedeniyle dikkatleri üzerinde toplar. Sunduğu bu geniş saklama alanı özellikle de kış ayları için stok yaparken kullanıcılara kolaylık sağlar. Çekmeceler de tüm gıdaları düzenli bir biçimde yerleştirebilmenize yardımcı olur.
  • 2061 MB Arçelik derin dondurucu modelinin dikkat çeken bir diğer detayı da çıkardığı sesin seviyesidir. Cihazın motoru, prize takıldığı ilk andan itibaren maksimum performans göstermeye başlar. Ancak yine de çıkan ses minimum seviyededir ve herhangi bir gürültü yapmaz, rahatsızlık vermez.
  • Ürünün sahip olduğu özel hava akışı teknolojisi, dondurucunuzun içerisinde yer alan tüm gıdaların gün içerisinde belli aralıklarla havalanmasını sağlayarak tazeliklerini ve aynı zamanda da besin değerlerini aylar boyunca korumalarına destek olur. Böylece yiyeceklerinizi gönül rahatlığıyla muhafaza edebilirsiniz.
  • Arçelik 2061 MB çekmeceli derin dondurucu modelinin bir diğer teknik detayı ise karlanmaya neden olmamasıdır. İçerisine yerleştirdiğiniz gıdalar dakikalar içerisinde ideal saklama koşullarına ulaşır ve tüketmek için yeniden çıkardığınızda ise kısa bir sürede çözülür.
Arçelik 2061 MB Önden Görünüm

Arçelik 2061 MB Muadillerinden Ayıran Özellikler

Arçelik’in 2061 MB çekmeceli derin dondurucu ürününde yer alan bazı özellikler, cihazın benzerlerinden ayrılmasına ve farkını ortaya koymasına yardımcı olur. Böylece kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilen bir ürün halini alır. Ürünün bu özelliklerinin başında hızlı soğutma ve dondurma teknolojisine sahip olması gelir. Bu özellik sayesinde dondurucuya yeni eklediğiniz et, balık, yeşillik, meyve sebze ya da tavuk gibi pek çok gıda dakikalar içerisinde olması gereken soğukluğa ulaşarak aylar boyunca muhafaza etmeye hazır hale gelir.

Üstelik yeni bir yiyecek eklemek üzere dondurucunuzun kapısını açtığınız ilk andan itibaren otomatik olarak içerideki soğukluk artar. Zira dışarıdan gelen hava sayesinde içerisi ısınabilir ve bu durum da gıdaların buzunun çözülmesine ve bozulmasına yol açabilir. Arçelik’in bu dondurucusu ise kapısı açıldığında gerekli önlemleri alarak içeride mevcut olan gıdaların etkilenmesine engel olur.

Cihazın ön plana çıkan bir detayı da kapı yönünün değiştirilebilme özelliğine sahip olmasıdır. Bu özellik sayesinde kapının açılma yönünü ister sağ ister sol olarak ayarlamanız mümkün hale gelir. Özellikle yeni taşınan kullanıcılara avantaj sağlar. Her mutfağın dekorasyonu ve yapısı farklılık gösterdiği için uygun olacak şekilde ayarlamanıza imkan sunar. Böylelikle hemen hemen her mutfakta kullanıma uygun bir ürün haline gelir.

Arçelik 2061 MB İç Görünüm

Arçelik 2061 MB Artı ve Eksi Yönleri

Şık ve aynı zamanda sade tasarımı sayesinde mutfaklara modern ve estetik bir dokunuş yapan 2061 MB çekmeceli derin dondurucu modeli, bazı artı ve eksi özellikleri ile dikkat çeker:

  • Arçelik 2061 MB dikey tasarımlı derin dondurucu modelinde 6 adet alan yer alır. Bu alanların 4 tanesi çekmece, 2 tanesi ise kapaklı bölmedir. Dolayısıyla farklı yapılara sahip olan yiyeceklerinizi ayırarak düzenli bir biçimde muhafaza edebilir ve alanınızı verimli bir biçimde kullanabilirsiniz.
  • SN-T iklim sınıflı 2061 MB derin dondurucu, içeride yer alan havanın her an taze ve ferah olmasını sağlar. Düzenli aralıklarla hava akışı gerçekleştirerek hem gıdaların tazeliğini korumalarına destek olur hem de içeride herhangi bir koku oluşmasının önüne geçer.
  • Arçelik’in bu çekmeceli tasarıma sahip olan derin dondurucusu, maksimum hıza sahip bir dondurma performansı ortaya koyar. Muhafaza etmek üzere içerisine yerleştirdiğiniz yiyeceklerin yalnızca dakikalar içinde ideal soğukluğa kavuşmasını sağlar ve bu sayede de besin değerinin korunmasına destek olur.
  • Ürünün eksi özellikleri arasında ön panelinde herhangi bir dijital ekranın bulunmuyor olması ve Big Box çekmecesinin yer almaması dikkat çeker. Siz de Arçelik markasının 2061 MB derin dondurucu modeli hakkında önceden yapılan kullanıcı yorumlarını inceleyerek cihazın bütün artı ve eksi özelliklerini öğrenebilir, kararınızı kolaylıkla verebilirsiniz.
Arçelik 2061 MB Üst Hazne Görünümü

Arçelik 2041 MB ile Arçelik 2061 MB Arasındaki Farklar

Kusursuz tasarımı itibari ile bulunduğu her alana şıklık ve zerafet katan bu derin dondurucu ve bir önceki modeli olan Arçelik 2041 MB derin dondurucu, sahip oldukları dizayn, teknik donanımları ve gösterdikleri performans açısından her ne kadar benzerlik gösterseler de aralarında bazı farklılıklar mevcuttur. Özellikle saklama alanları arasındaki fark dikkat çeker. 2061 MB modelinde 196 litrelik bir alan söz konusu olmasına rağmen 2041 MB derin dondurucu modelinde bu alan 117 litredir.

Avantajlı Arçelik 2061 MB Fiyat Seçenekleri

Kullanıcılara geniş bir alan sağlayan, tasarım itibari ile hem ev hem de ofis ortamında kullanıma uygun olan Arçelik 2061 MB derin dondurucu, gösterdiği üst düzey performans sayesinde en çok tercih edilen beyaz eşyalardan biri haline gelir. Üstelik, üretimi esnasında maksimum kaliteye ve sağlamlığa sahip olan malzemelerin kullanımı ön planda tutulduğu için de dayanıklılığı ile ön plana çıkar. Bu sayede hem dış ve iç tasarımında kolay kolay göçme, çatlama ya da renk değişikliği gibi deformasyonlar meydana gelmez hem de motoru, performansını yıllar boyunca aynı güçte sürdürmeye devam eder.

Sizlere de uzun ömürlü bir deneyim yaşama fırsatı sunar. 2061 MB çekmeceli derin dondurucu yorumları incelendiği zaman ürünü daha önceden deneyimleyen kullanıcıların genel anlamda memnun kaldığını ve cihazın performansının yüksek olduğunu görmek mümkündür. Bu yorumlar özellikle de yeni bir derin dondurucu arayışında olan kullanıcılara karar verme açısından destek sağlar.

Aynı zamanda ürünün olumsuz tarafları da dile getirildiği için her açıdan bilgi sahibi olmayı kolaylaştırır. Bunun dışında Arçelik 2061 MB derin dondurucu fiyatları, gösterdiği performans ve dayanıklı tasarımı dikkate alındığında uygun aralıklardadır. Siz de yeni bir derin dondurucu satın almak istiyorsanız, Arçelik’in bu modeli hakkında yapılan yorumları inceleyerek fikir sahibi olabilir, fiyat aralıklarını karşılaştırabilir ve size en uygun alternatifi kolaylıkla bularak satın alabilirsiniz.

Arçelik 2061 MB 6 Çekmeceli Dondurucu Fiyat Analizi

Arçelik 2061 MB 6 Çekmeceli Dondurucu son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 2061 MB 6 Çekmeceli Dondurucu Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Çekmeceli
Dondurucu Özelliği:   Statik
Toplam Çekmece Sayısı:   6 Çekmeceli
Hızlı Dondurma Bölmesi:   2 Bölmeli
Kontrol Paneli:   Analog
Net Hacim:   196 lt
Genişlik:   54 cm
Derinlik:   57.5 cm
Yükseklik:   146 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   249 kWh
Ses Seviyesi:   37 dB
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
Çift Fonksiyonlu:
Hızlı Dondurma:
Kullanım Şekli:   Dikey
Günlük Dondurma Kapasitesi:   10 kg
Ağırlık:   46 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

6 Çekmeceli Derin Dondurucu Beyaz Derin Dondurucu Dikey Derin Dondurucu Çekmeceli Derin Dondurucu Çift Fonksiyonlu Derin Dondurucu Statik Derin Dondurucu

Ürüne puan ver

Arçelik 2061 MB 6 Çekmeceli Dondurucu Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik 2061 MB 6 Çekmeceli Dondurucu İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 2061 MB 6 Çekmeceli DondurucuArçelik 2060 MB 6 Çekmeceli Derin DondurucuArçelik 2161 NFB No Frost 6 Çekmeceli Derin DondurucuUğur UED 5175 DTK 5 Çekmeceli Derin Dondurucu
 Arçelik 2061 MB 6 Çekmeceli DondurucuArçelik 2060 MB 6 Çekmeceli Derin DondurucuArçelik 2161 NFB No Frost 6 Çekmeceli Derin DondurucuUğur UED 5175 DTK 5 Çekmeceli Derin Dondurucu
Fiyat 8.126,06 TL
8 satıcı
14.849,00 TL
1 satıcı
14.350,00 TL
16 satıcı
8.865,00 TL
24 satıcı
Popülerlik---4. Popüler Uğur Derin Dondurucu
Ortalama Puan-1 yorum--
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiÇekmeceliÇekmeceliÇekmeceliÇekmeceli
Dondurucu ÖzelliğiStatikStatikNo FrostStatik
Toplam Çekmece Sayısı6 Çekmeceli6 Çekmeceli6 Çekmeceli5 Çekmeceli
Hızlı Dondurma Bölmesi2 Bölmeli2 Bölmeli2 Bölmeli2 Bölmeli
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalogAnalog
Brüt Hacim-200 lt270 lt-
Net Hacim196 lt167 lt219 lt153 lt
Genişlik54 cm54 cm60 cm55 cm
Derinlik57.5 cm61 cm65.5 cm57 cm
Yükseklik146 cm145.7 cm152 cm-
Hızlı DondurmaVarVarVarVar
Çift FonksiyonluVarVarVar-
ECO Mod-Var--
Yıllık Enerji Tüketimi249 kWh229 kWh283 kWh184 kWh
Ses Seviyesi37 dB37 dB39 dB-
Kullanım ŞekliDikeyDikeyDikeyDikey
Günlük Dondurma Kapasitesi10 kg9 kg12 kg-
Ağırlık46 kg43 kg53.3 kg-
Enerji SınıfıF-FE
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Enerji Sınıfı-A+--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı