Arçelik

Arçelik 2161 NFB No Frost 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

18 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

14.349,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 20:11 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta Satıcı: İyifiyat.com.tr 9,9 305 Yorum Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Solo, Çekmeceli, No Frost, 6 Çekmeceli, 2 Bölmeli, Analog, Brüt Hacim: 270 lt, Net Hacim: 219 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör
11.549,00 TL09.11.2023

En Ucuz Arçelik 2161 NFB No Frost 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (18)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Arçelik Derin Dondurucular
Benzer Ürünler

Arçelik 2161 NFB Derin Dondurucu

Arçelik 2161 NFB çekmeceli derin dondurucu, zarif gövde dizaynı, geniş iç hacmi ve fonksiyonel yapısı ile dikkat çeken modellerden biridir. Çok bölmeli dondurucular arasında yer alan ürün son derece keyifli ve kullanışlı bir çerçeve çizer.

Dondurulacak gıdaları düzenli şekilde uygun bölmelere yerleştirebilir ve dolaptan dilediğiniz yiyecek maddelerini zorlanmadan çıkarıp kullanabilirsiniz. Raflı sistem cihazlardan farklı olarak çekmeceli tasarıma sahip olması işinizi kolaylaştırır.

Ürünün kullanım şekli, soğutma sistemi, net hacmi ve dondurma kapasitesi işlevselliği doğrudan artırır. Gövde boyutlarına kıyasla geniş iç hacim sunması da yüksek ergonomi elde edilmesini sağlar.

Arçelik 2161 NFB tek kapılı derin dondurucuda elektronik gösterge ve hızlı dondurma gibi yeni nesil teknolojilere de yer verilir. Bu göstergelerle dolabın ısısını kontrol edebilir ve optimum sıcaklık üzerinden ideal soğutma yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Markanın geliştirdiği özel sistemler, Arçelik derin dondurucuları kendi segmenti içerisinde öne çıkarır. Teknolojik entegrasyonlar cihaz donanımının verimliliğini de artırır. Önerilere uygun şekilde muhafaza ederek dondurucuyu uzun süre keyifle kullanabilirsiniz.

Gövde, raf sistemi, teknik aksam ve iç duvarlar dayanıklı yapıları ile uzun süreli kullanım imkanı sunar. Üstelik, fiyat performans anlamında avantajlı bir satın alım olanağını da beraberinde getirir. Kaliteli, sağlam ve işlevsel ürün satın almak niyetindeyseniz, Arçelik 2161 NFB derin dondurucu modelini incelemenizde fayda var.

Arçelik 2161 NFB Derin Dondurucu Genel Görünüm

6 Bölmeli Arçelik 2161 NFB Derin Dondurucu

Arçelik derin dondurucu seçkisi estetik görünümü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Ürün gövdesinde beyaz renk tercih edilir. Beyazın dikkat çeken tonu ile çevrelenen kasa; klasik, modern ve gösterişli de dahil farklı pek çok tarza hitap eder. Dilerseniz renk uyumlu ya da kontrasta sahip dekorasyon stilleri de oluşturabilirsiniz.

Mutfak dekorasyonunuza rahatlıkla adapte edebileceğiniz derin dondurucu, açık rengi ile ferah bir atmosfer de vadeder. Kaliteli ve sağlam gövdede ince bir panel kullanılmaktadır. Böylece ürün iç hacmine oranla mutfakta daha az yer kaplar.

İç alanda ise özel bölmeli tasarıma yer verilir. 4 adet dondurucu çekmece ve 2 adet de kapaklı bölme dahil olmak üzere toplamda 6 kısım ile kullanım seçeneğinin yüksek olması hedeflenir. Böylece gıdaları üst üste yığarak saklamanıza gerek kalmaz.

Yiyecek maddelerini bölümlere düzenli şekilde yerleştirebilir, uzun süre kapıyı açık bırakmak zorunda kalmadan gıdaları alabilirsiniz. Ayrıca, çekmeceler sayesinde cihaz derinliğini etkili şekilde kullanarak arkada ve altta kalan donmuş yiyeceklere son derece kolay şekilde erişme imkânı sunar.

Bölmeler arası genişlikler, farklı büyüklük ve formdaki ürünleri zorlanmadan koyabilmenizi sağlar. Yenilikçi fiziksel tasarım nüanslarından beslenen ürünün konforunu yaşayabilirsiniz.

Arçelik 2161 NFB Derin Dondurucu Çapraz Görünüm

Arçelik 2161 NFB Teknik Özellikleri ve Performansı

Arçelik 2161 NFB çekmeceli derin dondurucu kontrol sisteminden kondenser yapısına değin pek çok açıdan kendi sınıfı içerisinde öne çıkar. Açık kondenser tipine sahip olan ürün etkili soğutma ve dondurma yapabilir.

Gıdaları gönül rahatlığı ile söz konusu üründe depolamak mümkün. Soğuk hava cihaz içerisine dengeli biçimde dağıtılır ve çekmece içleri de dahil tüm bölümler eşit şekilde soğuk havaya temas ettiğinden dolayı gıdalar çözülmeden ve bozulmadan dolapta muhafaza edilebilir.

Arçelik derin dondurucu modelinde markaya özgü hızlı dondurma teknolojisi de yer almaktadır. Daha hızlı şekilde dondurma yapma işlevi bulunan hızlı dondurma sistemi sayesinde gıdaları besin değerleri düşmeden saklayabilirsiniz.

Soğutma sistemi olarak ise No-Frost teknolojisi tercih edilir. No-Frost sistemi cihaz içerisinde karlanma oluşmasını engeller. Böylece iç alanı manuel olarak buzdan arındırma süreci ile uğraşmanıza gerek kalmaz.

Karlanma oluşmaması sayesinde teknik aksamın performansında düşüş yaşanmaz ve böylece ekstra enerji tüketimi de meydana gelmez. Sizleri zahmetten kurtaran No Frost derin dondurucu ile emek, zaman ve enerji tasarrufu elde edebilirsiniz.

Fazla miktarda yiyecek maddesini saklayabilmeniz adına 219 litrelik net hacim sizlere sunulur. İnce fakat sağlam bölme rafları iç alanın kullanışlılığını artırır. 12 kilogramlık dondurma kapasitesine sahip olan ürüne farklı hacimli gıdaları yerleştirerek etkili soğutmanın konforunu yaşayabilirsiniz.

Arçelik 2161 NFB Derin Dondurucu İç Görünümü

Ergonomik Tasarımlı Arçelik 2161 NFB Derin Dondurucu

Arçelik markası uzmanlarınca tasarlanan derin dondurucu, kullanıcı talepleri doğrultusunda imal edildiğinden, ergonomi standartları da yüksektir. Üründe dikey tip tasarım tercih edilmiştir. Dikey derin dondurucu zeminde daha az yer kapladığından, konumlandırma anlamında daha avantajlıdır.

55,3 kilogram ağırlığındaki ürün 151,8 cm yüksekliği sahip. Cihaz derinliği 65,5 cm ve genişliği ise 59,5 cm ölçülerine tekabül eder. Boyutlar ile 219 litrelik net hacim birlikte incelendiğinde, cihazın gövde yapısına oranla daha geniş bir iç alan sunduğu dikkat çeker.

Sağlam raflar gıdaları zorlanmadan taşır. Bölme tabanlarının yük kapasitesine dikkat etmek gerektiğini de eklemekte fayda var. Kondenser motorun yapısı gereği rahatsız olabileceğiniz seviyede gürültülü çalışmaz.

C ses seviyesindeki derin dondurucu, 39 desibellik ses gücü ile faaliyet gösterir. Derin dondurucuların sürekli çalıştığı göz önüne alındığında düşük gürültü seviyesinin avantajlı olduğu kendini belli eder.

Cihazın yıllık enerji tüketimi ise 283 kWh değerindedir. Günlük olarak 16°C’de 0.505 kWh enerji tüketen Arçelik 2161 NFB’nin mekanik sensörlü kontrol sistemi üzerinden ısı denetimi yapabilirsiniz.

SN-T iklim sınıfındaki dolabın bir diğer avantajı da 3 Light & Pot elektronik gösterge sistemidir. Göstergeli yapı, kontrol ve ayar gereksinimlerinizi zorlanmadan ve anlık olarak yapabilmenize fırsat verir.

Arçelik 2161 NFB Artıları ve Eksileri

Fiyat performans ve kalite gibi faktörler özelinde değerlendirildiğinde cihazın uygun bir satın alım vadettiğini söylemek mümkündür. Arçelik derin dondurucuyu kendi klasmanı dahilindeki modellerden ayıran birtakım negatif ve pozitif yönler olduğunu da eklemek gerek. Satın alım aşamasında beklentilerinizi iyi şekilde belirlemeniz önemlidir.

Arçelik derin dondurucunun avantajlı yönleri:

  • Ürünün No Frost sistemini kullanması ve hızlı dondurma teknolojisine yer vermesi, soğutma ve dondurma verimliliğinin yüksek olmasına katkı sağlar. Gıdaları tazeliğini kaybetmeden dondurup saklama olanağınız bulunduğu gibi, belirli aralıklarla yoğun buzdan arındırma yapmanız da gerekmez.
  • Kalite ve sağlamlık dikkat çeken avantajlar arasında yer alır. Önerilen şekilde kullanım sayesinde deformasyon, eskime ve işlev kaybı türevi sorunlar meydana gelmez. Rafları amaç dışında kullanmadan ve yük aşımı yapmadan cihazı uzun süre kullanabilirsiniz.

Arçelik 2161 NFB derin dondurucunun negatif özellikleri:

  • Raflı yapının avantajlarını beraberinde getiren dondurucuda kapı bölmesine yer verilmemiştir. Kapı bölmeleri hem şişe vb. ürünler için hem de anlık erişim sağlamak istediğiniz ve sık kullandığınız gıdalar için iyi bir ek depolama alanı görevi görebilir.
  • Cihaz F enerji sınıfında yer alır ve yıllık 283 kWh enerji tüketir. Tüketim oranı daha düşük enerji sarfiyatı yapan harf etiketli modellere kıyasla ürünün eksi özellikleri arasında yer alır.

Arçelik 2161 NFB Derin Dondurucuyu Benzerlerinden Ayıran Faktörler

2161 NFB Arçelik markasının özel olarak geliştirdiği çeşitli nitelikleri bünyesinde barındırır. Hızlı dondurma teknolojisi, kullanıcı konforunu artırmaya odaklanan unsurlardan biridir.

Öne çıkan bir diğer özellik ise kapı yönünün değiştirilebilir oluşu. Kapının üstünde ve altında yer alan menteşelerin yerleri değiştirilebilir. Böylece kapanma yönü sağa doğru ya da sola doğru olacak şekilde ayarlanabilir. Dondurucuyu nereye konumlandırmak istediğinize ya da kişisel alışkanlıklarınıza göre kapıya yön tayin edebilirsiniz.

Dış ortam ve iç alan arasındaki ısı farkı dolayısı ile oluşan basıncın negatif etkisi kapı açma mekanizması ile önlenir. Isı değişiminden kaynaklanan basınç farkının olumsuz etkisini bertaraf etmesi, cihaz ömrünün uzun olmasına da yardımcı olur.

Kullanımı kolaylaştıran tasarımsal nüanslardan bir diğeri de kapı açık uyarısıdır. Dondurucu kapısı istemsiz açık kaldığında, belli bir süre sonra uyarı sistemi devreye girer. Böylece kapının uzun süre açık kalması önlendiğinden, gıdaların çözünmesi ve bozulması riski de bertaraf edilir.

Kaliteli, sağlam ve işlevsel ürün arayışınız varsa Arçelik dikey derin dondurucu kreasyonunu göz önünde bulundurabilirsiniz. Arçelik kalitesi ve güvencesi ile sizlere ulaşan cihaz, kullanım deneyimini iyileştirerek beklentileri karşılayan seçeneklerden biri olur.

Arçelik 2161 NFB No Frost 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyat Analizi

Arçelik 2161 NFB No Frost 6 Çekmeceli Derin Dondurucu son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 2161 NFB No Frost 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Çekmeceli
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Çekmece Sayısı:   6 Çekmeceli
Hızlı Dondurma Bölmesi:   2 Bölmeli
Kontrol Paneli:   Analog
Brüt Hacim:   270 lt
Net Hacim:   219 lt
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   65.5 cm
Yükseklik:   152 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   283 kWh
Ses Seviyesi:   39 dB
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
Çift Fonksiyonlu:
Hızlı Dondurma:
Kullanım Şekli:   Dikey
Günlük Dondurma Kapasitesi:   12 kg
Ağırlık:   53.3 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Dikey Derin Dondurucu 270 lt Derin Dondurucu No Frost Derin Dondurucu Çift Fonksiyonlu Derin Dondurucu Beyaz Derin Dondurucu 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Çekmeceli Derin Dondurucu

Ürüne puan ver

Arçelik 2161 NFB No Frost 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik 2161 NFB No Frost 6 Çekmeceli Derin Dondurucu İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 2161 NFB No Frost 6 Çekmeceli Derin DondurucuArçelik 2171 JEB No Frost 7 Çekmeceli Derin DondurucuArçelik 2061 MB 6 Çekmeceli DondurucuArçelik 2781 EB No Frost 8 Çekmeceli Derin Dondurucu
 Arçelik 2161 NFB No Frost 6 Çekmeceli Derin DondurucuArçelik 2171 JEB No Frost 7 Çekmeceli Derin DondurucuArçelik 2061 MB 6 Çekmeceli DondurucuArçelik 2781 EB No Frost 8 Çekmeceli Derin Dondurucu
Fiyat 14.349,00 TL
18 satıcı
Fiyat Yok 8.126,06 TL
7 satıcı
21.394,65 TL
8 satıcı
Popülerlik---7. Popüler Arçelik Derin Dondurucu
Ortalama Puan---4 yorum
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiÇekmeceliÇekmeceliÇekmeceliÇekmeceli
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostStatikNo Frost
Toplam Çekmece Sayısı6 Çekmeceli7 Çekmeceli6 Çekmeceli8 Çekmeceli
Hızlı Dondurma Bölmesi2 Bölmeli2 Bölmeli2 Bölmeli2 Bölmeli
Kontrol PaneliAnalogDijitalAnalogDijital
Brüt Hacim270 lt290 lt-440 lt
Net Hacim219 lt256 lt196 lt404 lt
Genişlik60 cm59.5 cm54 cm70 cm
Derinlik65.5 cm65.5 cm57.5 cm77 cm
Yükseklik152 cm171.4 cm146 cm191 cm
Hızlı DondurmaVarVarVarVar
Çift FonksiyonluVarVarVarVar
ECO Mod-Var-Var
Yıllık Enerji Tüketimi283 kWh240 kWh249 kWh292 kWh
Ses Seviyesi39 dB37 dB37 dB38 dB
Kullanım ŞekliDikeyDikeyDikeyDikey
Günlük Dondurma Kapasitesi12 kg20 kg10 kg19 kg
Ağırlık53.3 kg63.6 kg46 kg88 kg
Enerji SınıfıF-FE
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Enerji Sınıfı-E--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı